MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-15 02:08 took:225.6 s.

 

Turnyrai

Kelmės International


2022 Spalio 15 d.; Kelmės sporto centras
VV VD MD MX
Suaug B (B): 4 2.9 5 10.1 7 2.5 10 9.8
Suaug C (C): 7 1.6 6 1.8 13 3.1
Suaug D (D): 8 1.2 8 1.2 15 1.5

Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (18)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Jurgita Bilienė 2024-5744 1976 Suaug C Agnė Šafranovičiūtė Suaug B Ramūnas Bilius
2 Ramūnas Bilius 2024-4816 1983 Suaug BSuaug B Andrius Valantiejus Suaug B Jurgita Bilienė
3 Vakarė Bolskytė 2006 Suaug D Gustė Gėdminaitė Suaug D Tadas Slovikas
4 Evaldas Gedminas 1976 Suaug C Osvaldas Paldavičius Suaug C Gustė Gėdminaitė
5 Eglė Gėdminienė 2024-6085 1979 Suaug B Fausta Gedminaitė
6 Lina Gorienė 2024-4945 1964 Suaug D Kristina Kozlovienė Suaug D Osvaldas Paldavičius
7 Algirdas Išganaitis 2024-5292 1982 Suaug D Ieško porininko(-ės)Suaug C Jolanta Sereckienė
8 Algirdas Išganaitis 1982 Suaug D Indrė Slovikė
9 Meida Levickaitė 2024-4426 2008 Suaug C Mėta Mankevičiūtė
10 Jonas Maziliauskas 2003 Suaug BSuaug C Aina Ralytė
11 Osvaldas Paldavičius 1972 Suaug C Evaldas Gedminas Suaug D Lina Gorienė
12 Atėnė Peleckytė 2024-5279 2007 Suaug B Aina Ralytė
13 Ingrida Savickienė 2024-5701 1972 Suaug C Jolanta Sereckienė Suaug C Mindaugas Juodvalkis
14 Tadas Slovikas 2024-4864 1986 Suaug D Justinas Pipiras Suaug D Vakarė Bolskytė
15 Indrė Slovikė 2024-4863 1991 Suaug D Edita Likiene Suaug D Algirdas Išganaitis
16 Lorena Valantiejiene 2024-6155 1982 Suaug B Vakarė Trakšelytė Suaug B Ardas Valantiejus
17 Andrius Valantiejus 2024-6208 1978 Suaug B Ramūnas Bilius Suaug B Sandra Čečkauskienė
18 Ardas Valantiejus 2001 Suaug B Linas Supronas Suaug B Lorena Valantiejiene
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
19 Mindaugas Dagilis 2024-4294 1986 Suaug BSuaug B Linas Zavadskis Suaug B Agnė Šafranovičiūtė
20 Rugilė Gečaitė 2024-4356 1988 Suaug B Odeta Rastenytė
21 Darius Likas 2024-4350 1972 Suaug C Gediminas Vaitkevičius Suaug C Edita Likiene
22 Edita Likiene 2024-4360 1978 Suaug D Indrė Slovikė Suaug C Darius Likas
23 Odeta Rastenytė 2024-4352 1997 Suaug B Rugilė Gečaitė
24 Agnė Šafranovičiūtė 2024-4243 1986 Suaug C Jurgita Bilienė Suaug B Mindaugas Dagilis
KTU Kauno technologijos universitetas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
25 Andrius Bendoraitis 2024-4634 1997 Suaug BSuaug B Šarūnas Poderys Suaug B Dovilė Butvydaitė
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (16)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
26 Kristina Aliukiene 2024-4548 1988 Suaug D Asta Pelaitienė Suaug D Paulius Janušauskas
27 Raimondas Banelis 2024-4401 1981 Suaug C Paulius Janušauskas Suaug C Sandra Sipavičė
28 Dovilė Butkienė 2024-4382 1986 Suaug D Agnė Mackevičienė Suaug D Džiugas Dragūnas
29 Sigita Grigaravičienė 2024-4404 1982 Suaug D Neringa Navarskiene Suaug D Mantas Šiupinys
30 Paulius Janušauskas 2024-4399 1989 Suaug C Raimondas Banelis Suaug D Kristina Aliukiene
31 Justina Jelinskė 2024-5760 1990 Suaug D Tomas Šorius
32 Tomas Kildišas 1976 Suaug D Virginijus Korsakas Suaug D Kristina Kozlovienė
33 Agnė Mackevičienė 2024-4169 1983 Suaug D Dovilė Butkienė Suaug D Mindaugas Loveikis
34 Neringa Navarskiene 2024-4172 1975 Suaug D Sigita Grigaravičienė Suaug D Gediminas Vaitkevičius
35 Asta Pelaitienė 2024-5307 1974 Suaug D Kristina Aliukiene Suaug D Egidijus Serdikevičius
36 Egidijus Serdikevičius 2024-5523 1976 Suaug D Mantas Šiupinys Suaug D Asta Pelaitienė
37 Linas Supronas 2024-4268 1986 Suaug B Ardas Valantiejus Suaug B Dovilė Supronienė
38 Dovilė Supronienė 2024-4269 1987 Suaug B Sandra Čečkauskienė Suaug B Linas Supronas
39 Gediminas Vaitkevičius 2024-4195 1972 Suaug C Darius Likas Suaug D Neringa Navarskiene
40 Rusnė Vidzėnaitė 2024-4418 2009 Suaug B Dovilė Butvydaitė Suaug B Šarūnas Poderys
41 Linas Zavadskis 2024-4274 1992 Suaug B Mindaugas Dagilis Suaug B Fausta Gedminaitė
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
42 Žilvinas Aleksevičius 2024-5782 1972 Suaug D Tomas Šorius
43 Sigitas Galentas 2024-5074 1964 Suaug B Artūras Jachontovas
44 Artūras Jachontovas 1999 Suaug B Sigitas Galentas
45 Jolanta Sereckienė 2024-6005 1972 Suaug C Ingrida Savickienė Suaug C Algirdas Išganaitis
46 Tomas Šorius 2024-6090 1979 Suaug D Žilvinas Aleksevičius Suaug D Justina Jelinskė
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
47 Irena Peleckienė 2024-4278 1970 Suaug C Diana Valantinaitė Suaug C Egidijus Peleckis
48 Egidijus Peleckis 2024-4277 1967 Suaug C Aidas Poderys Suaug C Irena Peleckienė
49 Šarūnas Poderys 2024-5658 1994 Suaug B Andrius Bendoraitis Suaug B Rusnė Vidzėnaitė
50 Aidas Poderys 2024-4302 1967 Suaug C Egidijus Peleckis Suaug C Diana Valantinaitė
Kelmės BK Gintaras Kelmės badmintono klubas "Gintaras" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
51 Gustė Gėdminaitė 2008 Suaug D Vakarė Bolskytė Suaug C Evaldas Gedminas
52 Mėta Mankevičiūtė 2008 Suaug C Meida Levickaitė
53 Aina Ralytė 2006 Suaug B Atėnė Peleckytė Suaug C Jonas Maziliauskas
Volanas Tauragės SK Volanas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
54 Dovilė Butvydaitė 2024-5998 1999 Suaug B Rusnė Vidzėnaitė Suaug B Andrius Bendoraitis
55 Džiugas Dragūnas 2024-5955 2003 Suaug D Matas Drukteinis Suaug D Dovilė Butkienė
56 Matas Drukteinis 2024-4789 2006 Suaug D Džiugas Dragūnas Suaug D Agnė Grigalauskė
57 Mindaugas Loveikis 1981 Suaug D Agnė Mackevičienė
58 Vakarė Trakšelytė 2024-4790 2005 Suaug B Lorena Valantiejiene Suaug B Tomas Tiškus
Šiauliai Šiauliai (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
59 Egidijus Bubliauskas 2024-6181 1977 Suaug C Andrius Stuknys Suaug C Modesta Kožkuvienė
60 Monika Domeikienė 1984 Suaug D Gintarė Mikšienė
61 Modesta Kožkuvienė 1984 Suaug B Asta Mažulienė Suaug C Egidijus Bubliauskas
62 Asta Mažulienė 2024-5878 1981 Suaug B Modesta Kožkuvienė Suaug B Mindaugas Butautas
63 Gintarė Mikšienė 1985 Suaug D Monika Domeikienė
64 Raminta Skirmantienė 1981 Suaug D Nerijus Šiaulys
65 Andrius Stuknys 1978 Suaug C Egidijus Bubliauskas
66 Nerijus Šiaulys 2024-4345 1982 Suaug D Raminta Skirmantienė
67 Tomas Tiškus 2024-5703 1981 Suaug B Vakarė Trakšelytė
Smešas BK "Smešas" (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
68 Sandra Čečkauskienė 2024-4880 1979 Suaug B Dovilė Supronienė Suaug B Andrius Valantiejus
69 Kristina Freimanaitė 2024-4919 1977 Suaug C Sandra Sipavičė Suaug C Žilvinas Gelžinis
70 Žilvinas Gelžinis 2024-5395 1984 Suaug C Adas Lečas Suaug C Kristina Freimanaitė
71 Mindaugas Juodvalkis 2024-5181 1976 Suaug C Martynas Sipavičius Suaug C Ingrida Savickienė
72 Virginijus Korsakas 2024-5212 1975 Suaug D Tomas Kildišas Suaug D Ieva Lukaitytė
Invictus Invictus (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
73 Fausta Gedminaitė 2024-6087 2002 Suaug B Eglė Gėdminienė Suaug B Linas Zavadskis
BK PLAY VŠį "Šis tas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
74 Mindaugas Butautas 2024-6030 1983 Suaug B Asta Mažulienė
Skrajukas Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
75 Ernesta Grigeliūnienė 1976 Suaug C Renata Staupelienė Suaug C Adas Lečas
76 Kristina Kozlovienė 2024-6175 1976 Suaug D Lina Gorienė Suaug D Tomas Kildišas
77 Adas Lečas 2024-5396 2004 Suaug C Žilvinas Gelžinis Suaug C Ernesta Grigeliūnienė
78 Renata Staupelienė 2024-6174 1975 Suaug C Ernesta Grigeliūnienė Suaug C Martynas Sipavičius
Pajūrio raketė Palangos BK Pajūrio raketė (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
79 Agnė Grigalauskė 2024-4851 1983 Suaug D Ieva Lukaitytė Suaug D Matas Drukteinis
80 Ieva Lukaitytė 1979 Suaug D Agnė Grigalauskė Suaug D Virginijus Korsakas
81 Sandra Sipavičė 2024-4162 1996 Suaug C Kristina Freimanaitė Suaug C Raimondas Banelis
82 Martynas Sipavičius 2024-4152 1982 Suaug C Mindaugas Juodvalkis Suaug C Renata Staupelienė
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
83 Diana Valantinaitė 2024-5249 1998 Suaug C Irena Peleckienė Suaug C Aidas Poderys
Šeduvos SK Šeduvos sporto klubas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
84 Linas Andrijauskas 2024-5662 1983 Suaug D Giedrius Lukšis
85 Giedrius Lukšis 2024-5725 1970 Suaug D Linas Andrijauskas
86 Eglė Mockevičienė 2024-4371 1980 Suaug D Remigijus Peleckis
87 Remigijus Peleckis 2024-5726 1970 Suaug D Deividas Staškevičius Suaug D Eglė Mockevičienė
88 Elija Peleckytė 2024-5742 2008 Suaug C Deividas Staškevičius
89 Deividas Staškevičius 2024-4148 1984 Suaug D Remigijus Peleckis Suaug C Elija Peleckytė
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
90 Mantas Šiupinys 2024-4157 1976 Suaug D Egidijus Serdikevičius Suaug D Sigita Grigaravičienė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
91 Justinas Pipiras 2024-5552 1984 Suaug D Tadas Slovikas






Spausdinimo versija