MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-12 02:08 took:236.5 s.

 

Tournaments

[A] 18th Lithuanian Cup (Phase 4) A, AJ


2023 November 18 d. — 19 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
MS WS MD WD XD
LT As: 18 48 11 48 15 24 10 24 18 24
[A] LT Aj (U19) ([A] LT Aj ): 17 24 20 24 7 12 10 12 12 12

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Mykolas Grytė
    Vakarė Trakšelytė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Dovydas Navagrudskas
    Kotryna Deltuvaite
    22' 13:21 | 21:23
    S9 Mykolas Grigas
    Gretė Velykytė
    16.2
  • S5 Rojus Gaukštas
    Ugnė Kaminskaitė
    vs
    S12 Martynas Plauška
    Mila Leonovič

    (Pasitraukė)
    16.3
  • S4 Kajus Vilpišauskas
    Ieva Paškevičiūtė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Joris Ivanauskas
    Uma Ivanauskaitė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Matas Drukteinis
    Erika Žiaušytė
    19' 21:17 | 21:13
    S11 Yehor Churkin
    Ūla Budrytė
    16.6
  • S7 Rokas Krūminas
    Dangė Lygnugarytė
    21' 21:19 | 21:16
    S10 Daniel Tankevič
    Skaja Dapkutė
    16.7
  • S2 Rokas Barkauskas
    Nikolė Puchovičiūtė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Mykolas Grytė
    Vakarė Trakšelytė
    26' 21:17 | 21:15
    Mykolas Grigas
    Gretė Velykytė
    8.1
  • Martynas Plauška
    Mila Leonovič
    21' 20:22 | 15:21
    Kajus Vilpišauskas
    Ieva Paškevičiūtė
    8.2
  • Joris Ivanauskas
    Uma Ivanauskaitė
    15' 21:10 | 21:10
    Matas Drukteinis
    Erika Žiaušytė
    8.3
  • Rokas Krūminas
    Dangė Lygnugarytė
    18' 19:21 | 17:21
    Rokas Barkauskas
    Nikolė Puchovičiūtė
    8.4
  • Mykolas Grytė
    Vakarė Trakšelytė
    39' 12:21 | 21:17 | 20:22
    Kajus Vilpišauskas
    Ieva Paškevičiūtė
    4.1
  • Joris Ivanauskas
    Uma Ivanauskaitė
    19' 21:11 | 21:19
    Rokas Barkauskas
    Nikolė Puchovičiūtė
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Kajus Vilpišauskas
    Ieva Paškevičiūtė
    18' 3:21 | 13:21
    Joris Ivanauskas
    Uma Ivanauskaitė
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Mykolas Grytė
    Vakarė Trakšelytė
    vs
    Rokas Barkauskas
    Nikolė Puchovičiūtė

    (Trauma)
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Mykolas Grigas
    Gretė Velykytė
    20' 21:19 | 21:17
    Martynas Plauška
    Mila Leonovič
    5-8.1
  • Matas Drukteinis
    Erika Žiaušytė
    17' 21:15 | 21:18
    Rokas Krūminas
    Dangė Lygnugarytė
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Mykolas Grigas
    Gretė Velykytė
    23' 21:14 | 26:24
    Matas Drukteinis
    Erika Žiaušytė
    5-6.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Dovydas Navagrudskas
    Kotryna Deltuvaite
    9-16.1
  • Rojus Gaukštas
    Ugnė Kaminskaitė
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Yehor Churkin
    Ūla Budrytė
    9-16.3
  • Daniel Tankevič
    Skaja Dapkutė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Dovydas Navagrudskas
    Kotryna Deltuvaite
    vs
    Rojus Gaukštas
    Ugnė Kaminskaitė

    (Nusiėmė)
    9-12.1
  • Yehor Churkin
    Ūla Budrytė
    29' 8:21 | 23:21 | 21:18
    Daniel Tankevič
    Skaja Dapkutė
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Dovydas Navagrudskas
    Kotryna Deltuvaite
    vs
    Yehor Churkin
    Ūla Budrytė

    (Nusiėmė)
    9-10.1



Registration time has expired





Print version