MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-27 02:10 took:301.6 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A, Aj


2023 Lapkričio 18 d. — 19 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV MV VD MD MX
LT As: 18 48 11 48 15 24 10 24 18 24
LT Aj (LT Aj): 17 24 20 24 7 12 10 12 12 12

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Samanta Golubickaitė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Gerda Trakymaitė
    20' 11:21 | 10:21
    S9 Urtė Gatelytė
    16.2
  • S5 Jorūnė Šalnaitė
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Taja Leonovič
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Jogailė Kelečiūtė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Goda Vancevičiūtė
    24' 23:21 | 21:17
    S11 Marija Rimkutė
    16.6
  • S7 Jorė Kavaliauskaitė
    16' 21:4 | 21:9
    S10 Aurelija Ramaneckaitė
    16.7
  • S2 Viltė Paulauskaitė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Samanta Golubickaitė
    17' 21:8 | 21:5
    Urtė Gatelytė
    8.1
  • Jorūnė Šalnaitė
    24' 21:13 | 21:12
    Taja Leonovič
    8.2
  • Jogailė Kelečiūtė
    19' 21:8 | 21:13
    Goda Vancevičiūtė
    8.3
  • Jorė Kavaliauskaitė
    23' 15:21 | 13:21
    Viltė Paulauskaitė
    8.4
  • Samanta Golubickaitė
    50' 21:14 | 14:21 | 21:14
    Jorūnė Šalnaitė
    4.1
  • Jogailė Kelečiūtė
    25' 21:23 | 17:21
    Viltė Paulauskaitė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Samanta Golubickaitė
    20' 21:12 | 21:5
    Viltė Paulauskaitė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Jorūnė Šalnaitė
    23' 21:10 | 21:13
    Jogailė Kelečiūtė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Urtė Gatelytė
    28' 13:21 | 10:21
    Taja Leonovič
    5-8.1
  • Goda Vancevičiūtė
    34' 21:17 | 14:21 | 21:19
    Jorė Kavaliauskaitė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Taja Leonovič
    26' 21:17 | 21:13
    Goda Vancevičiūtė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Gerda Trakymaitė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Marija Rimkutė
    9-16.3
  • Aurelija Ramaneckaitė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Gerda Trakymaitė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Marija Rimkutė
    23' 22:24 | 6:21
    Aurelija Ramaneckaitė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Gerda Trakymaitė
    32' 21:13 | 12:21 | 21:11
    Aurelija Ramaneckaitė
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija