MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 02:08 took:218.7 s.

 

Turnyrai

NARVESEN Jaunimo Lyga 3 etapas


2023 Lapkričio 25 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV MV VD MD
U-13: 24 1.4 27 1.5 12 1 12 1
U-15: 24 2.2 28 1.9 12 1.2 12 1
U-19: 3
U-19 B: 5 0.6 2 0.5

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 U-13 MV 32.2 09:00 Augustė Vaitkutė - 21:8 | 21:16 - Justina Stonkutė
2 U-13 MV 32.3 09:00 Amilė Aliukaitė - 21:9 | 21:7 - Gustė Vaičiulytė
3 U-13 MV 32.4 09:00 Andra Urbonaitė - 21:5 | 21:3 - Rusnė Pociūtė
4 U-13 MV 32.6 09:00 Dominyka Rutkauskaite - 7:21 | 9:21 - Gabija Žiaubrė
5 U-13 MV 32.7 09:00 Gabija Grigaitė - 21:18 | 21:15 - Auksė Dargytė
6 U-13 MV 32.10 09:00 Žemyna Žakevičiūtė - 21:14 | 21:19 - Luknė Švarplytė
7 U-13 MV 32.11 09:00 Raminta Ramanauskytė - 21:5 | 21:12 - Vytė Janulaitytė
8 U-13 MV 32.12 09:00 Vakarė Petrauskaitė - 21:1 | 21:4 - Eva Žukaitė
9 U-13 MV 32.13 09:00 Izabelė Buterlevičiūtė - 21:3 | 21:9 - Beatričė Kuodytė
10 U-13 MV 32.14 09:00 Vakarė Girdvainytė - 21:6 | 21:5 - Sofija Butkutė
11 U-13 MV 32.15 09:20 Simona Repšytė - 21:17 | 21:16 - Viktorija Morkūnaitė
12 U-13 VV 32.2 09:20 Milanas Kvietkauskas - 21:16 | 21:14 - Motiejus Žemaitis
13 U-13 VV 32.3 09:20 Vincentas Sutkus - 21:5 | 21:9 - Dovydas Žukas
14 U-13 VV 32.6 09:20 Julius Baguckis - 21:23 | 21:6 | 21:7 - Vilius Pileičikas
15 U-13 VV 32.7 09:20 Eimantas Ronkaitis - 15:21 | 15:21 - Adas Gumauskas
16 U-13 VV 32.10 09:20 Donatas Draukšas - 17:21 | 11:21 - Benediktas Kuodys
17 U-13 VV 32.11 09:20 Darius Černauskas - 21:4 | 21:10 - Kostas Kovas Rutkauskas
18 U-13 VV 32.14 09:20 Jonas Butkus - 21:19 | 21:17 - Denas Jonas Miseckas
19 U-13 VV 32.15 09:20 Paulius Gudaitis - 21:11 | 21:8 - Oskaras Lubauskas
20 U-15 VD 16.2 09:20 Povilas Mardosa + Herkus Peciukonis 8:21 | 20:22 Mindaugas Žiemys + Dovydas Paulauskas
21 U-15 VD 16.3 09:40 Liutauras Sergėjevas + Dovydas Guja 21:15 | 21:10 Jokūbas Gumauskas + Ignas Tamošauskas
22 U-15 VD 16.6 09:40 Vincas Vėjas Rutkauskas + Yehor Churkin 21:9 | 21:16 Simas Aukštkalnis + Emilijus Tokeris
23 U-15 VD 16.7 09:40 Grigas Šernauskas + Benediktas Andrijaitis 21:12 | 17:21 | 21:18 Benas Kucinas + Jokūbas Raginis
24 U-15 MD 16.2 09:40 Paulina Raudytė + Lija Vasiliauskaitė Urtė Šimkutė + Ugnė Ramanauskytė
25 U-15 MD 16.3 09:40 Ūla Žemaitė + Kotryna Matutytė 21:9 | 21:9 Šarūnė Naujalytė + Tėja Staškutė
26 U-15 MD 16.6 09:40 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 21:6 | 21:7 Emilija Augulyte + Sofija Lebedeva
27 U-15 MD 16.7 09:40 Gustė Butkutė + Liucija Gaudutė 21:6 | 21:12 Olivija Butkutė + Izabelė Januškaitė
28 U-13 MV 16.1 09:40 Gabrielė Cirtautaitė - 21:14 | 21:13 - Augustė Vaitkutė
29 U-13 MV 16.2 09:40 Amilė Aliukaitė - 9:21 | 12:21 - Andra Urbonaitė
30 U-13 MV 16.3 09:40 Vakarė Intaitė - 21:10 | 21:7 - Gabija Žiaubrė
31 U-13 MV 16.4 10:00 Gabija Grigaitė - 10:21 | 12:21 - Beatričė Užomeckaitė
32 U-13 MV 16.5 10:00 Agota Baguckytė - 21:12 | 21:3 - Žemyna Žakevičiūtė
33 U-13 MV 16.6 10:00 Raminta Ramanauskytė - 16:21 | 14:21 - Vakarė Petrauskaitė
34 U-13 MV 16.7 10:00 Izabelė Buterlevičiūtė - 21:6 | 21:6 - Vakarė Girdvainytė
35 U-13 MV 16.8 10:00 Simona Repšytė - 12:21 | 14:21 - Mantė Jablonskytė
36 U-13 MV 17-32.2 10:00 Gustė Vaičiulytė - 21:5 | 21:5 - Rusnė Pociūtė
36 U-19 VV A-2:3 10:00 Danielis Januškauskis - 21:14 | 21:7 - Gustas Gudiškis
37 U-13 MV 17-32.6 10:00 Vytė Janulaitytė - 21:10 | 21:9 - Eva Žukaitė
38 U-13 MV 17-32.7 10:00 Beatričė Kuodytė - 10:21 | 11:21 - Sofija Butkutė
39 U-13 VV 16.1 10:00 Arn Steffensen - 21:3 | 21:10 - Milanas Kvietkauskas
40 U-13 VV 16.2 10:00 Vincentas Sutkus - 11:21 | 21:13 | 21:18 - Domas Meškauskas
41 U-13 VV 16.3 10:20 Jokūbas Altaravičius - 21:12 | 21:8 - Julius Baguckis
42 U-13 VV 16.4 10:20 Adas Gumauskas - 7:21 | 16:21 - Povilas Mardosa
43 U-13 VV 16.5 10:20 Faustas Sabūnas - 21:6 | 21:11 - Benediktas Kuodys
44 U-13 VV 16.6 10:20 Darius Černauskas - 10:21 | 10:21 - Mykolas Raginis
45 U-13 VV 16.7 10:20 Deividas Vaivada - 21:8 | 21:11 - Jonas Butkus
46 U-13 VV 16.8 10:20 Paulius Gudaitis - 11:21 | 12:21 - Julius Surgėla
47 U-15 VD 8.1 10:20 Danielius Sukanka + Arnas Jarmalauskas 21:18 | 22:20 Mindaugas Žiemys + Dovydas Paulauskas
48 U-15 VD 8.2 10:20 Liutauras Sergėjevas + Dovydas Guja 23:21 | 21:17 Paulius Alijosius + Kasparas Draukšas
49 U-15 VD 8.3 10:20 Simonas Deltuva + Rokas Daugėla 21:13 | 21:19 Vincas Vėjas Rutkauskas + Yehor Churkin
50 U-15 VD 8.4 10:20 Grigas Šernauskas + Benediktas Andrijaitis 5:21 | 11:21 Rokas Krūminas + Tadas Rimkus
51 U-15 MD 8.1 10:40 Liepa Murauskaitė + Ditė Kontrimaitė 21:15 | 21:3 Urtė Šimkutė + Ugnė Ramanauskytė
52 U-15 MD 8.2 10:40 Ūla Žemaitė + Kotryna Matutytė 16:21 | 16:21 Emilė Bajorinaitė + Tautė Baltakytė
53 U-15 MD 8.3 10:40 Sofija Alijošiūtė + Joana Kazlauskaite 21:14 | 11:21 | 19:21 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė
54 U-15 MD 8.4 10:40 Gustė Butkutė + Liucija Gaudutė 22:20 | 13:21 | 9:21 Eglė Simanauskaitė + Medeina Petrauskaitė
55 U-13 VV 17-24.1 10:40 Motiejus Žemaitis - 21:13 | 21:17 - Dovydas Žukas
56 U-13 VV 17-24.2 10:40 Vilius Pileičikas - 21:19 | 8:21 | 17:21 - Eimantas Ronkaitis
56 U-19 VV A-1:3 10:40 Dovydas Navagrudskas - 21:15 | 21:5 - Gustas Gudiškis
57 U-13 VV 17-24.3 10:40 Donatas Draukšas - 21:15 | 21:11 - Kostas Kovas Rutkauskas
58 U-13 VV 17-24.4 10:40 Denas Jonas Miseckas - 5:21 | 8:21 - Oskaras Lubauskas
59 U-13 MV 17-24.1 10:40 Justina Stonkutė - 16:21 | 18:21 - Gustė Vaičiulytė
60 U-13 MV 17-24.2 10:40 Dominyka Rutkauskaite - 19:21 | 17:21 - Auksė Dargytė
61 U-13 MV 17-24.3 11:00 Luknė Švarplytė - 21:10 | 21:16 - Vytė Janulaitytė
62 U-13 MV 17-24.4 11:00 Sofija Butkutė - 9:21 | 8:21 - Viktorija Morkūnaitė
63 U-13 MV 8.1 11:00 Gabrielė Cirtautaitė - 14:21 | 8:21 - Andra Urbonaitė
64 U-13 MV 8.2 11:00 Vakarė Intaitė - 21:16 | 21:16 - Beatričė Užomeckaitė
65 U-13 MV 8.3 11:00 Agota Baguckytė - 21:11 | 21:17 - Vakarė Petrauskaitė
66 U-13 MV 8.4 11:00 Izabelė Buterlevičiūtė - 14:21 | 10:21 - Mantė Jablonskytė
67 U-13 MV 9-16.1 11:00 Augustė Vaitkutė - 10:21 | 10:21 - Amilė Aliukaitė
68 U-13 MV 9-16.2 11:00 Gabija Žiaubrė - 21:8 | 21:14 - Gabija Grigaitė
69 U-13 MV 9-16.3 11:00 Žemyna Žakevičiūtė - 21:10 | 10:21 | 21:15 - Raminta Ramanauskytė
70 U-13 MV 9-16.4 11:00 Vakarė Girdvainytė - 7:21 | 7:21 - Simona Repšytė
71 U-13 VV 8.1 11:20 Arn Steffensen - 21:6 | 21:6 - Vincentas Sutkus
72 U-13 VV 8.2 11:20 Jokūbas Altaravičius - 16:21 | 21:17 | 21:13 - Povilas Mardosa
73 U-13 VV 8.3 11:20 Faustas Sabūnas - 21:12 | 16:21 | 21:9 - Mykolas Raginis
74 U-13 VV 8.4 11:20 Deividas Vaivada - 10:21 | 12:21 - Julius Surgėla
75 U-13 VV 9-16.1 11:20 Milanas Kvietkauskas - 21:16 | 21:10 - Domas Meškauskas
76 U-13 VV 9-16.2 11:20 Julius Baguckis - 21:19 | 21:14 - Adas Gumauskas
76 U-19 VV A-1:2 11:20 Dovydas Navagrudskas - 21:11 | 21:17 - Danielis Januškauskis
77 U-13 VV 9-16.3 11:20 Benediktas Kuodys - 21:12 | 12:21 | 18:21 - Darius Černauskas
78 U-13 VV 9-16.4 11:20 Jonas Butkus - 13:21 | 6:21 - Paulius Gudaitis
79 U-15 VD 4.1 11:20 Danielius Sukanka + Arnas Jarmalauskas 21:15 | 21:14 Liutauras Sergėjevas + Dovydas Guja
80 U-15 VD 4.2 11:20 Simonas Deltuva + Rokas Daugėla 22:24 | 13:21 Rokas Krūminas + Tadas Rimkus
81 U-15 VD 5-8.1 11:40 Mindaugas Žiemys + Dovydas Paulauskas 19:21 | 17:21 Paulius Alijosius + Kasparas Draukšas
82 U-15 VD 5-8.2 11:40 Vincas Vėjas Rutkauskas + Yehor Churkin 21:18 | 21:19 Grigas Šernauskas + Benediktas Andrijaitis
83 U-15 VD 9-12.1 11:40 Povilas Mardosa + Herkus Peciukonis 21:13 | 18:21 | 21:16 Jokūbas Gumauskas + Ignas Tamošauskas
84 U-15 VD 9-12.2 11:40 Simas Aukštkalnis + Emilijus Tokeris 21:15 | 12:21 | 21:13 Benas Kucinas + Jokūbas Raginis
85 U-15 MD 4.1 11:40 Liepa Murauskaitė + Ditė Kontrimaitė 20:22 | 19:21 Emilė Bajorinaitė + Tautė Baltakytė
86 U-15 MD 4.2 11:40 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 13:21 | 21:17 | 16:21 Eglė Simanauskaitė + Medeina Petrauskaitė
87 U-15 MD 5-8.1 11:40 Urtė Šimkutė + Ugnė Ramanauskytė 10:21 | 4:21 Ūla Žemaitė + Kotryna Matutytė
88 U-15 MD 5-8.2 11:40 Sofija Alijošiūtė + Joana Kazlauskaite 21:18 | 21:14 Gustė Butkutė + Liucija Gaudutė
89 U-15 MD 9-12.1 11:40 Paulina Raudytė + Lija Vasiliauskaitė Šarūnė Naujalytė + Tėja Staškutė
90 U-15 MD 9-12.2 11:40 Emilija Augulyte + Sofija Lebedeva 21:14 | 21:13 Olivija Butkutė + Izabelė Januškaitė
91 U-13 VV 4.1 12:00 Arn Steffensen - 21:12 | 21:19 - Jokūbas Altaravičius
92 U-13 VV 4.2 12:00 Faustas Sabūnas - 16:21 | 15:21 - Julius Surgėla
93 U-13 VV 5-8.1 12:00 Vincentas Sutkus - 14:21 | 11:21 - Povilas Mardosa
94 U-13 VV 5-8.2 12:00 Mykolas Raginis - 22:20 | 21:23 | 11:21 - Deividas Vaivada
95 U-13 VV 9-12.1 12:00 Milanas Kvietkauskas - 13:21 | 21:16 | 12:21 - Julius Baguckis
96 U-13 VV 9-12.2 12:00 Darius Černauskas - 21:19 | 20:22 | 8:21 - Paulius Gudaitis
97 U-13 VV 17-20.1 12:00 Motiejus Žemaitis - 21:18 | 16:21 | 18:21 - Eimantas Ronkaitis
98 U-13 VV 17-20.2 12:00 Donatas Draukšas - 11:21 | 14:21 - Oskaras Lubauskas
99 U-13 MV 4.1 12:00 Andra Urbonaitė - 21:15 | 21:6 - Vakarė Intaitė
100 U-13 MV 4.2 12:00 Agota Baguckytė - 19:21 | 14:21 - Mantė Jablonskytė
101 U-13 MV 5-8.1 12:20 Gabrielė Cirtautaitė - 21:11 | 21:8 - Beatričė Užomeckaitė
102 U-13 MV 5-8.2 12:20 Vakarė Petrauskaitė - 18:21 | 19:21 - Izabelė Buterlevičiūtė
103 U-13 MV 9-12.1 12:20 Amilė Aliukaitė - 21:16 | 21:10 - Gabija Žiaubrė
104 U-13 MV 9-12.2 12:20 Žemyna Žakevičiūtė - 19:21 | 4:21 - Simona Repšytė
105 U-13 MV 17-20.1 12:20 Gustė Vaičiulytė - 16:21 | 18:21 - Auksė Dargytė
106 U-13 MV 17-20.2 12:20 Luknė Švarplytė - 18:21 | 15:21 - Viktorija Morkūnaitė
107 U-15 VD 2.1 12:20 Danielius Sukanka + Arnas Jarmalauskas 21:19 | 17:21 | 21:23 Rokas Krūminas + Tadas Rimkus
108 U-15 VD 3-4.1 12:20 Liutauras Sergėjevas + Dovydas Guja 22:20 | 19:21 | 13:21 Simonas Deltuva + Rokas Daugėla
109 U-15 VD 5-6.1 12:20 Paulius Alijosius + Kasparas Draukšas 21:14 | 21:15 Vincas Vėjas Rutkauskas + Yehor Churkin
110 U-15 VD 9-10.1 12:20 Povilas Mardosa + Herkus Peciukonis 17:21 | 20:22 Simas Aukštkalnis + Emilijus Tokeris
111 U-15 MD 2.1 12:40 Emilė Bajorinaitė + Tautė Baltakytė 21:18 | 16:21 | 21:18 Eglė Simanauskaitė + Medeina Petrauskaitė
112 U-15 MD 3-4.1 12:40 Liepa Murauskaitė + Ditė Kontrimaitė 21:15 | 21:16 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė
113 U-15 MD 5-6.1 12:40 Ūla Žemaitė + Kotryna Matutytė 21:14 | 21:15 Sofija Alijošiūtė + Joana Kazlauskaite
114 U-15 MD 9-10.1 12:40 Šarūnė Naujalytė + Tėja Staškutė 21:9 | 21:15 Emilija Augulyte + Sofija Lebedeva
115 U-13 VV 2.1 12:40 Arn Steffensen - 21:15 | 13:21 | 15:21 - Julius Surgėla
116 U-13 VV 3-4.1 12:40 Jokūbas Altaravičius - 17:21 | 19:21 - Faustas Sabūnas
117 U-13 VV 5-6.1 12:40 Povilas Mardosa - 21:18 | 15:21 | 9:21 - Deividas Vaivada
118 U-13 VV 9-10.1 12:40 Julius Baguckis - 17:21 | 21:11 | 21:19 - Paulius Gudaitis
119 U-13 VV 17-18.1 12:40 Eimantas Ronkaitis - 22:20 | 8:21 | 15:21 - Oskaras Lubauskas
120 U-13 MV 2.1 12:40 Andra Urbonaitė - 8:21 | 16:21 - Mantė Jablonskytė
121 U-13 MV 3-4.1 13:00 Vakarė Intaitė - 18:21 | 16:21 - Agota Baguckytė
122 U-13 MV 5-6.1 13:00 Gabrielė Cirtautaitė - 12:21 | 21:13 | 17:21 - Izabelė Buterlevičiūtė
123 U-13 MV 9-10.1 13:00 Amilė Aliukaitė - 21:16 | 21:17 - Simona Repšytė
124 U-13 MV 17-18.1 13:00 Auksė Dargytė - 13:21 | 13:21 - Viktorija Morkūnaitė
125 U-15 MV 32.2 13:00 Lija Vasiliauskaitė - 21:9 | 21:2 - Emilija Augulyte
126 U-15 MV 32.3 13:00 Emilė Bajorinaitė - 21:0 | 21:3 - Urtė Šimkutė
127 U-15 MV 32.4 13:00 Liepa Titaitė - 21:6 | 21:7 - Sofija Lebedeva
128 U-15 MV 32.5 13:00 Liepa Murauskaitė - 21:3 | 21:4 - Gustė Žiemelytė
129 U-15 MV 32.6 13:00 Sofija Alijošiūtė - 21:16 | 21:12 - Austė Vaškytė
130 U-15 MV 32.7 13:00 Paulina Raudytė - - Miglė Žukauskaitė
131 U-15 MV 32.10 13:20 Gustė Butkutė - 21:11 | 21:13 - Ugnė Ramanauskytė
132 U-15 MV 32.11 13:20 Ūla Žemaitė - 21:1 | 21:13 - Olivija Butkutė
133 U-15 MV 32.12 13:20 Ditė Kontrimaitė - 21:9 | 21:3 - Šarūnė Naujalytė
134 U-15 MV 32.13 13:20 Meda Šidlauskaitė - 21:13 | 21:5 - Tėja Staškutė
135 U-15 MV 32.14 13:20 Joana Kazlauskaite - 21:6 | 21:2 - Izabelė Januškaitė
135 U-19 B MD A-1:2 13:20 Ausvydė Škulevičiūtė + Gerda Jančiauskaitė 17:21 | 21:17 | 21:7 Emilija Vilčiauskaitė + Martyna Paliulytė
136 U-15 MV 32.15 13:20 Liucija Gaudutė - 19:21 | 21:13 | 21:14 - Auksė Galvelytė
137 U-15 VV 32.2 13:20 Grigas Šernauskas - 12:21 | 19:21 - Ignas Tamošauskas
138 U-15 VV 32.3 13:20 Danielius Sukanka - 21:11 | 21:13 - Jokūbas Gumauskas
139 U-15 VV 32.6 13:20 Liutauras Sergėjevas - 21:12 | 21:13 - Emilijus Tokeris
140 U-15 VV 32.7 13:20 Benediktas Andrijaitis - 14:21 | 19:21 - Jokūbas Raginis
141 U-15 VV 32.10 13:40 Dovydas Guja - 21:12 | 21:10 - Simas Aukštkalnis
142 U-15 VV 32.11 13:40 Kasparas Draukšas - 21:9 | 21:19 - Benas Kucinas
143 U-15 VV 32.14 13:40 Dovydas Paulauskas - 21:15 | 21:11 - Vincas Vėjas Rutkauskas
144 U-15 VV 32.15 13:40 Herkus Peciukonis - 21:19 | 16:21 | 11:21 - Mindaugas Žiemys
145 U-13 VD 16.2 13:40 Simonas Leonavičius + Adrijus Šatūnas 15:21 | 18:21 Vytis Raila + Motiejus Žemaitis
146 U-13 VD 16.3 13:40 Domas Meškauskas + Eimantas Ronkaitis 21:6 | 21:12 Denas Jonas Miseckas + Dovydas Žukas
147 U-13 VD 16.6 13:40 Milanas Kvietkauskas + Julius Baguckis 21:11 | 21:16 Benediktas Kuodys + Vilius Pileičikas
148 U-13 VD 16.7 13:40 Oskaras Lubauskas + Donatas Draukšas 21:17 | 21:15 Adas Gumauskas + Kostas Kovas Rutkauskas
149 U-13 MD 16.2 13:40 Viktorija Morkūnaitė + Gabija Grigaitė 9:21 | 21:23 Simona Repšytė + Gabija Žiaubrė
150 U-13 MD 16.3 13:40 Andra Urbonaitė + Raminta Ramanauskytė 21:4 | 21:1 Beatričė Kuodytė + Eva Žukaitė
151 U-13 MD 16.6 14:00 Vakarė Girdvainytė + Dominyka Rutkauskaite 21:18 | 19:21 | 21:13 Sofija Butkutė + Luknė Švarplytė
152 U-13 MD 16.7 14:00 Žemyna Žakevičiūtė + Augustė Vaitkutė 21:10 | 21:10 Justina Stonkutė + Auksė Dargytė
153 U-19 B MV A-2:5 14:00 Emanuelė Palaitė - 17:21 | 18:21 - Amanda Vaišvilaitė
154 U-19 B MV A-3:4 14:00 Emilija Vilčiauskaitė - 21:5 | 21:8 - Martyna Paliulytė
157 U-15 MV 16.1 14:00 Tautė Baltakytė - 21:8 | 21:8 - Lija Vasiliauskaitė
158 U-15 MV 16.2 14:00 Emilė Bajorinaitė - 21:10 | 21:15 - Liepa Titaitė
159 U-15 MV 16.3 14:00 Liepa Murauskaitė - 21:3 | 21:6 - Sofija Alijošiūtė
160 U-15 MV 16.4 14:00 Miglė Žukauskaitė - 8:21 | 5:21 - Medeina Petrauskaitė
161 U-15 MV 16.5 14:20 Kotryna Matutytė - 21:10 | 21:6 - Gustė Butkutė
162 U-15 MV 16.6 14:20 Ūla Žemaitė - 18:21 | 22:20 | 17:21 - Ditė Kontrimaitė
163 U-15 MV 16.7 14:20 Meda Šidlauskaitė - 21:11 | 21:14 - Joana Kazlauskaite
164 U-15 MV 16.8 14:20 Liucija Gaudutė - 9:21 | 7:21 - Eglė Simanauskaitė
165 U-15 MV 17-32.2 14:20 Urtė Šimkutė - 21:16 | 17:21 | 23:21 - Sofija Lebedeva
166 U-15 MV 17-32.3 14:20 Gustė Žiemelytė - 6:21 | 6:21 - Austė Vaškytė
167 U-15 MV 17-32.6 14:20 Olivija Butkutė - 5:21 | 9:21 - Šarūnė Naujalytė
168 U-15 MV 17-32.7 14:20 Tėja Staškutė - 21:12 | 21:6 - Izabelė Januškaitė
169 U-15 VV 16.1 14:20 Rokas Krūminas - 21:5 | 21:10 - Ignas Tamošauskas
170 U-15 VV 16.2 14:20 Danielius Sukanka - 21:17 | 21:15 - Rokas Daugėla
171 U-15 VV 16.3 14:40 Yehor Churkin - 21:16 | 21:15 - Liutauras Sergėjevas
172 U-15 VV 16.4 14:40 Jokūbas Raginis - 12:21 | 17:21 - Paulius Alijosius
173 U-15 VV 16.5 14:40 Simonas Deltuva - 21:17 | 21:17 - Dovydas Guja
174 U-15 VV 16.6 14:40 Kasparas Draukšas - 17:21 | 21:19 | 22:24 - Tadas Rimkus
175 U-15 VV 16.7 14:40 Tautvydas Stanaitis - 21:15 | 21:11 - Dovydas Paulauskas
176 U-15 VV 16.8 14:40 Mindaugas Žiemys - 19:21 | 12:21 - Arnas Jarmalauskas
177 U-13 VD 8.1 14:40 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 21:7 | 21:8 Vytis Raila + Motiejus Žemaitis
178 U-13 VD 8.2 14:40 Domas Meškauskas + Eimantas Ronkaitis 17:21 | 16:21 Vincentas Sutkus + Jonas Butkus
179 U-13 VD 8.3 14:40 Deividas Vaivada + Mykolas Raginis 21:18 | 21:12 Milanas Kvietkauskas + Julius Baguckis
180 U-13 VD 8.4 14:40 Oskaras Lubauskas + Donatas Draukšas 1:21 | 4:21 Jokūbas Altaravičius + Julius Surgėla
181 U-13 MD 8.1 15:00 Gabrielė Cirtautaitė + Vakarė Petrauskaitė 21:12 | 21:17 Simona Repšytė + Gabija Žiaubrė
182 U-13 MD 8.2 15:00 Andra Urbonaitė + Raminta Ramanauskytė 14:21 | 18:21 Amilė Aliukaitė + Izabelė Buterlevičiūtė
183 U-13 MD 8.3 15:00 Agota Baguckytė + Beatričė Užomeckaitė 21:12 | 21:13 Vakarė Girdvainytė + Dominyka Rutkauskaite
184 U-13 MD 8.4 15:00 Žemyna Žakevičiūtė + Augustė Vaitkutė 12:21 | 10:21 Vakarė Intaitė + Mantė Jablonskytė
185 U-19 B MV A-1:5 15:00 Gerda Jančiauskaitė - 21:10 | 15:21 | 17:21 - Amanda Vaišvilaitė
186 U-19 B MV A-2:3 15:00 Emanuelė Palaitė - 7:21 | 18:21 - Emilija Vilčiauskaitė
187 U-15 MV 8.1 15:00 Tautė Baltakytė - 21:18 | 21:17 - Emilė Bajorinaitė
188 U-15 MV 8.2 15:00 Liepa Murauskaitė - 23:25 | 21:15 | 21:18 - Medeina Petrauskaitė
189 U-15 MV 8.3 15:00 Kotryna Matutytė - 21:12 | 8:21 | 21:15 - Ditė Kontrimaitė
190 U-15 MV 8.4 15:00 Meda Šidlauskaitė - 23:21 | 21:9 - Eglė Simanauskaitė
191 U-15 MV 9-16.1 15:20 Lija Vasiliauskaitė - 21:17 | 15:21 | 11:21 - Liepa Titaitė
192 U-15 MV 9-16.2 15:20 Sofija Alijošiūtė - 21:10 | 21:8 - Miglė Žukauskaitė
193 U-15 MV 9-16.3 15:20 Gustė Butkutė - 13:21 | 21:17 | 10:21 - Ūla Žemaitė
194 U-15 MV 9-16.4 15:20 Joana Kazlauskaite - 21:19 | 21:12 - Liucija Gaudutė
195 U-15 MV 17-24.1 15:20 Emilija Augulyte - 16:21 | 11:21 - Urtė Šimkutė
196 U-15 MV 17-24.2 15:20 Austė Vaškytė - - Paulina Raudytė
197 U-15 MV 17-24.3 15:20 Ugnė Ramanauskytė - 10:21 | 6:21 - Šarūnė Naujalytė
198 U-15 MV 17-24.4 15:20 Tėja Staškutė - 21:12 | 4:21 | 21:12 - Auksė Galvelytė
199 U-15 VV 8.1 15:20 Rokas Krūminas - 21:15 | 21:12 - Danielius Sukanka
200 U-15 VV 8.2 15:20 Yehor Churkin - 21:13 | 21:19 - Paulius Alijosius
201 U-15 VV 8.3 15:40 Simonas Deltuva - 21:18 | 21:18 - Tadas Rimkus
202 U-15 VV 8.4 15:40 Tautvydas Stanaitis - 21:16 | 21:17 - Arnas Jarmalauskas
203 U-15 VV 9-16.1 15:40 Ignas Tamošauskas - 16:21 | 9:21 - Rokas Daugėla
204 U-15 VV 9-16.2 15:40 Liutauras Sergėjevas - 21:16 | 21:13 - Jokūbas Raginis
205 U-15 VV 9-16.3 15:40 Dovydas Guja - 21:14 | 21:15 - Kasparas Draukšas
205 U-19 B MV A-1:4 15:40 Gerda Jančiauskaitė - 21:17 | 21:17 - Martyna Paliulytė
206 U-15 VV 9-16.4 15:40 Dovydas Paulauskas - - Mindaugas Žiemys
206 U-19 B MV A-3:5 15:40 Emilija Vilčiauskaitė - 21:18 | 12:21 | 21:14 - Amanda Vaišvilaitė
207 U-15 VV 17-24.1 15:40 Grigas Šernauskas - 21:17 | 14:21 | 20:22 - Jokūbas Gumauskas
208 U-15 VV 17-24.2 15:40 Emilijus Tokeris - 7:21 | 13:21 - Benediktas Andrijaitis
209 U-15 VV 17-24.3 15:40 Simas Aukštkalnis - 23:21 | 14:21 | 21:11 - Benas Kucinas
210 U-15 VV 17-24.4 15:40 Vincas Vėjas Rutkauskas - 17:21 | 10:21 - Herkus Peciukonis
211 U-13 MD 4.1 16:00 Gabrielė Cirtautaitė + Vakarė Petrauskaitė 21:12 | 21:19 Amilė Aliukaitė + Izabelė Buterlevičiūtė
212 U-13 MD 4.2 16:00 Agota Baguckytė + Beatričė Užomeckaitė 12:21 | 9:21 Vakarė Intaitė + Mantė Jablonskytė
213 U-13 MD 5-8.1 16:00 Simona Repšytė + Gabija Žiaubrė 18:21 | 11:21 Andra Urbonaitė + Raminta Ramanauskytė
214 U-13 MD 5-8.2 16:00 Vakarė Girdvainytė + Dominyka Rutkauskaite 6:21 | 17:21 Žemyna Žakevičiūtė + Augustė Vaitkutė
215 U-13 MD 9-12.1 16:00 Viktorija Morkūnaitė + Gabija Grigaitė 21:6 | 21:3 Beatričė Kuodytė + Eva Žukaitė
216 U-13 MD 9-12.2 16:00 Sofija Butkutė + Luknė Švarplytė 16:21 | 15:21 Justina Stonkutė + Auksė Dargytė
217 U-13 VD 4.1 16:00 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 21:10 | 21:7 Vincentas Sutkus + Jonas Butkus
218 U-13 VD 4.2 16:00 Deividas Vaivada + Mykolas Raginis 16:21 | 18:21 Jokūbas Altaravičius + Julius Surgėla
219 U-13 VD 5-8.1 16:00 Vytis Raila + Motiejus Žemaitis 16:21 | 20:22 Domas Meškauskas + Eimantas Ronkaitis
220 U-13 VD 5-8.2 16:00 Milanas Kvietkauskas + Julius Baguckis 21:19 | 21:15 Oskaras Lubauskas + Donatas Draukšas
221 U-13 VD 9-12.1 16:20 Simonas Leonavičius + Adrijus Šatūnas 21:18 | 21:9 Denas Jonas Miseckas + Dovydas Žukas
222 U-13 VD 9-12.2 16:20 Benediktas Kuodys + Vilius Pileičikas 21:17 | 21:17 Adas Gumauskas + Kostas Kovas Rutkauskas
223 U-15 VV 4.1 16:20 Rokas Krūminas - 21:16 | 19:21 | 21:18 - Yehor Churkin
224 U-15 VV 4.2 16:20 Simonas Deltuva - 15:21 | 13:21 - Tautvydas Stanaitis
225 U-15 VV 5-8.1 16:20 Danielius Sukanka - 17:21 | 21:13 | 21:18 - Paulius Alijosius
225 U-19 B MV A-1:3 16:20 Gerda Jančiauskaitė - 21:16 | 21:17 - Emilija Vilčiauskaitė
226 U-15 VV 5-8.2 16:20 Tadas Rimkus - 15:21 | 14:21 - Arnas Jarmalauskas
226 U-19 B MV A-2:4 16:20 Emanuelė Palaitė - 21:8 | 21:12 - Martyna Paliulytė
227 U-15 VV 9-12.1 16:20 Rokas Daugėla - - Liutauras Sergėjevas
228 U-15 VV 9-12.2 16:20 Dovydas Guja - 17:21 | 22:20 | 14:21 - Dovydas Paulauskas
229 U-15 VV 17-20.1 16:20 Jokūbas Gumauskas - 12:21 | 15:21 - Benediktas Andrijaitis
230 U-15 VV 17-20.2 16:20 Simas Aukštkalnis - 16:21 | 19:21 - Herkus Peciukonis
231 U-15 MV 4.1 16:40 Tautė Baltakytė - 23:21 | 21:16 - Liepa Murauskaitė
232 U-15 MV 4.2 16:40 Kotryna Matutytė - 21:19 | 21:17 - Meda Šidlauskaitė
233 U-15 MV 5-8.1 16:40 Emilė Bajorinaitė - 15:21 | 21:15 | 21:17 - Medeina Petrauskaitė
234 U-15 MV 5-8.2 16:40 Ditė Kontrimaitė - 19:21 | 21:15 | 21:13 - Eglė Simanauskaitė
235 U-15 MV 9-12.1 16:40 Liepa Titaitė - 21:14 | 16:21 | 21:13 - Sofija Alijošiūtė
236 U-15 MV 9-12.2 16:40 Ūla Žemaitė - 21:19 | 21:10 - Joana Kazlauskaite
237 U-15 MV 17-20.1 16:40 Urtė Šimkutė - 14:21 | 21:19 | 18:21 - Austė Vaškytė
238 U-15 MV 17-20.2 16:40 Šarūnė Naujalytė - 21:19 | 21:11 - Tėja Staškutė
239 U-13 VD 2.1 16:40 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 18:21 | 18:21 Jokūbas Altaravičius + Julius Surgėla
240 U-13 VD 3-4.1 16:40 Vincentas Sutkus + Jonas Butkus 11:21 | 14:21 Deividas Vaivada + Mykolas Raginis
241 U-13 VD 5-6.1 17:00 Domas Meškauskas + Eimantas Ronkaitis 19:21 | 20:22 Milanas Kvietkauskas + Julius Baguckis
242 U-13 VD 9-10.1 17:00 Simonas Leonavičius + Adrijus Šatūnas 21:12 | 21:23 | 21:15 Benediktas Kuodys + Vilius Pileičikas
243 U-13 MD 2.1 17:00 Gabrielė Cirtautaitė + Vakarė Petrauskaitė 14:21 | 19:21 Vakarė Intaitė + Mantė Jablonskytė
244 U-13 MD 3-4.1 17:00 Amilė Aliukaitė + Izabelė Buterlevičiūtė 17:21 | 21:17 | 25:27 Agota Baguckytė + Beatričė Užomeckaitė
245 U-13 MD 5-6.1 17:00 Andra Urbonaitė + Raminta Ramanauskytė 21:15 | 21:13 Žemyna Žakevičiūtė + Augustė Vaitkutė
245 U-19 B MV A-1:2 17:00 Gerda Jančiauskaitė - 23:21 | 21:11 - Emanuelė Palaitė
246 U-13 MD 9-10.1 17:00 Viktorija Morkūnaitė + Gabija Grigaitė 21:10 | 21:13 Justina Stonkutė + Auksė Dargytė
246 U-19 B MV A-4:5 17:00 Martyna Paliulytė - 4:21 | 9:21 - Amanda Vaišvilaitė
247 U-15 VV 2.1 17:00 Rokas Krūminas - 21:19 | 14:21 | 21:18 - Tautvydas Stanaitis
248 U-15 VV 3-4.1 17:00 Yehor Churkin - 21:17 | 21:10 - Simonas Deltuva
249 U-15 VV 5-6.1 17:00 Danielius Sukanka - 18:21 | 15:21 - Arnas Jarmalauskas
250 U-15 VV 9-10.1 17:00 Liutauras Sergėjevas - 19:21 | 15:21 - Dovydas Paulauskas
251 U-15 VV 17-18.1 17:20 Benediktas Andrijaitis - 8:21 | 17:21 - Herkus Peciukonis
252 U-15 MV 2.1 17:20 Tautė Baltakytė - 21:16 | 24:22 - Kotryna Matutytė
253 U-15 MV 3-4.1 17:20 Liepa Murauskaitė - 21:14 | 21:8 - Meda Šidlauskaitė
254 U-15 MV 5-6.1 17:20 Emilė Bajorinaitė - 21:18 | 17:21 | 21:18 - Ditė Kontrimaitė
255 U-15 MV 9-10.1 17:20 Liepa Titaitė - 21:16 | 14:21 | 15:21 - Ūla Žemaitė
256 U-15 MV 17-18.1 17:20 Paulina Raudytė - 13:21 | 13:21 - Šarūnė Naujalytė

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija