MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

NARVESEN Jaunimo Lyga 2 etapas


2024 Balandžio 06 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV MV VD MD
U-11: 10 1 6 0.5 4 0.5
U-13: 9 1.1 11 1.2 4 0.5 7 0.6
U-15: 29 2.4 32 2.3 14 1.4 17 1.3

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 U-15 MV 32.1 09:00 Elija Sunkladaitė - - Luknė Gedeikytė
2 U-15 MV 32.2 09:00 Žemyna Žakevičiūtė - 20:22 | 10:21 - Dorotėja Užomeckaitė 19'
3 U-15 MV 32.3 09:00 Adriana Juodviršytė - 21:3 | 21:5 - Rusnė Pociūtė 10'
4 U-15 MV 32.4 09:00 Viltė Navikaitė - 21:5 | 21:4 - Vytė Janulaitytė 10'
5 U-15 MV 32.5 09:00 Liepa Murauskaitė - 21:6 | 21:5 - Deila Griūnaitė 11'
6 U-15 MV 32.6 09:00 Vaidilė Sutkaitytė - 21:6 | 21:9 - Izabelė Januškaitė 14'
7 U-15 MV 32.7 09:00 Liucija Gaudutė - 21:4 | 21:11 - Saulė Ivanovaitė 13'
8 U-15 MV 32.8 09:00 Ditė Kontrimaitė - 21:15 | 21:12 - Medeina Seniūnaitė 15'
9 U-15 MV 32.9 09:00 Tautė Baltakytė - 21:1 | 21:1 - Gytė Žiaubrė 9'
10 U-15 MV 32.10 09:00 Ugnė Ladygaitė - 19:21 | 16:21 - Auksė Galvelytė 18'
11 U-15 MV 32.11 09:20 Andra Urbonaitė - 21:4 | 21:6 - Emilija Dumašiūtė 10'
12 U-15 MV 32.12 09:20 Emilė Bajorinaitė - 21:5 | 21:2 - Ūla Mažeikaitė 10'
13 U-15 MV 32.13 09:20 Izabelė Buterlevičiūtė - 21:5 | 21:9 - Kamilė Čepauskaitė 11'
14 U-15 MV 32.14 09:20 Joana Kazlauskaite - 21:1 | 21:6 - Ugnė Klevinskaitė 13'
15 U-15 MV 32.15 09:20 Simona Repšytė - 21:11 | 21:5 - Emilija Augulyte 13'
16 U-15 MV 32.16 09:20 Atilė Vyblova - 21:1 | 21:2 - Austėja Ambrazevičiūtė 9'
17 U-15 VV 32.2 09:20 Julius Baguckis - 8:21 | 4:21 - Benas Kucinas 16'
18 U-15 VV 32.3 09:20 Benediktas Andrijaitis - 21:11 | 21:9 - Tautvydas Bujanauskas 14'
19 U-15 VV 32.4 09:20 Markas Repšys - 12:21 | 21:17 | 21:17 - Ažuolas Kvedarauskas 29'
20 U-15 VV 32.5 09:20 Jonas Aleknavičius - 21:1 | 21:7 - Nojus Baranauskas 11'
21 U-15 VV 32.6 09:40 Kipras Mašidlauskas - 18:21 | 22:24 - Vincas Vėjas Rutkauskas 21'
22 U-15 VV 32.7 09:40 Augustas Macnorius - 21:14 | 21:9 - Milanas Kvietkauskas 15'
23 U-15 VV 32.8 09:40 Julius Surgėla - 21:6 | 21:9 - Gustas Sirevičius 14'
24 U-15 VV 32.10 09:40 Ignas Tamošauskas - 21:13 | 21:18 - Simas Aukštkalnis 19'
25 U-15 VV 32.11 09:40 Dovydas Paulauskas - 21:3 | 21:6 - Rokas Januškevičius 11'
26 U-15 VV 32.12 09:40 Arn Steffensen - 21:6 | 21:10 - Danas Daveckas 13'
27 U-15 VV 32.13 09:40 Ugnius Lygnugaris - 21:11 | 21:6 - Domininkas Baranauskas 16'
28 U-15 VV 32.14 09:40 Faustas Sabūnas - 21:15 | 21:11 - Airidas Baranauskas 18'
29 U-15 VV 32.15 09:40 Kipras Banelis - 21:17 | 18:21 | 21:13 - Jokūbas Raginis 33'
30 U-15 MV 16.1 09:40 Elija Sunkladaitė - 21:4 | 21:6 - Dorotėja Užomeckaitė 11'
31 U-15 MV 16.2 10:00 Adriana Juodviršytė - 20:22 | 14:21 - Viltė Navikaitė 21'
32 U-15 MV 16.3 10:00 Liepa Murauskaitė - 21:10 | 21:10 - Vaidilė Sutkaitytė 13'
33 U-15 MV 16.4 10:00 Liucija Gaudutė - 7:21 | 6:21 - Ditė Kontrimaitė 12'
34 U-15 MV 16.5 10:00 Tautė Baltakytė - 21:3 | 21:6 - Auksė Galvelytė 10'
35 U-15 MV 16.6 10:00 Andra Urbonaitė - 14:21 | 13:21 - Emilė Bajorinaitė 16'
36 U-15 MV 16.7 10:00 Izabelė Buterlevičiūtė - 16:21 | 15:21 - Joana Kazlauskaite 22'
37 U-15 MV 16.8 10:00 Simona Repšytė - 4:21 | 7:21 - Atilė Vyblova 11'
38 U-15 MV 17-32.1 10:00 Luknė Gedeikytė - - Žemyna Žakevičiūtė
39 U-15 MV 17-32.2 10:00 Rusnė Pociūtė - 16:21 | 11:21 - Vytė Janulaitytė 16'
40 U-15 MV 17-32.3 10:00 Deila Griūnaitė - 21:9 | 21:8 - Izabelė Januškaitė 13'
41 U-15 MV 17-32.4 10:20 Saulė Ivanovaitė - 14:21 | 10:21 - Medeina Seniūnaitė 13'
42 U-15 MV 17-32.5 10:20 Gytė Žiaubrė - 10:21 | 6:21 - Ugnė Ladygaitė 12'
43 U-15 MV 17-32.6 10:20 Emilija Dumašiūtė - 21:8 | 21:9 - Ūla Mažeikaitė 13'
44 U-15 MV 17-32.7 10:20 Kamilė Čepauskaitė - 19:21 | 21:17 | 14:21 - Ugnė Klevinskaitė 25'
45 U-15 MV 17-32.8 10:20 Emilija Augulyte - 21:15 | 21:4 - Austėja Ambrazevičiūtė 15'
46 U-15 VV 16.1 10:20 Rokas Krūminas - 21:2 | 21:2 - Benas Kucinas 12'
47 U-15 VV 16.2 10:20 Benediktas Andrijaitis - 19:21 | 21:18 | 13:21 - Markas Repšys 33'
48 U-15 VV 16.3 10:20 Jonas Aleknavičius - 21:16 | 21:13 - Vincas Vėjas Rutkauskas 18'
49 U-15 VV 16.4 10:20 Augustas Macnorius - 10:21 | 19:21 - Julius Surgėla 16'
50 U-15 VV 16.5 10:20 Tadas Rimkus - 23:21 | 21:12 - Ignas Tamošauskas 16'
51 U-15 VV 16.6 10:40 Dovydas Paulauskas - 20:22 | 21:10 | 21:15 - Arn Steffensen 35'
52 U-15 VV 16.7 10:40 Ugnius Lygnugaris - 13:21 | 21:14 | 21:10 - Faustas Sabūnas 30'
53 U-15 VV 16.8 10:40 Kipras Banelis - 11:21 | 18:21 - Simonas Deltuva 18'
54 U-15 VV 17-32.2 10:40 Tautvydas Bujanauskas - 12:21 | 8:21 - Ažuolas Kvedarauskas 13'
55 U-15 VV 17-32.3 10:40 Nojus Baranauskas - 1:21 | 13:21 - Kipras Mašidlauskas 13'
56 U-15 VV 17-32.4 10:40 Milanas Kvietkauskas - 21:16 | 21:13 - Gustas Sirevičius 17'
57 U-15 VV 17-32.6 10:40 Rokas Januškevičius - 8:21 | 21:19 | 14:21 - Danas Daveckas 22'
58 U-15 VV 17-32.7 10:40 Domininkas Baranauskas - 11:21 | 11:20 - Airidas Baranauskas 19'
59 U-15 MV 8.1 10:40 Elija Sunkladaitė - 21:14 | 21:10 - Viltė Navikaitė 14'
60 U-15 MV 8.2 10:40 Liepa Murauskaitė - 21:9 | 21:19 - Ditė Kontrimaitė 20'
61 U-15 MV 8.3 11:00 Tautė Baltakytė - 17:21 | 21:18 | 21:15 - Emilė Bajorinaitė 39'
62 U-15 MV 8.4 11:00 Joana Kazlauskaite - 6:21 | 18:21 - Atilė Vyblova 16'
63 U-15 MV 9-16.1 11:00 Dorotėja Užomeckaitė - 6:21 | 11:21 - Adriana Juodviršytė 15'
64 U-15 MV 9-16.2 11:00 Vaidilė Sutkaitytė - 21:18 | 21:11 - Liucija Gaudutė 19'
65 U-15 MV 9-16.3 11:00 Auksė Galvelytė - 8:21 | 4:21 - Andra Urbonaitė 11'
66 U-15 MV 9-16.4 11:00 Izabelė Buterlevičiūtė - 21:19 | 21:7 - Simona Repšytė 18'
67 U-15 MV 17-24.1 11:00 Žemyna Žakevičiūtė - 21:10 | 22:20 - Vytė Janulaitytė 19'
68 U-15 MV 17-24.2 11:00 Deila Griūnaitė - 11:21 | 13:21 - Medeina Seniūnaitė 15'
69 U-15 MV 17-24.3 11:00 Ugnė Ladygaitė - 21:11 | 21:10 - Emilija Dumašiūtė 14'
70 U-15 MV 17-24.4 11:00 Ugnė Klevinskaitė - 11:21 | 12:21 - Emilija Augulyte 15'
71 U-15 VV 8.1 11:20 Rokas Krūminas - 21:9 | 21:5 - Markas Repšys 15'
72 U-15 VV 8.2 11:20 Jonas Aleknavičius - 18:21 | 21:15 | 11:21 - Julius Surgėla 34'
73 U-15 VV 8.3 11:20 Tadas Rimkus - 21:17 | 17:21 | 21:19 - Dovydas Paulauskas 35'
74 U-15 VV 8.4 11:20 Ugnius Lygnugaris - 15:21 | 19:21 - Simonas Deltuva 24'
75 U-15 VV 9-16.1 11:20 Benas Kucinas - 12:21 | 21:7 | 17:21 - Benediktas Andrijaitis 28'
76 U-15 VV 9-16.2 11:20 Vincas Vėjas Rutkauskas - 15:21 | 11:21 - Augustas Macnorius 15'
77 U-15 VV 9-16.3 11:20 Ignas Tamošauskas - 21:17 | 19:21 | 21:13 - Arn Steffensen 32'
78 U-15 VV 9-16.4 11:20 Faustas Sabūnas - 21:18 | 17:21 | 15:21 - Kipras Banelis 31'
79 U-15 VV 17-24.1 11:20 Julius Baguckis - 7:21 | 8:21 - Ažuolas Kvedarauskas 13'
80 U-15 VV 17-24.2 11:20 Kipras Mašidlauskas - 21:12 | 21:17 - Milanas Kvietkauskas 18'
81 U-15 VV 17-24.3 11:40 Simas Aukštkalnis - 21:17 | 21:15 - Danas Daveckas 17'
82 U-15 VV 17-24.4 11:40 Airidas Baranauskas - 4:21 | 11:21 - Jokūbas Raginis 13'
83 U-15 MV 4.1 11:40 Elija Sunkladaitė - 22:20 | 21:16 - Liepa Murauskaitė 18'
84 U-15 MV 4.2 11:40 Tautė Baltakytė - 12:21 | 13:21 - Atilė Vyblova 18'
85 U-15 MV 5-8.1 11:40 Viltė Navikaitė - 14:21 | 16:21 - Ditė Kontrimaitė 16'
86 U-15 MV 5-8.2 11:40 Emilė Bajorinaitė - 21:13 | 21:13 - Joana Kazlauskaite 18'
87 U-15 MV 9-12.1 11:40 Adriana Juodviršytė - 21:16 | 21:16 - Vaidilė Sutkaitytė 19'
88 U-15 MV 9-12.2 11:40 Andra Urbonaitė - 24:22 | 22:20 - Izabelė Buterlevičiūtė 26'
89 U-15 MV 17-20.1 11:40 Žemyna Žakevičiūtė - 9:21 | 7:21 - Medeina Seniūnaitė 14'
90 U-15 MV 17-20.2 11:40 Ugnė Ladygaitė - 21:14 | 21:10 - Emilija Augulyte 15'
91 U-15 VV 4.1 12:00 Rokas Krūminas - 21:2 | 21:3 - Julius Surgėla 10'
92 U-15 VV 4.2 12:00 Tadas Rimkus - 21:16 | 19:21 | 21:17 - Simonas Deltuva 32'
93 U-15 VV 5-8.1 12:00 Markas Repšys - 27:25 | 21:9 - Jonas Aleknavičius 22'
94 U-15 VV 5-8.2 12:00 Dovydas Paulauskas - 21:17 | 21:19 - Ugnius Lygnugaris 23'
95 U-15 VV 9-12.1 12:00 Benediktas Andrijaitis - 21:18 | 16:21 | 17:21 - Augustas Macnorius 30'
96 U-15 VV 9-12.2 12:00 Ignas Tamošauskas - 12:21 | 18:21 - Kipras Banelis 17'
97 U-15 VV 17-20.1 12:00 Ažuolas Kvedarauskas - 21:9 | 21:10 - Kipras Mašidlauskas 15'
98 U-15 VV 17-20.2 12:00 Simas Aukštkalnis - 15:21 | 12:21 - Jokūbas Raginis 19'
100 U-13 VV 16.6 12:00 Tadas Ladyga - 18:21 | 8:21 - Ernestas Dainauskas 13'
101 U-13 VV 16.7 12:20 Adas Gumauskas - 21:8 | 21:6 - Simonas Leonavičius 13'
102 U-13 MV 16.2 12:20 Gabija Žiaubrė - 21:10 | 21:15 - Luknė Švarplytė 14'
103 U-13 MV 16.6 12:20 Raminta Ramanauskytė - 21:5 | 21:7 - Rugilė Dobilaitytė 12'
104 U-13 MV 16.7 12:20 Augustė Vaitkutė - 21:13 | 21:16 - Sofija Butkutė 15'
105 U-11 VV 16.2 12:20 Kostas Kovas Rutkauskas - 21:4 | 21:3 - Elvinas Luzgauskas 13'
106 U-11 VV 16.7 12:20 Rytis Ribikauskas - 21:12 | 21:13 - Emilis Zinkus 13'
107 U-11 MV A-2:3 12:20 Žemyna Urbaitė - 5:21 | 4:21 - Migle Kvedarauskaite 10'
108 U-11 MV B-2:3 12:20 Tadija Luzgauskaitė - 21:19 | 13:21 | 13:21 - Eva Žukaitė 30'
109 U-15 MV 2.1 12:20 Elija Sunkladaitė - 23:21 | 15:21 | 10:21 - Atilė Vyblova 32'
110 U-15 MV 3-4.1 12:20 Liepa Murauskaitė - 21:23 | 16:21 - Tautė Baltakytė 27'
111 U-15 MV 5-6.1 12:40 Ditė Kontrimaitė - 21:17 | 18:21 | 19:21 - Emilė Bajorinaitė 33'
112 U-15 MV 9-10.1 12:40 Adriana Juodviršytė - 21:18 | 21:17 - Andra Urbonaitė 21'
113 U-15 MV 17-18.1 12:40 Medeina Seniūnaitė - 23:25 | 21:19 | 18:21 - Ugnė Ladygaitė 27'
114 U-15 VV 2.1 12:40 Rokas Krūminas - 21:8 | 21:11 - Tadas Rimkus 17'
115 U-15 VV 3-4.1 12:40 Julius Surgėla - 7:21 | 14:21 - Simonas Deltuva 15'
116 U-15 VV 5-6.1 12:40 Markas Repšys - 19:21 | 13:21 - Dovydas Paulauskas 22'
117 U-15 VV 9-10.1 12:40 Augustas Macnorius - 21:23 | 10:21 - Kipras Banelis 17'
118 U-15 VV 17-18.1 12:40 Ažuolas Kvedarauskas - 21:16 | 21:13 - Jokūbas Raginis 16'
120 U-13 VV 8.2 12:40 Herkus Domantas - 13:21 | 20:22 - Paulius Gudaitis 18'
121 U-13 VV 8.3 13:00 Darius Černauskas - 20:22 | 17:21 - Ernestas Dainauskas 19'
122 U-13 VV 8.4 13:00 Adas Gumauskas - 21:12 | 21:18 - Domas Meškauskas 19'
123 U-13 VV 9-12.2 13:00 Tadas Ladyga - 9:21 | 8:21 - Simonas Leonavičius 17'
124 U-13 MV 8.1 13:00 Agota Baguckytė - 21:11 | 21:15 - Gabija Žiaubrė 20'
125 U-13 MV 8.2 13:00 Vakarė Girdvainytė - 12:21 | 15:21 - Gabija Grigaitė 20'
126 U-13 MV 8.3 13:00 Amilė Aliukaitė - 21:12 | 21:16 - Raminta Ramanauskytė 16'
127 U-13 MV 8.4 13:00 Augustė Vaitkutė - 17:21 | 12:21 - Beatričė Užomeckaitė 18'
128 U-13 MV 9-12.2 13:00 Rugilė Dobilaitytė - 10:21 | 10:21 - Sofija Butkutė 15'
129 U-11 VV 8.1 13:00 Benediktas Kuodys - 21:12 | 21:19 - Kostas Kovas Rutkauskas 18'
130 U-11 VV 8.2 13:00 Gediminas Marcinkevičius - - Vilius Pileičikas
131 U-11 VV 8.3 13:20 Motiejus Brazauskas - 16:21 | 18:21 - Denas Jonas Miseckas 16'
132 U-11 VV 8.4 13:20 Rytis Ribikauskas - 21:12 | 21:17 - Justas Jurevičius 14'
133 U-11 MV A-1:3 13:20 Dominyka Rutkauskaite - 21:14 | 21:15 - Migle Kvedarauskaite 21'
134 U-11 MV B-1:3 13:20 Beatričė Kuodytė - 21:18 | 21:12 - Eva Žukaitė 18'
136 U-15 MD 32.10 13:20 Rusnė Pociūtė + Vytė Janulaitytė 21:8 | 21:10 Luknė Gedeikytė + Emilija Vasiliauskaitė 14'
137 U-15 MD 32.15 13:20 Austėja Ambrazevičiūtė + Auksė Galvelytė 21:5 | 21:9 Ūla Mažeikaitė + Gytė Žiaubrė 14'
138 U-15 VD 16.2 13:20 Milanas Kvietkauskas + Benediktas Andrijaitis 14:21 | 16:21 Julius Surgėla + Ignas Tamošauskas 19'
139 U-15 VD 16.3 13:20 Dovydas Paulauskas + Kipras Mašidlauskas 21:7 | 21:7 Airidas Baranauskas + Domininkas Baranauskas 16'
140 U-15 VD 16.4 13:20 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 21:12 | 21:10 Danas Daveckas + Rokas Januškevičius 16'
141 U-15 VD 16.5 13:40 Vincas Vėjas Rutkauskas + Simonas Deltuva 21:8 | 21:10 Gustas Sirevičius + Nojus Baranauskas 14'
142 U-15 VD 16.6 13:40 Augustas Macnorius + Simas Aukštkalnis 21:13 | 21:12 Tautvydas Bujanauskas + Benas Kucinas 15'
143 U-15 VD 16.7 13:40 Kipras Banelis + Markas Repšys 21:8 | 21:13 Jokūbas Raginis + Julius Baguckis 17'
144 U-13 VV 4.1 13:40 Mykolas Raginis - 21:17 | 21:17 - Paulius Gudaitis 23'
145 U-13 VV 4.2 13:40 Ernestas Dainauskas - 22:20 | 12:21 | 11:21 - Adas Gumauskas 30'
147 U-13 VV 5-8.2 13:40 Darius Černauskas - 21:18 | 3:21 | 14:21 - Domas Meškauskas 25'
149 U-13 MV 4.1 13:40 Agota Baguckytė - 21:14 | 21:5 - Gabija Grigaitė 14'
150 U-13 MV 4.2 13:40 Amilė Aliukaitė - 21:12 | 21:17 - Beatričė Užomeckaitė 20'
151 U-13 MV 5-8.1 14:00 Gabija Žiaubrė - 21:6 | 21:9 - Vakarė Girdvainytė 15'
152 U-13 MV 5-8.2 14:00 Raminta Ramanauskytė - 21:12 | 20:22 | 21:15 - Augustė Vaitkutė 30'
153 U-13 MV 9-10.1 14:00 Luknė Švarplytė - 21:6 | 21:13 - Sofija Butkutė 12'
154 U-11 VV 4.1 14:00 Benediktas Kuodys - 21:16 | 18:21 | 21:8 - Vilius Pileičikas 31'
155 U-11 VV 4.2 14:00 Denas Jonas Miseckas - 21:12 | 21:14 - Rytis Ribikauskas 15'
156 U-11 VV 5-8.1 14:00 Kostas Kovas Rutkauskas - - Gediminas Marcinkevičius
157 U-11 VV 5-8.2 14:00 Motiejus Brazauskas - 19:21 | 14:21 - Justas Jurevičius 16'
158 U-11 VV 9-10.1 14:00 Elvinas Luzgauskas - 7:21 | 20:22 - Emilis Zinkus 19'
159 U-11 MV A-1:2 14:00 Dominyka Rutkauskaite - 21:5 | 21:4 - Žemyna Urbaitė 10'
160 U-11 MV B-1:2 14:00 Beatričė Kuodytė - 21:9 | 21:6 - Tadija Luzgauskaitė 13'
162 U-15 MD 16.2 14:20 Dorotėja Užomeckaitė + Simona Repšytė 13:21 | 17:21 Medeina Seniūnaitė + Adriana Juodviršytė 16'
163 U-15 MD 16.3 14:20 Izabelė Buterlevičiūtė + Viltė Navikaitė 21:5 | 21:13 Deila Griūnaitė + Ugnė Klevinskaitė 12'
164 U-15 MD 16.4 14:20 Kamilė Čepauskaitė + Emilija Dumašiūtė 8:21 | 6:21 Tautė Baltakytė + Emilė Bajorinaitė 11'
165 U-15 MD 16.5 14:20 Vaidilė Sutkaitytė + Joana Kazlauskaite 21:9 | 21:6 Rusnė Pociūtė + Vytė Janulaitytė 14'
166 U-15 MD 16.6 14:20 Rugilė Dobilaitytė + Saulė Ivanovaitė 1:21 | 3:21 Andra Urbonaitė + Ugnė Ladygaitė 10'
167 U-15 MD 16.7 14:20 Izabelė Januškaitė + Liucija Gaudutė 12:21 | 15:21 Emilija Augulyte + Žemyna Žakevičiūtė 18'
168 U-15 MD 16.8 14:20 Austėja Ambrazevičiūtė + Auksė Galvelytė 6:21 | 5:21 Liepa Murauskaitė + Ditė Kontrimaitė 12'
169 U-15 MD 17-20.2 14:20 Luknė Gedeikytė + Emilija Vasiliauskaitė 11:21 | 24:26 Ūla Mažeikaitė + Gytė Žiaubrė 20'
170 U-15 VD 8.1 14:20 Tadas Rimkus + Jonas Aleknavičius 15:21 | 21:16 | 21:13 Julius Surgėla + Ignas Tamošauskas 31'
171 U-15 VD 8.2 14:40 Dovydas Paulauskas + Kipras Mašidlauskas 23:21 | 21:17 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 24'
172 U-15 VD 8.3 14:40 Vincas Vėjas Rutkauskas + Simonas Deltuva 21:12 | 19:21 | 21:14 Augustas Macnorius + Simas Aukštkalnis 28'
173 U-15 VD 8.4 14:40 Kipras Banelis + Markas Repšys 6:21 | 16:21 Rokas Krūminas + Ugnius Lygnugaris 18'
174 U-15 VD 9-16.2 14:40 Airidas Baranauskas + Domininkas Baranauskas 21:18 | 21:13 Danas Daveckas + Rokas Januškevičius 21'
175 U-15 VD 9-16.3 14:40 Gustas Sirevičius + Nojus Baranauskas 10:21 | 14:21 Tautvydas Bujanauskas + Benas Kucinas 16'
176 U-13 VV 2.1 14:40 Mykolas Raginis - 21:11 | 21:17 - Adas Gumauskas 23'
177 U-13 VV 3-4.1 14:40 Paulius Gudaitis - 21:14 | 21:16 - Ernestas Dainauskas 17'
178 U-13 VV 5-6.1 14:40 Herkus Domantas - 21:14 | 21:18 - Domas Meškauskas 17'
179 U-13 MV 2.1 14:40 Agota Baguckytė - 21:12 | 17:21 | 21:15 - Amilė Aliukaitė 32'
180 U-13 MV 3-4.1 14:40 Gabija Grigaitė - 14:21 | 16:21 - Beatričė Užomeckaitė 22'
181 U-13 MV 5-6.1 15:00 Gabija Žiaubrė - 21:13 | 14:21 | 21:19 - Raminta Ramanauskytė 28'
181 U-13 MV 7-8.1 15:00 Vakarė Girdvainytė - 19:21 | 18:21 - Augustė Vaitkutė 18'
182 U-11 VV 2.1 15:00 Benediktas Kuodys - 21:12 | 21:1 - Denas Jonas Miseckas 15'
183 U-11 VV 3-4.1 15:00 Vilius Pileičikas - 21:8 | 21:15 - Rytis Ribikauskas 15'
184 U-11 VV 5-6.1 15:00 Kostas Kovas Rutkauskas - 21:15 | 13:21 | 21:18 - Justas Jurevičius 26'
185 U-11 VV 7-8.1 15:00 Gediminas Marcinkevičius - - Motiejus Brazauskas
186 U-11 MV A2.1 15:00 Beatričė Kuodytė - 18:21 | 9:21 - Dominyka Rutkauskaite 14'
187 U-11 MV B2.1 15:00 Eva Žukaitė - 7:21 | 16:21 - Migle Kvedarauskaite 16'
188 U-11 MV C2.1 15:00 Tadija Luzgauskaitė - 21:14 | 21:9 - Žemyna Urbaitė 20'
189 U-15 MD 8.1 15:00 Atilė Vyblova + Elija Sunkladaitė 21:8 | 21:8 Medeina Seniūnaitė + Adriana Juodviršytė 12'
190 U-15 MD 8.2 15:00 Izabelė Buterlevičiūtė + Viltė Navikaitė 21:18 | 8:21 | 18:21 Tautė Baltakytė + Emilė Bajorinaitė 32'
191 U-15 MD 8.3 15:20 Vaidilė Sutkaitytė + Joana Kazlauskaite 24:22 | 19:21 | 21:19 Andra Urbonaitė + Ugnė Ladygaitė 39'
192 U-15 MD 8.4 15:20 Emilija Augulyte + Žemyna Žakevičiūtė 4:21 | 3:21 Liepa Murauskaitė + Ditė Kontrimaitė 13'
193 U-15 MD 9-16.2 15:20 Deila Griūnaitė + Ugnė Klevinskaitė 21:11 | 19:21 | 21:15 Kamilė Čepauskaitė + Emilija Dumašiūtė 24'
194 U-15 MD 9-16.3 15:20 Rusnė Pociūtė + Vytė Janulaitytė 21:15 | 21:17 Rugilė Dobilaitytė + Saulė Ivanovaitė 20'
195 U-15 MD 9-16.4 15:20 Izabelė Januškaitė + Liucija Gaudutė 11:21 | 21:17 | 21:15 Austėja Ambrazevičiūtė + Auksė Galvelytė 26'
196 U-15 VD 4.1 15:20 Tadas Rimkus + Jonas Aleknavičius 21:17 | 18:21 | 21:18 Dovydas Paulauskas + Kipras Mašidlauskas 36'
197 U-15 VD 4.2 15:20 Vincas Vėjas Rutkauskas + Simonas Deltuva 7:21 | 19:21 Rokas Krūminas + Ugnius Lygnugaris 17'
198 U-15 VD 5-8.1 15:20 Julius Surgėla + Ignas Tamošauskas 21:15 | 13:21 | 14:21 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 32'
199 U-15 VD 5-8.2 15:20 Augustas Macnorius + Simas Aukštkalnis 17:21 | 17:21 Kipras Banelis + Markas Repšys 18'
200 U-15 VD 9-12.1 15:20 Milanas Kvietkauskas + Benediktas Andrijaitis 21:8 | 21:17 Airidas Baranauskas + Domininkas Baranauskas 16'
201 U-15 VD 9-12.2 15:40 Tautvydas Bujanauskas + Benas Kucinas 14:21 | 21:16 | 18:21 Jokūbas Raginis + Julius Baguckis 29'
202 U-13 VD A-1:4 15:40 Mykolas Raginis + Domas Meškauskas Gediminas Marcinkevičius + Ernestas Dainauskas
203 U-13 VD A-2:3 15:40 Herkus Domantas + Paulius Gudaitis 21:11 | 21:12 Adas Gumauskas + Simonas Leonavičius 17'
205 U-13 MD 8.2 15:40 Dominyka Rutkauskaite + Vakarė Girdvainytė 8:21 | 21:9 | 21:8 Luknė Švarplytė + Sofija Butkutė 23'
206 U-13 MD 8.3 15:40 Gabija Žiaubrė + Amilė Aliukaitė 21:4 | 21:4 Beatričė Kuodytė + Eva Žukaitė 12'
207 U-13 MD 8.4 15:40 Augustė Vaitkutė + Gabija Grigaitė 21:6 | 21:4 Žemyna Urbaitė + Tadija Luzgauskaitė 12'
208 U-11 VD A-1:4 15:40 Benediktas Kuodys + Vilius Pileičikas 21:11 | 21:2 Justas Jurevičius + Elvinas Luzgauskas 16'
209 U-11 VD A-2:3 15:40 Rytis Ribikauskas + Motiejus Brazauskas 19:21 | 21:17 | 22:20 Kostas Kovas Rutkauskas + Denas Jonas Miseckas 26'
210 U-15 MD 4.1 15:40 Atilė Vyblova + Elija Sunkladaitė 21:13 | 21:18 Tautė Baltakytė + Emilė Bajorinaitė 18'
211 U-15 MD 4.2 16:00 Vaidilė Sutkaitytė + Joana Kazlauskaite 12:21 | 8:21 Liepa Murauskaitė + Ditė Kontrimaitė 16'
212 U-15 MD 5-8.1 16:00 Medeina Seniūnaitė + Adriana Juodviršytė 17:21 | 21:13 | 21:19 Izabelė Buterlevičiūtė + Viltė Navikaitė 32'
213 U-15 MD 5-8.2 16:00 Andra Urbonaitė + Ugnė Ladygaitė 21:10 | 21:14 Emilija Augulyte + Žemyna Žakevičiūtė 18'
214 U-15 MD 9-12.1 16:00 Dorotėja Užomeckaitė + Simona Repšytė 21:6 | 21:16 Deila Griūnaitė + Ugnė Klevinskaitė 16'
215 U-15 MD 9-12.2 16:00 Rusnė Pociūtė + Vytė Janulaitytė 16:21 | 15:21 Izabelė Januškaitė + Liucija Gaudutė 18'
216 U-15 VD 2.1 16:00 Tadas Rimkus + Jonas Aleknavičius 13:21 | 23:25 Rokas Krūminas + Ugnius Lygnugaris 24'
217 U-15 VD 3-4.1 16:00 Dovydas Paulauskas + Kipras Mašidlauskas 12:21 | 24:22 | 16:21 Vincas Vėjas Rutkauskas + Simonas Deltuva 34'
218 U-15 VD 5-6.1 16:00 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 21:18 | 22:20 Kipras Banelis + Markas Repšys 23'
219 U-15 VD 9-10.1 16:00 Milanas Kvietkauskas + Benediktas Andrijaitis 13:21 | 22:20 | 21:14 Jokūbas Raginis + Julius Baguckis 29'
220 U-13 VD A-1:3 16:00 Mykolas Raginis + Domas Meškauskas 21:9 | 21:16 Adas Gumauskas + Simonas Leonavičius 17'
221 U-13 VD A-2:4 16:20 Herkus Domantas + Paulius Gudaitis Gediminas Marcinkevičius + Ernestas Dainauskas
222 U-13 MD 4.1 16:20 Agota Baguckytė + Beatričė Užomeckaitė 21:13 | 21:13 Dominyka Rutkauskaite + Vakarė Girdvainytė 19'
223 U-13 MD 4.2 16:20 Gabija Žiaubrė + Amilė Aliukaitė 21:19 | 17:21 | 21:19 Augustė Vaitkutė + Gabija Grigaitė 36'
225 U-13 MD 5-8.2 16:20 Beatričė Kuodytė + Eva Žukaitė 21:5 | 21:10 Žemyna Urbaitė + Tadija Luzgauskaitė 15'
226 U-11 VD A-1:3 16:20 Benediktas Kuodys + Vilius Pileičikas 21:7 | 21:10 Kostas Kovas Rutkauskas + Denas Jonas Miseckas 17'
227 U-11 VD A-2:4 16:20 Rytis Ribikauskas + Motiejus Brazauskas 21:11 | 21:5 Justas Jurevičius + Elvinas Luzgauskas 15'
228 U-15 MD 2.1 16:20 Atilė Vyblova + Elija Sunkladaitė 21:19 | 21:10 Liepa Murauskaitė + Ditė Kontrimaitė 18'
229 U-15 MD 3-4.1 16:20 Tautė Baltakytė + Emilė Bajorinaitė 21:12 | 21:9 Vaidilė Sutkaitytė + Joana Kazlauskaite 17'
230 U-15 MD 5-6.1 16:20 Medeina Seniūnaitė + Adriana Juodviršytė 21:15 | 21:13 Andra Urbonaitė + Ugnė Ladygaitė 18'
231 U-15 MD 9-10.1 16:40 Dorotėja Užomeckaitė + Simona Repšytė 21:11 | 21:8 Izabelė Januškaitė + Liucija Gaudutė 17'
232 U-13 VD A-1:2 16:40 Mykolas Raginis + Domas Meškauskas 21:16 | 21:15 Herkus Domantas + Paulius Gudaitis 17'
233 U-13 VD A-3:4 16:40 Adas Gumauskas + Simonas Leonavičius Gediminas Marcinkevičius + Ernestas Dainauskas
234 U-13 MD 2.1 16:40 Agota Baguckytė + Beatričė Užomeckaitė 21:17 | 21:15 Gabija Žiaubrė + Amilė Aliukaitė 21'
235 U-13 MD 3-4.1 16:40 Dominyka Rutkauskaite + Vakarė Girdvainytė 13:21 | 16:21 Augustė Vaitkutė + Gabija Grigaitė 20'
236 U-13 MD 5-6.1 16:40 Luknė Švarplytė + Sofija Butkutė 21:10 | 21:12 Beatričė Kuodytė + Eva Žukaitė 16'
237 U-11 VD A-1:2 16:40 Benediktas Kuodys + Vilius Pileičikas 21:14 | 21:8 Rytis Ribikauskas + Motiejus Brazauskas 16'
238 U-11 VD A-3:4 16:40 Kostas Kovas Rutkauskas + Denas Jonas Miseckas 21:12 | 21:18 Justas Jurevičius + Elvinas Luzgauskas 22'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija