MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 02:08 took:218.7 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cj


2023 Rugsėjo 23 d.; Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras
VV MV VD MD
LT Cj (U15): 20 6 20 6 9 3 9 3



LT Cj (U15)


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Nojus Danusas 1 150
Dovydas Siniakovas 2 126
Liutauras Sergėjevas 3 108
Pijus Kulnys 4 96
Dovydas Guja 5 90
Simonas Pipiras 6 84
Simas Stalauskas 7-8 72
Motiejus Jaseliūnas 7-8 72
Lukas Galdikas 9 66
Julius Lukauskas 10 60
Gvidas Vasiliauskas 11-12 48
Grigas Šernauskas 11-12 48
Benediktas Andrijaitis 13-16 24
Matas Lingaitis 13-16 24
Tomas Songaila 13-16 24
Jokūbas Gumauskas 13-16 24
Nojus Petras Macas 16-17 18
Mindaugas Rabačius 18 12
Pijus Jančauskas 19-20 6
Viljamas Vachoviak 19-20 6

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Austėja Palčinskaitė 1 150
Liepa Murauskaitė 2 126
Ditė Kontrimaitė 3 108
Rusnė Stoškutė 4 96
Ūla Žemaitė 5 90
Liepa Titaitė 6 84
Gabrielė Klijūnaitė 7-8 72
Paulina Raudytė 7-8 72
Emilė Bajorinaitė 9 66
Aistė Vasiliauskaitė 10 60
Meda Šidlauskaitė 11-12 48
Vesta Gecaitė 11-12 48
Samanta Juknaitė 13-16 24
Liucija Gaudutė 13-16 24
Ugnė Smilgevičiūtė 13-16 24
Dorotėja Užomeckaitė 13-16 24
Eglė Košytė 16-17 18
Fausta Termenaitė 18 12
Goda Mockutė 19-20 6
Ugnė Ramanauskytė 19-20 6

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Liutauras Sergėjevas , Dovydas Guja 1 75
Julius Lukauskas , Lukas Galdikas 2 63
Pijus Kulnys , Gvidas Vasiliauskas 3 54
Dovydas Siniakovas , Nojus Danusas 4 48
Simonas Pipiras , Simas Stalauskas 5 45
/ Benediktas Andrijaitis , Grigas Šernauskas 6 42
/ Nojus Petras Macas , Matas Lingaitis 7 39
Pijus Jančauskas , Tomas Songaila 8 36
Mindaugas Rabačius , Viljamas Vachoviak 9 33

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Liepa Murauskaitė , Ditė Kontrimaitė 1 75
/ Ūla Žemaitė , Gabrielė Klijūnaitė 2 63
Emilė Bajorinaitė , Paulina Raudytė 3 54
Aistė Vasiliauskaitė , Rusnė Stoškutė 4 48
Meda Šidlauskaitė , Liepa Titaitė 5 45
/ Liucija Gaudutė , Dorotėja Užomeckaitė 6 42
Samanta Juknaitė , Ugnė Ramanauskytė 7 39
Ugnė Smilgevičiūtė , Goda Mockutė 8 36
Eglė Košytė , Fausta Termenaitė 9 33




Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija