MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-17 02:09 took:294.8 s.

 

Turnyrai

Tauragės SK "Volanas" badmintono turnyras


2023 Spalio 28 d.; Bastilijos sporto kompleksas
VV MV VD MD MX
Suaug B (B): 4 2.35 6 0.7 5 8.9 8 1.8 9 6.1
Suaug C (C): 16 1.6 14 1.7 5 1.1 12 1.7
Suaug D (D): 5 1 8 1 10 1.2

Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (13)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Aušrinė Balazaitė 2024-5475 2000 Suaug B Benas Vaškevičius
2 Saulius Blankas 2024-5145 1985 Suaug C Audrius Pažėra Suaug D Gvidonė Miklovaitė
3 Vėjas Germanas 2024-5270 2006 Suaug CSuaug C Tomas Kučinskas Suaug C Gerda Jančiauskaitė
4 Gerda Jančiauskaitė 2024-5234 2007 Suaug BSuaug C Guoda Myniotaitė Suaug C Vėjas Germanas
5 Mindaugas Lilas 2024-4225 1980 Suaug C Giedrius Paškevičius Suaug C Margarita Noreikienė
6 Gvidonė Miklovaitė 2024-4509 1998 Suaug D Laura Janušonienė Suaug D Saulius Blankas
7 Regina Narijauskaitė 2024-4437 1971 Suaug C Kristina Bagdonienė Suaug D Vilmantas Liorančas
8 Nedas Neverdauskas 2024-4703 2008 Suaug CSuaug C Rokas Šadauskas
9 Laura Paškevičienė 2024-4372 1982 Suaug D Aušra Adomavičienė Suaug D Giedrius Paškevičius
10 Giedrius Paškevičius 2024-4361 1980 Suaug CSuaug C Mindaugas Lilas Suaug D Laura Paškevičienė
11 Audrius Pažėra 2024-5258 1998 Suaug C Saulius Blankas Suaug D Kristina Kozlovienė
12 Rokas Šadauskas 2024-4773 2008 Suaug CSuaug C Nedas Neverdauskas
13 Benas Vaškevičius 2024-4234 1997 Suaug BSuaug B Linas Supronas Suaug B Aušrinė Balazaitė
KTU Kauno technologijos universitetas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
14 Pijus Balaišis 2024-5281 2002 Suaug BSuaug B Vykintė Trakšelytė
15 Vykintė Trakšelytė 2024-4814 2002 Suaug B Vakarė Trakšelytė Suaug B Pijus Balaišis
Smešas BK "Smešas" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
16 Žilvinas Gelžinis 2024-5395 1984 Suaug C Adas Lečas Suaug C Agnė Stankutė
17 Edmundas Petrošius 2024-4877 1972 Suaug C Mantas Varnelis Suaug C Renata Staupelienė
18 Edgaras Slušnys 2024-4673 1991 Suaug BSuaug B Aivaras Kvedarauskas
Volanas Tauragės SK Volanas (24)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
19 Aušra Adomavičienė 2024-4519 1980 Suaug D Laura Paškevičienė Suaug D Andrius Ivaščenko
20 Pijus Bambalas 2024-4590 2007 Suaug CSuaug C Matas Drukteinis Suaug C Erika Žiaušytė
21 Gintautas Bartušis 2024-4949 1964 Suaug D Tomas Raulinavicius
22 Dominyka Dragūnaitė 2024-5664 1997 Suaug B Evelina Šiušytė Suaug B Giedrius Stasiulis
23 Džiugas Dragūnas 2024-5955 2003 Suaug D Egidijus Petraitis Suaug C Guoda Myniotaitė
24 Matas Drukteinis 2024-4789 2006 Suaug CSuaug C Pijus Bambalas Suaug C Ieva Vidzėnienė
25 Rokas Grytė 2024-4696 1976 Suaug C Vilmantas Liorančas Suaug C Jolita Pilypaitė
26 Andrius Ivaščenko 2024-4518 1985 Suaug CSuaug D Aušra Adomavičienė
27 Nedas Jurgelevičius 2024-5218 2005 Suaug D Saulius Šimkus
28 Darius Jurgilas 1979 Suaug CSuaug C Martynas Sipavičius Suaug C Sandra Sipavičė
29 Vilmantas Liorančas 2024-4942 1964 Suaug C Rokas Grytė Suaug D Regina Narijauskaitė
30 Mindaugas Loveikis 1981 Suaug D Laura Janušonienė
31 Egidijus Petraitis 2024-4732 1972 Suaug D Džiugas Dragūnas Suaug D Iveta Vachoviak
32 Jolita Pilypaitė 2024-6023 1979 Suaug D Živilė Žymantaitė Suaug C Rokas Grytė
33 Tomas Raulinavicius 1983 Suaug D Gintautas Bartušis
34 Dovydas Razas 2024-4532 1989 Suaug BSuaug B Ramūnas Bilius
35 Dominyka Rimkutė 2024-4527 2001 Suaug B Rasa Džervė Suaug B Tomas Tiškus
36 Giedrius Stasiulis 2024-4281 1987 Suaug B Ailantas Sutkus Suaug B Dominyka Dragūnaitė
37 Vaidas Sutkaitis 2024-4770 1977 Suaug B Tomas Tiškus Suaug B Vakarė Trakšelytė
38 Saulius Šimkus 2024-4521 1976 Suaug D Nedas Jurgelevičius
39 Tomas Tenikaitis 2024-4718 1976 Suaug CSuaug C Gvidas Iminavičius Suaug C Živilė Žymantaitė
40 Vakarė Trakšelytė 2024-4790 2005 Suaug B Vykintė Trakšelytė Suaug B Vaidas Sutkaitis
41 Iveta Vachoviak 2024-4526 1983 Suaug D Egidijus Petraitis
42 Živilė Žymantaitė 2024-4549 1986 Suaug D Jolita Pilypaitė Suaug C Tomas Tenikaitis
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
43 Jurgita Bilienė 2024-5744 1976 Suaug B Ramūnas Bilius
44 Ramūnas Bilius 2024-4816 1983 Suaug B Dovydas Razas Suaug B Jurgita Bilienė
45 Gvidas Iminavičius 2024-5597 2003 Suaug CSuaug C Tomas Tenikaitis
46 Meida Levickaitė 2024-4426 2008 Suaug B Atėnė Peleckytė
47 Atėnė Peleckytė 2024-5279 2007 Suaug BSuaug B Meida Levickaitė
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
48 Žilvinas Aleksevičius 2024-5782 1972 Suaug D Ugnius Mikalauskas
49 Steponas Januška 2024-4286 1958 Suaug CSuaug C Arnoldas Slušnys
50 Liepa Leonavičiūtė 2024-5105 2007 Suaug BSuaug B Agota Narvilaite
51 Ugnius Mikalauskas 2024-5670 2004 Suaug D Žilvinas Aleksevičius
52 Agota Narvilaite 2024-4875 2007 Suaug BSuaug B Liepa Leonavičiūtė
53 Marija Rimkutė 2024-5125 2007 Suaug B Augustė Stankevičiūtė
54 Augustė Stankevičiūtė 2024-5453 2007 Suaug B Marija Rimkutė
55 Agnė Stankutė 2024-5372 1984 Suaug C Erika Žiaušytė Suaug C Žilvinas Gelžinis
56 Erika Žiaušytė 2024-4577 2007 Suaug C Agnė Stankutė Suaug C Pijus Bambalas
Šiauliai Šiauliai (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
57 Asta Mažulienė 2024-5878 1981 Suaug C Ieva Vidzėnienė
58 Adrija Skudutytė 2002 Suaug BSuaug D Agilija Skudutytė
59 Agilija Skudutytė 2004 Suaug BSuaug D Adrija Skudutytė
60 Tomas Tiškus 2024-5703 1981 Suaug B Vaidas Sutkaitis Suaug B Dominyka Rimkutė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
61 Aivaras Kvedarauskas 2024-4158 1974 Suaug B Edgaras Slušnys Suaug B Eglė Rimdžiuvienė
62 Eglė Rimdžiuvienė 2024-5331 1984 Suaug B Dovilė Supronienė Suaug B Aivaras Kvedarauskas
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
63 Dovilė Butkienė 2024-4382 1986 Suaug D Agnė Mackevičienė Suaug C Martynas Sipavičius
64 Paulius Janušauskas 2024-4399 1989 Suaug C Ramūnas Mackevičius
65 Laura Janušonienė 2024-4378 1979 Suaug D Gvidonė Miklovaitė Suaug D Mindaugas Loveikis
66 Kęstutis Lukoševičius 2024-4375 1963 Suaug CSuaug D Agnė Mackevičienė
67 Agnė Mackevičienė 2024-4169 1983 Suaug D Dovilė Butkienė Suaug D Kęstutis Lukoševičius
68 Ramūnas Mackevičius 2024-4804 1985 Suaug C Paulius Janušauskas
69 Linas Supronas 2024-4268 1986 Suaug B Benas Vaškevičius Suaug B Dovilė Supronienė
70 Dovilė Supronienė 2024-4269 1987 Suaug B Eglė Rimdžiuvienė Suaug B Linas Supronas
71 Ieva Vidzėnienė 2024-4712 1983 Suaug C Asta Mažulienė Suaug C Matas Drukteinis
Invictus Invictus (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
72 Dominykas Andrulis 2005 Suaug CSuaug D Vitalijus Petraitis
73 Guoda Myniotaitė 2024-6229 2001 Suaug C Gerda Jančiauskaitė Suaug C Džiugas Dragūnas
74 Vitalijus Petraitis 2024-4385 1986 Suaug CSuaug D Dominykas Andrulis
75 Ailantas Sutkus 2024-5678 1999 Suaug B Giedrius Stasiulis Suaug B Evelina Šiušytė
76 Evelina Šiušytė 2024-4435 1994 Suaug B Dominyka Dragūnaitė Suaug B Ailantas Sutkus
77 Mantas Varnelis 2024-6183 1989 Suaug CSuaug C Edmundas Petrošius
Baltijos badmintonas VšĮ "Baltijos badmintonas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
78 Jurgita Bazytė 2024-4301 1985 Suaug C Sandra Sipavičė
79 Rasa Džervė 2024-6015 1990 Suaug B Dominyka Rimkutė
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
80 Vakarė Bagdonaitė 2024-4142 2003 Suaug B Karolina Bagdonaitė
81 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 Suaug B Vakarė Bagdonaitė
82 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 Suaug C Regina Narijauskaitė
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
83 Tomas Kučinskas 2024-4326 1983 Suaug CSuaug C Vėjas Germanas
Kretingos BK Kretingos sporto klubas "Žalgiris" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
84 Arnoldas Slušnys 2024-5139 1965 Suaug C Steponas Januška
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
85 Haroldas Nevidauskas 2024-4207 1979 Suaug C Gintaras Bacevičius
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
86 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 Suaug D Margarita Noreikienė Suaug C Gintaras Bacevičius
87 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Suaug C Haroldas Nevidauskas Suaug C Inesa Bacevičienė
Skrajukas Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
88 Kristina Kozlovienė 2024-6175 1976 Suaug D Renata Staupelienė Suaug D Audrius Pažėra
89 Adas Lečas 2024-5396 2004 Suaug C Žilvinas Gelžinis
90 Renata Staupelienė 2024-6174 1975 Suaug D Kristina Kozlovienė Suaug C Edmundas Petrošius
Pajūrio raketė Palangos BK Pajūrio raketė (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
91 Sandra Sipavičė 2024-4162 1996 Suaug C Jurgita Bazytė Suaug C Darius Jurgilas
92 Martynas Sipavičius 2024-4152 1982 Suaug C Darius Jurgilas Suaug C Dovilė Butkienė
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
93 Giedrius Arbačiauskas 2024-4483 1989 Suaug C Egidijus Peleckis Suaug D Asta Rėčkuvienė
94 Irena Peleckienė 2024-4278 1970 Suaug D Asta Rėčkuvienė Suaug D Egidijus Peleckis
95 Egidijus Peleckis 2024-4277 1967 Suaug C Giedrius Arbačiauskas Suaug D Irena Peleckienė
96 Asta Rėčkuvienė 2024-4273 1979 Suaug D Irena Peleckienė Suaug D Giedrius Arbačiauskas
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
97 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 Suaug D Inesa Bacevičienė Suaug C Mindaugas Lilas






Spausdinimo versija