MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

61-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas


2023 Gegužės 06 d. — 07 d.; Druskininkų sporto centras
VV MV VD MD MX
Suaug (A): 32 64 21 64 16 32 16 32 23 32

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Evaldas Bradūnas
    Vilius Bagdanavičius
    vs
    S32 Bye
    32.1
  • S16 Bye
    vs
    S17 Bye
    32.2
  • S9 Bye
    vs
    S24 Bye
    32.3
  • S8 Domas Daugėla
    Danielis Januškauskis
    vs
    S25 Bye
    32.4
  • S5 Dominik Tankevič
    Daniel Leonovič
    vs
    S28 Bye
    32.5
  • S12 Bye
    vs
    S21 Bye
    32.6
  • S13 Bye
    vs
    S20 Bye
    32.7
  • S4 Jurgis Jatulis
    Kajus Vilpišauskas
    vs
    S29 Bye
    32.8
  • S3 Rokas Barkauskas
    Deivydas Žilinskas
    vs
    S30 Bye
    32.9
  • S14 Bye
    vs
    S19 Bye
    32.10
  • S11 Bye
    vs
    S22 Bye
    32.11
  • S6 Joringis Skirgaila
    Gabrielius Dapkus
    vs
    S27 Bye
    32.12
  • S7 Rojus Gaukštas
    Martynas Plauška
    vs
    S26 Bye
    32.13
  • S10 Bye
    vs
    S23 Bye
    32.14
  • S15 Bye
    vs
    S18 Bye
    32.15
  • S2 Matas Mackevičius
    Tomas Petrošius
    vs
    S31 Bye
    32.16
  • Evaldas Bradūnas
    Vilius Bagdanavičius
    vs
    Bye
    16.1
  • Bye
    vs
    Domas Daugėla
    Danielis Januškauskis
    16.2
  • Dominik Tankevič
    Daniel Leonovič
    vs
    Bye
    16.3
  • Bye
    vs
    Jurgis Jatulis
    Kajus Vilpišauskas
    16.4
  • Rokas Barkauskas
    Deivydas Žilinskas
    vs
    Bye
    16.5
  • Bye
    vs
    Joringis Skirgaila
    Gabrielius Dapkus
    16.6
  • Rojus Gaukštas
    Martynas Plauška
    vs
    Bye
    16.7
  • Bye
    vs
    Matas Mackevičius
    Tomas Petrošius
    16.8
  • Evaldas Bradūnas
    Vilius Bagdanavičius
    14' 21:8 | 21:6
    Domas Daugėla
    Danielis Januškauskis

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 9)
    8.1
  • Dominik Tankevič
    Daniel Leonovič
    25' 17:21 | 21:5 | 21:5
    Jurgis Jatulis
    Kajus Vilpišauskas

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 12)
    8.2
  • Rokas Barkauskas
    Deivydas Žilinskas
    14' 21:11 | 21:13
    Joringis Skirgaila
    Gabrielius Dapkus

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 11)
    8.3
  • Rojus Gaukštas
    Martynas Plauška
    28' 22:24 | 22:20 | 19:21
    Matas Mackevičius
    Tomas Petrošius

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 10)
    8.4



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija