MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

61-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas


2023 Gegužės 06 d. — 07 d.; Druskininkų sporto centras
VV MV VD MD MX
Suaug (A): 32 64 21 64 16 32 16 32 23 32

PrienųKKSC Prienų KKSC (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Vilius Bagdanavičius 2024-5303 2004 SuaugSuaug Evaldas Bradūnas Suaug Gerda Trakymaitė
2 Ąžuolas Barkauskas 2024-5378 2004 SuaugSuaug Augustas Valatka
3 Rokas Barkauskas 2024-5863 2006 SuaugSuaug Deivydas Žilinskas Suaug Veronika Michailova
4 Augustas Valatka 2003 SuaugSuaug Ąžuolas Barkauskas Suaug Marija Zolotariova
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (12)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
5 Liepa Aleknavičiūtė 2024-5115 2007 SuaugSuaug Augustė Stankevičiūtė
6 Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė 2024-5326 1996 Suaug Gabija Mockutė Suaug Benas Vaškevičius
7 Danielius Beržanskis 2024-5405 2003 SuaugSuaug Jonas Petkus Suaug Gabija Mockutė
8 Veronika Michailova 1999 SuaugSuaug Marija Rimkutė Suaug Rokas Barkauskas
9 Gabija Mockutė 2024-5408 2002 Suaug Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė Suaug Danielius Beržanskis
10 Jonas Petkus 2024-5407 2001 SuaugSuaug Danielius Beržanskis Suaug Monika Sukackaite
11 Ignas Reznikas 2024-4855 1995 SuaugSuaug Kazimieras Dauskurtas Suaug Emilija Unte
12 Marija Rimkutė 2024-5125 2007 SuaugSuaug Veronika Michailova
13 Augustė Stankevičiūtė 2024-5453 2007 SuaugSuaug Liepa Aleknavičiūtė Suaug Vytautas Šukys
14 Monika Sukackaite 2024-5406 2006 Suaug Viltė Paulauskaitė Suaug Jonas Petkus
15 Vytautas Šukys 2005 SuaugSuaug Augustė Stankevičiūtė
16 Emilija Unte 2024-4853 1991 Suaug Vaiva Žymantė Suaug Ignas Reznikas
Kretingos BK Kretingos sporto klubas "Žalgiris" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
17 Matas Mackevičius 2005 SuaugSuaug Tomas Petrošius
18 Tomas Petrošius 2024-6017 2002 SuaugSuaug Matas Mackevičius
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (16)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
19 Povilas Bartušis 3261 1992 SuaugSuaug Viltė Paulauskaitė
20 Gabrielius Dapkus 2024-4645 2006 SuaugSuaug Joringis Skirgaila
21 Giedrė Dapkuvienė 2024-4682 1976 Suaug Monika Kulikauskienė Suaug Ramūnas Bilius
22 Domas Daugėla 2024-5469 2006 SuaugSuaug Danielis Januškauskis
23 Kazimieras Dauskurtas 2024-5194 1990 SuaugSuaug Ignas Reznikas Suaug Vaiva Žymantė
24 Vytautė Fomkinaitė 1997 Suaug Samanta Golubickaitė
25 Urtė Gatelytė 2024-5277 2009 SuaugSuaug Aurelija Ramaneckaitė
26 Samanta Golubickaitė 2024-4722 2002 SuaugSuaug Vytautė Fomkinaitė Suaug Dovydas Razas
27 Jurgis Jatulis 2024-4428 2007 SuaugSuaug Kajus Vilpišauskas Suaug Aurelija Ramaneckaitė
28 Artūras Kuodys 2024-4327 1987 Suaug Karolina Bagdonaitė
29 Rokas Lesinskas 2024-4442 2008 SuaugSuaug Nojus Tenikaitis
30 Viltė Paulauskaitė 2024-4723 2006 SuaugSuaug Monika Sukackaite Suaug Povilas Bartušis
31 Nomeda Seniūnaitė 2024-5200 2009 SuaugSuaug Ugnė Kaminskaitė Suaug Kajus Vilpišauskas
32 Dominik Tankevič 2024-5348 2010 SuaugSuaug Daniel Leonovič
33 Kajus Vilpišauskas 2024-4570 2007 SuaugSuaug Jurgis Jatulis Suaug Nomeda Seniūnaitė
34 Vaiva Žymantė 2024-5444 1996 Suaug Emilija Unte Suaug Kazimieras Dauskurtas
Volanas Tauragės SK Volanas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
35 Dovydas Razas 2024-4532 1989 Suaug Mark Šames Suaug Samanta Golubickaitė
36 Nojus Tenikaitis 2024-4594 2008 SuaugSuaug Rokas Lesinskas
Prienų BK Prienų BK (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
37 Deivydas Žilinskas 2024-5956 2003 SuaugSuaug Rokas Barkauskas
KTU Kauno technologijos universitetas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
38 Pijus Balaišis 2024-5281 2002 Suaug
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
39 Daniel Leonovič 2024-5366 2009 SuaugSuaug Dominik Tankevič
40 Taja Leonovič 2024-5365 2007 SuaugSuaug Goda Vancevičiūtė
41 Joringis Skirgaila 2024-4791 2009 SuaugSuaug Gabrielius Dapkus
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
42 Mindaugas Dagilis 2024-4294 1986 SuaugSuaug Ramūnas Bilius Suaug Jogailė Kelečiūtė
43 Jorė Kavaliauskaitė 2024-4536 2009 SuaugSuaug Jorūnė Šalnaitė
44 Jogailė Kelečiūtė 2024-5349 2006 SuaugSuaug Marija Zolotariova Suaug Mindaugas Dagilis
45 Amelija Klimaitė 2024-4612 2008 SuaugSuaug Greta Vedrickaitė
46 Domas Pakšys 2024-4535 2007 Suaug
47 Martynas Plauška 2024-5466 2007 SuaugSuaug Rojus Gaukštas
48 Aurelija Ramaneckaitė 2024-5402 2008 SuaugSuaug Urtė Gatelytė Suaug Jurgis Jatulis
49 Austėja Siniūtė 2009 SuaugSuaug Vesta Juodonytė
50 Jorūnė Šalnaitė 2024-5400 2008 SuaugSuaug Jorė Kavaliauskaitė
51 Goda Vancevičiūtė 2024-5341 2009 SuaugSuaug Taja Leonovič
52 Greta Vedrickaitė 2007 SuaugSuaug Amelija Klimaitė
Smešas BK "Smešas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
53 Vaida Slušnienė 2024-4672 1993 Suaug Gerda Trakymaitė Suaug Edgaras Slušnys
54 Edgaras Slušnys 2024-4673 1991 SuaugSuaug Aivaras Kvedarauskas Suaug Vaida Slušnienė
BC421 VšĮ Badmintono centras (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
55 Danielis Januškauskis 2006 SuaugSuaug Domas Daugėla Suaug Vesta Juodonytė
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
56 Rojus Gaukštas 2024-5177 2007 SuaugSuaug Martynas Plauška Suaug Ugnė Kaminskaitė
57 Ugnė Kaminskaitė 2024-4733 2007 SuaugSuaug Nomeda Seniūnaitė Suaug Rojus Gaukštas
58 Saulius Šaltmeris 1990 Suaug Vitalija Movšovič
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
59 Ramūnas Bilius 2024-4816 1983 SuaugSuaug Mindaugas Dagilis Suaug Giedrė Dapkuvienė
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
60 Evaldas Bradūnas 2024-4168 1992 Suaug Vilius Bagdanavičius Suaug Monika Kulikauskienė
61 Monika Kulikauskienė 2024-5459 1995 Suaug Giedrė Dapkuvienė Suaug Evaldas Bradūnas
62 Tomas Vaškevičius 2024-5777 1992 SuaugSuaug Benas Vaškevičius Suaug Jelena Ramaneckienė
63 Benas Vaškevičius 2024-4234 1997 SuaugSuaug Tomas Vaškevičius Suaug Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė
Tauras Vilniaus sporto mokykla "Sostinės tauras" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
64 Vesta Juodonytė 2006 SuaugSuaug Austėja Siniūtė Suaug Danielis Januškauskis
- 1.BC Bischmisheim (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
65 Marija Zolotariova 2002 SuaugSuaug Jogailė Kelečiūtė Suaug Augustas Valatka
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
66 Gerda Trakymaitė 2024-4676 1999 SuaugSuaug Vaida Slušnienė Suaug Vilius Bagdanavičius
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
67 Aivaras Kvedarauskas 2024-4158 1974 Suaug Edgaras Slušnys
Kauno BK VšĮ Kauno badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
68 Ieva Gaidė 1996 Suaug Mark Šames
69 Mark Šames 2024-4562 1999 Suaug Dovydas Razas Suaug Ieva Gaidė
BK PLAY VŠį "Šis tas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
70 Jelena Ramaneckienė 2024-5903 1980 Suaug Vitalija Movšovič Suaug Tomas Vaškevičius
Vilniaus BK Vilniaus Badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
71 Vitalija Movšovič 2001 Suaug Jelena Ramaneckienė Suaug Saulius Šaltmeris
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
72 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 Suaug Artūras Kuodys

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija