MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

BAUEN Suaugusiųjų Lyga 3 etapas


2023 Gruodžio 09 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV VD MD MX
Suaug B (B): 11 4.2 11 3.1 4 1.1 9 2.3
Suaug C (C): 8 1.5 8 1 7 1.4
Suaug D (D): 6 0.55 8 1 7 1 9 1.2
Suaug E (E): 8 1 11 1 15 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Inga Dagilienė
    Gvidonė Miklovaitė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Dina Sulejeva
    Marta Vasilė
    14' 21:15 | 21:6
    S9 Ovidija Normantė
    Kristina Dumčiuvienė
    16.2
  • S5 Roma Nedzinskė
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Gintarė Juraitienė
    Inga Pečiulaitienė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Monika Miseckienė
    Laura Maleckienė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Virginija Kubilienė
    Dovilė Bučaitė
    30' 16:21 | 21:16 | 17:21
    S11 Aistė Bajorinienė
    Kristina Molderė
    16.6
  • S7 Kristina Dambrauskienė
    Roberta Baneviciene
    15' 21:9 | 21:13
    S10 Lina Sipavičiūtė
    Loreta Karaliene
    16.7
  • S2 Ingrida Kaminskaitė
    Deimantė Balčiūnaitytė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Inga Dagilienė
    Gvidonė Miklovaitė
    27' 21:12 | 10:21 | 10:21
    Dina Sulejeva
    Marta Vasilė
    8.1
  • Roma Nedzinskė
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    18' 9:21 | 18:21
    Gintarė Juraitienė
    Inga Pečiulaitienė
    8.2
  • Monika Miseckienė
    Laura Maleckienė
    13' 21:1 | 21:10
    Aistė Bajorinienė
    Kristina Molderė
    8.3
  • Kristina Dambrauskienė
    Roberta Baneviciene
    18' 21:18 | 21:12
    Ingrida Kaminskaitė
    Deimantė Balčiūnaitytė
    8.4
  • Dina Sulejeva
    Marta Vasilė
    18' 21:9 | 21:13
    Gintarė Juraitienė
    Inga Pečiulaitienė
    4.1
  • Monika Miseckienė
    Laura Maleckienė
    30' 21:15 | 15:21 | 21:11
    Kristina Dambrauskienė
    Roberta Baneviciene
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Dina Sulejeva
    Marta Vasilė
    30' 9:21 | 21:11 | 21:18
    Monika Miseckienė
    Laura Maleckienė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Gintarė Juraitienė
    Inga Pečiulaitienė
    18' 11:21 | 15:21
    Kristina Dambrauskienė
    Roberta Baneviciene
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Inga Dagilienė
    Gvidonė Miklovaitė
    17' 21:14 | 21:12
    Roma Nedzinskė
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    5-8.1
  • Aistė Bajorinienė
    Kristina Molderė
    17' 17:21 | 11:21
    Ingrida Kaminskaitė
    Deimantė Balčiūnaitytė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Inga Dagilienė
    Gvidonė Miklovaitė
    33' 21:23 | 21:17 | 21:14
    Ingrida Kaminskaitė
    Deimantė Balčiūnaitytė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Ovidija Normantė
    Kristina Dumčiuvienė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Virginija Kubilienė
    Dovilė Bučaitė
    9-16.3
  • Lina Sipavičiūtė
    Loreta Karaliene
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Ovidija Normantė
    Kristina Dumčiuvienė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Virginija Kubilienė
    Dovilė Bučaitė
    17' 21:16 | 21:19
    Lina Sipavičiūtė
    Loreta Karaliene
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Ovidija Normantė
    Kristina Dumčiuvienė
    12' 21:4 | 21:13
    Virginija Kubilienė
    Dovilė Bučaitė
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija