BRONZOS MEDALIS - VILTĖ PAULAUSKAITĖ

Image description

Europos Jaunimo Olimpiniame Festivalyje Viltė Paulauskaitė iškovojo bronzos medalį. Tai istorinis pasiekimas Lietuvos Badmintonui!!!

Slovakijoje (Banska Bystrica) vykstančiame Europos Jaunimo Olimpiniame Festivalyje varžosi stipriausi jaunieji sportininkai iš visų senojo kontinento valstybių. Lietuvą badmintono sporto šakoje atstovauja du jaunieji talentai - Viltė Paulauskaitė ir Domas Pakšys. Abu sportininkai savo grupių etapą baigė užimdami antrąsias vietas ir pateko tarp 16 pajėgiausių sportininkų. Domas Pakšys aštuntfinalyje susitiko su pirmąją turnyro rakete ir nusileido metais vyresniam sportininkui iš Lenkijos. 

Viltė Paulauskaitė savo pasirodymą atkrintamosiose varžybose pradėjo pergale prieš Kroatijos badmintonininkę Jelena Buchberger, stiprią priešininkę įveikusi dvejuose setuose 21:19 ir 21:17. Tai buvo mažytė sensacija, nes Viltė viena iš trijų neskirstytų žaidėjų patekusių į stipriausių aštuntuką. Ketvirtfinalyje laukė grėsminga varžovė iš Lenkijos, bet ir ji nesugebėjo sustabdyti begalinio Viltės noro ir pastangų - nors pirmame sete Viltė nusileido 16:21, bet antrojo ir trečiojo setų trileryje (25:23, 21:19) ji išpildė savo svajones ir padovanojo Lietuvos badmintonui istorinę pergalę. Trečioji bronzinė vieta Europos Jaunimo Olimpiniame Festivalyje...

Sveikiname Viltę, trenerį Povilą Bartušį, kuris lydi mūsų jaunuosius talentus šioje istorinėje kelionėje ir treniruoja Viltę kiekvieną dieną. Jūs nuostabūs ir Jūs to nusipelnėte.

Emocijai išreikšti citata iš Povilo post‘o po laimėto medalio: „Let’s go!!! Geriausia diena, mano, kaip trenerio karjeroje!!!..”

 

 


Lietuvos kurčiųjų badmintono rinktinė - EUROPOS ČEMPIONĖ

Image description
9-ajame Europos kurčiųjų badmintono čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo aukso medalius.

Skaityti daugiau

Badminton Europe "Next Gen 2028" programa

Image description
Centre of Exellence (Danija, Holbekas) treniruojasi pirma Lietuvos jaunųjų badmintono žaidėjų grupė

Skaityti daugiau

2022 Badminton Europe RSL Summer School

Image description
Pirmą liepos mėnesio savaitę 64 žaidėjai, 8 treneriai bei 3 ekspertai iš visos Europos susirinko kartu ir dirbo Badminton Europe organizuojamame kasmetiniame renginyje – RSL Summer School.

Skaityti daugiau

XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės

Image description
Badmintono diena - 2022 liepos 16 d. 8 aikštelės - Sportininkų rengimo centre, Druskininkuose

Skaityti daugiau

2022 Europos Senjorų Čempionatas Slovėnijoje

Image description
2022/08/07-2022/08/13 Liublijanoje, Slovėnijoje vyks 2022 Europos Senjorų Čempionatas. REGISTRACIJA iki 2022/06/20 17:00, registracija@badminton.lt ir info@badminton.lt

Skaityti daugiau

Trenerių kvalifikacijos kėlimo programa

Image description
2022 metai patvirtinta trenerių kvalifakacijos kėlimo programos dalis. BWF Level 1 kursuose Liuksemburge dalyvauja net 3 treneriai iš Lietuvos - Odeta Rastenytė, Vaida Lekavičiutė Slušnienė ir Karolis Šemeta.

Skaityti daugiau

Lietuvos universitetas vėl ruoš badmintono specialistus

Image description
Po kelių dešimtmečių pertraukos į Lietuvos sporto universitetą sugrįžta badmintono specialistų rengimas – jau nuo šio rudens trenerio išsilavinimo siekiantys studentai galės rinktis ir badmintono specializaciją.

Skaityti daugiau