MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-20 02:11 took:398.9 s.

 

Turnyrai

Auksinė Raketė 3 Etapas


2023 Lapkričio 18 d.; Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras
VD MD MX
Mėgėjai B: 4 1.3 4 1.7
Mėgėjai C: 7 1 5 1 8 1.2
Mėgėjai D: 5 1 5 1

Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (17)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Giedrius Arbačiauskas 2024-4483 1989 Mėgėjai C Raimundas Masevičius Mėgėjai C Asta Rėčkuvienė
2 Inga Bankauskienė 2024-4178 1985 Mėgėjai B Šarūnas Poderys
3 Marta Gruzdaitytė 3851 2006 Mėgėjai D Dovydas Šilingis
4 Raimundas Masevičius 2024-5036 1961 Mėgėjai C Giedrius Arbačiauskas Mėgėjai D Kristina Paškevičienė
5 Kristina Paškevičienė 2024-6006 1983 Mėgėjai D Justė Vasiliauskaitė Mėgėjai D Raimundas Masevičius
6 Irena Peleckienė 2024-4278 1970 Mėgėjai C Diana Vizgirdienė Mėgėjai C Egidijus Peleckis
7 Egidijus Peleckis 2024-4277 1967 Mėgėjai B Vilius Bagdanavičius Mėgėjai C Irena Peleckienė
8 Aldona Pikčilingienė 2024-4285 1960 Mėgėjai D Margarita Noreikienė Mėgėjai C Marijus Stankevičius
9 Šarūnas Poderys 2024-5658 1994 Mėgėjai B Aidas Poderys Mėgėjai B Inga Bankauskienė
10 Aidas Poderys 2024-4302 1967 Mėgėjai B Šarūnas Poderys Mėgėjai B Regina Narijauskaitė
11 Asta Rėčkuvienė 2024-4273 1979 Mėgėjai C Inesa Bacevičienė Mėgėjai C Giedrius Arbačiauskas
12 Rokas Smilgius 2006 Mėgėjai C Dovydas Šilingis
13 Dovydas Šilingis 2005 Mėgėjai C Rokas Smilgius Mėgėjai D Marta Gruzdaitytė
14 Justė Vasiliauskaitė 2024-4283 1998 Mėgėjai D Kristina Paškevičienė
15 Arūnas Vizgirda 2024-5269 1966 Mėgėjai C Rytis Vizgirda Mėgėjai C Diana Vizgirdienė
16 Rytis Vizgirda 2024-5588 1996 Mėgėjai C Arūnas Vizgirda
17 Diana Vizgirdienė 2024-5268 1968 Mėgėjai C Irena Peleckienė Mėgėjai C Arūnas Vizgirda
PrienųKKSC Prienų KKSC (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
18 Vilius Bagdanavičius 2024-5303 2004 Mėgėjai B Egidijus Peleckis
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
19 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 Mėgėjai C Asta Rėčkuvienė Mėgėjai B Gintaras Bacevičius
20 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Mėgėjai B Ignas Lukoševičius Mėgėjai B Inesa Bacevičienė
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
21 Gintarė Juraitienė 2024-4477 1982 Mėgėjai D Virginija Kubilienė Mėgėjai C Ignas Lukoševičius
22 Ignas Lukoševičius 2024-5195 1991 Mėgėjai B Gintaras Bacevičius Mėgėjai C Gintarė Juraitienė
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
23 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 Mėgėjai D Aldona Pikčilingienė Mėgėjai C Česlovas Ramanauskas
24 Česlovas Ramanauskas 2024-5015 1960 Mėgėjai B Marijus Stankevičius Mėgėjai C Margarita Noreikienė
25 Augustinas Vegys 2024-4488 1987 Mėgėjai C Dovilė Kuzmickaitė
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
26 Virginija Kubilienė 2024-4362 1982 Mėgėjai D Gintarė Juraitienė
27 Regina Narijauskaitė 2024-4437 1971 Mėgėjai C Kristina Bagdonienė Mėgėjai B Aidas Poderys
28 Marijus Stankevičius 2024-4376 1972 Mėgėjai B Česlovas Ramanauskas Mėgėjai C Aldona Pikčilingienė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
29 Joris Markūnas 2024-4466 1988 Mėgėjai B Gailė Markūnienė
30 Gailė Markūnienė 2024-4895 1989 Mėgėjai B Joris Markūnas
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
31 Dainius Mitrulevicius 1967 Mėgėjai C Gražvydas Petrauskas
32 Gražvydas Petrauskas 2024-5706 1968 Mėgėjai C Dainius Mitrulevicius
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
33 Loreta Karaliene 2024-5661 1969 Mėgėjai D Roma Nedzinskė Mėgėjai D Ričardas Karalius
34 Ričardas Karalius 2024-5660 1969 Mėgėjai C Algimantas Miškinis Mėgėjai D Loreta Karaliene
35 Tomas Kučinskas 2024-4326 1983 Mėgėjai C Nerijus Mašalaitis Mėgėjai C Renata Kučinskienė
36 Renata Kučinskienė 2024-5482 1983 Mėgėjai C Tomas Kučinskas
37 Ričardas Mališauskas 2024-5286 1972 Mėgėjai C Rolandas Mazurkevicius Mėgėjai D Patricija Zvezdinaitė
38 Nerijus Mašalaitis 2024-4815 1984 Mėgėjai C Tomas Kučinskas
39 Rolandas Mazurkevicius 2024-4262 1968 Mėgėjai C Ričardas Mališauskas
40 Algimantas Miškinis 2024-4946 1960 Mėgėjai C Ričardas Karalius Mėgėjai D Roma Nedzinskė
41 Roma Nedzinskė 2024-5350 1980 Mėgėjai D Loreta Karaliene Mėgėjai D Algimantas Miškinis
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
42 Vakarė Bagdonaitė 2024-4142 2003 Mėgėjai C Karolina Bagdonaitė
43 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 Mėgėjai C Vakarė Bagdonaitė
44 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 Mėgėjai C Regina Narijauskaitė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
45 Laura Aleknavičiūtė 2024-5554 1997 Mėgėjai C Jurgita Vaškelytė
46 Jurgita Vaškelytė 2024-5738 1971 Mėgėjai C Laura Aleknavičiūtė
KTU Kauno technologijos universitetas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
47 Dovilė Kuzmickaitė 2024-4337 2000 Mėgėjai D Patricija Zvezdinaitė Mėgėjai C Augustinas Vegys
48 Patricija Zvezdinaitė 2024-5979 2002 Mėgėjai D Dovilė Kuzmickaitė Mėgėjai D Ričardas Mališauskas

Registracijos laikas baigėsi