MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

BAUEN Suaugusiųjų Lyga 3 etapas


2023 Gruodžio 09 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV VD MD MX
Suaug B (B): 11 4.2 11 3.1 4 1.1 9 2.3
Suaug C (C): 8 1.5 8 1 7 1.4
Suaug D (D): 6 0.55 8 1 7 1 9 1.2
Suaug E (E): 8 1 11 1 15 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Mindaugas Jonaitis
    Gvidonė Miklovaitė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Tomas Venys
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    28' 21:18 | 10:21 | 8:21
    S9 Vidmantas Gumauskas
    Aistė Bajorinienė
    16.2
  • S5 Vaidas Šmitas
    Gintarė Vaitkienė
    15' 21:10 | 21:15
    S12 Marius Miškinis
    Lina Sipavičiūtė
    16.3
  • S4 Vaidas Sabaliauskas
    Virginija Kubilienė
    15' 21:11 | 21:14
    S13 Ričardas Karalius
    Loreta Karaliene
    16.4
  • S3 Rimvydas Petrukaitis
    Gintarė Juraitienė
    vs
    S14 Justas Mankus
    Kristina Dumčiuvienė

    (Trauma)
    16.5
  • S6 Tomas Deltuva
    Airida Valaite
    17' 15:21 | 15:21
    S11 Mindaugas Žemaitis
    Ilona Pocienė
    16.6
  • S7 Alius Koroliovas
    Kristina Molderė
    19' 19:21 | 14:21
    S10 - Aliaksei Rukin
    - Tatsiana Kalasouskaya
    16.7
  • S2 Nerijus Mašalaitis
    Roma Nedzinskė
    14' 21:12 | 21:14
    S15 Jokūbas Montautas
    Dovilė Bučaitė
    16.8
  • Mindaugas Jonaitis
    Gvidonė Miklovaitė
    18' 15:21 | 14:21
    Vidmantas Gumauskas
    Aistė Bajorinienė
    8.1
  • Vaidas Šmitas
    Gintarė Vaitkienė
    17' 21:15 | 21:14
    Vaidas Sabaliauskas
    Virginija Kubilienė
    8.2
  • Rimvydas Petrukaitis
    Gintarė Juraitienė
    28' 9:21 | 21:14 | 23:21
    Mindaugas Žemaitis
    Ilona Pocienė
    8.3
  • - Aliaksei Rukin
    - Tatsiana Kalasouskaya
    17' 12:21 | 18:21
    Nerijus Mašalaitis
    Roma Nedzinskė
    8.4
  • Vidmantas Gumauskas
    Aistė Bajorinienė
    18' 21:10 | 21:12
    Vaidas Šmitas
    Gintarė Vaitkienė
    4.1
  • Rimvydas Petrukaitis
    Gintarė Juraitienė
    28' 19:21 | 21:16 | 20:22
    Nerijus Mašalaitis
    Roma Nedzinskė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Vidmantas Gumauskas
    Aistė Bajorinienė
    21' 21:23 | 18:21
    Nerijus Mašalaitis
    Roma Nedzinskė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Vaidas Šmitas
    Gintarė Vaitkienė
    26' 13:21 | 21:15 | 21:14
    Rimvydas Petrukaitis
    Gintarė Juraitienė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Mindaugas Jonaitis
    Gvidonė Miklovaitė
    16' 21:17 | 21:14
    Vaidas Sabaliauskas
    Virginija Kubilienė
    5-8.1
  • Mindaugas Žemaitis
    Ilona Pocienė
    18' 21:11 | 21:18
    - Aliaksei Rukin
    - Tatsiana Kalasouskaya
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Mindaugas Jonaitis
    Gvidonė Miklovaitė
    16' 13:21 | 12:21
    Mindaugas Žemaitis
    Ilona Pocienė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Tomas Venys
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    9-16.1
  • Marius Miškinis
    Lina Sipavičiūtė
    30' 15:21 | 21:12 | 18:21
    Ričardas Karalius
    Loreta Karaliene
    9-16.2
  • Justas Mankus
    Kristina Dumčiuvienė
    vs
    Tomas Deltuva
    Airida Valaite

    (Trauma)
    9-16.3
  • Alius Koroliovas
    Kristina Molderė
    33' 15:21 | 23:21 | 23:21
    Jokūbas Montautas
    Dovilė Bučaitė
    9-16.4
  • Tomas Venys
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    15' 21:9 | 21:14
    Ričardas Karalius
    Loreta Karaliene
    9-12.1
  • Tomas Deltuva
    Airida Valaite
    24' 19:21 | 21:9 | 21:9
    Alius Koroliovas
    Kristina Molderė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Tomas Venys
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    26' 17:21 | 21:18 | 21:9
    Tomas Deltuva
    Airida Valaite
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija