MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-25 02:08 took:199.6 s.

 

Turnyrai

Trenerio Jono Šilerio atminimo turnyras A B C grupės


2023 Sausio 28 d.; Bastilijos sporto kompleksas
VD MD MX
Suaug (A): 10 23.1 9 11.2 15 25.8
Suaug B (B): 12 4.8 8 3 16 11.6
Suaug C (C): 8 1.4 9 1.8 15 2.7

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Irena Peleckienė
    Asta Rėčkuvienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Bye
    vs
    S9 Bye
    16.2
  • S5 Melita Bajalytė
    Kotryna Gembutaitė
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Dovilė Butkienė
    Laura Janušonienė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Ieva Vidzėnienė
    Kristina Aliukiene
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Rasvita Andriukaitienė
    Aušra Adomavičienė
    21:2 | 21:13
    S11 - Egle Kasputyte
    - Lėja Čiaraitė
    16.6
  • S7 Snieguolė Jankauskienė
    Aušra Simienė
    21:9 | 21:10
    S10 Karina Vaitkutė
    Deimina Gruodė
    16.7
  • S2 Kristina Kozlovienė
    Vilma Blankienė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Irena Peleckienė
    Asta Rėčkuvienė
    vs
    Bye
    8.1
  • Melita Bajalytė
    Kotryna Gembutaitė
    20:22 | 18:21
    Dovilė Butkienė
    Laura Janušonienė
    8.2
  • Ieva Vidzėnienė
    Kristina Aliukiene
    21:5 | 21:4
    Rasvita Andriukaitienė
    Aušra Adomavičienė
    8.3
  • Snieguolė Jankauskienė
    Aušra Simienė
    21:16 | 21:14
    Kristina Kozlovienė
    Vilma Blankienė
    8.4
  • Irena Peleckienė
    Asta Rėčkuvienė
    21:11 | 16:21 | 21:15
    Dovilė Butkienė
    Laura Janušonienė
    4.1
  • Ieva Vidzėnienė
    Kristina Aliukiene
    22:20 | 21:13
    Snieguolė Jankauskienė
    Aušra Simienė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Irena Peleckienė
    Asta Rėčkuvienė
    10:21 | 7:21
    Ieva Vidzėnienė
    Kristina Aliukiene
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Dovilė Butkienė
    Laura Janušonienė
    20:22 | 21:18 | 15:21
    Snieguolė Jankauskienė
    Aušra Simienė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Bye
    vs
    Melita Bajalytė
    Kotryna Gembutaitė
    5-8.1
  • Rasvita Andriukaitienė
    Aušra Adomavičienė
    9:21 | 16:21
    Kristina Kozlovienė
    Vilma Blankienė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Melita Bajalytė
    Kotryna Gembutaitė
    16:21 | 15:21
    Kristina Kozlovienė
    Vilma Blankienė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    - Egle Kasputyte
    - Lėja Čiaraitė
    9-16.3
  • Karina Vaitkutė
    Deimina Gruodė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Bye
    vs
    Bye
    9-12.1
  • - Egle Kasputyte
    - Lėja Čiaraitė
    15:21 | 17:21
    Karina Vaitkutė
    Deimina Gruodė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Bye
    vs
    Karina Vaitkutė
    Deimina Gruodė
    9-10.1








Spausdinimo versija