MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 02:08 took:218.7 s.

 

Turnyrai

DAMŲ LYGA


2023 Gegužės 27 d.; Delfi sporto centras
MD
Suaug B (B): 6
Suaug C (C): 4
Suaug D (D): 5

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 B MD A-1:6 10:00 Diana Lubė + Jelena Puchova 17:21 | 21:19 | 26:28 Gustė Šuliauskaitė + Beata Rakštytė 43'
2 B MD A-2:5 10:00 Aurelija Pakšytė + Ausra Brikaite 15:21 | 21:17 | 12:21 Egidija Laurišaitė + Gintarė Gečė 33'
3 B MD A-3:4 10:00 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 21:18 | 21:14 Emilija Liočaitė + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 22'
4 D MD A-2:5 10:00 Ugnė Gečaitė + Simona Braukaitė 15:21 | 13:21 Rasa Semėnienė + Inga Berdešienė 18'
5 D MD A-3:4 10:30 Olesija Rusinova + Karina Mickevičiūtė - 21:23 | 17:21 - Akvilė Kizielė + Laura Ūselė 24'
6 C MD A-1:4 10:30 Indrė Glaniauskienė + Lina Railienė 21:23 | 21:15 | 21:12 Gintarė Liutkevičiūtė + Gintarė Povilaitytė 29'
7 C MD A-2:3 10:30 Jolanta Moliene + Indrė Gudelytė 21:16 | 21:14 Erika Bisturienė + Jurgita Girdiušaitė 19'
8 B MD A-1:5 10:30 Diana Lubė + Jelena Puchova 10:21 | 8:21 Egidija Laurišaitė + Gintarė Gečė 17'
9 B MD A-2:3 11:00 Aurelija Pakšytė + Ausra Brikaite 17:21 | 19:21 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 21'
10 B MD A-4:6 11:00 Emilija Liočaitė + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 21:9 | 21:13 Gustė Šuliauskaitė + Beata Rakštytė 20'
11 D MD A-1:5 11:00 Mila Pašin + Lina Montvydaitė 21:11 | 21:17 Rasa Semėnienė + Inga Berdešienė 17'
12 D MD A-2:3 11:00 Ugnė Gečaitė + Simona Braukaitė 18:21 | 19:21 - Olesija Rusinova + Karina Mickevičiūtė 22'
13 C MD A-1:3 11:30 Indrė Glaniauskienė + Lina Railienė 10:21 | 21:15 | 19:21 Erika Bisturienė + Jurgita Girdiušaitė 26'
14 C MD A-2:4 11:30 Jolanta Moliene + Indrė Gudelytė 21:13 | 21:15 Gintarė Liutkevičiūtė + Gintarė Povilaitytė 20'
15 B MD A-1:4 11:30 Diana Lubė + Jelena Puchova 11:21 | 13:21 Emilija Liočaitė + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 18'
16 B MD A-2:6 11:30 Aurelija Pakšytė + Ausra Brikaite 21:9 | 21:15 Gustė Šuliauskaitė + Beata Rakštytė 19'
17 B MD A-3:5 12:00 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 21:12 | 21:8 Egidija Laurišaitė + Gintarė Gečė 17'
18 D MD A-1:4 12:00 Mila Pašin + Lina Montvydaitė 21:4 | 21:13 - Akvilė Kizielė + Laura Ūselė 13'
19 D MD A-3:5 12:00 Olesija Rusinova + Karina Mickevičiūtė - 7:21 | 14:21 Rasa Semėnienė + Inga Berdešienė 20'
20 C MD A-1:2 12:00 Indrė Glaniauskienė + Lina Railienė 21:19 | 14:21 | 21:18 Jolanta Moliene + Indrė Gudelytė 27'
21 C MD A-3:4 12:30 Erika Bisturienė + Jurgita Girdiušaitė 14:21 | 15:21 Gintarė Liutkevičiūtė + Gintarė Povilaitytė 19'
22 B MD A-1:3 12:30 Diana Lubė + Jelena Puchova 19:21 | 16:21 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 19'
23 B MD A-2:4 12:30 Aurelija Pakšytė + Ausra Brikaite 9:21 | 18:21 Emilija Liočaitė + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 20'
24 B MD A-5:6 12:30 Egidija Laurišaitė + Gintarė Gečė 21:18 | 21:13 Gustė Šuliauskaitė + Beata Rakštytė 23'
25 D MD A-1:3 13:00 Mila Pašin + Lina Montvydaitė 21:12 | 21:4 - Olesija Rusinova + Karina Mickevičiūtė 14'
26 D MD A-2:4 13:00 Ugnė Gečaitė + Simona Braukaitė 21:16 | 21:11 - Akvilė Kizielė + Laura Ūselė 15'
27 B MD A-1:2 13:00 Diana Lubė + Jelena Puchova 18:21 | 9:21 Aurelija Pakšytė + Ausra Brikaite 17'
28 B MD A-3:6 13:00 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 21:16 | 21:15 Gustė Šuliauskaitė + Beata Rakštytė 21'
29 B MD A-4:5 13:30 Emilija Liočaitė + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 22:20 | 21:13 Egidija Laurišaitė + Gintarė Gečė 25'
30 D MD A-1:2 13:30 Mila Pašin + Lina Montvydaitė 21:10 | 21:14 Ugnė Gečaitė + Simona Braukaitė 14'
31 D MD A-4:5 13:30 Akvilė Kizielė + Laura Ūselė - 22:24 | 14:21 Rasa Semėnienė + Inga Berdešienė 21'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija