MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-03-02 10:36 took:202.6 s.

 

Turnyrai

BAUEN Suaugusių Lyga (pirmasis etapas)


2022 Rugsėjo 17 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV VD MD MX
Suaug C (C): 10 3.7 6 2.9
Suaug D (D): 6 1.1 13 1.6 7 1.4 16 2.1
Suaug E (E): 6 1.1 5 1.1 7 1.1

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 C VV 16.2 10:00 Dovydas Navagrudskas - 11:21 | 21:16 | 14:21 - Jonas Seniūnas
2 C VV 16.7 10:00 Edmundas Mackevičius - 22:20 | 16:21 | 21:18 - Žygimantas Molis
3 D VV A-1:6 10:00 Nerijus Molis - 21:15 | 21:18 - Tadas Daukšas
4 D VV A-2:5 10:00 Ričardas Liutkus - 14:21 | 23:21 | 21:19 - Lukas Dryžas
5 D VV A-3:4 10:00 Tomas Šikarskas - 20:22 | 21:16 | 21:19 - Edmundas Bajorinas
6 E MD A-1:5 10:00 Ilona Pocienė + Aldona Šeškienė 21:4 | 21:3 - Virginija Šalkė + Gintarė Maurutienė
7 E MD A-3:4 10:00 Indrė Ambraziūnienė + Gintarė Vaitkienė 21:16 | 16:21 | 26:24 Aistė Jurgutienė + Gerda Zeltine
8 D MD 8.2 10:00 Gražina Vincel + Inga Liutkevičiūtė 9:21 | 21:12 | 21:14 Eglė Zavadskytė + Kotryna Deltuvaite
9 D MD 8.3 10:00 Rosita Šutaitė-Giedraitienė + Eglė Milerienė 21:8 | 21:12 Šia Rimantė Mardosienė + Monika Domeikienė
10 D MD 8.4 10:00 Agnė Šikarskė + Inesa Bacevičienė 21:6 | 21:16 Rūtenė Kuodaitienė + Rūta Pacevičienė
11 D VV A-4:6 10:25 Edmundas Bajorinas - 14:21 | 13:21 - Tadas Daukšas
12 C VV 8.1 10:25 Marius Brazauskas - 21:14 | 21:17 - Jonas Seniūnas
13 C VV 8.2 10:25 Mindaugas Danys - 21:16 | 22:20 - Audrius Vilčinskas
14 C VV 8.3 10:25 Nedas Šimkus - 26:24 | 10:21 | 21:14 - Elmoras Adakauskas
15 C VV 8.4 10:25 Edmundas Mackevičius - 17:21 | 7:21 - Albertas Rimkus
16 D VV A-1:5 10:25 Nerijus Molis - 21:19 | 11:21 | 17:21 - Lukas Dryžas
17 E MD A-2:3 10:25 Vilma Blankienė + Austėja Stašauskaitė 8:21 | 17:21 Indrė Ambraziūnienė + Gintarė Vaitkienė
18 E MD A-1:4 10:25 Ilona Pocienė + Aldona Šeškienė 22:20 | 21:9 Aistė Jurgutienė + Gerda Zeltine
19 D VV A-2:3 10:25 Ričardas Liutkus - 21:17 | 21:13 - Tomas Šikarskas
20 D MD 4.1 10:25 Rasa Lazauskaitė + Rugilė Juočytė-Kuzminskienė 22:20 | 21:12 Gražina Vincel + Inga Liutkevičiūtė
21 D MD 4.2 10:50 Rosita Šutaitė-Giedraitienė + Eglė Milerienė 21:15 | 13:21 | 21:14 Agnė Šikarskė + Inesa Bacevičienė
22 C VV 4.1 10:50 Marius Brazauskas - 21:13 | 21:18 - Mindaugas Danys
23 C VV 4.2 10:50 Nedas Šimkus - 16:21 | 17:21 - Albertas Rimkus
24 C VV 5-8.1 10:50 Jonas Seniūnas - 12:21 | 22:24 - Audrius Vilčinskas
25 C VV 5-8.2 10:50 Elmoras Adakauskas - 30:29 | 12:21 | 17:21 - Edmundas Mackevičius
26 D VV A-1:4 10:50 Nerijus Molis - 21:16 | 16:21 | 8:21 - Edmundas Bajorinas
27 D VV A-3:6 10:50 Tomas Šikarskas - 15:21 | 15:21 - Tadas Daukšas
28 E MD A-2:4 10:50 Vilma Blankienė + Austėja Stašauskaitė 16:21 | 21:18 | 17:21 Aistė Jurgutienė + Gerda Zeltine
29 E MD A-3:5 10:50 Indrė Ambraziūnienė + Gintarė Vaitkienė 21:12 | 21:8 - Virginija Šalkė + Gintarė Maurutienė
30 D MD 5-8.2 10:50 Rimantė Mardosienė + Monika Domeikienė Šia 21:16 | 21:18 Rūtenė Kuodaitienė + Rūta Pacevičienė
31 D VV A-1:3 11:15 Nerijus Molis - 18:21 | 25:23 | 21:15 - Tomas Šikarskas
32 D VV A-4:5 11:15 Edmundas Bajorinas - 18:21 | 21:19 | 15:21 - Lukas Dryžas
33 D VV A-2:6 11:15 Ričardas Liutkus - 16:21 | 21:13 | 18:21 - Tadas Daukšas
34 E MD A-2:5 11:15 Vilma Blankienė + Austėja Stašauskaitė 21:7 | 21:8 - Virginija Šalkė + Gintarė Maurutienė
35 E MD A-1:3 11:15 Ilona Pocienė + Aldona Šeškienė 21:9 | 21:15 Indrė Ambraziūnienė + Gintarė Vaitkienė
36 C VV 2.1 11:15 Marius Brazauskas - 21:11 | 15:21 | 21:12 - Albertas Rimkus
37 C VV 3-4.1 11:15 Mindaugas Danys - 17:21 | 17:21 - Nedas Šimkus
38 C VV 5-6.1 11:15 Audrius Vilčinskas - 24:22 | 21:10 - Edmundas Mackevičius
39 C VV 7-8.1 11:15 Jonas Seniūnas - 20:22 | 15:21 - Elmoras Adakauskas
40 C VV 9-10.1 11:15 Dovydas Navagrudskas - 23:21 | 18:21 | 21:16 - Žygimantas Molis
41 D MD 2.1 11:40 Rasa Lazauskaitė + Rugilė Juočytė-Kuzminskienė 18:21 | 13:21 Rosita Šutaitė-Giedraitienė + Eglė Milerienė
42 D MD 3-4.1 11:40 Gražina Vincel + Inga Liutkevičiūtė 21:19 | 16:21 | 21:18 Agnė Šikarskė + Inesa Bacevičienė
43 E MD A-4:5 11:40 Aistė Jurgutienė + Gerda Zeltine 21:3 | 21:8 - Virginija Šalkė + Gintarė Maurutienė
44 E MD A-1:2 11:40 Ilona Pocienė + Aldona Šeškienė 21:11 | 21:12 Vilma Blankienė + Austėja Stašauskaitė
45 D VV A-5:6 11:40 Lukas Dryžas - 10:21 | 21:12 | 20:22 - Tadas Daukšas
46 D VV A-2:4 11:40 Ričardas Liutkus - 21:10 | 21:11 - Edmundas Bajorinas
47 D MD 5-6.1 11:40 Eglė Zavadskytė + Kotryna Deltuvaite 21:16 | 21:15 Šia Rimantė Mardosienė + Monika Domeikienė
51 D VV A-1:2 12:05 Nerijus Molis - 21:23 | 21:11 | 23:20 - Ričardas Liutkus
52 D VV A-3:5 12:05 Tomas Šikarskas - 21:19 | 21:19 - Lukas Dryžas
53 D MX 16.1 12:05 Andrius Bukauskas + Kristina Poškutė 21:14 | 21:19 Konstantinas Žuravliovas + Margarita Noreikienė
54 D MX 16.2 12:05 Šarūnas Mardosa + Rimantė Mardosienė 21:13 | 21:19 Marius Kibildis + Gražina Vincel
55 D MX 16.3 12:05 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 16:21 | 14:21 Dovydas Navagrudskas + Kotryna Deltuvaite
56 D MX 16.4 12:05 Rosita Šutaitė-Giedraitienė + Robertas Giedraitis 21:16 | 21:9 Darius Širmenis + Rūtenė Kuodaitienė
57 D MX 16.5 12:05 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė 9:21 | 8:21 Vaidas Razbadauskas + Jovita Razbadauskė
58 D MX 16.6 12:05 Mindaugas Pacevičius + Rūta Pacevičienė 19:21 | 19:21 Upamanyoo Bora + Inga Liutkevičiūtė
59 D MX 16.7 12:05 Alius Koroliovas + Eglė Zavadskytė 21:17 | 9:21 | 12:21 Šia Andrius Mikelionis + Monika Domeikienė
60 D MX 16.8 12:05 Ricardas Vasilevskis + Rasa Lazauskaitė 18:21 | 21:18 | 17:21 Lukas Dryžas + Gertrūda Dryžė
61 E MX 8.2 12:30 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė 21:11 | 21:13 Andrius Valiukonis + Gerda Zeltine
62 E MX 8.3 12:30 Martas Ambraziūnas + Indrė Ambraziūnienė 21:9 | 21:8 Tomas Kučinskas + Asta Gedminaite
63 E MX 8.4 12:30 Audrius Pažėra + Viktorija Kochanauskaitė 21:13 | 21:13 Andrius Valaitis + Airida Valaite
64 D MX 8.1 12:30 Andrius Bukauskas + Kristina Poškutė 21:11 | 21:17 Šarūnas Mardosa + Rimantė Mardosienė
65 D MX 8.2 12:30 Dovydas Navagrudskas + Kotryna Deltuvaite 22:20 | 18:21 | 21:10 Rosita Šutaitė-Giedraitienė + Robertas Giedraitis
66 D MX 8.3 12:30 Vaidas Razbadauskas + Jovita Razbadauskė 21:11 | 21:12 Upamanyoo Bora + Inga Liutkevičiūtė
67 D MX 8.4 12:30 Andrius Mikelionis + Monika Domeikienė Šia 21:6 | 22:20 Lukas Dryžas + Gertrūda Dryžė
68 D MX 9-16.1 12:30 Konstantinas Žuravliovas + Margarita Noreikienė 21:18 | 21:5 Marius Kibildis + Gražina Vincel
69 D MX 9-16.2 12:30 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 21:15 | 21:17 Darius Širmenis + Rūtenė Kuodaitienė
70 D MX 9-16.3 12:30 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė 21:17 | 21:16 Mindaugas Pacevičius + Rūta Pacevičienė
71 D MX 9-16.4 12:55 Alius Koroliovas + Eglė Zavadskytė 14:21 | 25:23 | 9:21 Ricardas Vasilevskis + Rasa Lazauskaitė
72 E MX 4.1 12:55 Saulius Blankas + Vilma Blankienė 16:21 | 14:21 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė
73 E MX 4.2 12:55 Martas Ambraziūnas + Indrė Ambraziūnienė 22:20 | 21:17 Audrius Pažėra + Viktorija Kochanauskaitė
74 E MX 5-8.2 12:55 Tomas Kučinskas + Asta Gedminaite 21:10 | 21:19 Andrius Valaitis + Airida Valaite
75 D MX 4.1 12:55 Andrius Bukauskas + Kristina Poškutė 15:21 | 21:19 | 8:21 Dovydas Navagrudskas + Kotryna Deltuvaite
76 D MX 4.2 12:55 Vaidas Razbadauskas + Jovita Razbadauskė 21:7 | 21:17 Šia Andrius Mikelionis + Monika Domeikienė
77 D MX 5-8.1 12:55 Šarūnas Mardosa + Rimantė Mardosienė 11:21 | 17:21 Rosita Šutaitė-Giedraitienė + Robertas Giedraitis
78 D MX 5-8.2 12:55 Upamanyoo Bora + Inga Liutkevičiūtė 21:13 | 21:8 Lukas Dryžas + Gertrūda Dryžė
81 E MX 2.1 13:20 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė 21:18 | 21:19 Martas Ambraziūnas + Indrė Ambraziūnienė
82 E MX 3-4.1 13:20 Saulius Blankas + Vilma Blankienė 21:16 | 16:21 | 8:21 Audrius Pažėra + Viktorija Kochanauskaitė
83 E MX 5-6.1 13:20 Andrius Valiukonis + Gerda Zeltine 19:21 | 22:20 | 21:16 Tomas Kučinskas + Asta Gedminaite
84 D MX 9-12.1 13:20 Konstantinas Žuravliovas + Margarita Noreikienė 15:21 | 21:14 | 21:17 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė
85 D MX 9-12.2 13:20 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė 21:7 | 21:16 Ricardas Vasilevskis + Rasa Lazauskaitė
86 D MX 13-16.1 13:20 Marius Kibildis + Gražina Vincel Darius Širmenis + Rūtenė Kuodaitienė
87 D MX 13-16.2 13:20 Mindaugas Pacevičius + Rūta Pacevičienė Alius Koroliovas + Eglė Zavadskytė
88 D MX 2.1 13:20 Dovydas Navagrudskas + Kotryna Deltuvaite 22:20 | 21:14 Vaidas Razbadauskas + Jovita Razbadauskė
89 D MX 3-4.1 13:20 Andrius Bukauskas + Kristina Poškutė 14:21 | 21:13 | 18:21 Šia Andrius Mikelionis + Monika Domeikienė
90 D MX 5-6.1 13:20 Rosita Šutaitė-Giedraitienė + Robertas Giedraitis 21:18 | 21:12 Upamanyoo Bora + Inga Liutkevičiūtė
91 D MX 7-8.1 13:45 Šarūnas Mardosa + Rimantė Mardosienė Lukas Dryžas + Gertrūda Dryžė
92 D MX 9-10.1 13:45 Konstantinas Žuravliovas + Margarita Noreikienė 18:21 | 17:21 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė
93 D MX 11-12.1 13:45 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė Ricardas Vasilevskis + Rasa Lazauskaitė
96 D VD 16.2 13:45 Valdas Paulauskas + Aivaras Miliauskas 21:11 | 21:18 Raimondas Maladauskas + Andrius Bukauskas
97 D VD 16.3 13:45 Darius Širmenis + Martynas Krisiukas 13:21 | 15:21 Marius Kibildis + Upamanyoo Bora
98 D VD 16.4 13:45 Lukas Dryžas + Mindaugas Pacevičius 21:18 | 21:17 Valdas Matusevičius + Konstantinas Žuravliovas
99 D VD 16.6 13:45 Tomas Šikarskas + Gintaras Bacevičius 21:14 | 21:15 Raimundas Germanas + Giedrius Paškevičius
100 D VD 16.7 13:45 Andrius Krivickas + Giedrius Krivickas 21:12 | 21:16 Andrius Mikelionis + Šarūnas Mardosa
101 C VD A-1:3 14:10 Kristijonas Jucys + Paulius Jūras 21:19 | 16:21 | 21:15 Audrius Vilčinskas + Haroldas Nevidauskas
102 C VD A-2:5 14:10 Marius Brazauskas + Nedas Šimkus 21:18 | 20:22 | 21:19 Mindaugas Danys + Mindaugas Butautas
103 C VD A-4:6 14:10 Elmoras Adakauskas + Edmundas Mackevičius 19:21 | 13:21 Nerijus Molis + Žygimantas Molis
104 E VD A-1:3 14:10 Žydrūnas Steponavičius + Ričardas Mališauskas 21:12 | 21:17 Tomas Kučinskas + Andrius Valiukonis
105 E VD A-2:5 14:10 Saulius Blankas + Audrius Pažėra 18:21 | 16:21 Vidmantas Gumauskas + Mindaugas Žemaitis
106 E VD A-4:6 14:10 Edmundas Bajorinas + Deimantas Baltrušis 21:6 | 21:6 Evaldas Margelis + Povilas Makackas
107 D VD 8.1 14:10 Žilvinas Rėklaitis + Gražvydas Petrauskas 17:21 | 21:18 | 15:21 Valdas Paulauskas + Aivaras Miliauskas
108 D VD 8.2 14:10 Marius Kibildis + Upamanyoo Bora 22:20 | 16:21 | 17:21 Lukas Dryžas + Mindaugas Pacevičius
109 D VD 8.3 14:10 Žygimantas Slavickas + Martas Ambraziūnas 17:21 | 16:21 Tomas Šikarskas + Gintaras Bacevičius
110 D VD 8.4 14:10 Andrius Krivickas + Giedrius Krivickas 22:20 | 21:13 Robertas Giedraitis + Vilimas Šimkus
111 D VD 9-16.2 14:35 Darius Širmenis + Martynas Krisiukas 4:21 | 21:23 Valdas Matusevičius + Konstantinas Žuravliovas
112 C VD A-1:4 14:35 Kristijonas Jucys + Paulius Jūras 21:17 | 21:13 Elmoras Adakauskas + Edmundas Mackevičius
113 C VD A-3:5 14:35 Audrius Vilčinskas + Haroldas Nevidauskas 17:21 | 20:22 Mindaugas Danys + Mindaugas Butautas
114 C VD A-2:6 14:35 Marius Brazauskas + Nedas Šimkus 21:14 | 19:21 | 21:11 Nerijus Molis + Žygimantas Molis
115 E VD A-1:4 14:35 Žydrūnas Steponavičius + Ričardas Mališauskas 11:21 | 15:21 Edmundas Bajorinas + Deimantas Baltrušis
116 E VD A-3:5 14:35 Tomas Kučinskas + Andrius Valiukonis 13:21 | 10:21 Vidmantas Gumauskas + Mindaugas Žemaitis
117 E VD A-2:6 14:35 Saulius Blankas + Audrius Pažėra 21:16 | 21:7 Evaldas Margelis + Povilas Makackas
118 D VD 4.1 14:35 Valdas Paulauskas + Aivaras Miliauskas 14:21 | 21:12 | 14:21 Lukas Dryžas + Mindaugas Pacevičius
119 D VD 4.2 14:35 Tomas Šikarskas + Gintaras Bacevičius 11:21 | 13:21 Andrius Krivickas + Giedrius Krivickas
120 D VD 5-8.1 14:35 Žilvinas Rėklaitis + Gražvydas Petrauskas 21:13 | 21:15 Marius Kibildis + Upamanyoo Bora
121 D VD 5-8.2 15:00 Žygimantas Slavickas + Martas Ambraziūnas 18:21 | 8:21 Robertas Giedraitis + Vilimas Šimkus
122 D VD 9-12.1 15:00 Raimondas Maladauskas + Andrius Bukauskas 14:21 | 20:22 Valdas Matusevičius + Konstantinas Žuravliovas
123 D VD 9-12.2 15:00 Raimundas Germanas + Giedrius Paškevičius 14:21 | 21:15 | 21:12 Andrius Mikelionis + Šarūnas Mardosa
124 C VD A-1:5 15:00 Kristijonas Jucys + Paulius Jūras 21:16 | 21:17 Mindaugas Danys + Mindaugas Butautas
125 C VD A-2:4 15:00 Marius Brazauskas + Nedas Šimkus 21:7 | 21:17 Elmoras Adakauskas + Edmundas Mackevičius
126 C VD A-3:6 15:00 Audrius Vilčinskas + Haroldas Nevidauskas 21:17 | 21:18 Nerijus Molis + Žygimantas Molis
127 E VD A-1:5 15:00 Žydrūnas Steponavičius + Ričardas Mališauskas 15:21 | 21:17 | 21:19 Vidmantas Gumauskas + Mindaugas Žemaitis
128 E VD A-2:4 15:00 Saulius Blankas + Audrius Pažėra 14:21 | 21:13 | 22:20 Edmundas Bajorinas + Deimantas Baltrušis
129 E VD A-3:6 15:00 Tomas Kučinskas + Andrius Valiukonis 21:18 | 22:24 | 21:13 Evaldas Margelis + Povilas Makackas
130 D VD 2.1 15:00 Lukas Dryžas + Mindaugas Pacevičius 21:15 | 3:21 | 15:21 Andrius Krivickas + Giedrius Krivickas
131 D VD 3-4.1 15:25 Valdas Paulauskas + Aivaras Miliauskas 14:21 | 21:18 | 21:16 Tomas Šikarskas + Gintaras Bacevičius
132 D VD 5-6.1 15:25 Žilvinas Rėklaitis + Gražvydas Petrauskas 21:17 | 11:21 | 19:21 Robertas Giedraitis + Vilimas Šimkus
133 D VD 7-8.1 15:25 Marius Kibildis + Upamanyoo Bora Žygimantas Slavickas + Martas Ambraziūnas
134 D VD 9-10.1 15:25 Valdas Matusevičius + Konstantinas Žuravliovas 16:21 | 10:21 Raimundas Germanas + Giedrius Paškevičius
135 D VD 11-12.1 15:25 Raimondas Maladauskas + Andrius Bukauskas Andrius Mikelionis + Šarūnas Mardosa
136 C VD A-1:6 15:25 Kristijonas Jucys + Paulius Jūras 21:18 | 21:15 Nerijus Molis + Žygimantas Molis
137 C VD A-2:3 15:25 Marius Brazauskas + Nedas Šimkus 21:14 | 21:16 Audrius Vilčinskas + Haroldas Nevidauskas
138 C VD A-4:5 15:25 Elmoras Adakauskas + Edmundas Mackevičius 17:21 | 14:21 Mindaugas Danys + Mindaugas Butautas
139 E VD A-1:6 15:25 Žydrūnas Steponavičius + Ričardas Mališauskas 21:10 | 21:11 Evaldas Margelis + Povilas Makackas
140 E VD A-2:3 15:25 Saulius Blankas + Audrius Pažėra 21:10 | 21:7 Tomas Kučinskas + Andrius Valiukonis
141 E VD A-4:5 15:50 Edmundas Bajorinas + Deimantas Baltrušis 21:14 | 21:19 Vidmantas Gumauskas + Mindaugas Žemaitis
142 C VD A-1:2 15:50 Kristijonas Jucys + Paulius Jūras 14:21 | 21:17 | 17:21 Marius Brazauskas + Nedas Šimkus
143 C VD A-3:4 15:50 Audrius Vilčinskas + Haroldas Nevidauskas 21:19 | 21:9 Elmoras Adakauskas + Edmundas Mackevičius
144 C VD A-5:6 15:50 Mindaugas Danys + Mindaugas Butautas 21:13 | 21:16 Nerijus Molis + Žygimantas Molis
145 E VD A-1:2 15:50 Žydrūnas Steponavičius + Ričardas Mališauskas 15:21 | 14:21 Saulius Blankas + Audrius Pažėra
146 E VD A-3:4 15:50 Tomas Kučinskas + Andrius Valiukonis 19:21 | 7:21 Edmundas Bajorinas + Deimantas Baltrušis
147 E VD A-5:6 15:50 Vidmantas Gumauskas + Mindaugas Žemaitis 21:15 | 21:10 Evaldas Margelis + Povilas Makackas

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija