MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-27 02:10 took:301.6 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A, Aj


2023 Lapkričio 18 d. — 19 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV MV VD MD MX
LT As: 18 48 11 48 15 24 10 24 18 24
LT Aj (LT Aj): 17 24 20 24 7 12 10 12 12 12

Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Danielius Beržanskis 2024-5405 2003 LT As Jonas Petkus
2 Markas Gedrimas 2006 LT As Nedas Šimkus
3 Jonas Petkus 2024-5407 2001 LT As Danielius Beržanskis
4 Ignas Reznikas 2024-4855 1995 LT As Kazimieras Dauskurtas
Smešas BK "Smešas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
5 Edgaras Slušnys 2024-4673 1991 LT As Aivaras Kvedarauskas
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
6 Aivaras Kvedarauskas 2024-4158 1974 LT As Edgaras Slušnys
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
7 Evaldas Bradūnas 2024-4168 1992 LT As Magnus Fleischmann
8 Benas Vaškevičius 2024-4234 1997 LT As Tomas Vaškevičius
9 Tomas Vaškevičius 2024-5777 1992 LT As Benas Vaškevičius
PrienųKKSC Prienų KKSC (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
10 Ąžuolas Barkauskas 2024-5378 2004 LT As Augustas Valatka
11 Augustas Valatka 2003 LT As Ąžuolas Barkauskas
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
12 Kazimieras Dauskurtas 2024-5194 1990 LT As Ignas Reznikas
13 Jurgis Jatulis 2024-4428 2007 LT As Kipras Sakalauskas
14 Vladyslav Kunin 2008 LT As Linas Supronas
15 Kipras Sakalauskas 2024-4496 2008 LT As Jurgis Jatulis
16 Dominik Tankevič 2024-5348 2010 LT As Daniel Leonovič
Volanas Tauragės SK Volanas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
17 Dovydas Razas 2024-4532 1989 LT As Mark Šames
18 Giedrius Stasiulis 2024-4281 1987 LT As Ailantas Sutkus
Kauno BK VšĮ Kauno badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
19 Mark Šames 2024-4562 1999 LT As Dovydas Razas
20 Nedas Šimkus 2024-4794 2004 LT As Markas Gedrimas
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
21 Mindaugas Dagilis 2024-4294 1986 LT As Arsenii Shiian
22 Timofii Kadiemin 2024-5818 2009 LT As Karthik Penikelapati
23 Daniel Leonovič 2024-5366 2009 LT As Dominik Tankevič
24 Karthik Penikelapati 2003 LT As Timofii Kadiemin
25 Arsenii Shiian 2024-5332 1991 LT As Mindaugas Dagilis
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
26 Linas Supronas 2024-4268 1986 LT As Vladyslav Kunin
Invictus Invictus (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
27 Ailantas Sutkus 2024-5678 1999 LT As Giedrius Stasiulis
BC421 VšĮ Badmintono centras (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
28 Vilmantas Pratusevicius 2024-4498 1987 LT As Karolis Šemeta
29 Karolis Šemeta 1984 LT As Vilmantas Pratusevicius
Badminton Germany Badminton Germany (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
30 Magnus Fleischmann 3812 2001 LT As Evaldas Bradūnas

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija