MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

PBK Taurė


2023 Gegužės 13 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug (A):
Suaug B (B): 3 1.95 9 1.8 5 1.4 6 1.2 7 1.7
Suaug C (C): 13 1.2 8 1 8 1.1
Suaug D (D): 8 1 8 1 10 1

Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (50)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Elmoras Adakauskas 2024-4237 1973 Suaug BSuaug B Rolandas Žaldokas
2 Kristina Aliukiene 2024-4548 1988 Suaug B Dominyka Butvydaitė Suaug B Paulius Janušauskas
3 Aurimas Balčiūnas 2024-4517 1977 Suaug D Remigijus Skrebe Suaug D Dinara Žiaubrė
4 Raimondas Banelis 2024-4401 1981 Suaug CSuaug B Laimonas Bečalis Suaug B Elija Sunkladaitė
5 Kipras Banelis 2024-4264 2010 Suaug CSuaug D Markas Repšys Suaug D Adriana Juodviršytė
6 Laimonas Bečalis 2024-5589 1983 Suaug B Raimondas Banelis
7 Jonas Bukėnas 2024-4340 2008 Suaug CSuaug D Joris Čaikinas
8 Augustė Butėnaitė 2024-4332 2008 Suaug BSuaug D Neringa Navarskiene
9 Andrius Buterlevičius 2024-6240 1977 Suaug D Marius Pastarnokas
10 Izabelė Buterlevičiūtė 2024-4397 2011 Suaug BSuaug D Dinara Žiaubrė
11 Dovilė Butkienė 2024-4382 1986 Suaug D Agnė Mackevičienė Suaug B Džiugas Dragūnas
12 Saulė Butrimaitė-Tauškelienė 1983 Suaug D Deiminas Tauškela
13 Joris Čaikinas 2024-4335 2010 Suaug CSuaug D Jonas Bukėnas
14 Danielė Grybytė 2024-4369 2008 Suaug BSuaug B Gerda Voiškaitė Suaug B Rolandas Žaldokas
15 Paulius Janušauskas 2024-4399 1989 Suaug B Ramūnas Mackevičius Suaug B Kristina Aliukiene
16 Justina Jelinskė 2024-5760 1990 Suaug D Justina Ščeponavičė Suaug C Tomas Šorius
17 Adriana Juodviršytė 2024-4258 2010 Suaug BSuaug D Viltė Navikaitė Suaug D Kipras Banelis
18 Meinardas Kakanis 2024-4163 2006 Suaug CSuaug D Gerdas Zykus
19 Darius Kubilius 2024-6234 1979 Suaug D Kęstutis Lukoševičius
20 Lauryna Kvedaraitė 2024-6397 1996 Suaug D Dalia Šumskienė Suaug D Darius Urbonas
21 Kęstutis Lukoševičius 2024-4375 1963 Suaug CSuaug D Darius Kubilius
22 Agnė Mackevičienė 2024-4169 1983 Suaug D Dovilė Butkienė Suaug C Vytas Stacevičius
23 Ramūnas Mackevičius 2024-4804 1985 Suaug B Paulius Janušauskas Suaug C Gerda Voiškaitė
24 Joris Marcinkevičius 2009 Suaug C
25 Neringa Navarskiene 2024-4172 1975 Suaug D Augustė Butėnaitė Suaug C Donatas Ferensas
26 Viltė Navikaitė 2024-4431 2010 Suaug BSuaug D Adriana Juodviršytė Suaug C Kasparas Vilkevičius
27 Marius Pastarnokas 2024-4432 1977 Suaug D Andrius Buterlevičius
28 Kęstutis Povilonis 2024-4235 1971 Suaug C Bronislovas Matelis Suaug B Dovilė Supronienė
29 Markas Repšys 2024-4263 2010 Suaug CSuaug D Kipras Banelis
30 Egidijus Serdikevičius 2024-5523 1976 Suaug C Mantas Šiupinys Suaug D Aurėja Metrikytė
31 Remigijus Skrebe 2024-4368 1987 Suaug D Aurimas Balčiūnas Suaug D Eglė Tvaskienė
32 Mantas Smalskis 2024-4239 2000 Suaug BSuaug B Kasparas Vilkevičius Suaug B Atilė Vyblova
33 Neringa Stasevičienė 1987 Suaug D Daniela Jasevičiūtė
34 Elija Sunkladaitė 2024-4266 2010 Suaug BSuaug B Atilė Vyblova Suaug B Raimondas Banelis
35 Tadas Supronas 2024-4374 1984 Suaug B
36 Dovilė Supronienė 2024-4269 1987 Suaug B Rusnė Vidzėnaitė Suaug B Kęstutis Povilonis
37 Justina Ščeponavičė 2024-4248 1989 Suaug D Justina Jelinskė Suaug D Valerijs Ščerbickis
38 Dalia Šumskienė 2024-4249 1976 Suaug D Lauryna Kvedaraitė
39 Deiminas Tauškela 2024-4318 2009 Suaug D Saulė Butrimaitė-Tauškelienė
40 Eglė Tvaskienė 1983 Suaug D Remigijus Skrebe
41 Darius Urbonas 2024-4224 1974 Suaug D Marijus Zigmuntas Suaug D Lauryna Kvedaraitė
42 Gediminas Vaitkevičius 2024-4195 1972 Suaug CSuaug C Rojus Vaitkevičius
43 Rojus Vaitkevičius 2024-4194 2009 Suaug CSuaug C Gediminas Vaitkevičius
44 Atilė Vyblova 2024-4257 2010 Suaug BSuaug B Elija Sunkladaitė Suaug B Mantas Smalskis
45 Rusnė Vidzėnaitė 2024-4418 2009 Suaug BSuaug B Dovilė Supronienė
46 Gerda Voiškaitė 2024-4427 2008 Suaug BSuaug B Danielė Grybytė Suaug C Ramūnas Mackevičius
47 Marijus Zigmuntas 1990 Suaug D Darius Urbonas Suaug D Samantė Baliutavičiūtė
48 Gerdas Zykus 2007 Suaug CSuaug D Meinardas Kakanis
49 Rolandas Žaldokas 2024-4412 1980 Suaug B Elmoras Adakauskas Suaug B Danielė Grybytė
50 Dinara Žiaubrė 2024-4403 1985 Suaug D Izabelė Buterlevičiūtė Suaug D Aurimas Balčiūnas
KTU Kauno technologijos universitetas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
51 Daniela Jasevičiūtė 2024-4325 2008 Suaug D Neringa Stasevičienė Suaug C Tadas Žilinskas
52 Dovilė Kuzmickaitė 2024-4337 2000 Suaug B Rasa Šulnienė Suaug C Robertas Poškus
53 Robertas Poškus 2024-4322 1964 Suaug C Tadas Žilinskas Suaug C Dovilė Kuzmickaitė
54 Rasa Šulnienė 2024-4324 1975 Suaug B Dovilė Kuzmickaitė
55 Kasparas Vilkevičius 2024-5639 1999 Suaug B Mantas Smalskis Suaug C Viltė Navikaitė
56 Tadas Žilinskas 2024-4328 2008 Suaug C Robertas Poškus Suaug C Daniela Jasevičiūtė
Volanas Tauragės SK Volanas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
57 Dominyka Butvydaitė 2004 Suaug B Kristina Aliukiene Suaug B Matas Drukteinis
58 Džiugas Dragūnas 2024-5955 2003 Suaug C Matas Drukteinis Suaug B Dovilė Butkienė
59 Matas Drukteinis 2024-4789 2006 Suaug C Džiugas Dragūnas Suaug B Dominyka Butvydaitė
60 Rokas Grytė 2024-4696 1976 Suaug B Darius Jurgilas
61 Darius Jurgilas 1979 Suaug B Rokas Grytė
62 Mindaugas Loveikis 1981 Suaug C Tomas Šorius
INVICTUS Sporto klubas "Invictus" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
63 Samantė Baliutavičiūtė 2009 Suaug B Aurėja Metrikytė Suaug D Marijus Zigmuntas
64 Aurėja Metrikytė 2024-5114 2009 Suaug B Samantė Baliutavičiūtė Suaug D Egidijus Serdikevičius
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
65 Bronislovas Matelis 2024-4138 1961 Suaug CSuaug C Kęstutis Povilonis
66 Vytas Stacevičius 2024-4191 1980 Suaug D Andrius Urbonas Suaug C Agnė Mackevičienė
67 Mantas Šiupinys 2024-4157 1976 Suaug CSuaug C Egidijus Serdikevičius
68 Andrius Urbonas 2024-4151 1977 Suaug D Vytas Stacevičius Suaug D Jurgita Kundrotiene
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
69 Ingūna Aldina 2024-4173 1969 Suaug C Uldis Lazdinš
70 Donatas Ferensas 2024-4241 1981 Suaug C Dainius Kecorius Suaug C Neringa Navarskiene
71 Dainius Kecorius 2024-4251 1971 Suaug C Donatas Ferensas
72 Uldis Lazdinš 2024-4171 1969 Suaug C Valerijs Ščerbickis Suaug C Ingūna Aldina
73 Valerijs Ščerbickis 2024-4174 1977 Suaug C Uldis Lazdinš Suaug D Justina Ščeponavičė
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
74 Tomas Šorius 2024-6090 1979 Suaug C Mindaugas Loveikis Suaug C Justina Jelinskė
Šeduvos SK Šeduvos sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
75 Jurgita Kundrotiene 2024-6281 1976 Suaug D Eglė Mockevičienė Suaug D Andrius Urbonas
76 Eglė Mockevičienė 2024-4371 1980 Suaug D Jurgita Kundrotiene
77 Jolanta Žiaunienė 2024-4245 1972 Suaug D Edmundas Žiaunys
78 Edmundas Žiaunys 2024-5551 1967 Suaug D Jolanta Žiaunienė

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija