MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

Lietuvos jaunių (U17) čempionatas


2023 Birželio 17 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD MX
U-17: 15 16 29 16 7 8 13 8 11 8

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Jorė Kavaliauskaitė
    Jorūnė Šalnaitė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Uma Ivanauskaitė
    Austėja Siniūtė
    35' 21:15 | 19:21 | 21:19
    S9 Atėnė Peleckytė
    Meida Levickaitė
    16.2
  • S5 Amelija Klimaitė
    Greta Vedrickaitė
    16' 21:7 | 21:15
    S12 Agota Narvilaite
    Fausta Ramažauskaitė
    16.3
  • S4 Marija Rimkutė
    Aurelija Ramaneckaitė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Liepa Aleknavičiūtė
    Augustė Stankevičiūtė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Nomeda Seniūnaitė
    Ugnė Kaminskaitė
    vs
    S11 Dangė Lygnugarytė
    Liepa Leonavičiūtė
    16.6
  • S7 Liepa Budrytė
    Gabija Beržinskaitė
    19' 21:10 | 21:15
    S10 Gretė Velykytė
    Marija Kolojanskaitė
    16.7
  • S2 Goda Vancevičiūtė
    Taja Leonovič
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Jorė Kavaliauskaitė
    Jorūnė Šalnaitė
    17' 21:7 | 21:13
    Uma Ivanauskaitė
    Austėja Siniūtė
    8.1
  • Amelija Klimaitė
    Greta Vedrickaitė
    20' 21:13 | 22:20
    Marija Rimkutė
    Aurelija Ramaneckaitė
    8.2
  • Liepa Aleknavičiūtė
    Augustė Stankevičiūtė
    20' 21:15 | 21:10
    Dangė Lygnugarytė
    Liepa Leonavičiūtė
    8.3
  • Liepa Budrytė
    Gabija Beržinskaitė
    20' 10:21 | 13:21
    Goda Vancevičiūtė
    Taja Leonovič
    8.4
  • Jorė Kavaliauskaitė
    Jorūnė Šalnaitė
    17' 21:12 | 21:10
    Amelija Klimaitė
    Greta Vedrickaitė
    4.1
  • Liepa Aleknavičiūtė
    Augustė Stankevičiūtė
    21' 10:21 | 15:21
    Goda Vancevičiūtė
    Taja Leonovič
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Jorė Kavaliauskaitė
    Jorūnė Šalnaitė
    35' 18:21 | 21:9 | 21:13
    Goda Vancevičiūtė
    Taja Leonovič
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Amelija Klimaitė
    Greta Vedrickaitė
    37' 13:21 | 21:14 | 21:16
    Liepa Aleknavičiūtė
    Augustė Stankevičiūtė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Uma Ivanauskaitė
    Austėja Siniūtė
    18' 13:21 | 13:21
    Marija Rimkutė
    Aurelija Ramaneckaitė
    5-8.1
  • Dangė Lygnugarytė
    Liepa Leonavičiūtė
    35' 21:14 | 14:21 | 16:21
    Liepa Budrytė
    Gabija Beržinskaitė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Marija Rimkutė
    Aurelija Ramaneckaitė
    vs
    Liepa Budrytė
    Gabija Beržinskaitė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Atėnė Peleckytė
    Meida Levickaitė
    9-16.1
  • Agota Narvilaite
    Fausta Ramažauskaitė
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Nomeda Seniūnaitė
    Ugnė Kaminskaitė
    9-16.3
  • Gretė Velykytė
    Marija Kolojanskaitė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Atėnė Peleckytė
    Meida Levickaitė
    19' 21:13 | 21:16
    Agota Narvilaite
    Fausta Ramažauskaitė
    9-12.1
  • Nomeda Seniūnaitė
    Ugnė Kaminskaitė
    vs
    Gretė Velykytė
    Marija Kolojanskaitė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Atėnė Peleckytė
    Meida Levickaitė
    vs
    Gretė Velykytė
    Marija Kolojanskaitė
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija