MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-03-02 10:36 took:202.6 s.

 

Turnyrai

Trenerio Jono Šilerio atminimo turnyras A B C grupės


2023 Sausio 28 d.; Bastilijos sporto kompleksas
VD MD MX
Suaug (A): 10 23.1 9 11.2 15 25.8
Suaug B (B): 12 4.8 8 3 16 11.6
Suaug C (C): 8 1.4 9 1.8 15 2.7

AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Aivaras Kvedarauskas 2024-4158 1974 Suaug Edgaras Slušnys Suaug Eglė Rimdžiuvienė
2 Eglė Rimdžiuvienė 2024-5331 1984 Suaug Emilija Unte Suaug Aivaras Kvedarauskas
Smešas BK "Smešas" (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
3 Kristina Freimanaitė 2024-4919 1977 Suaug B Gitana Krūminienė Suaug B Žilvinas Gelžinis
4 Žilvinas Gelžinis 2024-5395 1984 Suaug B Adas Lečas Suaug B Kristina Freimanaitė
5 Snieguolė Jankauskienė 2024-4843 1972 Suaug C Aušra Simienė Suaug C Džiugas Girulis
6 Kęstutis Krūminas 2024-4777 1975 Suaug B Rokas Krūminas Suaug B Gitana Krūminienė
7 Gitana Krūminienė 2024-4798 1977 Suaug B Kristina Freimanaitė Suaug B Kęstutis Krūminas
8 Artūras Petkevičius 1969 Suaug C Nedas Neverdauskas Suaug C Aušra Simienė
9 Edmundas Petrošius 2024-4877 1972 Suaug B Renata Staupelienė
10 Aušra Simienė 2024-4917 1975 Suaug C Snieguolė Jankauskienė Suaug C Artūras Petkevičius
11 Vaida Slušnienė 2024-4672 1993 Suaug Giedrė Dapkuvienė Suaug Edgaras Slušnys
12 Edgaras Slušnys 2024-4673 1991 Suaug Aivaras Kvedarauskas Suaug Vaida Slušnienė
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
13 Saulius Blankas 2024-5145 1985 Suaug C Mindaugas Lilas Suaug C Vilma Blankienė
14 Vilma Blankienė 2024-4824 1988 Suaug C Kristina Kozlovienė Suaug C Saulius Blankas
15 Mindaugas Lilas 2024-4225 1980 Suaug C Saulius Blankas Suaug C Irena Peleckienė
16 Nedas Neverdauskas 2024-4703 2008 Suaug C Artūras Petkevičius
17 Saulina Norgailaitė 1996 Suaug Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
18 Tomas Vaškevičius 2024-5777 1992 Suaug Benas Vaškevičius Suaug Giedrė Dapkuvienė
19 Benas Vaškevičius 2024-4234 1997 Suaug Tomas Vaškevičius Suaug Gabija Mockutė
Kauno BK VšĮ Kauno badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
20 Gedmantas Čepkauskas 1997 Suaug Mark Šames
21 Mark Šames 2024-4562 1999 Suaug Gedmantas Čepkauskas
Volanas Tauragės SK Volanas (30)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
22 Aušra Adomavičienė 2024-4519 1980 Suaug C Rasvita Andriukaitienė Suaug C Tadas Brazauskas
23 Paulius Alijosius 2024-4704 2009 Suaug B Jogaila Altaravičius
24 Jogaila Altaravičius 2024-4739 2009 Suaug B Paulius Alijosius
25 Rasvita Andriukaitienė 1979 Suaug C Aušra Adomavičienė Suaug C Andrius Ivaščenko
26 Melita Bajalytė 2024-4631 2008 Suaug C Kotryna Gembutaitė
27 Pijus Bambalas 2024-4590 2007 Suaug B Mykolas Grytė Suaug C Kotryna Gembutaitė
28 Tadas Brazauskas 2024-4591 1990 Suaug C Audrius Vaitkus Suaug C Aušra Adomavičienė
29 Dominyka Dragūnaitė 2024-5664 1997 Suaug Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė Suaug Giedrius Stasiulis
30 Džiugas Dragūnas 2003 Suaug B Matas Drukteinis Suaug C Dovilė Butkienė
31 Matas Drukteinis 2024-4789 2006 Suaug B Džiugas Dragūnas Suaug C Laura Janušonienė
32 Vesta Garbačenokaitė 2024-5290 2000 Suaug B Erika Žiaušytė Suaug B Rokas Grytė
33 Kotryna Gembutaitė 2024-5382 2007 Suaug C Melita Bajalytė Suaug C Pijus Bambalas
34 Dovas Genys 2004 Suaug Vaidas Sutkaitis Suaug Viltė Paulauskaitė
35 Saulius Girulis 2500 1971 Suaug C Džiugas Girulis
36 Džiugas Girulis 2469 2001 Suaug C Saulius Girulis Suaug C Snieguolė Jankauskienė
37 Mykolas Grytė 2024-4693 2007 Suaug B Pijus Bambalas Suaug B Rusnė Vidzėnaitė
38 Rokas Grytė 2024-4696 1976 Suaug B Tadas Jarutis Suaug B Vesta Garbačenokaitė
39 Deimina Gruodė 2008 Suaug C Karina Vaitkutė
40 Andrius Ivaščenko 2024-4518 1985 Suaug C Rasvita Andriukaitienė
41 Tadas Jarutis 1979 Suaug B Rokas Grytė Suaug C Asta Kvasytė
42 Neimantas Miliauskas 2441 2004 Suaug C Kastautas Maižvila
43 Dovydas Razas 2024-4532 1989 Suaug Linas Supronas Suaug Ugnė Sakalauskaitė
44 Ugnė Sakalauskaitė 2517 1999 Suaug Dovydas Razas
45 Giedrius Stasiulis 2024-4281 1987 Suaug Ramūnas Bilius Suaug Dominyka Dragūnaitė
46 Vaidas Sutkaitis 2024-4770 1977 Suaug Dovas Genys Suaug B Ieva Vidzėnienė
47 Tomas Tenikaitis 2024-4718 1976 Suaug B Vaidas Trumpaitis Suaug B Ernesta Grigeliūnienė
48 Vakarė Trakšelytė 2024-4790 2005 Suaug Danielė Grybytė Suaug Tomas Tiškus
49 Vaidas Trumpaitis 2487 1972 Suaug B Tomas Tenikaitis
50 Audrius Vaitkus 2024-5676 1984 Suaug C Tadas Brazauskas
51 Karina Vaitkutė 2446 2008 Suaug C Deimina Gruodė
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (13)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
52 Kristina Aliukiene 2024-4548 1988 Suaug C Ieva Vidzėnienė Suaug C Paulius Janušauskas
53 Karolina Bashtanenko 2008 Suaug Rusnė Vidzėnaitė Suaug Andrii Don
54 Dovilė Butkienė 2024-4382 1986 Suaug C Laura Janušonienė Suaug C Džiugas Dragūnas
55 Danielė Grybytė 2024-4369 2008 Suaug Vakarė Trakšelytė Suaug B Adas Lečas
56 Paulius Janušauskas 2024-4399 1989 Suaug B Mantas Smalskis Suaug C Kristina Aliukiene
57 Laura Janušonienė 2024-4378 1979 Suaug C Dovilė Butkienė Suaug C Matas Drukteinis
58 Mantas Smalskis 2024-4239 2000 Suaug B Paulius Janušauskas Suaug B Elija Sunkladaitė
59 Elija Sunkladaitė 2024-4266 2010 Suaug B Atilė Vyblova Suaug B Mantas Smalskis
60 Linas Supronas 2024-4268 1986 Suaug Dovydas Razas Suaug Dovilė Supronienė
61 Dovilė Supronienė 2024-4269 1987 Suaug Linas Supronas
62 Atilė Vyblova 2024-4257 2010 Suaug B Elija Sunkladaitė Suaug B Rokas Krūminas
63 Rusnė Vidzėnaitė 2024-4418 2009 Suaug Karolina Bashtanenko Suaug B Mykolas Grytė
64 Ieva Vidzėnienė 2024-4712 1983 Suaug C Kristina Aliukiene Suaug B Vaidas Sutkaitis
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
65 Ramūnas Bilius 2024-4816 1983 Suaug Giedrius Stasiulis
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
66 Jovitas Gatelis 2024-5298 1970 Suaug B Ramūnas Paškevičius Suaug B Urtė Gatelytė
67 Mantas Palubinskas 1991 Suaug Matas Mackevičius Suaug Roberta Palubinskienė
68 Roberta Palubinskienė 1998 Suaug Mantas Palubinskas
Kretingos BK Kretingos sporto klubas "Žalgiris" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
69 Matas Mackevičius 2005 Suaug Mantas Palubinskas Suaug Erika Žiaušytė
70 Ramunė Petrošienė 2024-4873 1974 Suaug B Asta Mažulienė Suaug B Ignas Vaivada
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
71 Ugnė Bartušė 2456 1997 Suaug Povilas Bartušis
72 Povilas Bartušis 2528 1992 Suaug Mantas Maulė Suaug Ugnė Bartušė
73 Giedrė Dapkuvienė 2024-4682 1976 Suaug Vaida Slušnienė Suaug Tomas Vaškevičius
74 Andrii Don 2024-5846 2002 Suaug Vilius Bagdanavičius Suaug Karolina Bashtanenko
75 Urtė Gatelytė 2024-5277 2009 Suaug Ieva Paškevičiūtė Suaug B Jovitas Gatelis
76 Mantas Maulė 1999 Suaug Povilas Bartušis Suaug Monika Sukackaite
77 Ramūnas Paškevičius 2024-5301 1969 Suaug B Jovitas Gatelis Suaug B Ieva Paškevičiūtė
78 Ieva Paškevičiūtė 2024-5148 2009 Suaug Urtė Gatelytė Suaug B Ramūnas Paškevičius
79 Viltė Paulauskaitė 2024-4723 2006 Suaug Monika Sukackaite Suaug Dovas Genys
PrienųKKSC Prienų KKSC (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
80 Vilius Bagdanavičius 2024-5303 2004 Suaug Andrii Don
Šiauliai Šiauliai (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
81 Egidijus Bubliauskas 1977 Suaug C Nerijus Šiaulys
82 Asta Mažulienė 1981 Suaug B Ramunė Petrošienė
83 Aušrinė Mažulytė 2007 Suaug B Ugnė Tiškutė Suaug C Nerijus Šiaulys
84 Nerijus Šiaulys 2024-4345 1982 Suaug C Egidijus Bubliauskas Suaug C Aušrinė Mažulytė
85 Tomas Tiškus 2024-5703 1981 Suaug Michael Trumper Suaug Vakarė Trakšelytė
86 Ugnė Tiškutė 2009 Suaug B Aušrinė Mažulytė
87 Michael Trumper 2024-5715 1962 Suaug Tomas Tiškus
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
88 Žilvinas Aleksevičius 2024-5782 1972 Suaug C Tomas Šorius Suaug B Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė
89 Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė 2024-5326 1996 Suaug Dominyka Dragūnaitė Suaug B Žilvinas Aleksevičius
90 Rokas Krūminas 2024-4797 2010 Suaug B Kęstutis Krūminas Suaug B Atilė Vyblova
91 Gabija Mockutė 2024-5408 2002 Suaug Agnė Stankutė Suaug Benas Vaškevičius
92 Ignas Reznikas 2024-4855 1995 Suaug Emilija Unte
93 Agnė Stankutė 2024-5372 1984 Suaug Gabija Mockutė Suaug B Artūras Sirbikė
94 Monika Sukackaite 2024-5406 2006 Suaug Viltė Paulauskaitė Suaug Mantas Maulė
95 Tomas Šorius 1979 Suaug C Žilvinas Aleksevičius Suaug C Kristina Kozlovienė
96 Emilija Unte 2024-4853 1991 Suaug Eglė Rimdžiuvienė Suaug Ignas Reznikas
97 Ignas Vaivada 2024-4891 1981 Suaug B Artūras Sirbikė Suaug B Ramunė Petrošienė
98 Erika Žiaušytė 2024-4577 2007 Suaug B Vesta Garbačenokaitė Suaug Matas Mackevičius
BC421 VšĮ Badmintono centras (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
99 Asta Kvasytė 2024-5141 1983 Suaug B Aušra Lingytė Suaug C Tadas Jarutis
100 Aušra Lingytė 2024-4646 1987 Suaug B Asta Kvasytė Suaug B Martynas Povilaitis
101 Martynas Povilaitis 1980 Suaug B Marius Augustaitis Suaug B Aušra Lingytė
102 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 2024-5724 1985 Suaug Saulina Norgailaitė
103 Monika Valatkienė 2024-4387 1986 Suaug B Eglė Markelytė
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
104 Marius Augustaitis 1985 Suaug B Martynas Povilaitis Suaug C Asta Rėčkuvienė
105 Valentinas Bagdanavičius 1976 Suaug B Šarūnas Poderys
106 Irena Peleckienė 2024-4278 1970 Suaug C Asta Rėčkuvienė Suaug C Mindaugas Lilas
107 Šarūnas Poderys 2024-5658 1994 Suaug B Valentinas Bagdanavičius
108 Asta Rėčkuvienė 2024-4273 1979 Suaug C Irena Peleckienė Suaug C Marius Augustaitis
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
109 Artūras Sirbikė 2024-5188 1977 Suaug B Ignas Vaivada Suaug B Agnė Stankutė
Skrajukas Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
110 Ernesta Grigeliūnienė 1976 Suaug B Renata Staupelienė Suaug B Tomas Tenikaitis
111 Kristina Kozlovienė 1976 Suaug C Vilma Blankienė Suaug C Tomas Šorius
112 Adas Lečas 2024-5396 2004 Suaug B Žilvinas Gelžinis Suaug B Danielė Grybytė
113 Renata Staupelienė 1975 Suaug B Ernesta Grigeliūnienė Suaug B Edmundas Petrošius
SEB akademija VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
114 Eglė Markelytė 2024-5689 1983 Suaug B Monika Valatkienė
- - (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
115 Lėja Čiaraitė 2450 2007 Suaug C Egle Kasputyte Suaug C Kastautas Maižvila
116 Augustas Jurkūnas 2444 2005 Suaug C Gustas Manerskas
117 Egle Kasputyte 2463 2007 Suaug C Lėja Čiaraitė
118 Kastautas Maižvila 2443 2004 Suaug C Neimantas Miliauskas Suaug C Lėja Čiaraitė
119 Gustas Manerskas 2442 2005 Suaug C Augustas Jurkūnas






Spausdinimo versija