MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

Hummel Badmintono Lyga 2 Etapas Kalėdinis


2023 Gruodžio 23 d.; Kauno sporto halė
VD MD MX
Suaug (A): 4 7.9 3 0.85 7 6.4
Suaug B (B): 10 2.3 8 1 8 1.6
Suaug C (C): 17 1.5 7 1 21 1.5
Suaug D (D): 10 1 6 1 16 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Paulius Jūras
    Salvijus Stravinskas
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Giedrius Paškevičius
    Mindaugas Lilas
    21' 18:21 | 16:21
    S9 Steponas Januška
    Nerijus Valuckas
    16.2
  • S5 Albertas Rimkus
    Audrius Vilčinskas
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Laimonas Vaškevicius
    Vidas Pilvinis
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Ramūnas Ražanauskas
    Artūras Kuodys
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Marijus Stankevičius
    Andrius Kordušas
    vs
    S11 Bye
    16.6
  • S7 Mindaugas Pacevičius
    Jonas Seniūnas
    28' 19:21 | 21:10 | 21:15
    S10 Deimantas Baltrušis
    Edmundas Bajorinas
    16.7
  • S2 Arūnas Morkūnas
    Vygantas Garmus
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Paulius Jūras
    Salvijus Stravinskas
    35' 21:11 | 19:21 | 19:21
    Steponas Januška
    Nerijus Valuckas
    8.1
  • Albertas Rimkus
    Audrius Vilčinskas
    23' 14:21 | 18:21
    Laimonas Vaškevicius
    Vidas Pilvinis
    8.2
  • Ramūnas Ražanauskas
    Artūras Kuodys
    17' 16:21 | 12:21
    Marijus Stankevičius
    Andrius Kordušas
    8.3
  • Mindaugas Pacevičius
    Jonas Seniūnas
    23' 17:21 | 15:21
    Arūnas Morkūnas
    Vygantas Garmus
    8.4
  • Steponas Januška
    Nerijus Valuckas
    17' 8:21 | 13:21
    Laimonas Vaškevicius
    Vidas Pilvinis
    4.1
  • Marijus Stankevičius
    Andrius Kordušas
    24' 15:21 | 14:21
    Arūnas Morkūnas
    Vygantas Garmus
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Laimonas Vaškevicius
    Vidas Pilvinis
    23' 10:21 | 15:21
    Arūnas Morkūnas
    Vygantas Garmus
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Steponas Januška
    Nerijus Valuckas
    18' 12:21 | 17:21
    Marijus Stankevičius
    Andrius Kordušas
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Paulius Jūras
    Salvijus Stravinskas
    31' 16:21 | 21:17 | 21:11
    Albertas Rimkus
    Audrius Vilčinskas
    5-8.1
  • Ramūnas Ražanauskas
    Artūras Kuodys
    20' 19:21 | 19:21
    Mindaugas Pacevičius
    Jonas Seniūnas
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Paulius Jūras
    Salvijus Stravinskas
    19' 21:12 | 21:18
    Mindaugas Pacevičius
    Jonas Seniūnas
    5-6.1
  • Vietos: 7,8
    Albertas Rimkus
    Audrius Vilčinskas
    30' 16:21 | 21:14 | 17:21
    Ramūnas Ražanauskas
    Artūras Kuodys
    7-8.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Giedrius Paškevičius
    Mindaugas Lilas
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.3
  • Deimantas Baltrušis
    Edmundas Bajorinas
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Giedrius Paškevičius
    Mindaugas Lilas
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Bye
    vs
    Deimantas Baltrušis
    Edmundas Bajorinas
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Giedrius Paškevičius
    Mindaugas Lilas
    18' 21:16 | 21:16
    Deimantas Baltrušis
    Edmundas Bajorinas
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija