MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 02:08 took:218.7 s.

 

Turnyrai

AUKŠTAITIJOS TAURĖ


2023 Lapkričio 18 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD
U-13: 14 1.2 20 1.2 4 1 8 1
U-15: 10 1.5 13 1.4 4 1 3 0.5
U-19: 4 0.75 2 2 0.5 2 0.5



U-13


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Steponas Svorobovičius 1 30
Darius Černauskas 2 25.2
Gabrielius Banys 3 21.6
Dan Ryškevič 4 19.2
Motiejus Žemaitis 5 18
Martynas Biekša 6 16.8
Paulius Marčiukaitis 7 15.6
Ilia Skuridin 8 14.4
Augustas Molis 9 13.2
Ąžuolas Burneika 10 12
Karolis Repčenka 11 10.8
Bernardas Jasulaitis 12 9.6
Vincentas Pilypaitis 13 8.4
Tadas Ladyga 14 7.2

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Elzė Čerauskaitė 1 30
Mėta Jurkevičiūtė 2 25.2
Andra Urbonaitė 3 21.6
Ugnė Ladygaitė 4 19.2
Gabrielė Pranckevičiūtė 5 18
Marija Rasickaitė 6 16.8
Greta Malkevičiūtė 7 15.6
Žemyna Žakevičiūtė 8 14.4
Beatričė Jasulaitytė 9 13.2
Augustė Vaitkutė 10 12
Viktorija Morkūnaitė 11 10.8
Žemyna Deniušaitė 12 9.6
Miglė Kandroškaitė 13 8.4
Olivia Pocevičiūtė 14 7.2
Gabija Grigaitė 15 6
Austėja Giedraitytė 16 4.8
Radvilė Bareikaitė 16-17 3.6
Elena Keturkaitė 18 2.4
Fausta Sakalauskaite 19 1.2
Luka Griniūtė 20 1.2

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Steponas Svorobovičius , Paulius Marčiukaitis 1 25
Ąžuolas Burneika , Karolis Repčenka 2 21
/ Augustas Molis , Motiejus Žemaitis 3 18
Bernardas Jasulaitis , Ilia Skuridin 4 16

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Ugnė Ladygaitė , Elzė Čerauskaitė 1 25
Miglė Kandroškaitė , Beatričė Jasulaitytė 2 21
/ Marija Rasickaitė , Andra Urbonaitė 3 18
Greta Malkevičiūtė , Gabrielė Pranckevičiūtė 4 16
Viktorija Morkūnaitė , Gabija Grigaitė 5 15
Žemyna Deniušaitė , Austėja Giedraitytė 6 14
Žemyna Žakevičiūtė , Augustė Vaitkutė 7 13
/ Olivia Pocevičiūtė , Fausta Sakalauskaite 8 12



U-15


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Dovydas Paulauskas 1 37.5
Simonas Pipiras 2 31.5
Herkus Peciukonis 3 27
Juozas Jakutis 4 24
Faustas Sabūnas 5 22.5
Povilas Mardosa 6 21
Simas Stalauskas 7 19.5
Arn Steffensen 8 18
Juozas Digimas 8-9 16.5
Džiugas Tekorius 10 15

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Austėja Palčinskaitė 1 35
Meda Šidlauskaitė 2 29.4
Ūla Žemaitė 3 25.2
Liepa Titaitė 4 22.4
Eva Kavaliauskaitė 5 21
Veronika Stankevičiūtė 6 19.6
Anelė Mikėnaitė 7 18.2
Gaudrė Janušauskaitė 8 16.8
Viktorija Avlosevičiūtė 9 15.4
Augustė Staniulionytė 10 14
Austė Kmitaitė 11 12.6
Emilija Augulyte 12 11.2
Auksė Gubanovaitė 12-13 9.8

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Simonas Pipiras , Simas Stalauskas 1 25
/ Arn Steffensen , Faustas Sabūnas 2 21
Herkus Peciukonis , Povilas Mardosa 3 18
/ Džiugas Tekorius , Juozas Jakutis 4 16

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai



U-19


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Maksim Samulev 1 18.8
Arnas Verbickas 2 15.8
Žygimantas Narščius 3 13.5
Ilija Sosnovskis 4 12

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Domilė Rudminaitė 1 0
Karina Lipa 2 0

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Maksim Samulev , Juozas Digimas 1 12.5
Ilija Sosnovskis , Žygimantas Narščius 2 10.5

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Liepa Naujokaitytė , Domilė Rudminaitė 1 12.5
Karina Lipa , Gaudrė Janušauskaitė 2 10.5




Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija