MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-25 02:08 took:199.6 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A, Aj


2023 Lapkričio 18 d. — 19 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV MV VD MD MX
LT As: 18 48 11 48 15 24 10 24 18 24
LT Aj (LT Aj): 17 24 20 24 7 12 10 12 12 12

Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (16)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Liepa Aleknavičiūtė 2024-5115 2007 LT AjLT Aj Uliana Deremeshko
2 Danielius Beržanskis 2024-5405 2003 LT AsLT As Jonas Petkus
3 Uliana Deremeshko 2024-5236 2008 LT Aj Liepa Aleknavičiūtė
4 Markas Gedrimas 2006 LT AsLT As Nedas Šimkus LT As Marija Rimkutė
5 Rokas Krūminas 2024-4797 2010 LT AjLT Aj Dangė Lygnugarytė
6 Liepa Leonavičiūtė 2024-5105 2007 LT AjLT Aj Dangė Lygnugarytė
7 Dangė Lygnugarytė 2024-5103 2007 LT AjLT Aj Liepa Leonavičiūtė LT Aj Rokas Krūminas
8 Gabija Mockutė 2024-5408 2002 LT As Augustė Stankevičiūtė LT As Benas Vaškevičius
9 Agota Narvilaite 2024-4875 2007 LT AjLT Aj Erika Žiaušytė
10 Jonas Petkus 2024-5407 2001 LT AsLT As Danielius Beržanskis LT As Monika Sukackaite
11 Ignas Reznikas 2024-4855 1995 LT AsLT As Kazimieras Dauskurtas
12 Marija Rimkutė 2024-5125 2007 LT AsLT As Aurelija Ramaneckaitė LT As Markas Gedrimas
13 Augustė Stankevičiūtė 2024-5453 2007 LT As Gabija Mockutė LT As Jurgis Jatulis
14 Monika Sukackaite 2024-5406 2006 LT As Viltė Paulauskaitė LT As Jonas Petkus
15 Emilija Unte 2024-4853 1991 LT As Vaiva Žymantė LT As Arsenii Shiian
16 Erika Žiaušytė 2024-4577 2007 LT Aj Agota Narvilaite LT Aj Matas Drukteinis
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (19)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
17 Gabija Beržinskaitė 2024-5446 2010 LT AjLT Aj Liepa Budrytė
18 Liepa Budrytė 2024-5233 2008 LT AjLT Aj Gabija Beržinskaitė
19 Ūla Budrytė 2024-5263 2012 LT AjLT Aj Skaja Dapkutė LT Aj Yehor Churkin
20 Mindaugas Dagilis 2024-4294 1986 LT As Arsenii Shiian
21 Timofii Kadiemin 2009 LT AsLT As Karthik Penikelapati
22 Jorė Kavaliauskaitė 2024-4536 2009 LT AsLT As Jorūnė Šalnaitė
23 Jogailė Kelečiūtė 2024-5349 2006 LT AsLT As Taja Leonovič
24 Amelija Klimaitė 2024-4612 2008 LT AjLT Aj Nikolė Puchovičiūtė
25 Daniel Leonovič 2024-5366 2009 LT AsLT As Dominik Tankevič
26 Taja Leonovič 2024-5365 2007 LT AsLT As Jogailė Kelečiūtė
27 Mila Leonovič 2024-5367 2009 LT AjLT Aj Martynas Plauška
28 Domas Pakšys 2024-4535 2007 LT As
29 Karthik Penikelapati 2003 LT AsLT As Timofii Kadiemin
30 Martynas Plauška 2024-5466 2007 LT AjLT Aj Rojus Gaukštas LT Aj Mila Leonovič
31 Nikolė Puchovičiūtė 2024-5468 2005 LT Aj Amelija Klimaitė LT Aj Rokas Barkauskas
32 Aurelija Ramaneckaitė 2024-5402 2008 LT AsLT As Marija Rimkutė LT As Tomas Vaškevičius
33 Arsenii Shiian 2024-5332 1991 LT As Mindaugas Dagilis LT As Emilija Unte
34 Jorūnė Šalnaitė 2024-5400 2008 LT AsLT As Jorė Kavaliauskaitė
35 Anastasija Tolstaja 3834 1986 LT As Gerda Trakymaitė LT As Vilmantas Pratusevicius
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
36 Evaldas Bradūnas 2024-4168 1992 LT As Magnus Fleischmann LT As Monika Kulikauskienė
37 Audrius Kepežinskas 1975 LT As Giedrė Dapkuvienė
38 Monika Kulikauskienė 2024-5459 1995 LT As Giedrė Dapkuvienė LT As Evaldas Bradūnas
39 Benas Vaškevičius 2024-4234 1997 LT AsLT As Tomas Vaškevičius LT As Gabija Mockutė
40 Tomas Vaškevičius 2024-5777 1992 LT AsLT As Benas Vaškevičius LT As Aurelija Ramaneckaitė
PrienųKKSC Prienų KKSC (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
41 Ąžuolas Barkauskas 2024-5378 2004 LT AsLT As Augustas Valatka
42 Rokas Barkauskas 2006 LT AjLT Aj Matas Drukteinis LT Aj Nikolė Puchovičiūtė
43 Augustas Valatka 2003 LT As Ąžuolas Barkauskas
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (26)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
44 Marius Brazauskas 2024-5717 1993 LT As
45 Yehor Churkin 2011 LT AjLT Aj Daniel Tankevič LT Aj Ūla Budrytė
46 Gabrielius Dapkus 2024-4645 2006 LT AjLT Aj Domas Daugėla
47 Skaja Dapkutė 2024-4647 2012 LT AjLT Aj Ūla Budrytė LT Aj Daniel Tankevič
48 Giedrė Dapkuvienė 2024-4682 1976 LT As Monika Kulikauskienė LT As Audrius Kepežinskas
49 Domas Daugėla 2024-5469 2006 LT AjLT Aj Gabrielius Dapkus
50 Kazimieras Dauskurtas 2024-5194 1990 LT As Ignas Reznikas LT As Vaiva Žymantė
51 Kotryna Deltuvaite 2024-5672 2005 LT AjLT Aj Dovydas Navagrudskas
52 Urtė Gatelytė 2024-5277 2009 LT AsLT As Anastasiia Prokopovych LT As Kipras Sakalauskas
53 Samanta Golubickaitė 2024-4722 2002 LT As
54 Mykolas Grigas 2024-4576 2009 LT AjLT Aj Kajus Vilpišauskas LT Aj Gretė Velykytė
55 Jurgis Jatulis 2024-4428 2007 LT AsLT As Kipras Sakalauskas LT As Augustė Stankevičiūtė
56 Vladyslav Kunin 2008 LT As Linas Supronas
57 Rokas Lesinskas 2024-4442 2008 LT As Viltė Paulauskaitė
58 Skaistė Liutkutė 2024-5442 2008 LT AjLT Aj Gretė Velykytė
59 Dovydas Navagrudskas 2024-5304 2005 LT AjLT Aj Kotryna Deltuvaite
60 Ieva Paškevičiūtė 2024-5148 2009 LT AjLT Aj Vakarė Trakšelytė LT Aj Kajus Vilpišauskas
61 Viltė Paulauskaitė 2024-4723 2006 LT AsLT As Monika Sukackaite LT As Rokas Lesinskas
62 Anastasiia Prokopovych 3370 2003 LT As Urtė Gatelytė LT As Linas Supronas
63 Kipras Sakalauskas 2024-4496 2008 LT AsLT As Jurgis Jatulis LT As Urtė Gatelytė
64 Dominik Tankevič 2024-5348 2010 LT AsLT As Daniel Leonovič
65 Daniel Tankevič 2024-5345 2012 LT AjLT Aj Yehor Churkin LT Aj Skaja Dapkutė
66 Gretė Velykytė 2024-4841 2010 LT AjLT Aj Skaistė Liutkutė LT Aj Mykolas Grigas
67 Kajus Vilpišauskas 2024-4570 2007 LT AjLT Aj Mykolas Grigas LT Aj Ieva Paškevičiūtė
68 Vaidas Voroneckis 2024-5362 2008 LT Aj
69 Vaiva Žymantė 2024-5444 1996 LT As Emilija Unte LT As Kazimieras Dauskurtas
Kauno BK VšĮ Kauno badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
70 Mark Šames 2024-4562 1999 LT As Dovydas Razas
71 Nedas Šimkus 2024-4794 2004 LT AsLT As Markas Gedrimas
Smešas BK "Smešas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
72 Edgaras Slušnys 2024-4673 1991 LT AsLT As Aivaras Kvedarauskas LT As Gerda Trakymaitė
Badminton Germany Badminton Germany (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
73 Magnus Fleischmann 3812 2001 LT AsLT As Evaldas Bradūnas
BC421 VšĮ Badmintono centras (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
74 Uma Ivanauskaitė 2024-4275 2010 LT AjLT Aj Joris Ivanauskas
75 Joris Ivanauskas 2024-4276 2008 LT AjLT Aj Joringis Skirgaila LT Aj Uma Ivanauskaitė
76 Vilmantas Pratusevicius 2024-4498 1987 LT As Karolis Šemeta LT As Anastasija Tolstaja
77 Joringis Skirgaila 2024-4791 2009 LT AjLT Aj Joris Ivanauskas
78 Karolis Šemeta 1984 LT As Vilmantas Pratusevicius LT As Goda Vancevičiūtė
79 Goda Vancevičiūtė 2024-5341 2009 LT AsLT As Karolis Šemeta
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
80 Gerda Trakymaitė 2024-4676 1999 LT AsLT As Anastasija Tolstaja LT As Edgaras Slušnys
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
81 Aivaras Kvedarauskas 2024-4158 1974 LT As Edgaras Slušnys
Volanas Tauragės SK Volanas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
82 Pijus Bambalas 2024-4590 2007 LT AjLT Aj Mykolas Grytė
83 Dominyka Dragūnaitė 2024-5664 1997 LT As Evelina Šiušytė LT As Giedrius Stasiulis
84 Matas Drukteinis 2024-4789 2006 LT AjLT Aj Rokas Barkauskas LT Aj Erika Žiaušytė
85 Mykolas Grytė 2024-4693 2007 LT AjLT Aj Pijus Bambalas LT Aj Vakarė Trakšelytė
86 Dovydas Razas 2024-4532 1989 LT As Mark Šames
87 Giedrius Stasiulis 2024-4281 1987 LT As Ailantas Sutkus LT As Dominyka Dragūnaitė
88 Vakarė Trakšelytė 2024-4790 2005 LT Aj Ieva Paškevičiūtė LT Aj Mykolas Grytė
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
89 Elija Sunkladaitė 2024-4266 2010 LT AjLT Aj Rusnė Vidzėnaitė
90 Linas Supronas 2024-4268 1986 LT As Vladyslav Kunin LT As Anastasiia Prokopovych
91 Rusnė Vidzėnaitė 2024-4418 2009 LT AjLT Aj Elija Sunkladaitė
Invictus Invictus (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
92 Ailantas Sutkus 2024-5678 1999 LT As Giedrius Stasiulis LT As Evelina Šiušytė
93 Evelina Šiušytė 2024-4435 1994 LT As Dominyka Dragūnaitė LT As Ailantas Sutkus
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
94 Mantas Palubinskas 1991 LT As Roberta Palubinskienė
95 Roberta Palubinskienė 1998 LT As Mantas Palubinskas
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
96 Rojus Gaukštas 2024-5177 2007 LT AjLT Aj Martynas Plauška LT Aj Ugnė Kaminskaitė
97 Ugnė Kaminskaitė 2024-4733 2007 LT AjLT Aj Rojus Gaukštas
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
98 Meida Levickaitė 2024-4426 2008 LT AjLT Aj Atėnė Peleckytė
99 Atėnė Peleckytė 2024-5279 2007 LT AjLT Aj Meida Levickaitė

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija