MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-21 02:09 took:244.0 s.

 

Turnyrai

BAUEN Suaugusių Lyga (pirmasis etapas)


2022 Rugsėjo 17 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV VD MD MX
Suaug C (C): 10 3.7 6 2.9
Suaug D (D): 6 1.1 13 1.6 7 1.4 16 2.1
Suaug E (E): 6 1.1 5 1.1 7 1.1

KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (37)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Edmundas Bajorinas 2024-4540 1985 Suaug DSuaug E Deimantas Baltrušis
2 Deimantas Baltrušis 2024-4453 1984 Suaug E Edmundas Bajorinas
3 Marius Brazauskas 2024-5717 1993 Suaug CSuaug C Nedas Šimkus
4 Andrius Bukauskas 2024-4459 1979 Suaug D Raimondas Maladauskas Suaug D Kristina Poškutė
5 Tadas Daukšas 1980 Suaug D
6 Kotryna Deltuvaite 2024-5672 2005 Suaug D Eglė Zavadskytė Suaug D Dovydas Navagrudskas
7 Lukas Dryžas 2024-5718 1992 Suaug DSuaug D Mindaugas Pacevičius Suaug D Gertrūda Dryžė
8 Gertrūda Dryžė 1992 Suaug D Lukas Dryžas
9 Alius Koroliovas 2024-4465 1974 Suaug D Eglė Zavadskytė
10 Andrius Krivickas 2024-4444 1981 Suaug D Giedrius Krivickas
11 Giedrius Krivickas 2024-4450 1980 Suaug D Andrius Krivickas
12 Tomas Kučinskas 2024-5952 1982 Suaug E Andrius Valiukonis Suaug E Asta Gedminaite
13 Rūtenė Kuodaitienė 1972 Suaug D Rūta Pacevičienė Suaug D Darius Širmenis
14 Rasa Lazauskaitė 2024-4240 1984 Suaug D Rugilė Juočytė-Kuzminskienė Suaug D Ricardas Vasilevskis
15 Povilas Makackas 2024-6018 1991 Suaug E Evaldas Margelis
16 Raimondas Maladauskas 2024-4463 1979 Suaug D Andrius Bukauskas
17 Šarūnas Mardosa 2024-4480 1975 Suaug D Andrius Mikelionis Suaug D Rimantė Mardosienė
18 Rimantė Mardosienė 2024-4484 1983 Suaug D Monika Domeikienė Suaug D Šarūnas Mardosa
19 Evaldas Margelis 1981 Suaug E Povilas Makackas
20 Valdas Matusevičius 2024-5525 1972 Suaug D Konstantinas Žuravliovas
21 Gintarė Maurutienė 1982 Suaug E Virginija Šalkė
22 Dovydas Navagrudskas 2024-5304 2005 Suaug CSuaug D Kotryna Deltuvaite
23 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 Suaug D Konstantinas Žuravliovas
24 Rūta Pacevičienė 2024-4454 1975 Suaug D Rūtenė Kuodaitienė Suaug D Mindaugas Pacevičius
25 Mindaugas Pacevičius 2024-4452 1975 Suaug D Lukas Dryžas Suaug D Rūta Pacevičienė
26 Kristina Poškutė 1988 Suaug D Andrius Bukauskas
27 Vaidas Razbadauskas 2024-5739 1979 Suaug D Jovita Razbadauskė
28 Jovita Razbadauskė 2024-5734 1979 Suaug D Vaidas Razbadauskas
29 Jonas Seniūnas 2024-5891 1978 Suaug C
30 Tomas Šikarskas 2024-4290 1990 Suaug DSuaug D Gintaras Bacevičius Suaug D Agnė Šikarskė
31 Agnė Šikarskė 2024-4287 1994 Suaug D Inesa Bacevičienė Suaug D Tomas Šikarskas
32 Airida Valaite 2024-4338 1983 Suaug E Andrius Valaitis
33 Andrius Valaitis 1979 Suaug E Airida Valaite
34 Andrius Valiukonis 1982 Suaug E Tomas Kučinskas Suaug E Gerda Zeltine
35 Eglė Zavadskytė 2024-5761 1997 Suaug D Kotryna Deltuvaite Suaug D Alius Koroliovas
36 Gerda Zeltine 2024-6111 1984 Suaug E Aistė Jurgutienė Suaug E Andrius Valiukonis
37 Konstantinas Žuravliovas 1973 Suaug D Valdas Matusevičius Suaug D Margarita Noreikienė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
38 Asta Gedminaite 1982 Suaug E Tomas Kučinskas
39 Robertas Giedraitis 2024-5615 1977 Suaug D Vilimas Šimkus Suaug D Rosita Šutaitė-Giedraitienė
40 Aivaras Miliauskas 1990 Suaug D Valdas Paulauskas
41 Haroldas Nevidauskas 2024-4207 1979 Suaug C Audrius Vilčinskas
42 Valdas Paulauskas 1990 Suaug D Aivaras Miliauskas
43 Albertas Rimkus 2024-4491 1971 Suaug C
44 Vilimas Šimkus 2024-5638 1967 Suaug D Robertas Giedraitis
45 Audrius Vilčinskas 2024-4842 1971 Suaug CSuaug C Haroldas Nevidauskas
Kauno BK VšĮ Kauno badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
46 Nedas Šimkus 2024-4794 2004 Suaug CSuaug C Marius Brazauskas
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
47 Mindaugas Danys 2024-5488 1971 Suaug CSuaug C Mindaugas Butautas
48 Žygimantas Molis 2024-5342 2008 Suaug CSuaug C Nerijus Molis
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
49 Elmoras Adakauskas 2024-4237 1973 Suaug CSuaug C Edmundas Mackevičius
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
50 Edmundas Mackevičius 2024-5516 1974 Suaug CSuaug C Elmoras Adakauskas
Birštono BK Birštono badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
51 Kristijonas Jucys 1980 Suaug C Paulius Jūras
52 Andrius Mikelionis 1978 Suaug D Šarūnas Mardosa Suaug D Monika Domeikienė
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
53 Paulius Jūras 2024-5295 1980 Suaug C Kristijonas Jucys
54 Ričardas Mališauskas 2024-5286 1972 Suaug E Žydrūnas Steponavičius
BK PLAY VŠį "Šis tas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
55 Mindaugas Butautas 2024-6030 1983 Suaug C Mindaugas Danys
56 Nerijus Molis 2024-5698 1978 Suaug DSuaug C Žygimantas Molis
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (12)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
57 Martas Ambraziūnas 2024-4681 1984 Suaug D Žygimantas Slavickas Suaug E Indrė Ambraziūnienė
58 Indrė Ambraziūnienė 2024-4680 1982 Suaug E Gintarė Vaitkienė Suaug E Martas Ambraziūnas
59 Vidmantas Gumauskas 2024-4392 1978 Suaug E Mindaugas Žemaitis
60 Rugilė Juočytė-Kuzminskienė 2024-5305 1993 Suaug D Rasa Lazauskaitė
61 Ričardas Liutkus 1972 Suaug D
62 Eglė Milerienė 2024-4230 1996 Suaug D Rosita Šutaitė-Giedraitienė
63 Ilona Pocienė 2024-4460 1980 Suaug E Aldona Šeškienė
64 Žygimantas Slavickas 2024-5203 1972 Suaug D Martas Ambraziūnas
65 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 2024-4272 1977 Suaug D Eglė Milerienė Suaug D Robertas Giedraitis
66 Gintarė Vaitkienė 2024-5729 1981 Suaug E Indrė Ambraziūnienė
67 Ricardas Vasilevskis 2024-4948 1962 Suaug D Rasa Lazauskaitė
68 Mindaugas Žemaitis 2024-4216 1981 Suaug E Vidmantas Gumauskas
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
69 Gražvydas Petrauskas 2024-5706 1968 Suaug D Žilvinas Rėklaitis
70 Žilvinas Rėklaitis 1973 Suaug D Gražvydas Petrauskas
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
71 Saulius Blankas 2024-5145 1985 Suaug E Audrius Pažėra Suaug E Vilma Blankienė
72 Vilma Blankienė 2024-4824 1988 Suaug E Austėja Stašauskaitė Suaug E Saulius Blankas
73 Raimundas Germanas 1971 Suaug D Giedrius Paškevičius
74 Aistė Jurgutienė 2024-4329 1982 Suaug E Gerda Zeltine
75 Viktorija Kochanauskaitė 1994 Suaug E Audrius Pažėra
76 Laura Paškevičienė 2024-4372 1982 Suaug E Giedrius Paškevičius
77 Giedrius Paškevičius 2022 Suaug D Raimundas Germanas Suaug E Laura Paškevičienė
78 Audrius Pažėra 2024-5258 1998 Suaug E Saulius Blankas Suaug E Viktorija Kochanauskaitė
79 Austėja Stašauskaitė 1999 Suaug E Vilma Blankienė
80 Aldona Šeškienė 2024-4989 1961 Suaug E Ilona Pocienė
81 Darius Širmenis 2024-4222 1967 Suaug D Martynas Krisiukas Suaug D Rūtenė Kuodaitienė
Prienų BSK Prienų badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
82 Martynas Krisiukas 1987 Suaug D Darius Širmenis
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
83 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 Suaug D Agnė Šikarskė Suaug D Gintaras Bacevičius
84 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Suaug D Tomas Šikarskas Suaug D Inesa Bacevičienė
BC421 VšĮ Badmintono centras (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
85 Upamanyoo Bora 1993 Suaug D Marius Kibildis
86 Upamanyoo Bora 2024-5939 1993 Suaug D Inga Liutkevičiūtė
87 Marius Kibildis 2024-5534 1973 Suaug D Upamanyoo Bora Suaug D Gražina Vincel
88 Inga Liutkevičiūtė 2024-5852 1984 Suaug D Gražina Vincel Suaug D Upamanyoo Bora
89 Gražina Vincel 2024-5712 1998 Suaug D Inga Liutkevičiūtė Suaug D Marius Kibildis
Šiauliai Šiauliai (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
90 Monika Domeikienė 1984 Suaug D Rimantė Mardosienė Suaug D Andrius Mikelionis
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
91 Žydrūnas Steponavičius 2024-5935 1975 Suaug E Ričardas Mališauskas
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
92 Virginija Šalkė 2022 Suaug E Gintarė Maurutienė

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija