MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-03-02 10:36 took:202.6 s.

 

Tournaments

[A] Narvesen Youth League 1 Stage 1


2023 September 09 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
MS WS MD WD XD
U-13: 10 1.4 13 1.4 5 1 6 1
U-15: 28 1.9 18 1.8 13 1 8 1
U-19: 20 5.7 16 3.4 9 2.9 6 1.3 9 1.8
U-19 B:

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Tadas Rimkus
    Ignas Martyšius
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Markas Repšys
    Rojus Vaitkevičius
    21:10 | 21:15
    S9 Julius Lukauskas
    Lukas Galdikas
    16.2
  • S5 Yehor Churkin
    Kasparas Draukšas
    21:7 | 21:7
    S12 Deiminas Tauškela
    Joris Marcinkevičius
    16.3
  • S4 Simonas Deltuva
    Rokas Daugėla
    21:8 | 21:5
    S13 Benas Kucinas
    Ignas Tamošauskas
    16.4
  • S3 Paulius Alijosius
    Jogaila Altaravičius
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Liutauras Sergėjevas
    Dovydas Guja
    21:7 | 21:11
    S11 Jokūbas Gumauskas
    Vincas Vėjas Rutkauskas
    16.6
  • S7 Benediktas Andrijaitis
    Matas Lingaitis
    21:18 | 8:21 | 14:21
    S10 Jokūbas Raginis
    Joris Čaikinas
    16.7
  • S2 Danielius Sukanka
    Arnas Jarmalauskas
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Tadas Rimkus
    Ignas Martyšius
    vs
    Markas Repšys
    Rojus Vaitkevičius
    8.1
  • Yehor Churkin
    Kasparas Draukšas
    22:20 | 22:24 | 21:16
    Simonas Deltuva
    Rokas Daugėla
    8.2
  • Paulius Alijosius
    Jogaila Altaravičius
    21:13 | 21:14
    Liutauras Sergėjevas
    Dovydas Guja
    8.3
  • Jokūbas Raginis
    Joris Čaikinas
    7:21 | 14:21
    Danielius Sukanka
    Arnas Jarmalauskas
    8.4
  • Markas Repšys
    Rojus Vaitkevičius
    21:17 | 17:21 | 12:21
    Yehor Churkin
    Kasparas Draukšas
    4.1
  • Paulius Alijosius
    Jogaila Altaravičius
    16:21 | 16:21
    Danielius Sukanka
    Arnas Jarmalauskas
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Yehor Churkin
    Kasparas Draukšas
    20:22 | 15:21
    Danielius Sukanka
    Arnas Jarmalauskas
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Markas Repšys
    Rojus Vaitkevičius
    19:21 | 14:21
    Paulius Alijosius
    Jogaila Altaravičius
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Tadas Rimkus
    Ignas Martyšius
    vs
    Simonas Deltuva
    Rokas Daugėla
    5-8.1
  • Liutauras Sergėjevas
    Dovydas Guja
    21:6 | 21:15
    Jokūbas Raginis
    Joris Čaikinas
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Simonas Deltuva
    Rokas Daugėla
    10:21 | 10:21
    Liutauras Sergėjevas
    Dovydas Guja
    5-6.1
  • PLACES: 7,8
    Tadas Rimkus
    Ignas Martyšius
    vs
    Jokūbas Raginis
    Joris Čaikinas
    7-8.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Julius Lukauskas
    Lukas Galdikas
    9-16.1
  • Deiminas Tauškela
    Joris Marcinkevičius
    20:22 | 12:21
    Benas Kucinas
    Ignas Tamošauskas
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Jokūbas Gumauskas
    Vincas Vėjas Rutkauskas
    9-16.3
  • Benediktas Andrijaitis
    Matas Lingaitis
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Julius Lukauskas
    Lukas Galdikas
    21:18 | 21:8
    Benas Kucinas
    Ignas Tamošauskas
    9-12.1
  • Jokūbas Gumauskas
    Vincas Vėjas Rutkauskas
    19:21 | 16:21
    Benediktas Andrijaitis
    Matas Lingaitis
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Julius Lukauskas
    Lukas Galdikas
    21:9 | 22:20
    Benediktas Andrijaitis
    Matas Lingaitis
    9-10.1
  • PLACES: 11,12
    Benas Kucinas
    Ignas Tamošauskas
    18:21 | 19:21
    Jokūbas Gumauskas
    Vincas Vėjas Rutkauskas
    11-12.1
PLACES: 13-16
  • Bye
    vs
    Deiminas Tauškela
    Joris Marcinkevičius
    13-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    13-16.2
  • PLACES: 13,14
    Deiminas Tauškela
    Joris Marcinkevičius
    vs
    Bye
    13-14.1



Registration time has expired





Print version