MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-14 02:09 took:259.1 s.

 

Turnyrai

Hummel Lyga Rezervas LAISVĖ PLUNKSNOMS


2023 Gruodžio 02 d.; Kauno Ledo Rūmai
VD MD MX
Suaug E (E): 6 1.1 6 1 6 1
Suaug D (D): 5 1.1

Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (20)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Evaldas Bradūnas 2024-4168 1992 Suaug E Tomas Vaškas
2 Dovilė Bučaitė 2024-4801 1992 Suaug E Ana Taurienė Suaug E Jokūbas Montautas
3 Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė 2024-5346 1996 Suaug D Darius Jasiukėnas
4 Viltė Gluoksnytė 2005 Suaug E Andrina Ramančauskaitė Suaug E Tomas Vaškas
5 Darius Jasiukėnas 2024-5666 1979 Suaug E Augustinas Vegys Suaug D Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė
6 Laurynas Kondrotas 2024-5392 1998 Suaug E Justas Mankus Suaug D Justė Vasiliauskaitė
7 Andrius Kordušas 2024-4478 1973 Suaug E Marius Vaškas Suaug D Margarita Noreikienė
8 Judita Majauskienė 2024-4202 1981 Suaug E Gintarė Šiožinienė Suaug E Justas Mankus
9 Justas Mankus 2024-4198 1983 Suaug E Laurynas Kondrotas Suaug E Judita Majauskienė
10 Erlandas Montautas 2024-4818 1969 Suaug E Laimonas Vaškevicius
11 Jokūbas Montautas 2024-4800 1999 Suaug E Marijus Stankevičius Suaug E Dovilė Bučaitė
12 Andrina Ramančauskaitė 2024-4899 1978 Suaug E Viltė Gluoksnytė Suaug D Marijus Stankevičius
13 Marijus Stankevičius 2024-4376 1972 Suaug E Jokūbas Montautas Suaug D Andrina Ramančauskaitė
14 Gintarė Šiožinienė 2024-4124 1983 Suaug E Judita Majauskienė Suaug E Milvydas Šiožinys
15 Milvydas Šiožinys 2024-4193 1983 Suaug E Gintarė Šiožinienė
16 Ana Taurienė 3944 1985 Suaug E Dovilė Bučaitė
17 Tomas Vaškas 2024-4146 1981 Suaug E Evaldas Bradūnas Suaug E Viltė Gluoksnytė
18 Marius Vaškas 2024-5772 1991 Suaug E Andrius Kordušas Suaug E Simona Vaškienė
19 Laimonas Vaškevicius 2024-4838 1965 Suaug E Erlandas Montautas
20 Simona Vaškienė 2024-5957 1992 Suaug E Marius Vaškas
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
21 Rimantas Martinėnas 2024-4384 1981 Suaug E Kristina Martinėnienė
22 Kristina Martinėnienė 2024-4383 1981 Suaug E Rimantas Martinėnas
23 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 Suaug D Andrius Kordušas
24 Augustinas Vegys 2024-4488 1987 Suaug E Darius Jasiukėnas Suaug D Ingrida Kaminskaitė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
25 Deimantė Balčiūnaitytė 2024-4331 1987 Suaug E Ingrida Kaminskaitė
26 Ingrida Kaminskaitė 2024-4246 1985 Suaug E Deimantė Balčiūnaitytė Suaug D Augustinas Vegys
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
27 Irena Peleckienė 2024-4278 1970 Suaug E Justė Vasiliauskaitė
28 Justė Vasiliauskaitė 2024-4283 1998 Suaug E Irena Peleckienė Suaug D Laurynas Kondrotas
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
29 Auksė Perė 2024-4882 1969 Suaug E Gintarė Vaitkienė
30 Gintarė Vaitkienė 2024-5729 1981 Suaug E Auksė Perė

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija