MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

PBK Taurė


2023 Gegužės 13 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug (A):
Suaug B (B): 3 1.95 9 1.8 5 1.4 6 1.2 7 1.7
Suaug C (C): 13 1.2 8 1 8 1.1
Suaug D (D): 8 1 8 1 10 1



Suaug (A)




Suaug B (B)


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Tadas Supronas 1 48.8
Mantas Smalskis 2 41
Elmoras Adakauskas 3 35.1

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Rusnė Vidzėnaitė 1 45
Atilė Vyblova 2-1 37.8
Elija Sunkladaitė 3 32.4
Danielė Grybytė 4-3 28.8
Gerda Voiškaitė 5 27
Viltė Navikaitė 6-5 25.2
Augustė Butėnaitė 7 23.4
Adriana Juodviršytė 8-9 19.8
Izabelė Buterlevičiūtė 11 16.2

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
KTU / Kasparas Vilkevičius , Mantas Smalskis 1 35
Rolandas Žaldokas , Elmoras Adakauskas 2 29.4
Rokas Grytė , Darius Jurgilas 3 25.2
Raimondas Banelis , Laimonas Bečalis 4 22.4
Paulius Janušauskas , Ramūnas Mackevičius 5 21

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Dovilė Supronienė , Rusnė Vidzėnaitė 1 25.2
KTU Dovilė Kuzmickaitė , Rasa Šulnienė 25.2
Elija Sunkladaitė , Atilė Vyblova 3 19.2
Aurėja Metrikytė , Samantė Baliutavičiūtė 19.2
Danielė Grybytė , Gerda Voiškaitė 5 18
/ Kristina Aliukiene , Dominyka Butvydaitė 6 16.8

Mišrus dvejetas (MX)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Mantas Smalskis , Atilė Vyblova 1 42.5
Matas Drukteinis , Dominyka Butvydaitė 35.7
Kęstutis Povilonis , Dovilė Supronienė 3 30.6
Rolandas Žaldokas , Danielė Grybytė 27.2
Paulius Janušauskas , Kristina Aliukiene 5 25.5
Raimondas Banelis , Elija Sunkladaitė 23.8
/ Džiugas Dragūnas , Dovilė Butkienė 7 22.1



Suaug C (C)


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Raimondas Banelis 1 30
Kęstutis Lukoševičius 2-1 25.2
Gediminas Vaitkevičius 3 21.6
Mantas Šiupinys 4-3 19.2
Rojus Vaitkevičius 5 18
Gerdas Zykus 6-5 16.8
Markas Repšys 7 15.6
Kipras Banelis 8-7 14.4
Bronislovas Matelis 9 13.2
Joris Čaikinas 10-9 12
Jonas Bukėnas 11 10.8
Joris Marcinkevičius 12-11 9.6
Meinardas Kakanis 12-13 8.4

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Džiugas Dragūnas , Matas Drukteinis 1 25
Donatas Ferensas , Dainius Kecorius 2-1 21
KTU Robertas Poškus , Tadas Žilinskas 3 18
/ Mindaugas Loveikis , Tomas Šorius 4-3 16
Uldis Lazdinš , Valerijs Ščerbickis 5 15
/ Kęstutis Povilonis , Bronislovas Matelis 6-5 14
Gediminas Vaitkevičius , Rojus Vaitkevičius 7 13
/ Mantas Šiupinys , Egidijus Serdikevičius 8-7 12

Mišrus dvejetas (MX)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Ramūnas Mackevičius , Gerda Voiškaitė 1 27.5
KTU Robertas Poškus , Dovilė Kuzmickaitė 2-1 23.1
/ Tomas Šorius , Justina Jelinskė 3 19.8
KTU Tadas Žilinskas , Daniela Jasevičiūtė 4-3 17.6
Uldis Lazdinš , Ingūna Aldina 5 16.5
/ Donatas Ferensas , Neringa Navarskiene 6-5 15.4
KTU / Kasparas Vilkevičius , Viltė Navikaitė 7 14.3
/ Vytas Stacevičius , Agnė Mackevičienė 8-7 13.2



Suaug D (D)


Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Kęstutis Lukoševičius , Darius Kubilius 1 25
Marijus Zigmuntas , Darius Urbonas 2-1 21
Andrius Urbonas , Vytas Stacevičius 3 18
Kipras Banelis , Markas Repšys 4-3 16
Remigijus Skrebe , Aurimas Balčiūnas 5 15
Gerdas Zykus , Meinardas Kakanis 6-5 14
Andrius Buterlevičius , Marius Pastarnokas 7 13
Jonas Bukėnas , Joris Čaikinas 8-7 12

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Dovilė Butkienė , Agnė Mackevičienė 1 25
Augustė Butėnaitė , Neringa Navarskiene 2-1 21
Adriana Juodviršytė , Viltė Navikaitė 3 18
Jurgita Kundrotiene , Eglė Mockevičienė 4-3 16
Izabelė Buterlevičiūtė , Dinara Žiaubrė 5 15
Lauryna Kvedaraitė , Dalia Šumskienė 6-5 14
Justina Ščeponavičė , Justina Jelinskė 7 13
KTU / Daniela Jasevičiūtė , Neringa Stasevičienė 8-7 12

Mišrus dvejetas (MX)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
/ Egidijus Serdikevičius , Aurėja Metrikytė 1 25
Darius Urbonas , Lauryna Kvedaraitė 2-1 21
/ Marijus Zigmuntas , Samantė Baliutavičiūtė 3 18
/ Andrius Urbonas , Jurgita Kundrotiene 4-3 16
/ Valerijs Ščerbickis , Justina Ščeponavičė 5 15
Remigijus Skrebe , Eglė Tvaskienė 6-5 14
Edmundas Žiaunys , Jolanta Žiaunienė 7 13
Aurimas Balčiūnas , Dinara Žiaubrė 8-7 12
Kipras Banelis , Adriana Juodviršytė 8-9 11
Deiminas Tauškela , Saulė Butrimaitė-Tauškelienė 10-9 10




Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija