MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 02:08 took:218.7 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A, Aj


2023 Lapkričio 18 d. — 19 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV MV VD MD MX
LT As: 18 48 11 48 15 24 10 24 18 24
LT Aj (LT Aj): 17 24 20 24 7 12 10 12 12 12

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Viltė Paulauskaitė
    Monika Sukackaite
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Evelina Šiušytė
    Dominyka Dragūnaitė
    22' 19:21 | 15:21
    S9 Aurelija Ramaneckaitė
    Marija Rimkutė
    16.2
  • S5 Augustė Stankevičiūtė
    Gabija Mockutė
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Monika Kulikauskienė
    Giedrė Dapkuvienė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Jogailė Kelečiūtė
    Taja Leonovič
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Emilija Unte
    Vaiva Žymantė
    vs
    S11 Bye
    16.6
  • S7 Urtė Gatelytė
    Anastasiia Prokopovych
    35' 21:14 | 16:21 | 20:22
    S10 Anastasija Tolstaja
    Gerda Trakymaitė
    16.7
  • S2 Jorūnė Šalnaitė
    Jorė Kavaliauskaitė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Viltė Paulauskaitė
    Monika Sukackaite
    26' 21:14 | 21:13
    Aurelija Ramaneckaitė
    Marija Rimkutė
    8.1
  • Augustė Stankevičiūtė
    Gabija Mockutė
    vs
    Monika Kulikauskienė
    Giedrė Dapkuvienė

    (Pasitraukė)
    8.2
  • Jogailė Kelečiūtė
    Taja Leonovič
    21' 21:8 | 21:12
    Emilija Unte
    Vaiva Žymantė
    8.3
  • Anastasija Tolstaja
    Gerda Trakymaitė
    20' 7:21 | 10:21
    Jorūnė Šalnaitė
    Jorė Kavaliauskaitė
    8.4
  • Viltė Paulauskaitė
    Monika Sukackaite
    21' 21:11 | 21:15
    Monika Kulikauskienė
    Giedrė Dapkuvienė
    4.1
  • Jogailė Kelečiūtė
    Taja Leonovič
    52' 22:20 | 20:22 | 17:21
    Jorūnė Šalnaitė
    Jorė Kavaliauskaitė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Viltė Paulauskaitė
    Monika Sukackaite
    24' 21:15 | 21:12
    Jorūnė Šalnaitė
    Jorė Kavaliauskaitė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Monika Kulikauskienė
    Giedrė Dapkuvienė
    20' 6:21 | 15:21
    Jogailė Kelečiūtė
    Taja Leonovič
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Aurelija Ramaneckaitė
    Marija Rimkutė
    vs
    Augustė Stankevičiūtė
    Gabija Mockutė

    (Pasitraukė)
    5-8.1
  • Emilija Unte
    Vaiva Žymantė
    vs
    Anastasija Tolstaja
    Gerda Trakymaitė

    (Nusiėmė)
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Aurelija Ramaneckaitė
    Marija Rimkutė
    37' 21:16 | 19:21 | 21:13
    Emilija Unte
    Vaiva Žymantė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Evelina Šiušytė
    Dominyka Dragūnaitė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.3
  • Urtė Gatelytė
    Anastasiia Prokopovych
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Evelina Šiušytė
    Dominyka Dragūnaitė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Bye
    vs
    Urtė Gatelytė
    Anastasiia Prokopovych
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Evelina Šiušytė
    Dominyka Dragūnaitė
    19' 15:21 | 9:21
    Urtė Gatelytė
    Anastasiia Prokopovych
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija