MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-22 02:08 took:187.2 s.

 

Turnyrai

Tauragės SK "Volanas" Kalėdinis badmintono turnyras


2023 Gruodžio 16 d.; Bastilijos sporto kompleksas
VD MD MX
Suaug B (B): 5 2.7 3 0.7 7 4.4
Suaug C (C): 12 1.3 6 1 11 1.5
Suaug D (D): 4 1 7 1 11 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Ovidijus Žukauskas
    Ramunė Petrošienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Giedrius Arbačiauskas
    Asta Rėčkuvienė
    21:17 | 15:21 | 14:21
    S9 Pijus Bambalas
    Gabija Jurkevičiūtė
    16.2
  • S5 Edmundas Petrošius
    Loreta Šiaučiūnienė
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Mantas Varnelis
    Irena Peleckienė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Tomas Tenikaitis
    Živilė Žymantaitė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Džiugas Dragūnas
    Aldona Kasparavičienė
    21:9 | 21:12
    S11 Paulius Alijosius
    Amanda Vaišvilaitė
    16.6
  • S7 Rokas Grytė
    Jolita Pilypaitė
    19:21 | 21:19 | 21:14
    S10 Tadas Brazauskas
    Aušra Adomavičienė
    16.7
  • S2 Matas Drukteinis
    Ieva Vidzėnienė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Ovidijus Žukauskas
    Ramunė Petrošienė
    21:11 | 21:14
    Pijus Bambalas
    Gabija Jurkevičiūtė
    8.1
  • Edmundas Petrošius
    Loreta Šiaučiūnienė
    18:21 | 16:21
    Mantas Varnelis
    Irena Peleckienė
    8.2
  • Tomas Tenikaitis
    Živilė Žymantaitė
    14:21 | 21:11 | 20:22
    Džiugas Dragūnas
    Aldona Kasparavičienė
    8.3
  • Rokas Grytė
    Jolita Pilypaitė
    13:21 | 13:21
    Matas Drukteinis
    Ieva Vidzėnienė
    8.4
  • Ovidijus Žukauskas
    Ramunė Petrošienė
    21:6 | 21:9
    Mantas Varnelis
    Irena Peleckienė
    4.1
  • Džiugas Dragūnas
    Aldona Kasparavičienė
    8:21 | 16:21
    Matas Drukteinis
    Ieva Vidzėnienė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Ovidijus Žukauskas
    Ramunė Petrošienė
    21:11 | 21:16
    Matas Drukteinis
    Ieva Vidzėnienė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Mantas Varnelis
    Irena Peleckienė
    17:21 | 20:22
    Džiugas Dragūnas
    Aldona Kasparavičienė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Pijus Bambalas
    Gabija Jurkevičiūtė
    25:23 | 21:16
    Edmundas Petrošius
    Loreta Šiaučiūnienė
    5-8.1
  • Tomas Tenikaitis
    Živilė Žymantaitė
    12:21 | 21:18 | 14:21
    Rokas Grytė
    Jolita Pilypaitė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Pijus Bambalas
    Gabija Jurkevičiūtė
    20:22 | 21:16 | 18:21
    Rokas Grytė
    Jolita Pilypaitė
    5-6.1
  • Vietos: 7,8
    Edmundas Petrošius
    Loreta Šiaučiūnienė
    16:19 | 19:21
    Tomas Tenikaitis
    Živilė Žymantaitė
    7-8.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Giedrius Arbačiauskas
    Asta Rėčkuvienė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Paulius Alijosius
    Amanda Vaišvilaitė
    9-16.3
  • Tadas Brazauskas
    Aušra Adomavičienė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Giedrius Arbačiauskas
    Asta Rėčkuvienė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Paulius Alijosius
    Amanda Vaišvilaitė
    21:19 | 21:17
    Tadas Brazauskas
    Aušra Adomavičienė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Giedrius Arbačiauskas
    Asta Rėčkuvienė
    19:21 | 21:10 | 19:21
    Paulius Alijosius
    Amanda Vaišvilaitė
    9-10.1
  • Vietos: 11,12
    Bye
    vs
    Tadas Brazauskas
    Aušra Adomavičienė
    11-12.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija