MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-20 02:11 took:398.9 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A, Aj


2023 Lapkričio 18 d. — 19 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV MV VD MD MX
LT As: 18 48 11 48 15 24 10 24 18 24
LT Aj (LT Aj): 17 24 20 24 7 12 10 12 12 12

Volanas Tauragės SK Volanas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Matas Drukteinis 2024-4789 2006 LT Aj Erika Žiaušytė
2 Mykolas Grytė 2024-4693 2007 LT Aj Vakarė Trakšelytė
3 Vakarė Trakšelytė 2024-4790 2005 LT Aj Mykolas Grytė
PrienųKKSC Prienų KKSC (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
4 Rokas Barkauskas 2024-5863 2006 LT Aj Nikolė Puchovičiūtė
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
5 Ūla Budrytė 2024-5263 2012 LT Aj Yehor Churkin
6 Mila Leonovič 2024-5367 2009 LT Aj Martynas Plauška
7 Martynas Plauška 2024-5466 2007 LT Aj Mila Leonovič
8 Nikolė Puchovičiūtė 2024-5468 2005 LT Aj Rokas Barkauskas
BC421 VšĮ Badmintono centras (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
9 Uma Ivanauskaitė 2024-4275 2010 LT Aj Joris Ivanauskas
10 Joris Ivanauskas 2024-4276 2008 LT Aj Uma Ivanauskaitė
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
11 Yehor Churkin 2024-5858 2011 LT Aj Ūla Budrytė
12 Skaja Dapkutė 2024-4647 2012 LT Aj Daniel Tankevič
13 Kotryna Deltuvaite 2024-5672 2005 LT Aj Dovydas Navagrudskas
14 Mykolas Grigas 2024-4576 2009 LT Aj Gretė Velykytė
15 Dovydas Navagrudskas 2024-5304 2005 LT Aj Kotryna Deltuvaite
16 Ieva Paškevičiūtė 2024-5148 2009 LT Aj Kajus Vilpišauskas
17 Daniel Tankevič 2024-5345 2012 LT Aj Skaja Dapkutė
18 Gretė Velykytė 2024-4841 2010 LT Aj Mykolas Grigas
19 Kajus Vilpišauskas 2024-4570 2007 LT Aj Ieva Paškevičiūtė
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
20 Rojus Gaukštas 2024-5177 2007 LT Aj Ugnė Kaminskaitė
21 Ugnė Kaminskaitė 2024-4733 2007 LT Aj Rojus Gaukštas
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
22 Rokas Krūminas 2024-4797 2010 LT Aj Dangė Lygnugarytė
23 Dangė Lygnugarytė 2024-5103 2007 LT Aj Rokas Krūminas
24 Erika Žiaušytė 2024-4577 2007 LT Aj Matas Drukteinis

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija