MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-22 02:08 took:221.2 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A, Aj


2023 Lapkričio 18 d. — 19 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV MV VD MD MX
LT As: 18 48 11 48 15 24 10 24 18 24
LT Aj (LT Aj): 17 24 20 24 7 12 10 12 12 12

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Liepa Aleknavičiūtė
    Uliana Deremeshko
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Liepa Leonavičiūtė
    Dangė Lygnugarytė
    18' 21:9 | 21:5
    S9 Skaja Dapkutė
    Ūla Budrytė
    16.2
  • S5 Gretė Velykytė
    Skaistė Liutkutė
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Vakarė Trakšelytė
    Ieva Paškevičiūtė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Amelija Klimaitė
    Nikolė Puchovičiūtė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Meida Levickaitė
    Atėnė Peleckytė
    vs
    S11 Bye
    16.6
  • S7 Rusnė Vidzėnaitė
    Elija Sunkladaitė
    vs
    S10 Erika Žiaušytė
    Agota Narvilaite

    (Pasitraukė)
    16.7
  • S2 Gabija Beržinskaitė
    Liepa Budrytė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Liepa Aleknavičiūtė
    Uliana Deremeshko
    21' 21:14 | 21:16
    Liepa Leonavičiūtė
    Dangė Lygnugarytė
    8.1
  • Gretė Velykytė
    Skaistė Liutkutė
    24' 16:21 | 10:21
    Vakarė Trakšelytė
    Ieva Paškevičiūtė
    8.2
  • Amelija Klimaitė
    Nikolė Puchovičiūtė
    18' 21:15 | 21:11
    Meida Levickaitė
    Atėnė Peleckytė
    8.3
  • Erika Žiaušytė
    Agota Narvilaite
    18' 12:21 | 13:21
    Gabija Beržinskaitė
    Liepa Budrytė
    8.4
  • Liepa Aleknavičiūtė
    Uliana Deremeshko
    31' 21:13 | 19:21 | 21:10
    Vakarė Trakšelytė
    Ieva Paškevičiūtė
    4.1
  • Amelija Klimaitė
    Nikolė Puchovičiūtė
    20' 21:19 | 21:12
    Gabija Beržinskaitė
    Liepa Budrytė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Liepa Aleknavičiūtė
    Uliana Deremeshko
    31' 21:12 | 19:21 | 21:14
    Amelija Klimaitė
    Nikolė Puchovičiūtė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Vakarė Trakšelytė
    Ieva Paškevičiūtė
    21' 21:12 | 21:19
    Gabija Beržinskaitė
    Liepa Budrytė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Liepa Leonavičiūtė
    Dangė Lygnugarytė
    26' 21:15 | 21:17
    Gretė Velykytė
    Skaistė Liutkutė
    5-8.1
  • Meida Levickaitė
    Atėnė Peleckytė
    17' 21:12 | 21:13
    Erika Žiaušytė
    Agota Narvilaite
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Liepa Leonavičiūtė
    Dangė Lygnugarytė
    37' 19:21 | 21:13 | 21:19
    Meida Levickaitė
    Atėnė Peleckytė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Skaja Dapkutė
    Ūla Budrytė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.3
  • Rusnė Vidzėnaitė
    Elija Sunkladaitė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Skaja Dapkutė
    Ūla Budrytė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Bye
    vs
    Rusnė Vidzėnaitė
    Elija Sunkladaitė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Skaja Dapkutė
    Ūla Budrytė
    vs
    Rusnė Vidzėnaitė
    Elija Sunkladaitė

    (Pasitraukė/nusiėmė)
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija