MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-25 02:08 took:199.6 s.

 

Turnyrai

Panevėžys City Open


2023 Lapkričio 18 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug B (B): 8 2.6 12 1.5 4 1.7 4 1.2 6 2.6
Suaug C (C): 23 1.3 8 1 4 1 6 1.1
Suaug D (D): 8 1 7 1 15 1.1
Suaug E (E): 14 1 8 1 18 1

Invictus Invictus (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Aušrinė Staševičienė 1992 Suaug D Mantas Varnelis
2 Aurimas Valauskas 1983 Suaug D Vaida Valauskienė
3 Vaida Valauskienė 1986 Suaug D Aurimas Valauskas
4 Mantas Varnelis 1989 Suaug D Aušrinė Staševičienė
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (12)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
5 Vidmantas Galiauskas 2024-4214 1974 Suaug D Neringa Navarskiene
6 Laura Janušonienė 2024-4378 1979 Suaug D Edmundas Mackevičius
7 Agnė Kirdeikytė 2024-4177 1993 Suaug D Dominykas Paulauskas
8 Eimantas Krikščiūnas 2024-4271 2006 Suaug D Viltė Navikaitė
9 Kęstutis Lukoševičius 2024-4375 1963 Suaug D Agnė Mackevičienė
10 Agnė Mackevičienė 2024-4169 1983 Suaug D Kęstutis Lukoševičius
11 Gediminas Martišauskas 2024-4293 1977 Suaug D Asta Pelaitienė
12 Neringa Navarskiene 2024-4172 1975 Suaug D Vidmantas Galiauskas
13 Viltė Navikaitė 2024-4431 2010 Suaug D Eimantas Krikščiūnas
14 Dominykas Paulauskas 2024-4175 1986 Suaug D Agnė Kirdeikytė
15 Asta Pelaitienė 2024-5307 1974 Suaug D Gediminas Martišauskas
16 Justina Ščeponavičė 2024-4248 1989 Suaug D Uldis Lazdinš
Šiauliai Šiauliai (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
17 Vitalijus Augustauskas 1980 Suaug D Gintarė Mikšienė
18 Ernestas Jarulaitis 3854 1972 Suaug D Donata Motiejūnė
19 Gintarė Mikšienė 1985 Suaug D Vitalijus Augustauskas
20 Donata Motiejūnė 1985 Suaug D Ernestas Jarulaitis
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
21 Ingūna Aldina 2024-4173 1969 Suaug D Valerijs Ščerbickis
22 Uldis Lazdinš 2024-4171 1969 Suaug D Justina Ščeponavičė
23 Valerijs Ščerbickis 2024-4174 1977 Suaug D Ingūna Aldina
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
24 Edmundas Mackevičius 2024-5516 1974 Suaug D Laura Janušonienė
SEB akademija VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
25 Oskaras Dijokevičius 1974 Suaug D Inga Liutkevičiūtė
BC421 VšĮ Badmintono centras (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
26 Inga Liutkevičiūtė 1984 Suaug D Oskaras Dijokevičius
KTU Kauno technologijos universitetas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
27 Eva Kondrotaitė 2024-4398 2008 Suaug D Robertas Poškus
28 Robertas Poškus 2024-4322 1964 Suaug D Eva Kondrotaitė
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
29 Andrius Bičiūnas 2024-5329 1983 Suaug D Jurgita Girdiušaitė
30 Jurgita Girdiušaitė 2024-5328 1983 Suaug D Andrius Bičiūnas

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija