MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-13 02:09 took:250.2 s.

 

Turnyrai

17-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)


2022 Rugpjūčio 20 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV VD MD MX
LT Es: 5 3 12 1.5 9 1.5 15 1.5
LT Bs: 6 24 7 12 4 12 10 12

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 LT Es MX 16.2 1d. 10:00 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė 11:21 | 13:21 Martas Ambraziūnas + Indrė Ambraziūnienė
1 16.2 1d. 10:00 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė 11:21 | 13:21 Martas Ambraziūnas + Indrė Ambraziūnienė
2 LT Es MX 16.3 1d. 10:00 Nerijus Mašalaitis + Kristina Bagdonienė 21:9 | 21:18 Andrius Urbonas + Laura Janušonienė
3 LT Es MX 16.4 1d. 10:00 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 21:15 | 21:14 Tomas Makulavičius + Gražina Vincel
4 LT Es MX 16.5 1d. 10:00 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 21:9 | 21:8 Darius Kubilius + Virginija Kubilienė
5 LT Es MX 16.6 1d. 10:00 Egidijus Serdikevičius + Asta Pelaitienė 21:12 | 21:17 Marius Lisauskas + Vilma Blankienė
6 LT Es MX 16.7 1d. 10:00 Audrius Pažėra + Viktorija Kochanauskaitė 21:17 | 18:21 | 21:13 Saulius Blankas + Gintarė Vaitkienė
7 LT Es MX 16.8 1d. 10:00 Vilius Klimantavičius + Karolina Bagdonaitė 21:7 | 21:14 Marius Bankauskas + Ingrida Šarlauskaitė
9 LT Bs MX 16.7 1d. 10:00 Marius Brazauskas + Deimantė Litvinskaitė 21:12 | 21:14 Robertas Januševičius + Viktorija Zonytė
10 LT Es MX 8.1 1d. 10:25 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė 21:17 | 15:21 | 21:15 Martas Ambraziūnas + Indrė Ambraziūnienė
11 LT Es MX 8.2 1d. 10:25 Nerijus Mašalaitis + Kristina Bagdonienė 23:21 | 23:21 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė
12 LT Es MX 8.3 1d. 10:25 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 22:20 | 21:13 Egidijus Serdikevičius + Asta Pelaitienė
13 LT Es MX 8.4 1d. 10:25 Audrius Pažėra + Viktorija Kochanauskaitė 15:21 | 15:21 Vilius Klimantavičius + Karolina Bagdonaitė
14 LT Bs MX 8.1 1d. 10:25 Karolis Šemeta + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 21:13 | 21:7 Evaldas Čižinauskas + Saulina Norgailaitė
15 LT Bs MX 8.2 1d. 10:25 Tomas Tiškus + Asta Mažulienė Šia Šia 25:23 | 23:21 Martynas Povilaitis + Diana Lubė
16 LT Bs MX 8.3 1d. 10:25 Giedrius Stasiulis + Dominyka Dragūnaitė 21:9 | 21:11 Aidas Urbonas + Laima Chomskytė
16 LT Bs MX 16.2 ? Evaldas Čižinauskas + Saulina Norgailaitė 21:15 | 22:20 Tadas Staniulis + Evelina Šiušytė
17 LT Bs MX 8.4 1d. 10:25 Marius Brazauskas + Deimantė Litvinskaitė 17:21 | 19:21 Valentas Stončius + Aušrinė Balazaitė
18 LT Es MX 9-16.2 1d. 10:25 Andrius Urbonas + Laura Janušonienė 72:1 | 14:21 Tomas Makulavičius + Gražina Vincel
19 LT Es MX 9-16.3 1d. 10:50 Darius Kubilius + Virginija Kubilienė 12:21 | 19:21 Marius Lisauskas + Vilma Blankienė
20 LT Es MX 9-16.4 1d. 10:50 Saulius Blankas + Gintarė Vaitkienė 22:24 | 21:8 | 20:22 Marius Bankauskas + Ingrida Šarlauskaitė
21 LT Bs MX 4.1 1d. 10:50 Karolis Šemeta + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 21:7 | 21:14 Šia Šia Tomas Tiškus + Asta Mažulienė
22 LT Bs MX 4.2 1d. 10:50 Giedrius Stasiulis + Dominyka Dragūnaitė 21:19 | 21:19 Valentas Stončius + Aušrinė Balazaitė
23 LT Bs MX 5-8.1 1d. 10:50 Evaldas Čižinauskas + Saulina Norgailaitė 18:21 | 19:21 Martynas Povilaitis + Diana Lubė
24 LT Bs MX 5-8.2 1d. 10:50 Aidas Urbonas + Laima Chomskytė 16:21 | 21:12 | 21:7 Marius Brazauskas + Deimantė Litvinskaitė
25 LT Es MX 4.1 1d. 10:50 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė 21:18 | 21:15 Nerijus Mašalaitis + Kristina Bagdonienė
26 LT Es MX 4.2 1d. 10:50 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina 18:21 | 21:13 | 21:13 Vilius Klimantavičius + Karolina Bagdonaitė
27 LT Es MX 5-8.1 1d. 10:50 Martas Ambraziūnas + Indrė Ambraziūnienė 21:18 | 21:17 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė
28 LT Es MX 5-8.2 1d. 11:15 Egidijus Serdikevičius + Asta Pelaitienė 21:15 | 21:8 Audrius Pažėra + Viktorija Kochanauskaitė
29 LT Es MX 9-12.1 1d. 11:15 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė 11:21 | 19:21 Tomas Makulavičius + Gražina Vincel
30 LT Es MX 9-12.2 1d. 11:15 Marius Lisauskas + Vilma Blankienė 13:21 | 18:21 Marius Bankauskas + Ingrida Šarlauskaitė
32 LT Es MX 13-16.2 1d. 11:15 Darius Kubilius + Virginija Kubilienė Saulius Blankas + Gintarė Vaitkienė
33 LT Bs MX 2.1 1d. 11:15 Karolis Šemeta + Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 21:14 | 21:17 Giedrius Stasiulis + Dominyka Dragūnaitė
34 LT Bs MX 3-4.1 1d. 11:15 Tomas Tiškus + Asta Mažulienė Šia Šia 21:16 | 10:21 | 22:20 Valentas Stončius + Aušrinė Balazaitė
35 LT Bs MX 5-6.1 1d. 11:15 Martynas Povilaitis + Diana Lubė 21:9 | 21:12 Marius Brazauskas + Deimantė Litvinskaitė
36 LT Bs MX 7-8.1 1d. 11:15 Evaldas Čižinauskas + Saulina Norgailaitė 9:21 | 18:21 Aidas Urbonas + Laima Chomskytė
37 LT Bs MX 9-10.1 1d. 11:40 Tadas Staniulis + Evelina Šiušytė 21:23 | 20:22 Robertas Januševičius + Viktorija Zonytė
38 LT Es MX 2.1 1d. 11:40 Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė 12:21 | 18:21 Uldis Lazdinš + Ingūna Aldina
39 LT Es MX 3-4.1 1d. 11:40 Nerijus Mašalaitis + Kristina Bagdonienė 19:21 | 10:21 Vilius Klimantavičius + Karolina Bagdonaitė
40 LT Es MX 5-6.1 1d. 11:40 Martas Ambraziūnas + Indrė Ambraziūnienė 21:11 | 21:15 Egidijus Serdikevičius + Asta Pelaitienė
41 LT Es MX 7-8.1 1d. 11:40 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 21:16 | 21:18 Audrius Pažėra + Viktorija Kochanauskaitė
42 LT Es MX 9-10.1 1d. 11:40 Tomas Makulavičius + Gražina Vincel Marius Bankauskas + Ingrida Šarlauskaitė
43 LT Es MX 11-12.1 1d. 11:40 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė Marius Lisauskas + Vilma Blankienė
44 LT Es MX 13-14.1 1d. 11:40 Andrius Urbonas + Laura Janušonienė 21:19 | 21:10 Darius Kubilius + Virginija Kubilienė
45 LT Bs MD A-1:4 1d. 11:40 Dominyka Dragūnaitė + Evelina Šiušytė 21:9 | 30:28 Šia Deimantė Litvinskaitė + Asta Mažulienė
46 LT Bs MD A-2:3 1d. 12:05 Laima Chomskytė + Diana Lubė 15:21 | 6:21 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Saulina Norgailaitė
47 LT Es MD A-2:4 1d. 12:05 Virginija Kubilienė + Laura Paškevičienė 08:21 | 10:21 Gintarė Vaitkienė + Indrė Ambraziūnienė
48 LT Es MD B-2:3 1d. 12:05 Inga Dagilienė + Asta Pelaitienė 21:18 | 21:09 Vilma Blankienė + Ingrida Šarlauskaitė
49 LT Es MD B-1:4 1d. 12:05 Inesa Bacevičienė + Agnė Šikarskė 21:17 | 14:21 | 21:15 Sigita Stanynaitė + Indrė Glaniauskienė
50 LT Es MD A-3:5 1d. 12:05 Laura Janušonienė + Kristina Aliukiene 21:14 | 21:11 Domantė Lubytė + Viktorija Kochanauskaitė
51 LT Bs VD 8.2 1d. 12:05 Sigitas Galentas + Artūras Jachontovas 11:21 | 18:21 Tadas Staniulis + Valentas Stončius
52 LT Bs VD 8.3 1d. 12:05 Ramūnas Ražanauskas + Martynas Povilaitis 11:21 | 7:21 Marijus Stankevičius + Evaldas Čižinauskas
53 LT Bs VD 8.4 1d. 12:05 Karolis Šemeta + Aidas Urbonas 21:14 | 21:18 Ignas Lukoševičius + Aleksėj Borisenko
54 LT Es VD 16.2 1d. 12:05 Andrius Valiukonis + Tomas Kučinskas 22:24 | 16:21 Marius Lisauskas + Marius Bankauskas
55 LT Es VD 16.3 1d. 12:30 Gintaras Bacevičius + Tomas Šikarskas 21:04 | 21:16 Raimondas Jankauskas + Kipras Lukoševičius
56 LT Es VD 16.6 1d. 12:30 Artūras Jadvinskis + Rokas Jadvinskis 21:18 | 21:18 Tomas Makulavičius + Upamanyoo Bora
57 LT Es VD 16.7 1d. 12:30 Audrius Pažėra + Saulius Blankas 21:15 | 23:21 Edmundas Bajorinas + Deimantas Baltrušis
58 LT Es MD A-1:2 1d. 12:30 Karolina Bagdonaitė + Kristina Bagdonienė 21:06 | 21:08 Virginija Kubilienė + Laura Paškevičienė
59 LT Bs MD A-1:3 1d. 12:30 Dominyka Dragūnaitė + Evelina Šiušytė 21:07 | 21:14 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Saulina Norgailaitė
60 LT Bs MD A-2:4 1d. 12:30 Laima Chomskytė + Diana Lubė 21:18 | 21:12 Šia Deimantė Litvinskaitė + Asta Mažulienė
61 LT Es MD A-4:5 1d. 12:30 Gintarė Vaitkienė + Indrė Ambraziūnienė 22:20 | 22:24 | 21:05 Domantė Lubytė + Viktorija Kochanauskaitė
62 LT Es MD B-1:3 1d. 12:30 Inesa Bacevičienė + Agnė Šikarskė 13:21 | 21:05 | 21:13 Vilma Blankienė + Ingrida Šarlauskaitė
63 LT Es MD B-2:4 1d. 12:30 Inga Dagilienė + Asta Pelaitienė 16:21 | 24:22 | 19:21 Sigita Stanynaitė + Indrė Glaniauskienė
64 LT Bs VD 4.1 1d. 12:55 Giedrius Stasiulis + Tomas Tiškus Šia 21:17 | 21:12 Tadas Staniulis + Valentas Stončius
65 LT Bs VD 4.2 1d. 12:55 Marijus Stankevičius + Evaldas Čižinauskas 17:21 | 14:21 Karolis Šemeta + Aidas Urbonas
66 LT Bs VD 5-8.2 1d. 12:55 Ramūnas Ražanauskas + Martynas Povilaitis 21:16 | 21:14 Ignas Lukoševičius + Aleksėj Borisenko
67 LT Es VD 8.1 1d. 12:55 GUNTIS KLAVINS + Uldis Lazdinš 21:08 | 21:13 Marius Lisauskas + Marius Bankauskas
68 LT Es VD 8.2 1d. 12:55 Gintaras Bacevičius + Tomas Šikarskas 21:09 | 21:06 Andrius Urbonas + Egidijus Serdikevičius
69 LT Es VD 8.3 1d. 12:55 Nerijus Mašalaitis + Žydrūnas Steponavičius 17:21 | 20:22 Artūras Jadvinskis + Rokas Jadvinskis
70 LT Es VD 8.4 1d. 12:55 Audrius Pažėra + Saulius Blankas 18:21 | 13:21 Vilius Klimantavičius + Martas Ambraziūnas
71 LT Es MD A-1:4 1d. 12:55 Karolina Bagdonaitė + Kristina Bagdonienė 21:13 | 21:15 Gintarė Vaitkienė + Indrė Ambraziūnienė
72 LT Es MD A-1:3 1d. 12:55 Karolina Bagdonaitė + Kristina Bagdonienė 21:15 | 21:12 Laura Janušonienė + Kristina Aliukiene
73 LT Bs MD A-1:2 1d. 13:20 Dominyka Dragūnaitė + Evelina Šiušytė 21:12 | 21:13 Laima Chomskytė + Diana Lubė
74 LT Bs MD A-3:4 1d. 13:20 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Saulina Norgailaitė 21:13 | 21:04 Šia Deimantė Litvinskaitė + Asta Mažulienė
75 LT Es MD A-2:3 1d. 13:20 Virginija Kubilienė + Laura Paškevičienė 05:21 | 09:21 Laura Janušonienė + Kristina Aliukiene
76 LT Es MD B-3:4 1d. 13:20 Vilma Blankienė + Ingrida Šarlauskaitė 10:21 | 13:21 Sigita Stanynaitė + Indrė Glaniauskienė
77 LT Bs VD 2.1 1d. 13:20 Giedrius Stasiulis + Tomas Tiškus Šia 21:14 | 21:12 Karolis Šemeta + Aidas Urbonas
78 LT Bs VD 3-4.1 1d. 13:20 Tadas Staniulis + Valentas Stončius 21:14 | 15:21 | 21:19 Marijus Stankevičius + Evaldas Čižinauskas
79 LT Bs VD 5-6.1 1d. 13:20 Sigitas Galentas + Artūras Jachontovas 21:11 | 21:16 Ramūnas Ražanauskas + Martynas Povilaitis
80 LT Es MD A-1:5 1d. 13:20 Karolina Bagdonaitė + Kristina Bagdonienė 21:08 | 21:05 Domantė Lubytė + Viktorija Kochanauskaitė
81 LT Es MD B-1:2 1d. 13:20 Inesa Bacevičienė + Agnė Šikarskė 21:17 | 21:11 Inga Dagilienė + Asta Pelaitienė
82 LT Es MD A-2:5 1d. 13:45 Virginija Kubilienė + Laura Paškevičienė 21:14 | 09:21 | 14:21 Domantė Lubytė + Viktorija Kochanauskaitė
83 LT Es MD A-3:4 1d. 13:45 Laura Janušonienė + Kristina Aliukiene 21:13 | 21:15 Gintarė Vaitkienė + Indrė Ambraziūnienė
84 LT Es VD 4.1 1d. 13:45 GUNTIS KLAVINS + Uldis Lazdinš 21:15 | 21:16 Gintaras Bacevičius + Tomas Šikarskas
85 LT Es VD 4.2 1d. 13:45 Artūras Jadvinskis + Rokas Jadvinskis 21:16 | 05:21 | 15:21 Vilius Klimantavičius + Martas Ambraziūnas
86 LT Es VD 5-8.1 1d. 13:45 Marius Lisauskas + Marius Bankauskas 21:15 | 16:21 | 19:21 Andrius Urbonas + Egidijus Serdikevičius
87 LT Es VD 5-8.2 1d. 13:45 Nerijus Mašalaitis + Žydrūnas Steponavičius 11:21 | 21:17 | 14:21 Audrius Pažėra + Saulius Blankas
88 LT Es VD 9-12.1 1d. 13:45 Andrius Valiukonis + Tomas Kučinskas 21:11 | 26:24 Raimondas Jankauskas + Kipras Lukoševičius
89 LT Es VD 9-12.2 1d. 13:45 Tomas Makulavičius + Upamanyoo Bora 13:21 | 24:26 Edmundas Bajorinas + Deimantas Baltrušis
90 LT Bs VV 8.2 1d. 13:45 Mantas Smalskis - 21:10 | 17:21 | 21:18 - Ignas Lukoševičius
91 LT Es MD A2.1 1d. 14:10 Karolina Bagdonaitė + Kristina Bagdonienė 21:14 | 21:13 Inesa Bacevičienė + Agnė Šikarskė
92 LT Es MD B2.1 1d. 14:10 Laura Janušonienė + Kristina Aliukiene 15:21 | 12:21 Sigita Stanynaitė + Indrė Glaniauskienė
93 LT Es MD C2.1 1d. 14:10 Gintarė Vaitkienė + Indrė Ambraziūnienė 25:23 | 15:21 | 18:21 Inga Dagilienė + Asta Pelaitienė
94 LT Es MD D2.1 1d. 14:10 Domantė Lubytė + Viktorija Kochanauskaitė 21:15 | 21:13 Vilma Blankienė + Ingrida Šarlauskaitė
96 LT Bs VV 8.3 1d. 14:10 Rokas Kondrotas - 21:14 | 21:18 BBK - Vaidas Korolkovas
97 LT Es VD 2.1 1d. 14:10 GUNTIS KLAVINS + Uldis Lazdinš 21:14 | 21:08 Vilius Klimantavičius + Martas Ambraziūnas
98 LT Es VD 3-4.1 1d. 14:10 Gintaras Bacevičius + Tomas Šikarskas 21:15 | 21:18 Artūras Jadvinskis + Rokas Jadvinskis
99 LT Es VD 5-6.1 1d. 14:10 Andrius Urbonas + Egidijus Serdikevičius 17:21 | 10:21 Audrius Pažėra + Saulius Blankas
100 LT Es VD 7-8.1 1d. 14:35 Marius Lisauskas + Marius Bankauskas 0:1 Nerijus Mašalaitis + Žydrūnas Steponavičius
101 LT Es VD 9-10.1 1d. 14:35 Andrius Valiukonis + Tomas Kučinskas 13:21 | 11:21 Edmundas Bajorinas + Deimantas Baltrušis
102 LT Es VD 11-12.1 1d. 14:35 Raimondas Jankauskas + Kipras Lukoševičius 13:21 | 10:21 Tomas Makulavičius + Upamanyoo Bora
103 LT Es VV A-2:4 1d. 14:35 Sigitas Karalius - 12:21 | 16:21 - Giedrius Paškevičius
104 LT Es VV A-3:5 1d. 14:35 Darius Kubilius - 20:22 | 16:21 - Raimondas Jankauskas
109 LT Es VV A-1:5 1d. 15:00 Edmundas Bajorinas - 21:10 | 21:08 - Raimondas Jankauskas
110 LT Bs VV 4.1 1d. 15:00 Marius Brazauskas - 16:21 | 23:21 | 21:08 - Mantas Smalskis
111 LT Bs VV 4.2 1d. 15:00 Rokas Kondrotas - 18:21 | 21:12 | 09:21 - Tadas Supronas
112 LT Es VV A-2:5 1d. 15:00 Sigitas Karalius - 21:10 | 21:09 - Raimondas Jankauskas
113 LT Es VV A-1:4 1d. 15:00 Edmundas Bajorinas - 21:19 | 10:21 | 17:21 - Giedrius Paškevičius
114 LT Es VV A-1:3 1d. 15:00 Edmundas Bajorinas - 21:09 | 21:06 - Darius Kubilius
119 LT Bs VV 2.1 1d. 15:25 Marius Brazauskas - 21:18 | 18:21 | 21:14 - Tadas Supronas
120 LT Bs VV 3-4.1 1d. 15:25 Mantas Smalskis - 17:21 | 13:21 - Rokas Kondrotas
121 LT Es VV A-3:4 1d. 15:25 Darius Kubilius - 04:21 | 09:21 - Giedrius Paškevičius
122 LT Bs VV 5-6.1 1d. 15:25 Ignas Lukoševičius - 21:18 | 17:21 | 07:21 BBK - Vaidas Korolkovas
123 LT Es VV A-4:5 1d. 15:25 Giedrius Paškevičius - 21:16 | 21:09 - Raimondas Jankauskas
124 LT Es VV A-2:3 1d. 15:25 Sigitas Karalius - 21:18 | 21:10 - Darius Kubilius
127 LT Es VV A-1:2 1d. 15:50 Edmundas Bajorinas - 21:05 | 21:16 - Sigitas Karalius

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija