Džiuginančios Lietuvių pergalės tarptautiniuose turnyruose!

Image description

Du rudens savaitgalius iš eilės Delfi sporto centre karaliavo tarptautinio lygio badmintonas! Spalio 28−30 dienomis, į Lietuvos sostinėje vykusį tarptautinio reitingo turnyrą RSL Lithuanian U17 International, atvyko 77 sportininkai iš 11 šalių, tarp jų 35 Lietuvos badmintonininkai. Lapkričio 46 dienomis RSL Lithuanian Junior dalyvavo 91 dalyvis iki 19 metų iš 15 pasaulio šalių.

Abiejų turnyrų metu vyko ne vienas įtemptas susitikimas, liejosi emocijos, treneriai intensyviai dirbo patardami ir padrąsindami savo sportininkus. Po dviejų iš eilės intensyvių savaitgalių Lietuva turi kuo didžiuotis:

RSL Lithuanian U17 International turnyro prizininkėmis tapo Lietuvos merginų dvejeto pora Viltė Paulauskaitė ir Monika Sukackaitė. Merginų dvejeto finale nusileido Ukrainos merginų porai ir iškovojo turnyro sidabrą. Tame pačiame turnyre, vilnietė Jogailė Kelečiūtė ir komandos draugas ukrainietis Danil Sedov, sensacingai iškovojo sidabro medalius mišraus dvejeto kategorijoje. Jauniausias turnyro dalyvis Dominik Tankevič, būdamas 12 metų, pademonstravo aukštą vaikinų vienetų lygį ir tarp vaikinų iki 17 metų iškovojo bronzos medalį.

RSL Lithuanian Junior tarptautinio turnyro mišraus dvejeto čempionais tapo Viltė Paulauskaitė ir Vilius Bagdanavičius, pirma pusfinalyje užtikrintai įveikę danus,  po to finale nugalėję Ukrainos mišraus dvejeto porą. Moterų vienetų kategorijoje bronzą iškovojo klaipėdietė Monika Sukackaitė.

Lietuvos badmintono federacija sveikina visus sportininkus ir jų trenerius su pergalėmis. Pasibaigus turnyrams, savo įspūdžiais pasidalino Lietuvos badmintono federacijos prezidentas Algirdas Kepežinskas: „Jaunieji sportininkai pasirodė oriai ir kovojo lygiai su labai stipriais varžovais. Sveikiname žaidėjus ir trenerius su tokiu rezultatu! Džiaugiamės, kad su LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parama pavyko surengti du didelius tarptautinio lygio turnyrus Lietuvoje. Buvo labai malonu, kai atvyko svečiai iš tokių šalių kaip Indija, Anglija, Danija, Olandija, Estija, Lenkija, Ukraina ir dėkojo už aukštą turnyro lygį. Tikimės, kad pavyko nustebinti ne tik turnyro kokybe, bet ir sportininkų pasirodymu“.

 

Turnyro rezultatus galite peržiūrėti:

https://www.badminton.lt/lt/a/events/event/rsl-lithuanian-u17-international?id=1574

https://www.badminton.lt/lt/a/events/event/rsl-lithuanian-junior?id=1575


LBF NEEILINĖ (NUOTOLINĖ) KONFERENCIJA

Image description
KONFERENCIJOS DATA 2022-12-09 12:00-14:00

Skaityti daugiau

BWF/BEC Couch Education Level1 Lietuva

Image description
Treneriai sėmėsi patirties iš vieno geriausių Škotijos trenerio bei konsultanto – Alan Mcilvain, kuriam asistavo Estijos kylanti trenerė Victoria Korobova. Kursuose dalyvavo, net 16 trenerių iš visos Lietuvos.

Skaityti daugiau

Lietuvos kurčiųjų badmintono rinktinė - EUROPOS ČEMPIONĖ

Image description
9-ajame Europos kurčiųjų badmintono čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo aukso medalius.

Skaityti daugiau

BRONZOS MEDALIS - VILTĖ PAULAUSKAITĖ

Image description
Europos Jaunimo Olimpiniame Festivalyje Viltė Paulauskaitė iškovojo bronzos medalį. Tai istorinis pasiekimas Lietuvos Badmintonui!!!

Skaityti daugiau

Badminton Europe "Next Gen 2028" programa

Image description
Centre of Exellence (Danija, Holbekas) treniruojasi pirma Lietuvos jaunųjų badmintono žaidėjų grupė

Skaityti daugiau

2022 Badminton Europe RSL Summer School

Image description
Pirmą liepos mėnesio savaitę 64 žaidėjai, 8 treneriai bei 3 ekspertai iš visos Europos susirinko kartu ir dirbo Badminton Europe organizuojamame kasmetiniame renginyje – RSL Summer School.

Skaityti daugiau

XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės

Image description
Badmintono diena - 2022 liepos 16 d. 8 aikštelės - Sportininkų rengimo centre, Druskininkuose

Skaityti daugiau

2022 Europos Senjorų Čempionatas Slovėnijoje

Image description
2022/08/07-2022/08/13 Liublijanoje, Slovėnijoje vyks 2022 Europos Senjorų Čempionatas. REGISTRACIJA iki 2022/06/20 17:00, registracija@badminton.lt ir info@badminton.lt

Skaityti daugiau

Trenerių kvalifikacijos kėlimo programa

Image description
2022 metai patvirtinta trenerių kvalifakacijos kėlimo programos dalis. BWF Level 1 kursuose Liuksemburge dalyvauja net 3 treneriai iš Lietuvos - Odeta Rastenytė, Vaida Lekavičiutė Slušnienė ir Karolis Šemeta.

Skaityti daugiau

Lietuvos universitetas vėl ruoš badmintono specialistus

Image description
Po kelių dešimtmečių pertraukos į Lietuvos sporto universitetą sugrįžta badmintono specialistų rengimas – jau nuo šio rudens trenerio išsilavinimo siekiantys studentai galės rinktis ir badmintono specializaciją.

Skaityti daugiau