MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-25 02:08 took:199.6 s.

 

Turnyrai

Panevėžys City Open


2023 Lapkričio 18 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug B (B): 8 2.6 12 1.5 4 1.7 4 1.2 6 2.6
Suaug C (C): 23 1.3 8 1 4 1 6 1.1
Suaug D (D): 8 1 7 1 15 1.1
Suaug E (E): 14 1 8 1 18 1

Šeduvos SK Šeduvos sporto klubas (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Linas Andrijauskas 2024-5662 1983 Suaug E Vaida Peleckienė
2 Janina Ganienė 3870 1988 Suaug E Laimonas Ganys
3 Laimonas Ganys 3853 1985 Suaug E Janina Ganienė
4 Darius Jurevičius 1978 Suaug E Livita Tvarevičienė
5 Vaida Peleckienė 3855 1992 Suaug E Linas Andrijauskas
6 Livita Tvarevičienė 2024-4149 1986 Suaug E Darius Jurevičius
7 Jolanta Žiaunienė 2024-4245 1972 Suaug E Edmundas Žiaunys
8 Edmundas Žiaunys 2024-5551 1967 Suaug E Jolanta Žiaunienė
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
9 Rimvydas Petrukaitis 2024-4878 1984 Suaug E Akvilė Sarulytė
Invictus Invictus (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
10 Akvilė Sarulytė 2000 Suaug E Rimvydas Petrukaitis
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
11 Ugnė Buterlevičiūtė 2024-4396 2010 Suaug E Joris Čaikinas
12 Joris Čaikinas 2024-4335 2010 Suaug E Ugnė Buterlevičiūtė
13 Martyna Daraškevičienė 3800 1988 Suaug E Aurimas Daraškevičius
14 Aurimas Daraškevičius 2024-5583 1988 Suaug E Martyna Daraškevičienė
15 Valdas Lelevicius 2024-4197 1979 Suaug E Dalia Juškienė
16 Remigijus Skrebe 2024-4368 1987 Suaug E Dalia Šumskienė
17 Dalia Šumskienė 2024-4249 1976 Suaug E Remigijus Skrebe
18 Giedrius Žiaubrė 2024-4219 1985 Suaug E Dinara Žiaubrė
19 Dinara Žiaubrė 2024-4403 1985 Suaug E Giedrius Žiaubrė
Smešas BK "Smešas" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
20 Dalia Juškienė 2024-4743 1984 Suaug E Valdas Lelevicius
21 Agnė Putvinskienė 2024-4736 1984 Suaug E Edmundas Rutkauskas
22 Edmundas Rutkauskas 2024-4655 1983 Suaug E Agnė Putvinskienė
23 Simona Rutkauskienė 2024-4745 1991 Suaug E Algirdas Išganaitis
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
24 Andrius Kvietkauskas 2024-5584 1986 Suaug E Adriana Juodviršytė
25 Vytautas Lataitis 2024-5262 1992 Suaug E Gintarė Povilaitytė
26 Gintarė Povilaitytė 2024-5261 1995 Suaug E Vytautas Lataitis
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
27 Algirdas Išganaitis 2024-5292 1982 Suaug E Simona Rutkauskienė
28 Audrius Parnarauskas 2024-5654 1980 Suaug E Karolina Sankauskaitė
29 Karolina Sankauskaitė 2024-5608 1994 Suaug E Audrius Parnarauskas
Šiauliai Šiauliai (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
30 Saulius Rimkus 2024-4941 1960 Suaug E Eidita Rimkuviene
31 Eidita Rimkuviene 2024-4940 1960 Suaug E Saulius Rimkus
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
32 Adriana Juodviršytė 2024-4258 2010 Suaug E Andrius Kvietkauskas
33 Rimantas Martinėnas 2024-4384 1981 Suaug E Kristina Martinėnienė
34 Kristina Martinėnienė 2024-4383 1981 Suaug E Rimantas Martinėnas
BC421 VšĮ Badmintono centras (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
35 Ganishka Hewa Arachchilage 2024-4854 1988 Suaug E Justė Žilinskaitė
36 Justė Žilinskaitė 1997 Suaug E Ganishka Hewa Arachchilage

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija