MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-18 02:08 took:205.5 s.

 

Turnyrai

BonSU vaikų lyga


2024 Kovo 16 d.; Klaipėdos energijos sporto salė
VV MV VD MD MX
U-13: 12 1 10 1 5 0.5 4 0.5
U-15: 8 1 21 1.6 4 0.5 9 0.8
U-19: 5 0.7 6 0.8 2 0.4 3 0.4 3 0.35



U-13


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Herkus Domantas 1 25
Vincentas Sutkus 2 21
Paulius Gudaitis 3 18
Eimantas Ronkaitis 4 16
Armandas Iminavičius 5 15
Donatas Draukšas 6 14
Jonas Verbutas 7-8 12
Emilis Karpenko 7-8 12
Eimantas Matulionis 9 11
Justas Jurevičius 10 10
Jonas Jakovlev 11-12 8
Jonas Juknevičius 11-12 8

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Ugnė Daukantaitė 1 25
Indraja Šernauskaitė 2 21
Raminta Ramanauskytė 3 18
Greta Dikšaitytė 4 16
Gustė Savickytė 5 15
Adelė Dikšaitytė 6 14
Katrina Smyslova 7-8 12
Guoda Januškaitė 7-8 12
Liepa Lopetaitytė 8-9 11
Liepa Kličiūtė 10 10

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Paulius Gudaitis , Herkus Domantas 1 12.5
/ Eimantas Ronkaitis , Vincentas Sutkus 2 10.5
Eimantas Matulionis , Emilis Karpenko 3 9
Donatas Draukšas , Jonas Verbutas 4 8
Jonas Juknevičius , Justas Jurevičius 5 7.5

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
/ Ugnė Daukantaitė , Indraja Šernauskaitė 1 12.5
Gustė Savickytė , Raminta Ramanauskytė 2 10.5
Guoda Januškaitė , Liepa Lopetaitytė 3 9
Guoda Gulbė , Katrina Smyslova 4 8



U-15


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Nojus Petras Macas 1 25
Simas Aukštkalnis 2 21
Julius Baguckis 3 18
Oskaras Lubauskas 4 16
Danas Daveckas 5 15
Benas Jakovlev 6 14
Nojus Jarmalavicius 7-8 12
Gustas Žilys 7-8 12

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Eglė Simanauskaitė 1 40
Gabrielė Cirtautaitė 2 33.6
Kotryna Matutytė 3 28.8
Joana Kazlauskaite 4 25.6
Vakarė Intaitė 5-6 22.4
Simona Repšytė 5-6 22.4
Sofija Alijošiūtė 7-8 19.2
Vaidilė Sutkaitytė 7-8 19.2
Olivija Raizgytė 9-10 16
Fausta Termenaitė 9-10 16
Liepa Šuikaitė 11-12 12.8
Auksė Dargytė 11-12 12.8
Vakarė Petrauskaitė 13-16 6.4
Liucija Gaudutė 13-16 6.4
Ema Damarodaitė 13-16 6.4
Dorotėja Užomeckaitė 13-16 6.4
Žiedė Lapinskaitė 17-18 3.2
Emilija Dumašiūtė 17-18 3.2
Kamilė Čepauskaitė 19-20 1.6
Eglė Košytė 19-20 1.6
Kotryna Grigaitytė 21 1.6

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Simas Aukštkalnis , Nojus Petras Macas 1 12.5
Julius Baguckis , Oskaras Lubauskas 2 10.5
Nojus Jarmalavicius , Benas Jakovlev 3 9
/ Gustas Žilys , Armandas Iminavičius 4 8

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Kotryna Matutytė , Joana Kazlauskaite 1 20
Simona Repšytė , Dorotėja Užomeckaitė 2 16.8
Sofija Alijošiūtė , Vaidilė Sutkaitytė 3 14.4
Gabrielė Cirtautaitė , Vakarė Petrauskaitė 4 12.8
Liucija Gaudutė , Vakarė Intaitė 5 12
Ema Damarodaitė , Liepa Šuikaitė 6 11.2
Auksė Dargytė , Olivija Raizgytė 8 9.6
Eglė Košytė , Fausta Termenaitė 7-9 8.8
Emilija Dumašiūtė , Kamilė Čepauskaitė 7-9 8.8



U-19


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Jonas Aleknavičius 1 17.5
Ugnius Lygnugaris 2 14.7
Benediktas Andrijaitis 3 12.6
Deividas Vaivada 4 11.2
Grigas Šernauskas 5 10.5

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Aurėja Metrikytė 1 20
Mariia Dovgalieva 2 16.8
Medeina Petrauskaitė 3 14.4
Ugnė Ramanauskytė 4 12.8
Urtė Šimkutė 5 12
Agata Anančenkaitė 6 11.2

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Ugnius Lygnugaris , Jonas Aleknavičius 1 10
/ Grigas Šernauskas , Benediktas Andrijaitis 2 8.4

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
/ Aurėja Metrikytė , Mariia Dovgalieva 1 10
Eglė Simanauskaitė , Medeina Petrauskaitė 2 8.4
Ugnė Ramanauskytė , Urtė Šimkutė 3 7.2

Mišrus dvejetas (MX)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Jonas Aleknavičius , Medeina Petrauskaitė 1 8.8
/ Ugnius Lygnugaris , Aurėja Metrikytė 2 7.4
Benediktas Andrijaitis , Liucija Gaudutė 3 6.3




Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija