MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-03-03 02:08 took:196.4 s.

 

Turnyrai

Hummel Lyga Rezervas LAISVĖ PLUNKSNOMS


2024 Sausio 20 d.; Kauno Ledo Rūmai
VD MD MX
Suaug B (B):
Suaug C (C): 7 1 6 1
Suaug D (D): 4 1 5 1
Suaug E (E): 8 1 3 0.5 8 1

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 D MX A-2:5 10:00 Vilius Juraitis + Gintarė Juraitienė KR 21:18 | 11:21 | 12:21 Algirdas Išganaitis + Giedrė Meškauskienė
2 D MX A-3:4 10:00 Raimondas Šulskis + Andrina Ramančauskaitė 21:13 | 22:20 Justas Mankus + Judita Majauskienė
3 E MX 8.1 10:00 Edmundas Rutkauskas + Simona Rutkauskienė 21:10 | 21:16 Donatas Jankauskas + Ieva Kuodžiūtė
4 E MX 8.2 10:00 Jokūbas Montautas + Dovilė Bučaitė 21:15 | 21:14 Danas Mažuolis + Sigita Stanynaitė
5 E MX 8.3 10:00 Evaldas Mikelevičius + Egle Malcaite 24:22 | 15:21 | 21:8 Tadas Arminas + Marta Vasilė
6 E MX 8.4 10:20 Rimantas Martinėnas + Kristina Martinėnienė 21:14 | 21:14 Milvydas Šiožinys + Gintarė Šiožinienė
7 C MX A-2:3 10:20 Martas Ambraziūnas + Indrė Ambraziūnienė 21:17 | 19:21 | 18:21 Giedrius Arbačiauskas + Asta Rėčkuvienė
8 C MX B-2:3 10:20 Audrius Vilčinskas + Margarita Noreikienė 17:21 | 27:25 | 21:16 KR KR Matas Revinskas + Barbora Bieliauskaitė
11 D MX A-1:5 10:40 Vilius Vasilius + Virginija Kubilienė 20:22 | 21:18 | 23:21 Algirdas Išganaitis + Giedrė Meškauskienė
12 D MX A-2:3 10:40 Vilius Juraitis + Gintarė Juraitienė KR 13:21 | 9:21 Raimondas Šulskis + Andrina Ramančauskaitė
13 E MX 4.1 10:40 Edmundas Rutkauskas + Simona Rutkauskienė 21:16 | 21:10 Jokūbas Montautas + Dovilė Bučaitė
14 E MX 4.2 10:40 Evaldas Mikelevičius + Egle Malcaite 18:21 | 21:19 | 21:16 Rimantas Martinėnas + Kristina Martinėnienė
15 E MX 5-8.1 10:40 Donatas Jankauskas + Ieva Kuodžiūtė 11:21 | 14:21 Danas Mažuolis + Sigita Stanynaitė
16 E MX 5-8.2 11:00 Tadas Arminas + Marta Vasilė 21:17 | 21:12 Milvydas Šiožinys + Gintarė Šiožinienė
17 C MX A-1:3 11:00 Laimonas Vaškevicius + Auksė Perė 21:18 | 21:23 | 21:19 Giedrius Arbačiauskas + Asta Rėčkuvienė
18 C MX B-1:3 11:00 Marijus Stankevičius + Ingrida Kaminskaitė 21:15 | 09:21 | 23:21 KR KR Matas Revinskas + Barbora Bieliauskaitė
21 D MX A-1:4 11:20 Vilius Vasilius + Virginija Kubilienė 21:9 | 21:18 Justas Mankus + Judita Majauskienė
22 D MX A-3:5 11:20 Raimondas Šulskis + Andrina Ramančauskaitė 15:21 | 17:21 Algirdas Išganaitis + Giedrė Meškauskienė
23 E MX 2.1 11:20 Edmundas Rutkauskas + Simona Rutkauskienė 15:21 | 13:21 Evaldas Mikelevičius + Egle Malcaite
24 E MX 3-4.1 11:20 Jokūbas Montautas + Dovilė Bučaitė 15:21 | 21:15 | 17:21 Rimantas Martinėnas + Kristina Martinėnienė
25 E MX 5-6.1 11:20 Danas Mažuolis + Sigita Stanynaitė 18:21 | 21:19 | 13:21 Tadas Arminas + Marta Vasilė
26 E MX 7-8.1 11:40 Donatas Jankauskas + Ieva Kuodžiūtė 14:21 | 08:21 Milvydas Šiožinys + Gintarė Šiožinienė
27 C MX A-1:2 11:40 Laimonas Vaškevicius + Auksė Perė 21:12 | 21:09 Martas Ambraziūnas + Indrė Ambraziūnienė
28 C MX B-1:2 11:40 Marijus Stankevičius + Ingrida Kaminskaitė 16:21 | 21:17 | 16:21 Audrius Vilčinskas + Margarita Noreikienė
29 D MX A-1:3 11:40 Vilius Vasilius + Virginija Kubilienė 21:16 | 22:20 Raimondas Šulskis + Andrina Ramančauskaitė
30 D MX A-2:4 11:40 Vilius Juraitis + Gintarė Juraitienė KR 21:17 | 21:18 Justas Mankus + Judita Majauskienė
31 E MD A-2:3 12:00 Simona Rutkauskienė + Giedrė Meškauskienė 13:21 | 12:21 Kristina Dumčiuvienė + Gabija Germanaitė
32 E VD 8.1 12:00 Edmundas Rutkauskas + Algirdas Išganaitis 21:16 | 21:16 - Rokas Naskauskas + Rolandas Šikšnian
33 E VD 8.2 12:00 Jokūbas Montautas + Erlandas Montautas 16:21 | 14:21 Vilius Vasilius + Tadas Arminas
34 E VD 8.3 12:00 Ramūnas Gargasas + Milvydas Šiožinys 21:23 | 21:14 | 21:17 Danas Mažuolis + Evaldas Mikelevičius
35 E VD 8.4 12:00 Almantas Meškauskas + Vilius Meškauskas 21:14 | 20:22 | 21:13 - Tomas Šonta + Donatas Jankauskas
36 C MX A2.1 12:20 Audrius Vilčinskas + Margarita Noreikienė 20:22 | 21:14 | 24:22 Laimonas Vaškevicius + Auksė Perė
37 C MX B2.1 12:20 Marijus Stankevičius + Ingrida Kaminskaitė 23:25 | 17:21 Giedrius Arbačiauskas + Asta Rėčkuvienė
38 C MX C2.1 12:20 Matas Revinskas + Barbora Bieliauskaitė KR KR 21:18 | 15:21 | 21:10 Martas Ambraziūnas + Indrė Ambraziūnienė
39 D MX A-1:2 12:20 Vilius Vasilius + Virginija Kubilienė 21:17 | 19:21 | 21:16 KR Vilius Juraitis + Gintarė Juraitienė
40 D MX A-4:5 12:20 Justas Mankus + Judita Majauskienė 14:21 | 21:16 | 22:20 Algirdas Išganaitis + Giedrė Meškauskienė
41 E VD 4.1 12:40 Edmundas Rutkauskas + Algirdas Išganaitis 21:8 | 17:21 | 21:17 Vilius Vasilius + Tadas Arminas
42 E VD 4.2 12:40 Ramūnas Gargasas + Milvydas Šiožinys 21:17 | 18:21 | 15:21 Almantas Meškauskas + Vilius Meškauskas
43 E VD 5-8.1 12:40 Rokas Naskauskas + Rolandas Šikšnian - 21:17 | 17:21 | 21:15 Jokūbas Montautas + Erlandas Montautas
44 E VD 5-8.2 12:40 Danas Mažuolis + Evaldas Mikelevičius 21:8 | 21:13 - Tomas Šonta + Donatas Jankauskas
45 E MD A-1:3 12:40 Egle Malcaite + Sigita Stanynaitė 17:21 | 21:14 | 21:5 Kristina Dumčiuvienė + Gabija Germanaitė
46 C VD 8.2 13:00 Giedrius Arbačiauskas + Tomas Grigas 21:17 | 17:21 | 21:17 KR Julius Bieliauskas + Matas Revinskas
47 C VD 8.3 13:00 Audrius Vilčinskas + Artūras Jadvinskis 21:13 | 21:14 Augustinas Vegys + Žygimantas Slavickas
48 C VD 8.4 13:00 Tomas Kučinskas + Marijus Stankevičius 16:21 | 11:21 GPTBK GPTBK Simas Vindašius + Mantvydas Lasinskas
49 D MD A-1:4 13:00 Asta Rėčkuvienė + Andrina Ramančauskaitė 18:21 | 14:21 Indrė Ambraziūnienė + Kristina Dambrauskienė
50 D MD A-2:3 13:00 Ingrida Kaminskaitė + Deimantė Balčiūnaitytė 21:19 | 21:19 Virginija Kubilienė + Gintarė Juraitienė
51 E VD 2.1 13:20 Edmundas Rutkauskas + Algirdas Išganaitis 21:11 | 21:10 Almantas Meškauskas + Vilius Meškauskas
52 E VD 3-4.1 13:20 Vilius Vasilius + Tadas Arminas 21:17 | 21:17 Ramūnas Gargasas + Milvydas Šiožinys
53 E VD 5-6.1 13:20 Rokas Naskauskas + Rolandas Šikšnian - 21:17 | 16:21 | 21:15 Danas Mažuolis + Evaldas Mikelevičius
54 E VD 7-8.1 13:20 Jokūbas Montautas + Erlandas Montautas 13:21 | 21:19 | 21:9 - Tomas Šonta + Donatas Jankauskas
55 E MD A-1:2 13:20 Egle Malcaite + Sigita Stanynaitė 21:19 | 21:11 Simona Rutkauskienė + Giedrė Meškauskienė
56 D MD A-1:3 13:40 Asta Rėčkuvienė + Andrina Ramančauskaitė 21:18 | 21:14 Virginija Kubilienė + Gintarė Juraitienė
57 D MD A-2:4 13:40 Ingrida Kaminskaitė + Deimantė Balčiūnaitytė 21:16 | 16:21 | 17:21 Indrė Ambraziūnienė + Kristina Dambrauskienė
58 C VD 4.1 13:40 Laimonas Vaškevicius + Darius Širmenis 16:21 | 21:13 | 21:14 Giedrius Arbačiauskas + Tomas Grigas
59 C VD 4.2 13:40 Audrius Vilčinskas + Artūras Jadvinskis 10:21 | 18:21 GPTBK GPTBK Simas Vindašius + Mantvydas Lasinskas
60 C VD 5-8.2 13:40 Augustinas Vegys + Žygimantas Slavickas 16:21 | 11:21 Tomas Kučinskas + Marijus Stankevičius
61 D MD A-1:2 14:00 Asta Rėčkuvienė + Andrina Ramančauskaitė 21:19 | 21:17 Ingrida Kaminskaitė + Deimantė Balčiūnaitytė
62 D MD A-3:4 14:00 Virginija Kubilienė + Gintarė Juraitienė 10:21 | 13:21 Indrė Ambraziūnienė + Kristina Dambrauskienė
63 C VD 2.1 14:00 Laimonas Vaškevicius + Darius Širmenis 19:21 | 15:21 GPTBK GPTBK Simas Vindašius + Mantvydas Lasinskas
64 C VD 3-4.1 14:00 Giedrius Arbačiauskas + Tomas Grigas 21:17 | 21:17 Audrius Vilčinskas + Artūras Jadvinskis
65 C VD 5-6.1 14:00 Julius Bieliauskas + Matas Revinskas KR 16:21 | 16:21 Tomas Kučinskas + Marijus Stankevičius

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija