MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-18 02:08 took:205.5 s.

 

Turnyrai

BonSU vaikų lyga


2024 Kovo 16 d.; Klaipėdos energijos sporto salė
VV MV VD MD MX
U-13: 12 1 10 1 5 0.5 4 0.5
U-15: 8 1 21 1.6 4 0.5 9 0.8
U-19: 5 0.7 6 0.8 2 0.4 3 0.4 3 0.35

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 U-13 VV 16.2 10:00 Eimantas Matulionis - 13:21 | 20:22 - Emilis Karpenko
2 U-13 VV 16.3 10:00 Donatas Draukšas - 21:7 | 21:7 - Jonas Juknevičius
3 U-13 VV 16.6 10:00 Jonas Verbutas - 21:5 | 21:13 - Jonas Jakovlev
4 U-13 VV 16.7 10:00 Justas Jurevičius - 19:21 | 12:21 - Armandas Iminavičius
5 U-13 MV 16.2 10:20 Liepa Lopetaitytė - 16:21 | 16:21 - Guoda Januškaitė
6 U-13 MV 16.7 10:20 Katrina Smyslova - 22:20 | 21:14 - Liepa Kličiūtė
7 U-15 VV 8.1 10:20 Julius Baguckis - 21:12 | 21:18 - Danas Daveckas
8 U-15 VV 8.2 10:20 Nojus Petras Macas - 21:9 | 21:10 - Nojus Jarmalavicius
9 U-15 VV 8.3 10:40 Oskaras Lubauskas - 22:20 | 21:15 - Benas Jakovlev
10 U-15 VV 8.4 10:40 Simas Aukštkalnis - 21:9 | 21:17 - Gustas Žilys
11 U-13 VV 9-12.1 10:40 Eimantas Matulionis - 21:14 | 21:11 - Jonas Juknevičius
12 U-13 VV 9-12.2 10:40 Jonas Jakovlev - 10:21 | 6:21 - Justas Jurevičius
13 U-13 VV 8.1 11:00 Eimantas Ronkaitis - 21:12 | 21:15 - Emilis Karpenko
14 U-13 VV 8.2 11:00 Donatas Draukšas - 11:21 | 6:21 - Herkus Domantas
15 U-13 VV 8.3 11:00 Paulius Gudaitis - 21:9 | 21:8 - Jonas Verbutas
16 U-13 VV 8.4 11:00 Armandas Iminavičius - 13:21 | 15:21 - Vincentas Sutkus
17 U-13 MV 8.1 11:20 Indraja Šernauskaitė - 21:10 | 21:16 - Guoda Januškaitė
18 U-13 MV 8.2 11:20 Greta Dikšaitytė - 21:16 | 24:22 - Gustė Savickytė
19 U-13 MV 8.3 11:20 Raminta Ramanauskytė - 21:14 | 21:10 - Adelė Dikšaitytė
20 U-13 MV 8.4 11:20 Katrina Smyslova - 2:21 | 1:21 - Ugnė Daukantaitė
21 U-13 MV 9-10.1 11:40 Liepa Lopetaitytė - 21:7 | 21:4 - Liepa Kličiūtė
22 U-15 VV 4.1 11:40 Julius Baguckis - 14:21 | 18:21 - Nojus Petras Macas
23 U-15 VV 4.2 11:40 Oskaras Lubauskas - 12:21 | 7:21 - Simas Aukštkalnis
24 U-15 VV 5-8.1 11:40 Danas Daveckas - 21:11 | 21:11 - Nojus Jarmalavicius
25 U-15 VV 5-8.2 12:00 Benas Jakovlev - 21:11 | 16:21 | 21:14 - Gustas Žilys
26 U-13 VV 4.1 12:00 Eimantas Ronkaitis - 12:21 | 15:21 - Herkus Domantas
27 U-13 VV 4.2 12:00 Paulius Gudaitis - 21:14 | 14:21 | 19:21 - Vincentas Sutkus
28 U-13 VV 5-8.1 12:00 Emilis Karpenko - 15:21 | 17:21 - Donatas Draukšas
29 U-13 VV 5-8.2 12:20 Jonas Verbutas - 16:21 | 19:21 - Armandas Iminavičius
30 U-13 VV 9-10.1 12:20 Eimantas Matulionis - 17:21 | 21:15 | 21:17 - Justas Jurevičius
31 U-13 MV 4.1 12:20 Indraja Šernauskaitė - 21:11 | 21:6 - Greta Dikšaitytė
32 U-13 MV 4.2 12:20 Raminta Ramanauskytė - 8:21 | 12:21 - Ugnė Daukantaitė
33 U-13 MV 5-8.1 12:40 Guoda Januškaitė - 11:21 | 12:21 - Gustė Savickytė
34 U-13 MV 5-8.2 12:40 Adelė Dikšaitytė - 21:9 | 21:11 - Katrina Smyslova
35 U-15 VV 2.1 12:40 Nojus Petras Macas - 21:19 | 18:21 | 21:12 - Simas Aukštkalnis
36 U-15 VV 3-4.1 12:40 Julius Baguckis - 21:10 | 21:23 | 21:10 - Oskaras Lubauskas
37 U-15 VV 5-6.1 13:00 Danas Daveckas - 21:16 | 21:11 - Benas Jakovlev
38 U-13 VV 2.1 13:00 Herkus Domantas - 16:21 | 21:17 | 21:18 - Vincentas Sutkus
39 U-13 VV 3-4.1 13:00 Eimantas Ronkaitis - 19:21 | 17:21 - Paulius Gudaitis
40 U-13 VV 5-6.1 13:00 Donatas Draukšas - 10:21 | 11:21 - Armandas Iminavičius
41 U-13 MV 2.1 13:20 Indraja Šernauskaitė - 17:21 | 16:21 - Ugnė Daukantaitė
42 U-13 MV 3-4.1 13:20 Greta Dikšaitytė - 21:13 | 18:21 | 17:21 - Raminta Ramanauskytė
43 U-13 MV 5-6.1 13:20 Gustė Savickytė - 18:21 | 21:19 | 24:22 - Adelė Dikšaitytė
45 U-15 MD 16.6 13:40 Ema Damarodaitė + Liepa Šuikaitė 14:21 | 21:15 | 24:22 Emilija Dumašiūtė + Kamilė Čepauskaitė
46 U-15 MD 16.7 13:40 Auksė Dargytė + Olivija Raizgytė 21:18 | 21:17 Eglė Košytė + Fausta Termenaitė
47 U-15 VD A-1:4 13:40 Julius Baguckis + Oskaras Lubauskas 21:10 | 21:18 Gustas Žilys + Armandas Iminavičius
48 U-15 VD A-2:3 13:40 Simas Aukštkalnis + Nojus Petras Macas 21:13 | 21:5 Nojus Jarmalavicius + Benas Jakovlev
49 U-13 VD A-2:5 14:00 Paulius Gudaitis + Herkus Domantas 21:10 | 21:4 Jonas Juknevičius + Justas Jurevičius
50 U-13 VD A-3:4 14:00 Donatas Draukšas + Jonas Verbutas 12:21 | 19:21 Eimantas Matulionis + Emilis Karpenko
51 U-13 MD A-1:4 14:00 Ugnė Daukantaitė + Indraja Šernauskaitė 21:4 | 21:8 Guoda Gulbė + Katrina Smyslova
52 U-13 MD A-2:3 14:00 Gustė Savickytė + Raminta Ramanauskytė 21:16 | 21:17 Guoda Januškaitė + Liepa Lopetaitytė
53 U-19 MX A-2:3 14:20 Benediktas Andrijaitis + Liucija Gaudutė 17:21 | 8:21 Jonas Aleknavičius + Medeina Petrauskaitė
54 U-15 MD 8.2 14:20 Simona Repšytė + Dorotėja Užomeckaitė 21:15 | 21:17 Liucija Gaudutė + Vakarė Intaitė
55 U-15 MD 8.3 14:20 Sofija Alijošiūtė + Vaidilė Sutkaitytė 21:17 | 21:19 Ema Damarodaitė + Liepa Šuikaitė
56 U-15 MD 8.4 14:20 Auksė Dargytė + Olivija Raizgytė 9:21 | 3:21 Kotryna Matutytė + Joana Kazlauskaite
57 U-15 VD A-1:3 14:40 Julius Baguckis + Oskaras Lubauskas 21:14 | 21:8 Nojus Jarmalavicius + Benas Jakovlev
58 U-15 VD A-2:4 14:40 Simas Aukštkalnis + Nojus Petras Macas 21:7 | 21:6 Gustas Žilys + Armandas Iminavičius
59 U-13 VD A-1:5 14:40 Eimantas Ronkaitis + Vincentas Sutkus 21:3 | 21:4 Jonas Juknevičius + Justas Jurevičius
60 U-13 VD A-2:3 14:40 Paulius Gudaitis + Herkus Domantas 21:6 | 21:7 Donatas Draukšas + Jonas Verbutas
61 U-19 MX A-1:3 15:00 Ugnius Lygnugaris + Aurėja Metrikytė 21:18 | 19:21 | 23:25 Jonas Aleknavičius + Medeina Petrauskaitė
62 U-13 MD A-1:3 15:00 Ugnė Daukantaitė + Indraja Šernauskaitė 21:3 | 21:10 Guoda Januškaitė + Liepa Lopetaitytė
63 U-13 MD A-2:4 15:00 Gustė Savickytė + Raminta Ramanauskytė 21:6 | 21:9 Guoda Gulbė + Katrina Smyslova
64 U-15 MD 4.1 15:00 Gabrielė Cirtautaitė + Vakarė Petrauskaitė Simona Repšytė + Dorotėja Užomeckaitė
65 U-15 MD 4.2 15:20 Sofija Alijošiūtė + Vaidilė Sutkaitytė 19:21 | 16:21 Kotryna Matutytė + Joana Kazlauskaite
66 U-15 MD 5-8.2 15:20 Ema Damarodaitė + Liepa Šuikaitė 22:20 | 21:14 Auksė Dargytė + Olivija Raizgytė
67 U-15 MD 9-12.2 15:20 Emilija Dumašiūtė + Kamilė Čepauskaitė 20:22 | 22:20 | 20:22 Eglė Košytė + Fausta Termenaitė
68 U-15 VD A-1:2 15:20 Julius Baguckis + Oskaras Lubauskas 11:21 | 10:21 Simas Aukštkalnis + Nojus Petras Macas
69 U-19 MX A-1:2 15:40 Ugnius Lygnugaris + Aurėja Metrikytė 22:20 | 16:21 | 21:15 Benediktas Andrijaitis + Liucija Gaudutė
70 U-15 VD A-3:4 15:40 Nojus Jarmalavicius + Benas Jakovlev 21:17 | 17:21 | 22:20 Gustas Žilys + Armandas Iminavičius
71 U-13 VD A-1:4 15:40 Eimantas Ronkaitis + Vincentas Sutkus 21:12 | 21:10 Eimantas Matulionis + Emilis Karpenko
72 U-13 VD A-3:5 15:40 Donatas Draukšas + Jonas Verbutas 21:15 | 21:11 Jonas Juknevičius + Justas Jurevičius
73 U-13 MD A-1:2 16:00 Ugnė Daukantaitė + Indraja Šernauskaitė 21:11 | 21:7 Gustė Savickytė + Raminta Ramanauskytė
74 U-13 MD A-3:4 16:00 Guoda Januškaitė + Liepa Lopetaitytė 21:14 | 21:11 Guoda Gulbė + Katrina Smyslova
75 U-15 MD 2.1 16:00 Simona Repšytė + Dorotėja Užomeckaitė 16:21 | 8:21 Kotryna Matutytė + Joana Kazlauskaite
76 U-15 MD 3-4.1 16:00 Gabrielė Cirtautaitė + Vakarė Petrauskaitė Sofija Alijošiūtė + Vaidilė Sutkaitytė
77 U-19 MD A-2:3 16:20 Aurėja Metrikytė + Mariia Dovgalieva 21:7 | 21:4 Ugnė Ramanauskytė + Urtė Šimkutė
78 U-15 MD 5-6.1 16:20 Liucija Gaudutė + Vakarė Intaitė 21:19 | 22:20 Ema Damarodaitė + Liepa Šuikaitė
79 U-13 VD A-1:3 16:20 Eimantas Ronkaitis + Vincentas Sutkus 21:19 | 21:9 Donatas Draukšas + Jonas Verbutas
80 U-13 VD A-2:4 16:20 Paulius Gudaitis + Herkus Domantas 21:7 | 21:13 Eimantas Matulionis + Emilis Karpenko
81 U-15 MV 32.2 16:40 Fausta Termenaitė - 21:5 | 21:8 - Žiedė Lapinskaitė
82 U-15 MV 32.6 16:40 Liepa Šuikaitė - 21:8 | 21:16 - Eglė Košytė
83 U-15 MV 32.7 16:40 Dorotėja Užomeckaitė - 21:2 | 21:3 - Kotryna Grigaitytė
84 U-15 MV 32.10 16:40 Auksė Dargytė - 21:10 | 21:10 - Kamilė Čepauskaitė
85 U-19 MD A-1:3 17:00 Eglė Simanauskaitė + Medeina Petrauskaitė 21:14 | 21:10 Ugnė Ramanauskytė + Urtė Šimkutė
86 U-15 MV 32.15 17:00 Olivija Raizgytė - 21:9 | 21:14 - Emilija Dumašiūtė
87 U-13 VD A-1:2 17:00 Eimantas Ronkaitis + Vincentas Sutkus 16:21 | 25:27 Paulius Gudaitis + Herkus Domantas
88 U-13 VD A-4:5 17:00 Eimantas Matulionis + Emilis Karpenko 21:10 | 21:10 Jonas Juknevičius + Justas Jurevičius
89 U-19 VD A-1:2 17:20 Ugnius Lygnugaris + Jonas Aleknavičius 21:17 | 21:18 Grigas Šernauskas + Benediktas Andrijaitis
90 U-15 MV 16.1 17:20 Eglė Simanauskaitė - 21:7 | 21:7 - Fausta Termenaitė
91 U-15 MV 16.2 17:20 Liucija Gaudutė - 10:21 | 7:21 - Vaidilė Sutkaitytė
92 U-15 MV 16.3 17:20 Vakarė Intaitė - 21:14 | 21:12 - Liepa Šuikaitė
93 U-19 MD A-1:2 17:40 Eglė Simanauskaitė + Medeina Petrauskaitė 17:21 | 21:23 Aurėja Metrikytė + Mariia Dovgalieva
94 U-15 MV 16.4 17:40 Dorotėja Užomeckaitė - 13:21 | 11:21 - Joana Kazlauskaite
95 U-15 MV 16.5 17:40 Gabrielė Cirtautaitė - 21:4 | 21:4 - Auksė Dargytė
96 U-15 MV 16.6 17:40 Ema Damarodaitė - 13:21 | 8:21 - Sofija Alijošiūtė
97 U-19 VV A-2:5 18:00 Jonas Aleknavičius - 21:12 | 21:5 - Deividas Vaivada
98 U-19 VV A-3:4 18:00 Benediktas Andrijaitis - 21:19 | 21:14 - Grigas Šernauskas
99 U-15 MV 16.7 18:00 Vakarė Petrauskaitė - - Simona Repšytė
100 U-15 MV 16.8 18:00 Olivija Raizgytė - 7:21 | 4:21 - Kotryna Matutytė
101 U-15 MV 8.1 18:20 Eglė Simanauskaitė - 21:11 | 21:8 - Vaidilė Sutkaitytė
102 U-15 MV 8.2 18:20 Vakarė Intaitė - 16:21 | 8:21 - Joana Kazlauskaite
103 U-15 MV 8.3 18:20 Gabrielė Cirtautaitė - 21:11 | 21:11 - Sofija Alijošiūtė
104 U-15 MV 8.4 18:20 Simona Repšytė - 20:22 | 7:21 - Kotryna Matutytė
105 U-19 VV A-1:5 18:40 Ugnius Lygnugaris - 21:13 | 21:10 - Deividas Vaivada
106 U-19 VV A-2:3 18:40 Jonas Aleknavičius - 21:13 | 18:21 | 15:21 - Benediktas Andrijaitis
107 U-19 MV A-2:3 18:40 Agata Anančenkaitė - - Ugnė Ramanauskytė
108 U-19 MV B-2:3 18:40 Mariia Dovgalieva - 21:8 | 21:5 - Urtė Šimkutė
109 U-15 MV 9-16.1 19:00 Fausta Termenaitė - 20:22 | 22:20 | 21:19 - Liucija Gaudutė
110 U-15 MV 9-16.2 19:00 Liepa Šuikaitė - 21:17 | 21:10 - Dorotėja Užomeckaitė
111 U-15 MV 9-16.3 19:00 Auksė Dargytė - 21:23 | 23:21 | 21:15 - Ema Damarodaitė
112 U-15 MV 9-16.4 19:00 Vakarė Petrauskaitė - - Olivija Raizgytė
112 U-15 MV 17-24.2 19:00 Eglė Košytė - 21:8 | 21:11 - Kotryna Grigaitytė
113 U-19 VV A-1:4 19:20 Ugnius Lygnugaris - 21:13 | 21:6 - Grigas Šernauskas
114 U-19 VV A-3:5 19:20 Benediktas Andrijaitis - 21:12 | 19:21 | 21:9 - Deividas Vaivada
115 U-19 MV A-1:3 19:20 Aurėja Metrikytė - 21:9 | 21:3 - Ugnė Ramanauskytė
116 U-19 MV B-1:3 19:20 Medeina Petrauskaitė - 21:9 | 21:8 - Urtė Šimkutė
117 U-15 MV 4.1 19:40 Eglė Simanauskaitė - 21:9 | 21:14 - Joana Kazlauskaite
118 U-15 MV 4.2 19:40 Gabrielė Cirtautaitė - 21:15 | 19:21 | 21:15 - Kotryna Matutytė
119 U-15 MV 5-8.1 19:40 Vaidilė Sutkaitytė - 5:21 | 15:21 - Vakarė Intaitė
120 U-15 MV 5-8.2 19:40 Sofija Alijošiūtė - 15:21 | 17:21 - Simona Repšytė
121 U-19 VV A-1:3 20:00 Ugnius Lygnugaris - 22:20 | 23:21 - Benediktas Andrijaitis
122 U-19 VV A-2:4 20:00 Jonas Aleknavičius - 17:9 - Grigas Šernauskas
123 U-15 MV 17-20.2 20:00 Kamilė Čepauskaitė - 12:21 | 13:21 - Emilija Dumašiūtė
124 U-15 MV 17-20.1 20:00 Žiedė Lapinskaitė - 26:24 | 17:21 | 21:16 - Eglė Košytė
125 U-15 MV 9-12.1 20:20 Fausta Termenaitė - 21:15 | 21:13 - Liepa Šuikaitė
126 U-15 MV 9-12.2 20:20 Auksė Dargytė - 13:21 | 21:18 | 19:21 - Olivija Raizgytė
127 U-19 MV A-1:2 20:20 Aurėja Metrikytė - - Agata Anančenkaitė
128 U-15 MV 17-18.1 20:20 Žiedė Lapinskaitė - - Emilija Dumašiūtė
128 U-19 MV B-1:2 20:20 Medeina Petrauskaitė - 13:21 | 12:21 - Mariia Dovgalieva
129 U-19 VV A-1:2 20:40 Ugnius Lygnugaris - 17:21 | 26:28 - Jonas Aleknavičius
130 U-19 VV A-4:5 20:40 Grigas Šernauskas - - Deividas Vaivada
131 U-15 MV 2.1 20:40 Eglė Simanauskaitė - 14:21 | 21:12 | 21:6 - Gabrielė Cirtautaitė
131 U-15 MV 5-6.1 20:40 Vakarė Intaitė - - Simona Repšytė
132 U-15 MV 3-4.1 20:40 Joana Kazlauskaite - 18:21 | 21:19 | 14:21 - Kotryna Matutytė
132 U-15 MV 9-10.1 20:40 Fausta Termenaitė - - Olivija Raizgytė
133 U-19 MV A2.1 21:00 Mariia Dovgalieva - 16:21 | 21:15 | 18:21 - Aurėja Metrikytė
134 U-19 MV B2.1 21:00 Medeina Petrauskaitė - 21:9 | 21:10 - Ugnė Ramanauskytė
135 U-19 MV C2.1 21:00 Urtė Šimkutė - - Agata Anančenkaitė

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija