MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-22 02:08 took:221.2 s.

 

Turnyrai

Vilniaus jaunių taurė


2023 Sausio 21 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD
U-13: 15 1 14 1.1 5 1.1 6 1.1
U-15: 17 1.3 6 1.1 7 1.3 4 1.1
U-19: 8 1.2 4 1.2

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 U-13 VV 16.2 10:00 Kipras Mašidlauskas - 20:22 | 21:12 | 21:9 - Dan Ryškevič 29'
2 U-13 VV 16.3 10:00 Darius Černauskas - 21:10 | 21:9 - Paulius Marčiukaitis 18'
3 U-13 VV 16.4 10:00 Faustas Sabūnas - 21:6 | 21:3 - Bernardas Jasulaitis 11'
4 U-13 VV 16.5 10:00 Albertas Bašys - 21:3 | 21:3 - Tadas Ladyga 12'
5 U-13 VV 16.6 10:00 Motiejus Žibūda - - - Augustas Pačėsa
6 U-13 VV 16.7 10:00 Jonas Kvedaras - 21:2 | 21:8 - Ąžuolas Burneika 11'
7 U-13 VV 16.8 10:25 Ignas Milinis - 21:1 | 21:17 - Karolis Repčenka 15'
8 U-13 MV 16.2 10:25 Paulina Džervutė - 21:3 | 21:10 - Gabija Grigaitė 17'
9 U-13 MV 16.3 10:25 Austėja Palčinskaitė - 21:8 | 21:1 - Gabrielė Pranckevičiūtė 15'
10 U-13 MV 16.4 10:25 Ugnė Ladygaitė - 21:18 | 21:13 - Greta Malkevičiūtė 22'
11 U-13 MV 16.5 10:25 Beatričė Jasulaitytė - 21:19 | 8:21 | 6:21 - Gerda Lipa 28'
12 U-13 MV 16.6 10:25 Eima Pečiulytė - - Elzė Čerauskaitė
13 U-13 MV 16.7 10:50 Marija Margo Meurice - 21:12 | 21:15 - Taisija Gotlijevskaja 19'
14 U-13 VV 8.1 10:50 Arn Steffensen - 21:13 | 21:9 - Kipras Mašidlauskas 20'
15 U-13 VV 8.2 10:50 Darius Černauskas - 9:21 | 7:21 - Faustas Sabūnas 16'
16 U-13 VV 8.3 10:50 Albertas Bašys - 21:7 | 21:9 - Augustas Pačėsa 14'
17 U-13 VV 8.4 10:50 Jonas Kvedaras - 13:21 | 15:21 - Ignas Milinis 16'
18 U-13 VV 9-16.2 10:50 Paulius Marčiukaitis - 18:21 | 21:12 | 21:17 - Bernardas Jasulaitis 34'
19 U-13 VV 9-16.3 11:15 Tadas Ladyga - - - Motiejus Žibūda
20 U-13 VV 9-16.4 11:15 Ąžuolas Burneika - 17:21 | 14:21 - Karolis Repčenka 16'
21 U-13 MV 8.1 11:15 Eva Kavaliauskaitė - 21:9 | 21:8 - Paulina Džervutė 12'
22 U-13 MV 8.2 11:15 Austėja Palčinskaitė - 07:21 | 02:21 - Ugnė Ladygaitė 11'
23 U-13 MV 8.3 11:15 Gerda Lipa - 21:11 | 21:2 - Eima Pečiulytė 17'
24 U-13 MV 8.4 11:15 Marija Margo Meurice - 21:23 | 14:21 - Žemyna Deniušaitė 22'
25 U-13 MV 9-16.2 11:40 Gabrielė Pranckevičiūtė - 21:15 | 19:21 | 21:17 - Greta Malkevičiūtė 32'
26 U-13 MV 9-16.3 11:40 Beatričė Jasulaitytė - - Elzė Čerauskaitė
27 U-13 VV 4.1 11:40 Arn Steffensen - 21:15 | 21:10 - Faustas Sabūnas 18'
28 U-13 VV 4.2 11:40 Albertas Bašys - 21:12 | 21:14 - Ignas Milinis 15'
29 U-13 VV 5-8.1 11:40 Kipras Mašidlauskas - 21:17 | 21:9 - Darius Černauskas 19'
30 U-13 VV 5-8.2 11:40 Augustas Pačėsa - 7:21 | 11:21 - Jonas Kvedaras 14'
31 U-13 VV 9-12.1 12:05 Dan Ryškevič - 21:11 | 21:10 - Paulius Marčiukaitis 17'
32 U-13 VV 9-12.2 12:05 Tadas Ladyga - 15:21 | 17:21 - Karolis Repčenka 15'
33 U-13 MV 4.1 12:05 Eva Kavaliauskaitė - 21:11 | 21:3 - Ugnė Ladygaitė 11'
34 U-13 MV 4.2 12:05 Gerda Lipa - 19:21 | 18:21 - Žemyna Deniušaitė
35 U-13 MV 5-8.1 12:05 Paulina Džervutė - 6:21 | 3:21 - Austėja Palčinskaitė 13'
36 U-13 MV 5-8.2 12:05 Eima Pečiulytė - 21:6 | 21:5 - Marija Margo Meurice 17'
37 U-13 MV 9-12.1 12:30 Gabija Grigaitė - 21:8 | 12:21 | 10:21 - Gabrielė Pranckevičiūtė 29'
38 U-13 MV 9-12.2 12:30 Elzė Čerauskaitė - - Taisija Gotlijevskaja
39 U-13 VV 2.1 12:30 Arn Steffensen - 21:18 | 19:21 | 12:11 - Albertas Bašys 37'
40 U-13 VV 3-4.1 12:30 Faustas Sabūnas - 18:21 | 19:21 - Ignas Milinis 21'
41 U-13 VV 5-6.1 12:30 Kipras Mašidlauskas - 21:8 | 21:12 - Jonas Kvedaras 15'
42 U-13 VV 9-10.1 12:30 Dan Ryškevič - 21:11 | 21:9 - Karolis Repčenka 15'
43 U-13 MV 2.1 12:55 Eva Kavaliauskaitė - 21:10 | 21:9 - Žemyna Deniušaitė 14'
44 U-13 MV 3-4.1 12:55 Ugnė Ladygaitė - 15:21 | 6:21 - Gerda Lipa 16'
45 U-13 MV 5-6.1 12:55 Austėja Palčinskaitė - 20:22 | 19:21 - Eima Pečiulytė 27'
46 U-13 MV 9-10.1 12:55 Gabrielė Pranckevičiūtė - 21:6 | 21:8 - Taisija Gotlijevskaja 16'
47 U-15 VV 32.2 12:55 Simonas Pipiras - 21:2 | 21:3 - Džiugas Tekorius 14'
48 U-15 MV A-2:3 12:55 Emilija Kriaučiūnaitė - 21:11 | 21:9 - Joana Jurgelionytė 15'
49 U-15 MV B-2:3 13:20 Meda Šidlauskaitė - 21:4 | 21:2 - Meda Zubovaitė 14'
50 U-19 VV 8.1 13:20 Danielis Januškauskis - 21:5 | 21:5 - Žygimantas Narščius 10'
51 U-19 VV 8.2 13:20 Jokūbas Jovaiša - 9:21 | 18:21 - Danielius Vilionskis 17'
52 U-19 VV 8.3 13:20 Kipras Nugaras - - Laurynas Rimkevičius
53 U-19 VV 8.4 13:20 Saulius Valasevičius - 21:8 | 21:4 - Dovydas Andrulis 15'
54 U-19 MV A-2:3 13:20 # #
55 U-15 VV 16.1 13:45 Ignas Martyšius - 21:8 | 21:15 - Simonas Pipiras 19'
56 U-15 VV 16.2 13:45 Timofej Poluektov - 12:21 | 16:21 - Oliveris Garas 20'
57 U-15 VV 16.3 13:45 Dovydas Paulauskas - 21:9 | 21:12 - Simas Stalauskas 17'
58 U-15 VV 16.4 13:45 Motiejus Jaseliūnas - 9:21 | 19:21 - Artiom Gomozov 16'
59 U-15 VV 16.5 13:45 Naglis Turūta - 21:9 | 21:7 - Augustas Petravičius 14'
60 U-15 VV 16.6 13:45 Liudas Gruodis - 21:19 | 16:21 | 21:12 - Vytautas Vaitkus 27'
61 U-15 VV 16.7 14:10 Mindaugas Žiemys - 21:6 | 22:20 - Domantas Džervus 16'
62 U-15 VV 16.8 14:10 Žygimantas Butkus - 5:21 | 13:21 - Simonas Deltuva 15'
63 U-15 MV A-1:3 14:10 Liepa Kisieliūtė - 21:9 | 21:11 - Joana Jurgelionytė 19'
64 U-15 MV B-1:3 14:10 Liepa Titaitė - 21:12 | 21:13 - Meda Zubovaitė 16'
65 U-19 VV 4.1 14:10 Danielis Januškauskis - 21:14 | 21:8 - Danielius Vilionskis 14'
66 U-19 VV 4.2 14:10 Laurynas Rimkevičius - 13:21 | 5:21 - Saulius Valasevičius 18'
67 U-19 VV 5-8.1 14:35 Žygimantas Narščius - 12:21 | 6:21 - Jokūbas Jovaiša 16'
68 U-19 VV 5-8.2 14:35 Kipras Nugaras - - Dovydas Andrulis
69 U-13 VD A-2:3 14:35 Karolis Repčenka + Tadas Ladyga 21:14 | 24:22 Paulius Marčiukaitis + Bernardas Jasulaitis 21'
71 U-13 MD A-2:3 14:35 Eva Kavaliauskaitė + Elzė Čerauskaitė 21:7 | 21:9 Gerda Lipa + Taisija Gotlijevskaja 13'
72 U-13 MD B-2:3 14:35 Austėja Palčinskaitė + Eima Pečiulytė 00:21 Greta Malkevičiūtė + Gabrielė Pranckevičiūtė
73 U-19 MV A-1:3 15:00 # #
74 U-15 VV 8.1 15:00 Ignas Martyšius - 21:4 | 21:7 - Oliveris Garas 12'
75 U-15 VV 8.2 15:00 Dovydas Paulauskas - 21:15 | 21:10 - Artiom Gomozov 16'
76 U-15 VV 8.3 15:00 Naglis Turūta - 16:21 | 18:21 - Liudas Gruodis 20'
77 U-15 VV 8.4 15:00 Mindaugas Žiemys - 20:22 | 22:20 | 21:9 - Simonas Deltuva 40'
78 U-15 VV 9-16.1 15:00 Simonas Pipiras - 21:2 | 21:4 - Timofej Poluektov 12'
79 U-15 VV 9-16.2 15:25 Simas Stalauskas - 21:19 | 21:16 - Motiejus Jaseliūnas 20'
80 U-15 VV 9-16.3 15:25 Augustas Petravičius - 9:21 | 13:21 - Vytautas Vaitkus 15'
81 U-15 VV 9-16.4 15:25 Domantas Džervus - 21:8 | 21:16 - Žygimantas Butkus 16'
82 U-15 MV A-1:2 15:25 Liepa Kisieliūtė - 21:14 | 21:7 - Emilija Kriaučiūnaitė 19'
83 U-15 MV B-1:2 15:25 Liepa Titaitė - 17:21 | 9:21 - Meda Šidlauskaitė 18'
84 U-19 VV 2.1 15:25 Danielis Januškauskis - 21:11 | 21:13 - Saulius Valasevičius 18'
85 U-19 VV 3-4.1 15:50 Danielius Vilionskis - 21:16 | 21:8 - Laurynas Rimkevičius 13'
86 U-19 VV 5-6.1 15:50 Jokūbas Jovaiša - 21:13 | 21:19 - Dovydas Andrulis 20'
87 U-13 VD A-1:3 15:50 Ignas Milinis + Steponas Svorobovičius 21:5 | 21:7 Paulius Marčiukaitis + Bernardas Jasulaitis 16'
88 U-13 VD B-1:3 15:50 Faustas Sabūnas + Arn Steffensen 21:2 | 21:5 Ąžuolas Burneika + Augustas Pačėsa 15'
89 U-13 MD A-1:3 15:50 Ugnė Ladygaitė + Beatričė Jasulaitytė 21:13 | 21:11 Gerda Lipa + Taisija Gotlijevskaja 17'
90 U-13 MD B-1:3 15:50 Žemyna Deniušaitė + Paulina Džervutė 21:9 | 19:21 | 21:8 Greta Malkevičiūtė + Gabrielė Pranckevičiūtė 27'
92 U-15 VV 4.1 16:15 Ignas Martyšius - 21:18 | 21:19 - Dovydas Paulauskas 23'
93 U-15 VV 4.2 16:15 Liudas Gruodis - 21:10 | 21:12 - Mindaugas Žiemys 16'
94 U-15 VV 5-8.1 16:15 Oliveris Garas - 18:21 | 21:18 | 12:21 - Artiom Gomozov 26'
95 U-15 VV 5-8.2 16:15 Naglis Turūta - 21:14 | 21:10 - Simonas Deltuva 17'
96 U-15 VV 9-12.1 16:15 Simonas Pipiras - 21:7 | 21:7 - Simas Stalauskas 14'
97 U-15 VV 9-12.2 16:40 Vytautas Vaitkus - 21:8 | 21:4 - Domantas Džervus 12'
98 U-15 MV A2.1 16:40 Meda Šidlauskaitė - 23:25 | 14:21 - Liepa Kisieliūtė 23'
99 U-15 MV B2.1 16:40 Emilija Kriaučiūnaitė - 18:21 | 21:19 | 21:15 - Liepa Titaitė 29'
100 U-15 MV C2.1 16:40 Joana Jurgelionytė - 21:12 | 21:7 - Meda Zubovaitė 17'
101 U-13 VD A-1:2 16:40 Ignas Milinis + Steponas Svorobovičius 21:13 | 21:3 Karolis Repčenka + Tadas Ladyga 14'
102 U-13 VD B-1:2 16:40 Faustas Sabūnas + Arn Steffensen #
103 U-13 MD A-1:2 17:05 Ugnė Ladygaitė + Beatričė Jasulaitytė 10:21 | 8:21 Eva Kavaliauskaitė + Elzė Čerauskaitė 15'
104 U-13 MD B-1:2 17:05 Žemyna Deniušaitė + Paulina Džervutė Austėja Palčinskaitė + Eima Pečiulytė
105 U-15 VV 2.1 17:05 Ignas Martyšius - 15:21 | 14:21 - Liudas Gruodis 18'
106 U-15 VV 3-4.1 17:05 Dovydas Paulauskas - 21:18 | 21:17 - Mindaugas Žiemys
107 U-15 VV 5-6.1 17:05 Artiom Gomozov - 13:21 | 11:21 - Naglis Turūta 16'
108 U-15 VV 9-10.1 17:05 Simonas Pipiras - 18:21 | 18:21 - Vytautas Vaitkus 18'
109 U-13 VD A2.1 17:30 Ignas Milinis + Steponas Svorobovičius 10:21 | 23:25 Faustas Sabūnas + Arn Steffensen 23'
110 U-13 VD B2.1 17:30 Karolis Repčenka + Tadas Ladyga 21:18 | 15:21 | 16:21 Ąžuolas Burneika + Augustas Pačėsa 32'
111 U-13 VD C2.1 17:30 Paulius Marčiukaitis + Bernardas Jasulaitis Seed #6
112 U-13 MD A2.1 17:30 Eva Kavaliauskaitė + Elzė Čerauskaitė 21:9 | 21:9 Žemyna Deniušaitė + Paulina Džervutė 15'
113 U-13 MD B2.1 17:30 Greta Malkevičiūtė + Gabrielė Pranckevičiūtė 13:21 | 14:21 Ugnė Ladygaitė + Beatričė Jasulaitytė 18'
114 U-13 MD C2.1 17:30 Gerda Lipa + Taisija Gotlijevskaja Austėja Palčinskaitė + Eima Pečiulytė
115 U-15 VD 8.2 17:55 Simonas Deltuva + Džiugas Tekorius 18:21 | 10:21 Mindaugas Žiemys + Dovydas Paulauskas 23'
116 U-15 VD 8.3 17:55 Artiom Gomozov + Oliveris Garas 21:11 | 21:18 Domantas Džervus + Augustas Petravičius 18'
117 U-15 VD 8.4 17:55 Liudas Gruodis + Ignas Martyšius 21:8 | 21:12 Simas Stalauskas + Simonas Pipiras 18'
118 U-15 MD A-2:3 17:55 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 10:21 | 16:21 Eima Pečiulytė + Austėja Palčinskaitė 12'
119 U-19 VD A-1:4 17:55 Danielis Januškauskis + Žygimantas Narščius 21:13 | 21:10 Dovydas Andrulis + Motiejus Jaseliūnas 17'
120 U-19 VD A-2:3 17:55 Juozas Jakutis + Saulius Valasevičius 21:12 | 10:21 | 21:11 Danielius Vilionskis + Jokūbas Jovaiša 29'
122 U-15 VD 4.1 18:20 Timofej Poluektov + Naglis Turūta 11:21 | 17:21 Mindaugas Žiemys + Dovydas Paulauskas 21'
123 U-15 VD 4.2 18:20 Artiom Gomozov + Oliveris Garas 12:21 | 8:21 Liudas Gruodis + Ignas Martyšius 15'
124 U-15 VD 5-8.2 18:20 Domantas Džervus + Augustas Petravičius 17:21 | 8:21 Simas Stalauskas + Simonas Pipiras 22'
125 U-15 MD A-1:3 18:20 Liepa Kisieliūtė + Emilija Kriaučiūnaitė 21:10 | 18:21 | 21:19 Eima Pečiulytė + Austėja Palčinskaitė
126 U-19 VD A-1:3 18:20 Danielis Januškauskis + Žygimantas Narščius 11:21 | 14:21 Danielius Vilionskis + Jokūbas Jovaiša 18'
127 U-19 VD A-2:4 18:45 Juozas Jakutis + Saulius Valasevičius 21:12 | 21:12 Dovydas Andrulis + Motiejus Jaseliūnas 17'
129 U-15 VD 2.1 18:45 Mindaugas Žiemys + Dovydas Paulauskas 16:21 | 15:21 Liudas Gruodis + Ignas Martyšius 20'
130 U-15 VD 3-4.1 18:45 Timofej Poluektov + Naglis Turūta 16:21 | 14:21 Artiom Gomozov + Oliveris Garas 16'
131 U-15 VD 5-6.1 18:45 Simonas Deltuva + Džiugas Tekorius 13:21 | 16:21 Simas Stalauskas + Simonas Pipiras 20'
132 U-15 MD A-1:2 18:45 Liepa Kisieliūtė + Emilija Kriaučiūnaitė 15:21 | 21:17 | 17:21 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 29'
133 U-19 VD A-1:2 19:10 Danielis Januškauskis + Žygimantas Narščius 9:21 | 13:21 Juozas Jakutis + Saulius Valasevičius 14'
134 U-19 VD A-3:4 19:10 Danielius Vilionskis + Jokūbas Jovaiša 21:4 | 21:10 Dovydas Andrulis + Motiejus Jaseliūnas 13'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija