MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2023-10-04 02:07 took:156.9 s.

 

Turnyrai

Delfi sporto centro gimtadienis

2023 Sausio 14 d.; Delfi sporto centras
VV VD MD MX
Suaug (A): 4 2.9 6 4.7 6 3.7 8 9.7
Suaug B (B): 6 3.7
Suaug C (C): 6 1.3 12 1.8 4 1.6 16 4.4

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 B VD A-1:6 10:00 Ramūnas Ražanauskas + Mindaugas Danys 21:8 | 21:17 Mantas Brazauskas + Martynas Pužauskas 16'
2 B VD A-2:5 10:00 Darius Likas + Audrius Butkus 17:21 | 21:19 | 10:21 Arminas Murnikovas + Darius Navikas 27'
3 B VD A-3:4 10:00 Dainius Mazėtis + Martynas Puchovičius 11:21 | 21:13 | 17:21 Laurynas Urniežius + Darius Sirvydis 30'
4 C VD 16.2 10:00 Donatas Ferensas + Šarūnas Budzinauskas 19:21 | 21:11 | 21:15 Irmantas Bankauskas + Aidas Stalmokas 38'
5 C VD 16.3 10:00 Ramūnas Galvanauskas + Donatas Grigalauskas 21:18 | 16:21 | 21:12 Simas Urbonavičius + Arūnas Kunigėlis 32'
6 C VD 16.6 10:00 Guntis Klavinš + Kostas Kaušinis 16:21 | 21:18 | 17:21 Uldis Lazdinš + Valerijs Ščerbickis 37'
7 C VD 16.7 10:30 Egidijus Grigaliunas + Karolis Poškus 21:18 | 21:14 Augustas Pupeikis + Virgilijus Pupeikis 21'
8 C MD A-1:4 10:30 Sandra Andriūnaitė + Inga Jakutienė 21:11 | 21:11 Ingūna Aldina + Margarita Noreikienė 19'
9 C MD A-2:3 10:30 Mila Pašin + Renata Juodkaitė 20:22 | 10:21 Edita Likiene + Egidija Laurišaitė 28'
10 B VD A-1:5 10:30 Ramūnas Ražanauskas + Mindaugas Danys 11:21 | 21:10 | 21:8 Arminas Murnikovas + Darius Navikas 27'
11 B VD A-2:3 10:30 Darius Likas + Audrius Butkus 21:18 | 17:21 | 17:21 Dainius Mazėtis + Martynas Puchovičius 33'
12 B VD A-4:6 10:30 Laurynas Urniežius + Darius Sirvydis 21:7 | 21:15 Mantas Brazauskas + Martynas Pužauskas 18'
13 C VD 8.1 11:00 Audrius Ambrasas + Almantas Viruišis 20:22 | 21:18 | 13:21 Donatas Ferensas + Šarūnas Budzinauskas 36'
14 C VD 8.2 11:00 Ramūnas Galvanauskas + Donatas Grigalauskas 14:21 | 23:21 | 17:21 Ramūnas Gaukštas + Edgaras Plauška 38'
15 C VD 8.3 11:00 Tovaldas Aleknavičius + Aleksėj Borisenko 20:22 | 19:21 Uldis Lazdinš + Valerijs Ščerbickis 19'
16 C VD 8.4 11:00 Egidijus Grigaliunas + Karolis Poškus 16:21 | 21:15 | 17:21 Dainius Kecorius + Audrius Šapola 42'
17 C MD A-1:3 11:00 Sandra Andriūnaitė + Inga Jakutienė 21:14 | 19:21 | 18:21 Edita Likiene + Egidija Laurišaitė 32'
18 C MD A-2:4 11:00 Mila Pašin + Renata Juodkaitė 21:14 | 15:21 | 13:21 Ingūna Aldina + Margarita Noreikienė 31'
19 A VD A-2:3 11:30 Arsenii Shiian + Julius Masaitis 21:19 | 21:12 Jonas Malinauskas + Pranciškus Gečas 24'
20 A VD B-2:3 11:30 Domas Pakšys + Nitesh Yadav 21:11 | 21:5 Artūras Olšauskas + Vaidas Markevičius 14'
21 B VD A-1:4 11:30 Ramūnas Ražanauskas + Mindaugas Danys 20:22 | 19:21 Laurynas Urniežius + Darius Sirvydis 25'
22 B VD A-2:6 11:30 Darius Likas + Audrius Butkus 21:14 | 21:16 Mantas Brazauskas + Martynas Pužauskas 17'
23 B VD A-3:5 11:30 Dainius Mazėtis + Martynas Puchovičius 21:14 | 21:12 Arminas Murnikovas + Darius Navikas 18'
24 C VD 4.1 11:30 Donatas Ferensas + Šarūnas Budzinauskas 21:18 | 21:15 Ramūnas Gaukštas + Edgaras Plauška 25'
25 C VD 4.2 12:00 Uldis Lazdinš + Valerijs Ščerbickis 21:17 | 5:21 | 14:21 Dainius Kecorius + Audrius Šapola 34'
26 C VD 5-8.1 12:00 Audrius Ambrasas + Almantas Viruišis 21:12 | 21:19 Ramūnas Galvanauskas + Donatas Grigalauskas 19'
27 C VD 5-8.2 12:00 Tovaldas Aleknavičius + Aleksėj Borisenko 24:26 | 12:21 Egidijus Grigaliunas + Karolis Poškus 23'
28 C VD 9-12.1 12:00 Irmantas Bankauskas + Aidas Stalmokas 21:18 | 21:17 Simas Urbonavičius + Arūnas Kunigėlis 25'
29 C VD 9-12.2 12:00 Guntis Klavinš + Kostas Kaušinis 21:10 | 21:14 Augustas Pupeikis + Virgilijus Pupeikis 15'
30 C MD A-1:2 12:00 Sandra Andriūnaitė + Inga Jakutienė 21:17 | 18:21 | 21:13 Mila Pašin + Renata Juodkaitė 31'
31 C MD A-3:4 12:30 Edita Likiene + Egidija Laurišaitė 21:12 | 21:18 Ingūna Aldina + Margarita Noreikienė 20'
32 A MD A-1:6 12:30 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Justė Žibūdienė 21:10 | 21:16 Viktorija Zonytė + Aušra Montvydaitė 18'
33 A MD A-2:5 12:30 Ausra Brikaite + Aurelija Pakšytė 21:13 | 21:13 Viktorija Ivaščenkova + Danyu Zhong 19'
34 A MD A-3:4 12:30 Rugilė Gečaitė + Gintarė Gečė 21:23 | 21:12 | 17:21 Vaiva Bubulytė + Rūta Bubulienė 33'
35 A VD A-1:3 12:30 Vilmantas Pratusevicius + Konstantin Okopniy 21:11 | 21:14 Jonas Malinauskas + Pranciškus Gečas 16'
36 A VD B-1:3 12:30 Ramūnas Kavaliauskas + Vidmantas Salietis 21:18 | 21:13 Artūras Olšauskas + Vaidas Markevičius 21'
37 B VD A-1:3 13:00 Ramūnas Ražanauskas + Mindaugas Danys 21:13 | 21:17 Dainius Mazėtis + Martynas Puchovičius 19'
38 B VD A-2:4 13:00 Darius Likas + Audrius Butkus 14:21 | 9:21 Laurynas Urniežius + Darius Sirvydis 20'
39 B VD A-5:6 13:00 Arminas Murnikovas + Darius Navikas 17:21 | 21:13 | 21:13 Mantas Brazauskas + Martynas Pužauskas 26'
40 A MD A-1:5 13:00 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Justė Žibūdienė 21:11 | 21:7 Viktorija Ivaščenkova + Danyu Zhong 19'
41 A MD A-2:3 13:00 Ausra Brikaite + Aurelija Pakšytė 21:19 | 21:18 Rugilė Gečaitė + Gintarė Gečė 22'
42 A MD A-4:6 13:00 Vaiva Bubulytė + Rūta Bubulienė 21:17 | 21:16 Viktorija Zonytė + Aušra Montvydaitė 20'
43 A VD A-1:2 13:30 Vilmantas Pratusevicius + Konstantin Okopniy 21:16 | 21:15 Arsenii Shiian + Julius Masaitis 16'
44 A VD B-1:2 13:30 Ramūnas Kavaliauskas + Vidmantas Salietis 11:21 | 18:21 Domas Pakšys + Nitesh Yadav 19'
45 B VD A-1:2 13:30 Ramūnas Ražanauskas + Mindaugas Danys 21:18 | 21:15 Darius Likas + Audrius Butkus 20'
46 B VD A-3:6 13:30 Dainius Mazėtis + Martynas Puchovičius 21:17 | 21:19 Mantas Brazauskas + Martynas Pužauskas 19'
47 B VD A-4:5 13:30 Laurynas Urniežius + Darius Sirvydis 21:13 | 21:19 Arminas Murnikovas + Darius Navikas 23'
48 C VD 2.1 13:30 Donatas Ferensas + Šarūnas Budzinauskas 25:23 | 21:9 Dainius Kecorius + Audrius Šapola 21'
49 C VD 3-4.1 14:00 Ramūnas Gaukštas + Edgaras Plauška 21:16 | 21:18 Uldis Lazdinš + Valerijs Ščerbickis 20'
50 C VD 5-6.1 14:00 Audrius Ambrasas + Almantas Viruišis 15:21 | 21:19 | 16:21 Egidijus Grigaliunas + Karolis Poškus 32'
51 A VD C2.1 14:00 Jonas Malinauskas + Pranciškus Gečas 21:13 | 21:15 Artūras Olšauskas + Vaidas Markevičius 16'
51 A MD A-1:4 14:00 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Justė Žibūdienė 21:19 | 21:18 Vaiva Bubulytė + Rūta Bubulienė 23'
52 A MD A-2:6 14:00 Ausra Brikaite + Aurelija Pakšytė 21:15 | 21:14 Viktorija Zonytė + Aušra Montvydaitė 21'
53 A MD A-3:5 14:00 Rugilė Gečaitė + Gintarė Gečė 21:16 | 21:13 Viktorija Ivaščenkova + Danyu Zhong 19'
54 C VD 7-8.1 14:00 Ramūnas Galvanauskas + Donatas Grigalauskas 17:21 | 10:21 Tovaldas Aleknavičius + Aleksėj Borisenko 18'
55 A VD A2.1 14:30 Domas Pakšys + Nitesh Yadav 21:13 | 21:16 Vilmantas Pratusevicius + Konstantin Okopniy 23'
56 A VD B2.1 14:30 Arsenii Shiian + Julius Masaitis 21:19 | 21:19 Ramūnas Kavaliauskas + Vidmantas Salietis 18'
57 C VD 9-10.1 14:30 Irmantas Bankauskas + Aidas Stalmokas 22:20 | 12:21 | 16:21 Guntis Klavinš + Kostas Kaušinis
58 A MD A-1:3 14:30 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Justė Žibūdienė 8:21 | 21:11 | 17:21 Rugilė Gečaitė + Gintarė Gečė 30'
59 A MD A-2:4 14:30 Ausra Brikaite + Aurelija Pakšytė 19:21 | 21:14 | 21:18 Vaiva Bubulytė + Rūta Bubulienė 36'
60 A MD A-5:6 14:30 Viktorija Ivaščenkova + Danyu Zhong 16:21 | 24:26 Viktorija Zonytė + Aušra Montvydaitė 25'
61 C MX 16.1 15:00 Ramūnas Galvanauskas + Rūta Bubulienė 21:15 | 21:15 - - Artūras Žuromskas + Simona Dzedulionyte 18'
62 C MX 16.2 15:00 Rokas Kondrotas + Viktorija Zonytė 21:8 | 21:13 Žilvinas Tamošiūnas + Aušra Montvydaitė 14'
63 C MX 16.3 15:00 Dainius Mazėtis + Mila Pašin 21:12 | 12:21 | 21:19 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 28'
64 C MX 16.4 15:00 Mindaugas Danys + Eglė Bagdonienė 21:12 | 21:14 Aleksėj Borisenko + Greta Mežonytė 15'
65 C MX 16.5 15:00 Darius Likas + Egidija Laurišaitė 21:15 | 21:13 Darius Navikas + Justina Milišauskaitė 18'
66 C MX 16.6 15:00 Karolis Poškus + Sandra Andriūnaitė 10:21 | 19:21 Vidmantas Jonikas + Inga Jakutienė 18'
67 C MX 16.7 15:30 Dainius Kecorius + Kotryna Čaikauskaitė 16:21 | 19:21 Ramūnas Ražanauskas + Viltė Navardauskaitė 20'
68 C MX 16.8 15:30 Darius Sirvydis + Dovilė Grigalauskienė 23:21 | 22:20 Donatas Ferensas + Margarita Noreikienė 20'
69 A MD A-1:2 15:30 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Justė Žibūdienė 21:17 | 18:21 | 9:21 Ausra Brikaite + Aurelija Pakšytė 33'
70 A MD A-3:6 15:30 Rugilė Gečaitė + Gintarė Gečė 21:19 | 21:17 Viktorija Zonytė + Aušra Montvydaitė 20'
71 A MD A-4:5 15:30 Vaiva Bubulytė + Rūta Bubulienė 1:0 Viktorija Ivaščenkova + Danyu Zhong
72 A VV A-1:4 15:30 Mindaugas Danys - - Rokas Kondrotas
73 A VV A-2:3 16:00 Arminas Murnikovas - 2:21 | 18:21 - Jonas Malinauskas 19'
74 C MX 8.1 16:00 Ramūnas Galvanauskas + Rūta Bubulienė 13:21 | 8:21 Rokas Kondrotas + Viktorija Zonytė 16'
75 C MX 8.2 16:00 Dainius Mazėtis + Mila Pašin 8:21 | 9:21 Mindaugas Danys + Eglė Bagdonienė 13'
76 C MX 8.3 16:00 Darius Likas + Egidija Laurišaitė 21:15 | 21:16 Vidmantas Jonikas + Inga Jakutienė 18'
77 C MX 8.4 16:00 Ramūnas Ražanauskas + Viltė Navardauskaitė 21:15 | 16:21 | 21:11 Darius Sirvydis + Dovilė Grigalauskienė 28'
78 C MX 9-16.1 16:00 Artūras Žuromskas + Simona Dzedulionyte - - 13:21 | 9:21 Žilvinas Tamošiūnas + Aušra Montvydaitė 17'
79 C MX 9-16.2 16:30 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 21:16 | 21:18 Aleksėj Borisenko + Greta Mežonytė 20'
80 C MX 9-16.3 16:30 Darius Navikas + Justina Milišauskaitė 11:21 | 13:21 Karolis Poškus + Sandra Andriūnaitė 19'
81 C MX 9-16.4 16:30 Dainius Kecorius + Kotryna Čaikauskaitė 21:16 | 21:13 Donatas Ferensas + Margarita Noreikienė 21'
82 A VV A-1:3 16:30 Mindaugas Danys - 5:21 | 6:21 - Jonas Malinauskas 14'
83 A VV A-2:4 16:30 Arminas Murnikovas - 19:21 | 14:21 - Rokas Kondrotas 21'
84 A MX 8.1 16:30 Ramūnas Kavaliauskas + Danyu Zhong 17:21 | 22:20 | 24:22 Laurynas Urniežius + Rugilė Gečaitė 40'
85 A MX 8.2 17:00 Arsenii Shiian + Aurelija Pakšytė 15:21 | 18:21 Konstantin Okopniy + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 18'
86 A MX 8.3 17:00 Jonas Malinauskas + Justė Žibūdienė 21:11 | 21:12 Pranciškus Gečas + Gintarė Gečė 18'
87 A MX 8.4 17:00 Vidmantas Salietis + Ausra Brikaite 21:13 | 21:15 Julius Masaitis + Kotryna Čaikauskaitė 16'
88 C MX 4.1 17:00 Rokas Kondrotas + Viktorija Zonytė 21:17 | 18:21 | 21:16 Mindaugas Danys + Eglė Bagdonienė 33'
89 C MX 4.2 17:00 Darius Likas + Egidija Laurišaitė 21:19 | 21:17 Ramūnas Ražanauskas + Viltė Navardauskaitė 22'
90 C MX 5-8.1 17:00 Ramūnas Galvanauskas + Rūta Bubulienė 21:16 | 21:15 Dainius Mazėtis + Mila Pašin 18'
91 C MX 5-8.2 17:30 Vidmantas Jonikas + Inga Jakutienė 12:21 | 21:17 | 21:18 Darius Sirvydis + Dovilė Grigalauskienė 29'
92 C MX 9-12.1 17:30 Žilvinas Tamošiūnas + Aušra Montvydaitė 21:15 | 12:21 | 21:14 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 28'
93 C MX 9-12.2 17:30 Karolis Poškus + Sandra Andriūnaitė Dainius Kecorius + Kotryna Čaikauskaitė
94 C MX 13-16.1 17:30 Artūras Žuromskas + Simona Dzedulionyte - - 9:21 | 12:21 Aleksėj Borisenko + Greta Mežonytė 14'
95 C MX 13-16.2 17:30 Darius Navikas + Justina Milišauskaitė 27:29 | 13:21 Donatas Ferensas + Margarita Noreikienė 23'
96 A MX 4.1 17:30 Ramūnas Kavaliauskas + Danyu Zhong 19:21 | 17:21 Konstantin Okopniy + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 21'
97 A MX 4.2 18:00 Jonas Malinauskas + Justė Žibūdienė 11:21 | 21:15 | 21:17 Vidmantas Salietis + Ausra Brikaite 30'
98 A VV A-1:2 18:00 Mindaugas Danys - 15:21 | 21:10 | 24:22 - Arminas Murnikovas
99 A VV A-3:4 18:00 Jonas Malinauskas - 21:5 | 21:12 - Rokas Kondrotas 19'
100 A MX 5-8.1 18:00 Laurynas Urniežius + Rugilė Gečaitė 17:21 | 15:21 Arsenii Shiian + Aurelija Pakšytė 19'
101 A MX 5-8.2 18:00 Pranciškus Gečas + Gintarė Gečė 21:14 | 21:13 Julius Masaitis + Kotryna Čaikauskaitė 18'
102 C MX 2.1 18:00 Rokas Kondrotas + Viktorija Zonytė 21:17 | 21:9 Darius Likas + Egidija Laurišaitė 18'
103 C MX 3-4.1 18:30 Mindaugas Danys + Eglė Bagdonienė 18:21 | 15:21 Ramūnas Ražanauskas + Viltė Navardauskaitė 22'
104 C MX 5-6.1 18:30 Ramūnas Galvanauskas + Rūta Bubulienė 14:21 | 8:21 Vidmantas Jonikas + Inga Jakutienė 17'
105 A MX 2.1 18:30 Konstantin Okopniy + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 21:16 | 18:21 | 22:20 Jonas Malinauskas + Justė Žibūdienė 32'
106 A MX 3-4.1 18:30 Ramūnas Kavaliauskas + Danyu Zhong 9:21 | 17:21 Vidmantas Salietis + Ausra Brikaite 20'
107 C MX 7-8.1 18:30 Dainius Mazėtis + Mila Pašin 0:21 | 0:21 Darius Sirvydis + Dovilė Grigalauskienė
108 A MX 5-6.1 18:30 Arsenii Shiian + Aurelija Pakšytė 23:21 | 21:17 Pranciškus Gečas + Gintarė Gečė 21'
109 C MX 9-10.1 19:00 Žilvinas Tamošiūnas + Aušra Montvydaitė 21:16 | 22:20 Karolis Poškus + Sandra Andriūnaitė 23'
110 A MX 7-8.1 19:00 Laurynas Urniežius + Rugilė Gečaitė 20:22 | 16:21 Julius Masaitis + Kotryna Čaikauskaitė 21'
111 C MX 11-12.1 19:00 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina Dainius Kecorius + Kotryna Čaikauskaitė
112 C VV A-2:3 19:00 Šarūnas Budzinauskas - 21:11 | 21:11 - Lukas Uždavinys 19'
113 C VV B-2:3 19:00 Arn Steffensen - 3:21 | 11:21 - Giedrius Mačėnas 16'
114 C MX 13-14.1 19:00 Aleksėj Borisenko + Greta Mežonytė 21:19 | 14:21 | 18:21 Donatas Ferensas + Margarita Noreikienė 31'
115 C MX 15-16.1 19:30 Artūras Žuromskas + Simona Dzedulionyte - - 10:21 | 11:21 Darius Navikas + Justina Milišauskaitė 13'
116 C VV A-1:3 19:30 Martynas Pužauskas - 21:16 | 21:13 - Lukas Uždavinys 19'
117 C VV B-1:3 19:30 Mantas Brazauskas - 10:21 | 13:21 - Giedrius Mačėnas 15'
121 C VV A-1:2 20:00 Martynas Pužauskas - 21:14 | 21:17 - Šarūnas Budzinauskas 22'
122 C VV B-1:2 20:00 Mantas Brazauskas - 21:11 | 21:17 - Arn Steffensen 17'
123 C VV A2.1 20:00 Giedrius Mačėnas - 21:19 | 21:23 | 21:13 - Martynas Pužauskas 33'
124 C VV B2.1 20:00 Šarūnas Budzinauskas - 21:7 | 21:19 - Mantas Brazauskas
127 C VV C2.1 20:30 Lukas Uždavinys - 21:15 | 20:22 | 21:17 - Arn Steffensen

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija