MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-14 02:09 took:259.1 s.

 

Turnyrai

Hummel Lyga Rezervas LAISVĖ PLUNKSNOMS


2023 Gruodžio 02 d.; Kauno Ledo Rūmai
VD MD MX
Suaug E (E): 6 1.1 6 1 6 1
Suaug D (D): 5 1.1

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 E VD A-2:3 10:00 Jokūbas Montautas + Marijus Stankevičius 21:12 | 21:13 Laurynas Kondrotas + Justas Mankus
2 E VD B-2:3 10:00 Andrius Kordušas + Marius Vaškas 21:18 | 21:23 | 16:21 Darius Jasiukėnas + Augustinas Vegys
3 E MD A-2:3 10:00 Viltė Gluoksnytė + Andrina Ramančauskaitė 21:14 | 21:09 Dovilė Bučaitė + Ana Taurienė
4 E MD B-2:3 10:00 Justė Vasiliauskaitė + Irena Peleckienė 21:11 | 21:05 Gintarė Šiožinienė + Judita Majauskienė
5 E VD A-1:3 10:20 Evaldas Bradūnas + Tomas Vaškas 21:18 | 21:15 Laurynas Kondrotas + Justas Mankus
6 E VD B-1:3 10:20 Erlandas Montautas + Laimonas Vaškevicius 21:17 | 21:13 Darius Jasiukėnas + Augustinas Vegys
7 E MD A-1:3 10:20 Ingrida Kaminskaitė + Deimantė Balčiūnaitytė 21:13 | 21:10 Dovilė Bučaitė + Ana Taurienė
8 E MD B-1:3 10:20 Gintarė Vaitkienė + Auksė Perė 21:12 | 21:05 Gintarė Šiožinienė + Judita Majauskienė
9 E VD A-1:2 10:40 Evaldas Bradūnas + Tomas Vaškas 20:22 | 21:15 | 21:17 Jokūbas Montautas + Marijus Stankevičius
10 E VD B-1:2 10:40 Erlandas Montautas + Laimonas Vaškevicius 21:18 | 13:21 | 17:21 Andrius Kordušas + Marius Vaškas
11 E MD A-1:2 10:40 Ingrida Kaminskaitė + Deimantė Balčiūnaitytė 11:21 | 15:21 Viltė Gluoksnytė + Andrina Ramančauskaitė
12 E MD B-1:2 10:40 Gintarė Vaitkienė + Auksė Perė 09:21 | 21:15 | 21:08 Justė Vasiliauskaitė + Irena Peleckienė
13 E VD A2.1 11:00 Evaldas Bradūnas + Tomas Vaškas 21:15 | 21:16 Erlandas Montautas + Laimonas Vaškevicius
14 E VD B2.1 11:00 Andrius Kordušas + Marius Vaškas 21:18 | 19:21 | 21:16 Jokūbas Montautas + Marijus Stankevičius
15 E VD C2.1 11:00 Darius Jasiukėnas + Augustinas Vegys 21:09 | 21:12 Laurynas Kondrotas + Justas Mankus
16 E MD A2.1 11:00 Gintarė Vaitkienė + Auksė Perė 08:21 | 10:21 Viltė Gluoksnytė + Andrina Ramančauskaitė
17 E MD B2.1 11:20 Justė Vasiliauskaitė + Irena Peleckienė 17:21 | 16:21 Ingrida Kaminskaitė + Deimantė Balčiūnaitytė
18 E MD C2.1 11:20 Gintarė Šiožinienė + Judita Majauskienė 20:22 | 13:21 Dovilė Bučaitė + Ana Taurienė
21 D MX A-2:5 11:40 Darius Jasiukėnas + Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė 21:14 | 21:15 Laurynas Kondrotas + Justė Vasiliauskaitė
22 D MX A-3:4 11:40 Marijus Stankevičius + Andrina Ramančauskaitė 21:15 | 19:21 | 16:21 Augustinas Vegys + Ingrida Kaminskaitė
23 E MX A-2:3 11:40 Rimantas Martinėnas + Kristina Martinėnienė 21:19 | 21:15 Tomas Vaškas + Viltė Gluoksnytė
24 E MX B-2:3 11:40 Jokūbas Montautas + Dovilė Bučaitė 21:14 | 21:19 Milvydas Šiožinys + Gintarė Šiožinienė
25 D MX A-1:5 12:00 Andrius Kordušas + Margarita Noreikienė 21:11 | 21:12 Laurynas Kondrotas + Justė Vasiliauskaitė
26 D MX A-2:3 12:00 Darius Jasiukėnas + Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė 21:18 | 21:13 Marijus Stankevičius + Andrina Ramančauskaitė
27 E MX A-1:3 12:00 Justas Mankus + Judita Majauskienė 15:21 | 21:11 | 19:21 Tomas Vaškas + Viltė Gluoksnytė
28 E MX B-1:3 12:00 Marius Vaškas + Simona Vaškienė 23:21 | 21:11 Milvydas Šiožinys + Gintarė Šiožinienė
29 D MX A-1:4 12:20 Andrius Kordušas + Margarita Noreikienė 21:19 | 21:12 Augustinas Vegys + Ingrida Kaminskaitė
30 D MX A-3:5 12:20 Marijus Stankevičius + Andrina Ramančauskaitė 21:09 | 21:14 Laurynas Kondrotas + Justė Vasiliauskaitė
31 E MX A-1:2 12:20 Justas Mankus + Judita Majauskienė 21:14 | 18:21 | 21:17 Rimantas Martinėnas + Kristina Martinėnienė
32 E MX B-1:2 12:20 Marius Vaškas + Simona Vaškienė 21:11 | 21:17 Jokūbas Montautas + Dovilė Bučaitė
33 D MX A-1:3 12:40 Andrius Kordušas + Margarita Noreikienė 21:15 | 21:16 Marijus Stankevičius + Andrina Ramančauskaitė
34 D MX A-2:4 12:40 Darius Jasiukėnas + Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė 21:19 | 21:16 Augustinas Vegys + Ingrida Kaminskaitė
35 E MX A2.1 12:40 Marius Vaškas + Simona Vaškienė 21:19 | 21:19 Rimantas Martinėnas + Kristina Martinėnienė
36 E MX B2.1 12:40 Justas Mankus + Judita Majauskienė 17:21 | 21:11 | 21:13 Jokūbas Montautas + Dovilė Bučaitė
37 E MX C2.1 13:00 Tomas Vaškas + Viltė Gluoksnytė 19:21 | 18:21 Milvydas Šiožinys + Gintarė Šiožinienė
38 D MX A-1:2 13:00 Andrius Kordušas + Margarita Noreikienė 22:24 | 09:21 Darius Jasiukėnas + Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė
39 D MX A-4:5 13:00 Augustinas Vegys + Ingrida Kaminskaitė 21:08 | 21:06 Laurynas Kondrotas + Justė Vasiliauskaitė

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija