MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-22 02:08 took:187.2 s.

 

Turnyrai

19-oji Lietuvos Taurė (1-etapas) Bj,Cj


2024 Kovo 02 d.; Kretingos sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Cj (U15): 28 6 36 6 14 3 18 3
LT Bj (U17): 21 12 20 12 9 6 10 6 5 6

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Ugnė Lukoševičiūtė
    Elija Sunkladaitė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Loreta Radavičiūtė
    Rusnė Stoškutė
    19' 21:16 | 21:13
    S9 Amanda Vaišvilaitė
    Vesta Gecaitė
    16.2
  • S5 Mariia Dovgalieva
    Smiltė Bistrovaitė
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Eglė Simanauskaitė
    Medeina Petrauskaitė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Ditė Kontrimaitė
    Liepa Murauskaitė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Aurėja Metrikytė
    Šia Deivina Griniūtė
    vs
    S11 Bye
    16.6
  • S7 Guoda Viščinytė
    Ūla Žemaitė
    13' 21:4 | 21:9
    S10 Ugnė Smilgevičiūtė
    Ugnė Tamulytė
    16.7
  • S2 Ūla Budrytė
    Skaja Dapkutė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Ugnė Lukoševičiūtė
    Elija Sunkladaitė
    15' 21:8 | 21:13
    Loreta Radavičiūtė
    Rusnė Stoškutė
    8.1
  • Mariia Dovgalieva
    Smiltė Bistrovaitė
    37' 21:16 | 16:21 | 22:20
    Eglė Simanauskaitė
    Medeina Petrauskaitė
    8.2
  • Ditė Kontrimaitė
    Liepa Murauskaitė
    34' 21:6 | 20:22 | 21:14
    Aurėja Metrikytė
    Šia Deivina Griniūtė
    8.3
  • Guoda Viščinytė
    Ūla Žemaitė
    40' 21:19 | 18:21 | 14:21
    Ūla Budrytė
    Skaja Dapkutė
    8.4
  • Ugnė Lukoševičiūtė
    Elija Sunkladaitė
    20' 21:13 | 21:10
    Mariia Dovgalieva
    Smiltė Bistrovaitė
    4.1
  • Ditė Kontrimaitė
    Liepa Murauskaitė
    39' 17:21 | 21:16 | 21:19
    Ūla Budrytė
    Skaja Dapkutė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Ugnė Lukoševičiūtė
    Elija Sunkladaitė
    20' 21:10 | 21:19
    Ditė Kontrimaitė
    Liepa Murauskaitė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Mariia Dovgalieva
    Smiltė Bistrovaitė
    27' 15:21 | 21:23
    Ūla Budrytė
    Skaja Dapkutė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Loreta Radavičiūtė
    Rusnė Stoškutė
    29' 21:17 | 19:21 | 17:21
    Eglė Simanauskaitė
    Medeina Petrauskaitė
    5-8.1
  • Aurėja Metrikytė
    Šia Deivina Griniūtė
    40' 19:21 | 22:20 | 24:22
    Guoda Viščinytė
    Ūla Žemaitė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Eglė Simanauskaitė
    Medeina Petrauskaitė
    30' 22:20 | 6:21 | 14:21
    Aurėja Metrikytė
    Šia Deivina Griniūtė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Amanda Vaišvilaitė
    Vesta Gecaitė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.3
  • Ugnė Smilgevičiūtė
    Ugnė Tamulytė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Amanda Vaišvilaitė
    Vesta Gecaitė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Bye
    vs
    Ugnė Smilgevičiūtė
    Ugnė Tamulytė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Amanda Vaišvilaitė
    Vesta Gecaitė
    18' 21:17 | 21:8
    Ugnė Smilgevičiūtė
    Ugnė Tamulytė
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija