MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-18 02:08 took:205.5 s.

 

Turnyrai

Hummel Badmintono Lyga 3 Etapas


2022 Lapkričio 05 d.; RIO arena
VV VD MD MX
Suaug D (D): 8 1.4 5 1.5 4 1.9
Suaug E (E): 13 1.3 10 1.2 16 1.7
Suaug C (C): 6 1 4 1.5 7 2.4
Suaug B (B): 5 1.3 4 1.9
Suaug (A): 6 8.4 8 7.8 5 8.7

PrienųKKSC Prienų KKSC (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Rokas Barkauskas 2024-5863 2006 SuaugSuaug Augustas Valatka
2 Augustas Valatka 2003 SuaugSuaug Rokas Barkauskas
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (36)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
3 Marius Bankauskas 1993 Suaug E Marius Lisauskas
4 Vytautas Barkauskas 2024-6010 1983 Suaug CSuaug E Ingrida Šarlauskaitė
5 Saulius Blankas 2024-5145 1985 Suaug E Mindaugas Lilas Suaug E Vilma Blankienė
6 Vilma Blankienė 2024-4824 1988 Suaug E Ingrida Šarlauskaitė Suaug E Saulius Blankas
7 Evaldas Bradūnas 2024-4168 1992 Suaug Donatas Rumšys Suaug Sonata Zinkevičienė
8 Dovilė Bučaitė 2024-4801 1992 Suaug E Ana Taurienė
9 Evaldas Čižinauskas 2024-5983 1967 Suaug Audrius Kepežinskas
10 Gerda Jančiauskaitė 2024-5234 2007 Suaug E Ausvydė Škulevičiūtė
11 Mindaugas Jonaitis 1987 Suaug E Tomas Stasiukaitis Suaug E Virginija Kubilienė
12 Justė Kazakauskaitė 2024-5364 1995 Suaug B Sonata Zinkevičienė Suaug Donatas Rumšys
13 Virginija Kubilienė 2024-4362 1982 Suaug E Andrina Ramančauskaitė Suaug E Mindaugas Jonaitis
14 Mindaugas Lilas 2024-4225 1980 Suaug E Saulius Blankas
15 Marius Lisauskas 2024-5311 1992 Suaug E Marius Bankauskas
16 Borisas Lozinskis 2024-4701 1958 Suaug D Česlovas Ramanauskas
17 Gvidonė Miklovaitė 2024-4509 1998 Suaug E Laura Paškevičienė Suaug E Tomas Stasiukaitis
18 Nedas Neverdauskas 2024-4703 2008 Suaug CSuaug E Rokas Šadauskas
19 Sofija Orlovaitė 2000 Suaug B Milda Gumbrevičiūtė
20 Andrius Orlovas 1966 Suaug D Artūras Škulevičius
21 Laura Paškevičienė 2024-4372 1982 Suaug E Gvidonė Miklovaitė Suaug E Giedrius Paškevičius
22 Giedrius Paškevičius 2024-4361 1980 Suaug Benas Vaškevičius Suaug E Laura Paškevičienė
23 Audrius Pažėra 2024-5258 1998 Suaug CSuaug E Martynas Šulskis
24 Andrina Ramančauskaitė 2024-4899 1978 Suaug E Virginija Kubilienė
25 Donatas Rumšys 2024-5297 1981 Suaug Evaldas Bradūnas Suaug Justė Kazakauskaitė
26 Tomas Stasiukaitis 1984 Suaug E Mindaugas Jonaitis Suaug E Gvidonė Miklovaitė
27 Giedrius Strumila 2024-4186 1973 Suaug Haroldas Nevidauskas Suaug C Rasa Lazauskaitė
28 Rokas Šadauskas 2024-4773 2008 Suaug CSuaug E Nedas Neverdauskas
29 Jurgita Šadauskienė 2024-6370 1975 Suaug D Rasa Lazauskaitė Suaug E Sigitas Karalius
30 Ingrida Šarlauskaitė 2024-5144 1990 Suaug E Vilma Blankienė Suaug E Vytautas Barkauskas
31 Darius Širmenis 2024-4222 1967 Suaug D Martynas Krisiukas
32 Artūras Škulevičius 2024-4164 1974 Suaug D Andrius Orlovas
33 Ausvydė Škulevičiūtė 2005 Suaug E Gerda Jančiauskaitė Suaug E Martynas Šulskis
34 Ana Taurienė 1985 Suaug E Dovilė Bučaitė
35 Laimonas Vaškevicius 2024-4838 1965 Suaug Mantas Zinkevičius
36 Benas Vaškevičius 2024-4234 1997 SuaugSuaug Giedrius Paškevičius Suaug Milda Gumbrevičiūtė
37 Sonata Zinkevičienė 1972 Suaug B Justė Kazakauskaitė Suaug Evaldas Bradūnas
38 Mantas Zinkevičius 2024-4493 1971 Suaug Laimonas Vaškevicius Suaug C Karolina Bagdonaitė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
39 Deimantė Balčiūnaitytė 2024-4331 1987 Suaug E Ingrida Kaminskaitė Suaug E Tomas Venys
40 Mantas Brazauskas 2024-4433 1994 Suaug BSuaug D Martynas Pužauskas
41 Jovitas Gatelis 2024-5298 1970 Suaug Marius Brazauskas
42 Ingrida Kaminskaitė 2024-4246 1985 Suaug E Deimantė Balčiūnaitytė Suaug E Žygimantas Slavickas
43 Sigitas Karalius 2024-5285 1984 Suaug E Edmundas Bajorinas Suaug E Jurgita Šadauskienė
44 Haroldas Nevidauskas 2024-4207 1979 Suaug Giedrius Strumila
45 Vilius Petrušauskas 1993 Suaug E Tomas Venys
46 Martynas Pužauskas 2024-4434 1994 Suaug BSuaug D Mantas Brazauskas
47 Albertas Rimkus 2024-4491 1971 Suaug
48 Gražvydas Vilčinskas 2024-5899 1974 Suaug D Vaidas Šmitas
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (17)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
49 Martas Ambraziūnas 2024-4681 1984 Suaug C Žygimantas Slavickas Suaug E Indrė Ambraziūnienė
50 Indrė Ambraziūnienė 2024-4680 1982 Suaug E Ilona Pocienė Suaug E Martas Ambraziūnas
51 Eduard Goss 2024-4181 1978 SuaugSuaug Joris Markūnas Suaug C Lina Railienė
52 Vidmantas Gumauskas 2024-4392 1978 Suaug E Mindaugas Žemaitis
53 Milda Gumbrevičiūtė 2024-4253 1990 Suaug B Sofija Orlovaitė Suaug Benas Vaškevičius
54 Joris Markūnas 2024-4466 1988 Suaug Eduard Goss Suaug C Eglė Milerienė
55 Eglė Milerienė 2024-4230 1996 Suaug B Lina Railienė Suaug C Joris Markūnas
56 Justinas Pipiras 2024-5552 1984 Suaug E Tadas Slovikas Suaug E Neringa Vasiliauskaitė
57 Ilona Pocienė 2024-4460 1980 Suaug E Indrė Ambraziūnienė
58 Lina Railienė 2024-4208 1982 Suaug B Eglė Milerienė Suaug C Eduard Goss
59 Žygimantas Slavickas 2024-5203 1972 Suaug C Martas Ambraziūnas Suaug E Ingrida Kaminskaitė
60 Saulius Stankus 2024-5371 1981 Suaug D Ricardas Vasilevskis
61 Vaidas Šmitas 2024-5697 1976 Suaug D Gražvydas Vilčinskas Suaug E Indrė Glaniauskienė
62 Aidas Urbonas 2024-5369 1990 Suaug Laima Chomskytė
63 Ricardas Vasilevskis 2024-4948 1962 Suaug D Saulius Stankus
64 Neringa Vasiliauskaitė 2024-5548 1991 Suaug E Indrė Slovikė Suaug E Justinas Pipiras
65 Mindaugas Žemaitis 2024-4216 1981 Suaug E Vidmantas Gumauskas
Prienų BK Prienų BK (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
66 Arijus Baranauskas 2007 SuaugSuaug C Jurgita Ravinskienė
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
67 Audrius Kepežinskas 2024-5972 1975 Suaug Evaldas Čižinauskas
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (12)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
68 Edmundas Bajorinas 2024-4540 1985 Suaug BSuaug E Sigitas Karalius
69 Marius Brazauskas 2024-5717 1993 Suaug Jovitas Gatelis Suaug Deimantė Litvinskaitė
70 Lukas Dryžas 2024-5718 1992 Suaug C
71 Artūras Jadvinskis 2024-4211 1967 Suaug E Rokas Jadvinskis
72 Rokas Jadvinskis 2024-4212 2003 Suaug E Artūras Jadvinskis
73 Monika Juškytė 2024-4343 1994 Suaug D Kristina Poškutė Suaug D Dominykas Juškys
74 Rasa Lazauskaitė 2024-4240 1984 Suaug D Jurgita Šadauskienė Suaug C Giedrius Strumila
75 Deimantė Litvinskaitė 2024-5740 1986 Suaug Marius Brazauskas
76 Kristina Poškutė 1988 Suaug D Monika Juškytė
77 Česlovas Ramanauskas 2024-5015 1960 Suaug D Borisas Lozinskis
78 Tomas Šikarskas 2024-4290 1990 Suaug BSuaug C Gintaras Bacevičius Suaug D Agnė Šikarskė
79 Agnė Šikarskė 2024-4287 1994 Suaug D Inesa Bacevičienė Suaug D Tomas Šikarskas
Birštono BK Birštono badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
80 Laima Chomskytė 2024-5917 1983 Suaug Aidas Urbonas
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
81 Edmundas Mackevičius 2024-5516 1974 Suaug B
BK PLAY VŠį "Šis tas" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
82 Nadežda Lipa 1980 Suaug B Jolanta Moliene Suaug C Nerijus Molis
83 Povilas Marčiukaitis 2024-4772 1984 Suaug C Nerijus Molis Suaug C Jolanta Moliene
84 Jolanta Moliene 2024-5699 1979 Suaug B Nadežda Lipa Suaug C Povilas Marčiukaitis
85 Nerijus Molis 2024-5698 1978 Suaug C Povilas Marčiukaitis Suaug C Nadežda Lipa
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
86 Dominykas Juškys 2024-4348 1995 Suaug CSuaug D Monika Juškytė
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
87 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 Suaug D Agnė Šikarskė Suaug D Gintaras Bacevičius
88 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Suaug C Tomas Šikarskas Suaug D Inesa Bacevičienė
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
89 Inga Dagilienė 2024-4201 1975 Suaug D Vakarė Bagdonaitė
90 Ričardas Mališauskas 2024-5286 1972 Suaug C Donatas Stankevicius
91 Nerijus Mašalaitis 2024-4815 1984 Suaug D Almantas Vizbara Suaug D Kristina Bagdonienė
92 Algimantas Miškinis 2024-4946 1960 Suaug E Marius Miškinis
93 Marius Miškinis 2024-5217 1982 Suaug E Algimantas Miškinis
94 Donatas Stankevicius 2024-5700 1969 Suaug C Ričardas Mališauskas
95 Tomas Venys 2024-4903 1986 Suaug E Vilius Petrušauskas Suaug E Deimantė Balčiūnaitytė
96 Almantas Vizbara 2024-4802 1983 Suaug D Nerijus Mašalaitis Suaug E Vakarė Bagdonaitė
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
97 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 Suaug D Kristina Bagdonienė Suaug C Mantas Zinkevičius
98 Vakarė Bagdonaitė 2024-4142 2003 Suaug D Inga Dagilienė Suaug E Almantas Vizbara
99 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 Suaug D Karolina Bagdonaitė Suaug D Nerijus Mašalaitis
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
100 Jurgita Ravinskienė 2024-5324 1982 Suaug C Arijus Baranauskas
Prienų BSK Prienų badmintono sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
101 Martynas Krisiukas 1987 Suaug D Darius Širmenis
102 Martynas Šulskis 2024-5312 2007 Suaug E Audrius Pažėra Suaug E Ausvydė Škulevičiūtė
Volanas Tauragės SK Volanas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
103 Džiugas Dragūnas 2024-5955 2003 Suaug D Matas Drukteinis
104 Matas Drukteinis 2024-4789 2006 Suaug D Džiugas Dragūnas
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
105 Tadas Slovikas 2024-4864 1986 Suaug E Justinas Pipiras Suaug E Indrė Slovikė
106 Indrė Slovikė 2024-4863 1991 Suaug E Neringa Vasiliauskaitė Suaug E Tadas Slovikas
BC421 VšĮ Badmintono centras (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
107 Sergejus Anilionis 2024-5574 1983 Suaug E Renaldas Bujokas Suaug E Rūta Olšauskė
108 Renaldas Bujokas 2024-5641 1979 Suaug E Sergejus Anilionis Suaug E Giedrė Butkienė
109 Giedrė Butkienė 1979 Suaug E Rūta Olšauskė Suaug E Renaldas Bujokas
110 Andžej Davydenka 2024-5603 1972 Suaug E Maxim Rossein
111 Indrė Glaniauskienė 2024-5853 1983 Suaug E Sigita Stanynaitė Suaug E Vaidas Šmitas
112 Rūta Olšauskė 2024-5532 1980 Suaug E Giedrė Butkienė Suaug E Sergejus Anilionis
113 Maxim Rossein 2024-5733 1973 Suaug E Andžej Davydenka
114 Sigita Stanynaitė 2024-4170 1995 Suaug E Indrė Glaniauskienė






Spausdinimo versija