MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-22 02:08 took:221.2 s.

 

Turnyrai

Delfi sporto centro gimtadienis


2023 Sausio 14 d.; Delfi sporto centras
VV VD MD MX
Suaug (A): 4 2.9 6 4.7 6 3.7 8 9.7
Suaug B (B): 6 3.7
Suaug C (C): 6 1.3 12 1.8 4 1.6 16 4.4

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Audrius Ambrasas
    Almantas Viruišis
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Donatas Ferensas
    Šarūnas Budzinauskas
    38' 19:21 | 21:11 | 21:15
    S9 Irmantas Bankauskas
    Aidas Stalmokas
    16.2
  • S5 Ramūnas Galvanauskas
    Donatas Grigalauskas
    32' 21:18 | 16:21 | 21:12
    S12 Simas Urbonavičius
    Arūnas Kunigėlis
    16.3
  • S4 Ramūnas Gaukštas
    Edgaras Plauška
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Tovaldas Aleknavičius
    Aleksėj Borisenko
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Guntis Klavins
    Kostas Kaušinis
    37' 16:21 | 21:18 | 17:21
    S11 Uldis Lazdinš
    Valerijs Ščerbickis
    16.6
  • S7 Egidijus Grigaliunas
    Karolis Poškus
    21' 21:18 | 21:14
    S10 Augustas Pupeikis
    Virgilijus Pupeikis
    16.7
  • S2 Dainius Kecorius
    Audrius Šapola
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Audrius Ambrasas
    Almantas Viruišis
    36' 20:22 | 21:18 | 13:21
    Donatas Ferensas
    Šarūnas Budzinauskas
    8.1
  • Ramūnas Galvanauskas
    Donatas Grigalauskas
    38' 14:21 | 23:21 | 17:21
    Ramūnas Gaukštas
    Edgaras Plauška
    8.2
  • Tovaldas Aleknavičius
    Aleksėj Borisenko
    19' 20:22 | 19:21
    Uldis Lazdinš
    Valerijs Ščerbickis
    8.3
  • Egidijus Grigaliunas
    Karolis Poškus
    42' 16:21 | 21:15 | 17:21
    Dainius Kecorius
    Audrius Šapola
    8.4
  • Donatas Ferensas
    Šarūnas Budzinauskas
    25' 21:18 | 21:15
    Ramūnas Gaukštas
    Edgaras Plauška
    4.1
  • Uldis Lazdinš
    Valerijs Ščerbickis
    34' 21:17 | 5:21 | 14:21
    Dainius Kecorius
    Audrius Šapola
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Donatas Ferensas
    Šarūnas Budzinauskas
    21' 25:23 | 21:9
    Dainius Kecorius
    Audrius Šapola
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Ramūnas Gaukštas
    Edgaras Plauška
    20' 21:16 | 21:18
    Uldis Lazdinš
    Valerijs Ščerbickis
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Audrius Ambrasas
    Almantas Viruišis
    19' 21:12 | 21:19
    Ramūnas Galvanauskas
    Donatas Grigalauskas
    5-8.1
  • Tovaldas Aleknavičius
    Aleksėj Borisenko
    23' 24:26 | 12:21
    Egidijus Grigaliunas
    Karolis Poškus
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Audrius Ambrasas
    Almantas Viruišis
    32' 15:21 | 21:19 | 16:21
    Egidijus Grigaliunas
    Karolis Poškus
    5-6.1
  • Vietos: 7,8
    Ramūnas Galvanauskas
    Donatas Grigalauskas
    18' 17:21 | 10:21
    Tovaldas Aleknavičius
    Aleksėj Borisenko
    7-8.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Irmantas Bankauskas
    Aidas Stalmokas
    9-16.1
  • Simas Urbonavičius
    Arūnas Kunigėlis
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Guntis Klavins
    Kostas Kaušinis
    9-16.3
  • Augustas Pupeikis
    Virgilijus Pupeikis
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Irmantas Bankauskas
    Aidas Stalmokas
    25' 21:18 | 21:17
    Simas Urbonavičius
    Arūnas Kunigėlis
    9-12.1
  • Guntis Klavins
    Kostas Kaušinis
    15' 21:10 | 21:14
    Augustas Pupeikis
    Virgilijus Pupeikis
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Irmantas Bankauskas
    Aidas Stalmokas
    22:20 | 12:21 | 16:21
    Guntis Klavins
    Kostas Kaušinis
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija