MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

19-oji Lietuvos Taurė (1-etapas) Bj,Cj


2024 Kovo 02 d.; Kretingos sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Cj (U15): 28 6 36 6 14 3 18 3
LT Bj (U17): 21 12 20 12 9 6 10 6 5 6

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Arn Steffensen
    Faustas Sabūnas
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Kipras Banelis
    Markas Repšys
    22' 21:18 | 21:15
    S9 Aidas Gudelis
    Albertas Bašys
    16.2
  • S5 Kipras Mašidlauskas
    Dovydas Paulauskas
    vs
    S12 Joris Čaikinas
    Jokūbas Raginis
    16.3
  • S4 Simonas Pipiras
    Simas Stalauskas
    17' 21:16 | 21:7
    S13 Simas Aukštkalnis
    Nojus Petras Macas
    16.4
  • S3 Augustas Macnorius
    Jokūbas Altaravičius
    15' 21:4 | 21:15
    S14 Julius Baguckis
    Oskaras Lubauskas
    16.5
  • S6 Vincentas Sutkus
    Deividas Vaivada
    21' 14:21 | 13:21
    S11 Pijus Kulnys
    Tomas Songaila
    16.6
  • S7 Kasparas Draukšas
    Milanas Kvietkauskas
    18' 9:21 | 21:23
    S10 Benas Kucinas
    Julius Surgėla
    16.7
  • S2 Benediktas Andrijaitis
    Grigas Šernauskas
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Arn Steffensen
    Faustas Sabūnas
    36' 15:21 | 22:20 | 15:21
    Kipras Banelis
    Markas Repšys
    8.1
  • Kipras Mašidlauskas
    Dovydas Paulauskas
    36' 15:21 | 21:16 | 21:12
    Simonas Pipiras
    Simas Stalauskas
    8.2
  • Augustas Macnorius
    Jokūbas Altaravičius
    18' 21:14 | 21:14
    Pijus Kulnys
    Tomas Songaila
    8.3
  • Benas Kucinas
    Julius Surgėla
    21' 16:21 | 18:21
    Benediktas Andrijaitis
    Grigas Šernauskas
    8.4
  • Kipras Banelis
    Markas Repšys
    22' 17:21 | 17:21
    Kipras Mašidlauskas
    Dovydas Paulauskas
    4.1
  • Augustas Macnorius
    Jokūbas Altaravičius
    30' 21:13 | 12:21 | 12:21
    Benediktas Andrijaitis
    Grigas Šernauskas
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Kipras Mašidlauskas
    Dovydas Paulauskas
    18' 21:8 | 21:15
    Benediktas Andrijaitis
    Grigas Šernauskas
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Kipras Banelis
    Markas Repšys
    17' 21:8 | 21:17
    Augustas Macnorius
    Jokūbas Altaravičius
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Arn Steffensen
    Faustas Sabūnas
    42' 19:21 | 21:13 | 16:21
    Simonas Pipiras
    Simas Stalauskas
    5-8.1
  • Pijus Kulnys
    Tomas Songaila
    17' 12:21 | 13:21
    Benas Kucinas
    Julius Surgėla
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Simonas Pipiras
    Simas Stalauskas
    22' 21:19 | 21:10
    Benas Kucinas
    Julius Surgėla
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Aidas Gudelis
    Albertas Bašys
    9-16.1
  • Joris Čaikinas
    Jokūbas Raginis
    vs
    Simas Aukštkalnis
    Nojus Petras Macas
    9-16.2
  • Julius Baguckis
    Oskaras Lubauskas
    24' 17:21 | 21:23
    Vincentas Sutkus
    Deividas Vaivada
    9-16.3
  • Kasparas Draukšas
    Milanas Kvietkauskas
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Aidas Gudelis
    Albertas Bašys
    38' 19:21 | 22:20 | 21:15
    Simas Aukštkalnis
    Nojus Petras Macas
    9-12.1
  • Vincentas Sutkus
    Deividas Vaivada
    16' 14:21 | 7:21
    Kasparas Draukšas
    Milanas Kvietkauskas
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Aidas Gudelis
    Albertas Bašys
    31' 22:20 | 13:21 | 21:15
    Kasparas Draukšas
    Milanas Kvietkauskas
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija