MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-15 02:08 took:225.6 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3 etapas) A, Aj


2023 Spalio 07 d. — 08 d.; Druskininkų sporto centras
VV MV VD MD MX
LT As: 14 48 10 48 11 24 7 24 15 24
LT Aj (LT Aj): 14 24 25 24 6 12 11 12 7 12

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Liepa Aleknavičiūtė
    Uliana Deremeshko
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Gretė Velykytė
    Marija Kolojanskaitė
    37' 21:19 | 20:22 | 17:21
    S9 Elija Sunkladaitė
    Atilė Vyblova
    16.2
  • S5 Meida Levickaitė
    Atėnė Peleckytė
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Marija Rimkutė
    Agota Narvilaite
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Amelija Klimaitė
    Nikolė Puchovičiūtė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Austėja Siniūtė
    Mila Leonovič
    18' 21:8 | 21:9
    S11 Skaja Dapkutė
    Ūla Budrytė
    16.6
  • S7 Danielė Grybytė
    Vakarė Trakšelytė
    35' 15:21 | 21:16 | 14:21
    S10 Liepa Leonavičiūtė
    Dangė Lygnugarytė
    16.7
  • S2 Gabija Beržinskaitė
    Liepa Budrytė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Liepa Aleknavičiūtė
    Uliana Deremeshko
    18' 21:15 | 21:12
    Elija Sunkladaitė
    Atilė Vyblova
    8.1
  • Meida Levickaitė
    Atėnė Peleckytė
    32' 21:11 | 16:21 | 22:20
    Marija Rimkutė
    Agota Narvilaite
    8.2
  • Amelija Klimaitė
    Nikolė Puchovičiūtė
    20' 21:6 | 21:19
    Austėja Siniūtė
    Mila Leonovič
    8.3
  • Liepa Leonavičiūtė
    Dangė Lygnugarytė
    22' 12:21 | 17:21
    Gabija Beržinskaitė
    Liepa Budrytė
    8.4
  • Liepa Aleknavičiūtė
    Uliana Deremeshko
    35' 21:15 | 17:21 | 21:19
    Meida Levickaitė
    Atėnė Peleckytė
    4.1
  • Amelija Klimaitė
    Nikolė Puchovičiūtė
    19' 21:10 | 21:15
    Gabija Beržinskaitė
    Liepa Budrytė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Liepa Aleknavičiūtė
    Uliana Deremeshko
    41' 20:22 | 21:16 | 22:24
    Amelija Klimaitė
    Nikolė Puchovičiūtė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Meida Levickaitė
    Atėnė Peleckytė
    21' 20:22 | 17:21
    Gabija Beržinskaitė
    Liepa Budrytė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Elija Sunkladaitė
    Atilė Vyblova
    20' 14:21 | 12:21
    Marija Rimkutė
    Agota Narvilaite
    5-8.1
  • Austėja Siniūtė
    Mila Leonovič
    27' 16:21 | 20:22
    Liepa Leonavičiūtė
    Dangė Lygnugarytė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Marija Rimkutė
    Agota Narvilaite
    38' 17:21 | 21:19 | 15:21
    Liepa Leonavičiūtė
    Dangė Lygnugarytė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Gretė Velykytė
    Marija Kolojanskaitė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Skaja Dapkutė
    Ūla Budrytė
    9-16.3
  • Danielė Grybytė
    Vakarė Trakšelytė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Gretė Velykytė
    Marija Kolojanskaitė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Skaja Dapkutė
    Ūla Budrytė
    18' 7:21 | 8:21
    Danielė Grybytė
    Vakarė Trakšelytė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Gretė Velykytė
    Marija Kolojanskaitė
    23' 13:21 | 17:21
    Danielė Grybytė
    Vakarė Trakšelytė
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija