Badminton Europe "Next Gen 2028" programa

Image description

Centre of Exellence (Danija, Holbekas) treniruojasi pirma Lietuvos jaunųjų badmintono žaidėjų grupė

Lietuvos Badmintono Federacija viena pirmųjų prisijungusių prie naujos jaunųjų talentų treniruočių programos Badminton Europe Centre of Excellence - "Next Gen 2028".
Jau dvi savaitės jaunieji Lietuvos badmintono sportininkai treniruojasi CoE su badmintono talentais iš kitų Pasaulio šalių. Treniruočių programa skirta jauniesiems talentams, kurie savo aukščiausią formą ir rezultatus turi pasiekti 2028-2032 metais. Centre žaidėjai ne tik treniruojasi, bet ir susipažįsta su profesionalaus sportininko gyvenimu. Mūsų žaidėjai naudojasi visa centro infrastruktūra ir paslaugomis - gyvena 100 metrų atstumu nuo treniručių bazės, treniruojasi ne mažiau 10 kartų per savaitę, jie betkada gali naudoti modernia treniruoklių sale ir baseinu. Sportininkus treniruoja centro treneriai ir prižiūri profesionalūs fizioterapeutai.

Už šią patirtį ir galimybę federacija dėkoja Badminton Europe ir centro vyr. treneriui Jeroen van Dijk, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijai (programa dalinai finansuojama ASM programai skirtomis lėšomis) ir aiškų jauniesiems sportininkams ir jų tėvams. 


Lietuvos kurčiųjų badmintono rinktinė - EUROPOS ČEMPIONĖ

Image description
9-ajame Europos kurčiųjų badmintono čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo aukso medalius.

Skaityti daugiau

BRONZOS MEDALIS - VILTĖ PAULAUSKAITĖ

Image description
Europos Jaunimo Olimpiniame Festivalyje Viltė Paulauskaitė iškovojo bronzos medalį. Tai istorinis pasiekimas Lietuvos Badmintonui!!!

Skaityti daugiau

2022 Badminton Europe RSL Summer School

Image description
Pirmą liepos mėnesio savaitę 64 žaidėjai, 8 treneriai bei 3 ekspertai iš visos Europos susirinko kartu ir dirbo Badminton Europe organizuojamame kasmetiniame renginyje – RSL Summer School.

Skaityti daugiau

XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės

Image description
Badmintono diena - 2022 liepos 16 d. 8 aikštelės - Sportininkų rengimo centre, Druskininkuose

Skaityti daugiau

2022 Europos Senjorų Čempionatas Slovėnijoje

Image description
2022/08/07-2022/08/13 Liublijanoje, Slovėnijoje vyks 2022 Europos Senjorų Čempionatas. REGISTRACIJA iki 2022/06/20 17:00, registracija@badminton.lt ir info@badminton.lt

Skaityti daugiau

Trenerių kvalifikacijos kėlimo programa

Image description
2022 metai patvirtinta trenerių kvalifakacijos kėlimo programos dalis. BWF Level 1 kursuose Liuksemburge dalyvauja net 3 treneriai iš Lietuvos - Odeta Rastenytė, Vaida Lekavičiutė Slušnienė ir Karolis Šemeta.

Skaityti daugiau

Lietuvos universitetas vėl ruoš badmintono specialistus

Image description
Po kelių dešimtmečių pertraukos į Lietuvos sporto universitetą sugrįžta badmintono specialistų rengimas – jau nuo šio rudens trenerio išsilavinimo siekiantys studentai galės rinktis ir badmintono specializaciją.

Skaityti daugiau