MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-18 02:08 took:215.0 s.

 

Tournaments

[A] Hummel Badminton League Season 2 Stage 3


2023 March 18 d.; RIO arena
MS WS MD WD XD
Suaug (A): 5 1 3 3.5 6 3 8 8.6
Suaug B (B): 10 5.8 8 2.3
Suaug C (C): 13 1.4 8 1.4 8 1.9
Suaug D (D): 8 1.1 11 1.4
Suaug E (E): 11 1 10 1 13 1.3

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Gintaras Bacevičius
    Margarita Noreikienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Mindaugas Lilas
    Gvidonė Miklovaitė
    21:18 | 21:12
    S9 Dainius Čeplinskas
    Agnė Čeplinskaitė
    16.2
  • S5 Edmundas Bajorinas
    Kristina Bagdonienė
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Jonas Daugėla
    Asta Rėčkuvienė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Vidmantas Jonikas
    Kristina Kalesinskienė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Saulius Blankas
    Inga Dagilienė
    21:23 | 29:27 | 21:14
    S11 Paulius Žakevičius
    Jurga Jankauskaite
    16.6
  • S7 Upamanyoo Bora
    Dovilė Girlevičiūtė
    13:21 | 21:16 | 11:21
    S10 Andrius Orlovas
    Sofija Orlovaitė
    16.7
  • S2 Giedrius Paškevičius
    Laura Paškevičienė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Gintaras Bacevičius
    Margarita Noreikienė
    17:21 | 16:21
    Mindaugas Lilas
    Gvidonė Miklovaitė
    8.1
  • Edmundas Bajorinas
    Kristina Bagdonienė
    16:21 | 18:21
    Jonas Daugėla
    Asta Rėčkuvienė
    8.2
  • Vidmantas Jonikas
    Kristina Kalesinskienė
    11:21 | 21:10 | 18:21
    Saulius Blankas
    Inga Dagilienė
    8.3
  • Andrius Orlovas
    Sofija Orlovaitė
    21:19 | 21:16
    Giedrius Paškevičius
    Laura Paškevičienė
    8.4
  • Mindaugas Lilas
    Gvidonė Miklovaitė
    21:14 | 15:21 | 15:21
    Jonas Daugėla
    Asta Rėčkuvienė
    4.1
  • Saulius Blankas
    Inga Dagilienė
    12:21 | 12:21
    Andrius Orlovas
    Sofija Orlovaitė
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Jonas Daugėla
    Asta Rėčkuvienė
    21:18 | 16:21 | 24:26
    Andrius Orlovas
    Sofija Orlovaitė
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Mindaugas Lilas
    Gvidonė Miklovaitė
    14:21 | 13:21
    Saulius Blankas
    Inga Dagilienė
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Gintaras Bacevičius
    Margarita Noreikienė
    20:22 | 13:21
    Edmundas Bajorinas
    Kristina Bagdonienė
    5-8.1
  • Vidmantas Jonikas
    Kristina Kalesinskienė
    22:20 | 21:07
    Giedrius Paškevičius
    Laura Paškevičienė
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Edmundas Bajorinas
    Kristina Bagdonienė
    22:20 | 21:18
    Vidmantas Jonikas
    Kristina Kalesinskienė
    5-6.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Dainius Čeplinskas
    Agnė Čeplinskaitė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Paulius Žakevičius
    Jurga Jankauskaite
    9-16.3
  • Upamanyoo Bora
    Dovilė Girlevičiūtė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Dainius Čeplinskas
    Agnė Čeplinskaitė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Paulius Žakevičius
    Jurga Jankauskaite
    21:19 | 14:21 | 12:21
    Upamanyoo Bora
    Dovilė Girlevičiūtė
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Dainius Čeplinskas
    Agnė Čeplinskaitė
    22:20 | 13:21 | 16:21
    Upamanyoo Bora
    Dovilė Girlevičiūtė
    9-10.1








Print version