MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

AUKŠTAITIJOS TAURĖ


2023 Spalio 14 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD
U-13: 17 1.2 20 1.1 6 1 9 1
U-15: 28 1.9 16 1.3 12 1 6 1
U-19: 10 1.5 4 0.5 5 1 3 0.5

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
2 U-13 VV 32.10 1d. 09:30 Ąžuolas Burneika - 22:20 | 21:23 | 21:17 - Leonardas Ramanauskas 28'
3 U-13 VV 32.15 1d. 09:30 Oskaras Lubauskas - - Ilia Skuridin
4 U-13 VV 16.2 1d. 09:30 Paulius Marčiukaitis - 11:21 | 11:21 - Jonas Kvedaras 14'
5 U-13 VV 16.3 1d. 09:30 Vilandas Voroneckis - 21:6 | 21:10 - Dan Ryškevič 15'
6 U-13 VV 16.4 1d. 09:30 Karolis Repčenka - 5:21 | 6:21 - Mykolas Raginis
7 U-13 VV 16.6 1d. 09:30 Tadas Ladyga - 22:24 | 12:21 - Eimantas Ronkaitis
8 U-13 VV 16.7 1d. 09:30 Darius Černauskas - 21:4 | 21:13 - Bernardas Jasulaitis
10 U-13 VV 16.5 1d. 09:55 Steponas Svorobovičius - 21:5 | 21:8 - Ąžuolas Burneika 12'
11 U-13 VV 16.8 1d. 09:55 Oskaras Lubauskas - 12:21 | 11:21 - Povilas Mardosa 15'
12 U-13 MV 32.2 1d. 09:55 Elzė Čerauskaitė - 21:1 | 21:2 - Arinta Selevaite 12'
13 U-13 MV 32.7 1d. 09:55 Žemyna Žakevičiūtė - 21:6 | 21:10 - Rugilė Dobilaitytė 14'
14 U-13 MV 32.10 1d. 09:55 Gabija Žiaubrė - 15:21 | 16:21 - Viktorija Morkūnaitė
15 U-13 MV 32.15 1d. 09:55 Mėta Jurkevičiūtė - 21:11 | 21:5 - Ūla Mažeikaitė
16 U-13 VV 8.2 1d. 09:55 Vilandas Voroneckis - 10:21 | 15:21 - Mykolas Raginis
17 U-13 VV 8.1 1d. 10:20 Kipras Mašidlauskas - 21:15 | 21:5 - Jonas Kvedaras 19'
18 U-13 VV 8.3 1d. 10:20 Steponas Svorobovičius - 21:3 | 21:8 - Eimantas Ronkaitis 11'
19 U-13 VV 8.4 1d. 10:20 Darius Černauskas - 21:19 | 11:21 | 16:21 - Povilas Mardosa 27'
21 U-13 VV 9-16.2 1d. 10:20 Dan Ryškevič - 21:13 | 21:15 - Karolis Repčenka
22 U-13 VV 9-16.3 1d. 10:20 Ąžuolas Burneika - 21:15 | 92:1 | 16:21 - Tadas Ladyga
23 U-13 VV 9-16.4 1d. 10:20 Bernardas Jasulaitis - 21:19 | 21:19 - Oskaras Lubauskas
24 U-13 MV 16.1 1d. 10:20 Gerda Lipa - 17:21 | 21:13 | 12:21 - Elzė Čerauskaitė 30'
25 U-13 MV 16.2 1d. 10:45 Gabija Grigaitė - 17:21 | 17:21 - Gabrielė Pranckevičiūtė
26 U-13 MV 16.3 1d. 10:45 Žemyna Deniušaitė - 21:18 | 21:17 - Austėja Giedraitytė
27 U-13 MV 16.4 1d. 10:45 Žemyna Žakevičiūtė - 21:16 | 21:17 - Miglė Kandroškaitė 21'
28 U-13 MV 16.5 1d. 10:45 Ugnė Ladygaitė - 23:25 | 16:21 - Viktorija Morkūnaitė 17'
29 U-13 MV 16.6 1d. 10:45 Augustė Vaitkutė - 9:21 | 12:21 - Beatričė Jasulaitytė
30 U-13 MV 16.7 1d. 10:45 Marija Rasickaitė - 19:21 | 21:18 | 21:8 - Greta Malkevičiūtė
31 U-13 MV 16.8 1d. 10:45 Mėta Jurkevičiūtė - 12:21 | 17:21 - Amilė Aliukaitė 15'
32 U-13 VV 4.1 1d. 10:45 Kipras Mašidlauskas - 21:15 | 21:11 - Mykolas Raginis 21'
33 U-13 VV 4.2 1d. 11:10 Steponas Svorobovičius - 17:21 | 11:21 - Povilas Mardosa 17'
34 U-13 VV 5-8.1 1d. 11:10 Jonas Kvedaras - 21:18 | 21:14 - Vilandas Voroneckis 22'
35 U-13 VV 5-8.2 1d. 11:10 Eimantas Ronkaitis - 21:19 | 9:21 | 15:21 - Darius Černauskas 29'
36 U-13 VV 9-12.1 1d. 11:10 Paulius Marčiukaitis - 21:19 | 21:18 - Dan Ryškevič
37 U-13 VV 9-12.2 1d. 11:10 Tadas Ladyga - 21:14 | 21:18 - Bernardas Jasulaitis
38 U-13 VV 17-20.2 1d. 11:10 Leonardas Ramanauskas - 21:0 | 21:0 - Ilia Skuridin
39 U-13 MV 8.1 1d. 11:10 Elzė Čerauskaitė - 21:17 | 21:3 - Gabrielė Pranckevičiūtė 16'
40 U-13 MV 8.2 1d. 11:10 Žemyna Deniušaitė - 13:21 | 21:23 - Žemyna Žakevičiūtė 22'
41 U-13 MV 8.3 1d. 11:35 Viktorija Morkūnaitė - 12:21 | 17:21 - Beatričė Jasulaitytė
42 U-13 MV 8.4 1d. 11:35 Marija Rasickaitė - 10:21 | 11:21 - Amilė Aliukaitė
43 U-13 MV 9-16.1 1d. 11:35 Gerda Lipa - 21:9 | 21:10 - Gabija Grigaitė 9'
44 U-13 MV 9-16.2 1d. 11:35 Austėja Giedraitytė - 9:21 | 17:21 - Miglė Kandroškaitė
45 U-13 MV 9-16.3 1d. 11:35 Ugnė Ladygaitė - 21:11 | 21:15 - Augustė Vaitkutė 15'
46 U-13 MV 9-16.4 1d. 11:35 Greta Malkevičiūtė - 16:21 | 13:21 - Mėta Jurkevičiūtė
47 U-13 MV 4.1 1d. 11:35 Elzė Čerauskaitė - 21:3 | 21:4 - Žemyna Žakevičiūtė
48 U-13 MV 5-8.1 1d. 11:35 Gabrielė Pranckevičiūtė - 21:15 | 21:14 - Žemyna Deniušaitė 17'
49 U-13 MV 4.2 1d. 12:00 Beatričė Jasulaitytė - 16:21 | 10:21 - Amilė Aliukaitė 16'
50 U-13 MV 5-8.2 1d. 12:00 Viktorija Morkūnaitė - 7:21 | 4:21 - Marija Rasickaitė
51 U-13 MV 9-12.1 1d. 12:00 Gerda Lipa - 23:25 | 21:16 | 21:8 - Miglė Kandroškaitė 26'
52 U-13 MV 9-12.2 1d. 12:00 Ugnė Ladygaitė - 17:21 | 8:21 - Mėta Jurkevičiūtė 14'
53 U-13 MV 17-20.1 1d. 12:00 Arinta Selevaite - 21:9 | 21:11 - Rugilė Dobilaitytė 19'
54 U-13 MV 17-20.2 1d. 12:00 Gabija Žiaubrė - 21:2 | 21:8 - Ūla Mažeikaitė
55 U-13 VV 2.1 1d. 12:00 Kipras Mašidlauskas - 21:6 | 21:9 - Povilas Mardosa 15'
56 U-13 VV 3-4.1 1d. 12:00 Mykolas Raginis - 21:16 | 21:13 - Steponas Svorobovičius 17'
57 U-13 VV 5-6.1 1d. 12:25 Jonas Kvedaras - 21:12 | 21:10 - Darius Černauskas
58 U-13 VV 9-10.1 1d. 12:25 Paulius Marčiukaitis - 16:21 | 21:16 | 18:21 - Tadas Ladyga
60 U-13 MV 2.1 1d. 12:25 Elzė Čerauskaitė - 21:7 | 21:13 - Amilė Aliukaitė 19'
61 U-13 MV 3-4.1 1d. 12:25 Žemyna Žakevičiūtė - 8:21 | 6:21 - Beatričė Jasulaitytė 14'
62 U-13 MV 5-6.1 1d. 12:25 Gabrielė Pranckevičiūtė - 14:21 | 18:21 - Marija Rasickaitė
63 U-13 MV 9-10.1 1d. 12:25 Gerda Lipa - 19:21 | 20:22 - Mėta Jurkevičiūtė 26'
64 U-13 MV 17-18.1 1d. 12:25 Arinta Selevaite - 12:21 | 7:21 - Gabija Žiaubrė 15'
65 U-15 VV 32.2 1d. 12:50 Mindaugas Žiemys - 21:8 | 21:6 - Oliveris Garas
66 U-15 VV 32.3 1d. 12:50 Markas Repšys - 21:7 | 21:6 - Joris Ledzinskas
67 U-15 VV 32.4 1d. 12:50 Vytautas Vaitkus - 21:9 | 21:6 - Danielius Bagavičius
68 U-15 VV 32.5 1d. 12:50 Faustas Sabūnas - 21:9 | 18:21 | 21:19 - Benas Kucinas
69 U-15 VV 32.6 1d. 12:50 Naglis Turūta - 21:4 | 21:3 - Matas Petraitis 12'
70 U-15 VV 32.7 1d. 12:50 Motiejus Jaseliūnas - 21:12 | 20:22 | 14:21 - Jokūbas Raginis 35'
71 U-15 VV 32.8 1d. 12:50 Danielius Sukanka - 21:7 | 21:4 - Benas Undzenas 11'
72 U-15 VV 32.10 1d. 12:50 Seed #14 - Augustas Petravičius
73 U-15 VV 32.11 1d. 13:15 Simas Stalauskas - 21:15 | 21:14 - Deiminas Tauškela
74 U-15 VV 32.12 1d. 13:15 Albertas Bašys - 21:10 | 21:7 - Juozas Digimas
75 U-15 VV 32.13 1d. 13:15 Simonas Pipiras - 21:5 | 21:7 - Džiugas Tekorius 19'
76 U-15 VV 32.14 1d. 13:15 Dovydas Paulauskas - 23:21 | 21:12 - Joris Čaikinas
77 U-15 VV 32.15 1d. 13:15 Aidas Gudelis - 14:21 | 15:21 - Herkus Peciukonis 18'
78 U-13 VD 8.1 1d. 13:15 Povilas Mardosa + Kipras Mašidlauskas Seed #8
79 U-13 VD 8.2 1d. 13:15 Seed #4 Bernardas Jasulaitis + Dan Ryškevič
80 U-13 VD 8.3 1d. 13:15 Karolis Repčenka + Tadas Ladyga 12:21 | 11:21 Oskaras Lubauskas + Eimantas Ronkaitis 17'
81 U-13 VD 8.4 1d. 13:40 Steponas Svorobovičius + Paulius Marčiukaitis 21:14 | 21:9 Jonas Kvedaras + Leonardas Ramanauskas
83 U-13 MD 16.6 1d. 13:40 Austėja Giedraitytė + Žemyna Deniušaitė 21:8 | 21:18 Ūla Mažeikaitė + Arinta Selevaite
84 U-13 MD 16.7 1d. 13:40 Gabija Grigaitė + Viktorija Morkūnaitė 13:21 | 21:16 | 15:21 Žemyna Žakevičiūtė + Augustė Vaitkutė 29'
85 U-15 VV 16.1 1d. 13:40 Arnas Jarmalauskas - 21:14 | 19:21 | 21:12 - Mindaugas Žiemys
86 U-15 VV 16.2 1d. 13:40 Markas Repšys - 20:22 | 14:21 - Vytautas Vaitkus
87 U-15 VV 16.3 1d. 13:40 Faustas Sabūnas - 17:21 | 9:21 - Naglis Turūta 17'
88 U-15 VV 16.4 1d. 13:40 Jokūbas Raginis - 17:21 | 14:21 - Danielius Sukanka 15'
89 U-15 VV 16.5 1d. 14:05 Liudas Gruodis - 21:7 | 21:6 - Augustas Petravičius 14'
90 U-15 VV 16.6 1d. 14:05 Simas Stalauskas - 14:21 | 21:14 | 21:19 - Albertas Bašys
91 U-15 VV 16.7 1d. 14:05 Simonas Pipiras - 20:22 | 15:21 - Dovydas Paulauskas
92 U-15 VV 16.8 1d. 14:05 Herkus Peciukonis - 8:21 | 11:21 - Ignas Martyšius
93 U-15 VV 17-32.2 1d. 14:05 Joris Ledzinskas - 21:19 | 22:20 - Danielius Bagavičius 20'
94 U-15 VV 17-32.3 1d. 14:05 Benas Kucinas - 21:12 | 21:15 - Matas Petraitis 16'
95 U-15 VV 17-32.4 1d. 14:05 Motiejus Jaseliūnas - 21:14 | 21:11 - Benas Undzenas 14'
96 U-15 VV 17-32.6 1d. 14:05 Deiminas Tauškela - 22:20 | 18:21 | 18:21 - Juozas Digimas 26'
97 U-15 VV 17-32.7 1d. 14:30 Džiugas Tekorius - 16:21 | 17:21 - Joris Čaikinas
98 U-13 VD 4.1 1d. 14:30 Povilas Mardosa + Kipras Mašidlauskas 21:8 | 21:6 Bernardas Jasulaitis + Dan Ryškevič
99 U-13 VD 4.2 1d. 14:30 Oskaras Lubauskas + Eimantas Ronkaitis 10:21 | 7:21 Steponas Svorobovičius + Paulius Marčiukaitis 18'
101 U-13 VD 5-8.2 1d. 14:30 Karolis Repčenka + Tadas Ladyga 10:21 | 22:20 | 12:21 Jonas Kvedaras + Leonardas Ramanauskas 27'
103 U-13 MD 8.2 1d. 14:30 Amilė Aliukaitė + Gabija Žiaubrė 7:21 | 10:21 Ugnė Ladygaitė + Elzė Čerauskaitė 18'
104 U-13 MD 8.3 1d. 14:30 Greta Malkevičiūtė + Gabrielė Pranckevičiūtė 21:18 | 21:14 Austėja Giedraitytė + Žemyna Deniušaitė
105 U-13 MD 8.4 1d. 14:55 Žemyna Žakevičiūtė + Augustė Vaitkutė 12:21 | 4:21 Gerda Lipa + Marija Rasickaitė
106 U-15 VV 8.1 1d. 14:55 Arnas Jarmalauskas - 21:10 | 21:13 - Vytautas Vaitkus 13'
107 U-15 VV 8.2 1d. 14:55 Naglis Turūta - 15:21 | 20:22 - Danielius Sukanka
108 U-15 VV 8.3 1d. 14:55 Liudas Gruodis - 21:10 | 21:7 - Simas Stalauskas
109 U-15 VV 8.4 1d. 14:55 Dovydas Paulauskas - 10:21 | 21:18 | 13:21 - Ignas Martyšius 32'
110 U-15 VV 9-16.1 1d. 14:55 Mindaugas Žiemys - 15:21 | 19:21 - Markas Repšys 20'
111 U-15 VV 9-16.2 1d. 14:55 Faustas Sabūnas - 17:21 | 21:14 | 21:16 - Jokūbas Raginis 31'
112 U-15 VV 9-16.3 1d. 14:55 Augustas Petravičius - 16:21 | 15:21 - Albertas Bašys
113 U-15 VV 9-16.4 1d. 15:20 Simonas Pipiras - 21:5 | 21:18 - Herkus Peciukonis
114 U-15 VV 17-24.1 1d. 15:20 Oliveris Garas - 21:14 | 21:13 - Joris Ledzinskas
115 U-15 VV 17-24.2 1d. 15:20 Benas Kucinas - 12:21 | 13:21 - Motiejus Jaseliūnas 15'
117 U-15 VV 17-24.4 1d. 15:20 Joris Čaikinas - 21:19 | 21:19 - Aidas Gudelis 20'
118 U-13 VD 2.1 1d. 15:20 Povilas Mardosa + Kipras Mašidlauskas 21:14 | 21:7 Steponas Svorobovičius + Paulius Marčiukaitis 17'
119 U-13 VD 3-4.1 1d. 15:20 Bernardas Jasulaitis + Dan Ryškevič 10:21 | 10:21 Oskaras Lubauskas + Eimantas Ronkaitis
121 U-13 MD 4.1 1d. 15:45 Miglė Kandroškaitė + Beatričė Jasulaitytė 11:21 | 8:21 Ugnė Ladygaitė + Elzė Čerauskaitė 20'
122 U-13 MD 4.2 1d. 15:45 Greta Malkevičiūtė + Gabrielė Pranckevičiūtė 11:21 | 17:21 Gerda Lipa + Marija Rasickaitė 17'
124 U-13 MD 5-8.2 1d. 15:45 Austėja Giedraitytė + Žemyna Deniušaitė 18:21 | 17:21 Žemyna Žakevičiūtė + Augustė Vaitkutė 23'
125 U-13 MD 9-12.2 1d. 15:45 Ūla Mažeikaitė + Arinta Selevaite 21:0 | 21:0 Gabija Grigaitė + Viktorija Morkūnaitė
126 U-15 VV 4.1 1d. 15:45 Arnas Jarmalauskas - 21:16 | 21:17 - Danielius Sukanka
127 U-15 VV 4.2 1d. 15:45 Liudas Gruodis - 21:16 | 21:16 - Ignas Martyšius
128 U-15 VV 5-8.1 1d. 15:45 Vytautas Vaitkus - 18:21 | 19:21 - Naglis Turūta
129 U-15 VV 5-8.2 1d. 16:10 Simas Stalauskas - 21:16 | 14:21 | 18:21 - Dovydas Paulauskas
130 U-15 VV 9-12.1 1d. 16:10 Markas Repšys - 21:17 | 21:14 - Faustas Sabūnas 18'
131 U-15 VV 9-12.2 1d. 16:10 Albertas Bašys - 12:21 | 12:21 - Simonas Pipiras 22'
132 U-15 VV 17-20.1 1d. 16:10 Oliveris Garas - 9:21 | 21:17 | 22:20 - Motiejus Jaseliūnas 26'
133 U-15 VV 17-20.2 1d. 16:10 Juozas Digimas - 7:21 | 5:21 - Joris Čaikinas
134 U-13 MD 2.1 1d. 16:10 Ugnė Ladygaitė + Elzė Čerauskaitė 21:19 | 21:15 Gerda Lipa + Marija Rasickaitė 22'
135 U-13 MD 3-4.1 1d. 16:10 Miglė Kandroškaitė + Beatričė Jasulaitytė 6:21 | 10:21 Greta Malkevičiūtė + Gabrielė Pranckevičiūtė 16'
136 U-13 MD 5-6.1 1d. 16:10 Amilė Aliukaitė + Gabija Žiaubrė 21:17 | 21:17 Žemyna Žakevičiūtė + Augustė Vaitkutė
138 U-15 MV 16.1 1d. 16:35 Austėja Palčinskaitė - 21:6 | 21:10 - Rusnė Talačkaitė 12'
139 U-15 MV 16.2 1d. 16:35 Liepa Kisieliūtė - 12:21 | 21:18 | 14:21 - Ema Blinstrubaitė
140 U-15 MV 16.3 1d. 16:35 Eva Kavaliauskaitė - 21:7 | 21:7 - Ema Čebaitė
141 U-15 MV 16.4 1d. 16:35 Liepa Titaitė - 21:11 | 21:12 - Mona Kasparavičiūtė 17'
142 U-15 MV 16.5 1d. 16:35 Viltė Navikaitė - 21:6 | 21:5 - Emilija Augulyte
143 U-15 MV 16.6 1d. 16:35 Adriana Juodviršytė - 21:16 | 18:21 | 21:11 - Emilija Kriaučiūnaitė
144 U-15 MV 16.7 1d. 16:35 Augustė Klimaitė - 21:8 | 21:7 - Agnė Glodenytė 13'
145 U-15 MV 16.8 1d. 17:00 Meda Šidlauskaitė - 21:18 | 21:14 - Anelė Mikėnaitė 16'
146 U-19 VV 16.2 1d. 17:00 Deividas Gudžinskas - 21:9 | 21:8 - Ilija Sosnovskis
147 U-19 VV 16.7 1d. 17:00 Eimantas Krikščiūnas - 21:16 | 21:8 - Maksim Samulev 17'
148 U-19 MV A-1:4 1d. 17:00 Grėtė Vyšniauskaitė - 21:10 | 21:5 - Viktorija Zalubaite
149 U-19 MV A-2:3 1d. 17:00 Karina Lipa - 12:21 | 7:21 - Goda Gudaitė 13'
150 U-15 VV 2.1 1d. 17:00 Arnas Jarmalauskas - 21:16 | 20:22 | 21:15 - Liudas Gruodis 30'
151 U-15 VV 3-4.1 1d. 17:00 Danielius Sukanka - 15:21 | 15:21 - Ignas Martyšius 16'
152 U-15 VV 5-6.1 1d. 17:00 Naglis Turūta - 12:21 | 10:21 - Dovydas Paulauskas
153 U-15 VV 9-10.1 1d. 17:25 Markas Repšys - 13:21 | 16:21 - Simonas Pipiras
154 U-15 VV 17-18.1 1d. 17:25 Oliveris Garas - 7:21 | 10:21 - Joris Čaikinas
155 U-19 VV 8.1 1d. 17:25 Vaidas Voroneckis - 21:6 | 21:11 - Deividas Gudžinskas
156 U-19 VV 8.2 1d. 17:25 Jonas Bukėnas - 9:21 | 4:21 - Žygimantas Molis 14'
157 U-19 VV 8.3 1d. 17:25 Kipras Nugaras - 21:11 | 21:7 - Arnas Verbickas 13'
158 U-19 VV 8.4 1d. 17:25 Eimantas Krikščiūnas - 20:22 | 10:21 - Saulius Valasevičius
159 U-19 MV A-1:3 1d. 17:25 Grėtė Vyšniauskaitė - 19:21 | 16:21 - Goda Gudaitė 19'
160 U-19 MV A-2:4 1d. 17:25 Karina Lipa - 21:8 | 21:7 - Viktorija Zalubaite
161 U-15 MV 8.1 1d. 17:50 Austėja Palčinskaitė - 21:12 | 20:22 | 21:18 - Ema Blinstrubaitė 31'
162 U-15 MV 8.2 1d. 17:50 Eva Kavaliauskaitė - 21:16 | 17:21 | 21:12 - Liepa Titaitė
163 U-15 MV 8.3 1d. 17:50 Viltė Navikaitė - 21:15 | 21:11 - Adriana Juodviršytė 17'
164 U-15 MV 8.4 1d. 17:50 Augustė Klimaitė - 21:19 | 13:21 | 10:21 - Meda Šidlauskaitė 25'
165 U-15 MV 9-16.1 1d. 17:50 Rusnė Talačkaitė - 13:21 | 15:21 - Liepa Kisieliūtė
166 U-15 MV 9-16.2 1d. 17:50 Ema Čebaitė - 15:21 | 21:19 | 15:21 - Mona Kasparavičiūtė
167 U-15 MV 9-16.3 1d. 17:50 Emilija Augulyte - 9:21 | 12:21 - Emilija Kriaučiūnaitė 11'
168 U-15 MV 9-16.4 1d. 17:50 Agnė Glodenytė - 16:21 | 21:19 | 14:21 - Anelė Mikėnaitė
169 U-15 VD 16.2 1d. 18:15 Seed #8 Jokūbas Raginis + Mykolas Raginis
170 U-15 VD 16.3 1d. 18:15 Albertas Bašys + Aidas Gudelis 23:21 | 21:12 Benas Kucinas + Herkus Peciukonis 21'
171 U-15 VD 16.4 1d. 18:15 Oliveris Garas + Augustas Petravičius 21:15 | 21:17 Joris Ledzinskas + Benas Undzenas
172 U-15 VD 16.6 1d. 18:15 Joris Čaikinas + Markas Repšys 21:12 | 15:21 | 21:19 Vytautas Vaitkus + Džiugas Tekorius 28'
173 U-15 VD 16.7 1d. 18:15 Mindaugas Žiemys + Dovydas Paulauskas 21:6 | 21:11 Danielius Bagavičius + Deiminas Tauškela 15'
174 U-19 MV A-1:2 1d. 18:15 Grėtė Vyšniauskaitė - 21:13 | 21:4 - Karina Lipa
175 U-19 MV A-3:4 1d. 18:15 Goda Gudaitė - 21:7 | 21:3 - Viktorija Zalubaite 12'
176 U-19 VV 4.1 1d. 18:15 Vaidas Voroneckis - 23:21 | 19:21 | 15:21 - Žygimantas Molis
177 U-19 VV 4.2 1d. 18:40 Kipras Nugaras - 21:19 | 21:23 | 21:15 - Saulius Valasevičius
178 U-19 VV 5-8.1 1d. 18:40 Deividas Gudžinskas - 15:21 | 24:22 | 21:15 - Jonas Bukėnas
179 U-19 VV 5-8.2 1d. 18:40 Arnas Verbickas - 11:21 | 18:21 - Eimantas Krikščiūnas 14'
180 U-15 VD 8.1 1d. 18:40 Arnas Jarmalauskas + Danielius Sukanka 21:7 | 21:13 Jokūbas Raginis + Mykolas Raginis 13'
181 U-15 VD 8.2 1d. 18:40 Albertas Bašys + Aidas Gudelis 21:9 | 21:15 Oliveris Garas + Augustas Petravičius 18'
182 U-15 VD 8.3 1d. 18:40 Simonas Pipiras + Simas Stalauskas 18:21 | 21:15 | 21:12 Joris Čaikinas + Markas Repšys 34'
183 U-15 VD 8.4 1d. 18:40 Mindaugas Žiemys + Dovydas Paulauskas 16:21 | 15:21 Liudas Gruodis + Ignas Martyšius
184 U-15 VD 9-16.2 1d. 18:40 Benas Kucinas + Herkus Peciukonis 21:13 | 21:9 Joris Ledzinskas + Benas Undzenas 16'
185 U-15 MV 4.1 1d. 19:05 Austėja Palčinskaitė - 21:10 | 21:13 - Eva Kavaliauskaitė 18'
186 U-15 MV 4.2 1d. 19:05 Viltė Navikaitė - 20:22 | 21:19 | 21:9 - Meda Šidlauskaitė 30'
187 U-15 MV 5-8.1 1d. 19:05 Ema Blinstrubaitė - 18:21 | 21:11 | 21:18 - Liepa Titaitė 25'
188 U-15 MV 5-8.2 1d. 19:05 Adriana Juodviršytė - 18:21 | 8:21 - Augustė Klimaitė
189 U-15 MV 9-12.1 1d. 19:05 Liepa Kisieliūtė - 21:13 | 21:9 - Mona Kasparavičiūtė
190 U-15 MV 9-12.2 1d. 19:05 Emilija Kriaučiūnaitė - 21:19 | 10:21 | 16:21 - Anelė Mikėnaitė
191 U-19 MD A-2:3 1d. 19:05 Karina Lipa + Mona Kasparavičiūtė 21:5 | 21:7 Viktorija Zalubaite + Rugilė Dobilaitytė
192 U-19 VV 2.1 1d. 19:05 Žygimantas Molis - 21:12 | 21:17 - Kipras Nugaras
193 U-19 VV 3-4.1 1d. 19:30 Vaidas Voroneckis - 21:17 | 21:15 - Saulius Valasevičius 21'
194 U-19 VV 5-6.1 1d. 19:30 Deividas Gudžinskas - 18:21 | 15:21 - Eimantas Krikščiūnas 21'
195 U-19 VV 9-10.1 1d. 19:30 Ilija Sosnovskis - 18:21 | 10:21 - Maksim Samulev 15'
196 U-15 VD 4.1 1d. 19:30 Arnas Jarmalauskas + Danielius Sukanka 21:18 | 21:8 Albertas Bašys + Aidas Gudelis 17'
197 U-15 VD 4.2 1d. 19:30 Simonas Pipiras + Simas Stalauskas 20:22 | 15:21 Liudas Gruodis + Ignas Martyšius
198 U-15 VD 5-8.1 1d. 19:30 Jokūbas Raginis + Mykolas Raginis 21:16 | 21:18 Oliveris Garas + Augustas Petravičius
199 U-15 VD 5-8.2 1d. 19:30 Joris Čaikinas + Markas Repšys 15:21 | 16:21 Mindaugas Žiemys + Dovydas Paulauskas
201 U-15 VD 9-12.2 1d. 19:55 Vytautas Vaitkus + Džiugas Tekorius 2:21 | 3:21 Danielius Bagavičius + Deiminas Tauškela
202 U-19 VD A-2:3 1d. 19:55 Matas Petraitis + Deividas Gudžinskas 21:17 | 14:21 | 12:21 Maksim Samulev + Juozas Digimas 30'
203 U-19 VD B-2:3 1d. 19:55 Jonas Bukėnas + Eimantas Krikščiūnas #
204 U-15 MV 2.1 1d. 19:55 Austėja Palčinskaitė - 17:21 | 21:19 | 21:5 - Viltė Navikaitė 29'
205 U-15 MV 3-4.1 1d. 19:55 Eva Kavaliauskaitė - 20:22 | 21:13 | 21:15 - Meda Šidlauskaitė 26'
206 U-15 MV 5-6.1 1d. 19:55 Ema Blinstrubaitė - 21:23 | 21:14 | 21:19 - Augustė Klimaitė
207 U-15 MV 9-10.1 1d. 19:55 Liepa Kisieliūtė - 18:21 | 21:17 | 21:17 - Anelė Mikėnaitė
208 U-19 MD A-1:3 1d. 19:55 Goda Gudaitė + Grėtė Vyšniauskaitė 21:8 | 21:3 Viktorija Zalubaite + Rugilė Dobilaitytė
209 U-19 VD A-1:3 1d. 20:20 Žygimantas Molis + Vaidas Voroneckis 21:8 | 21:5 Maksim Samulev + Juozas Digimas
210 U-19 VD B-1:3 1d. 20:20 Saulius Valasevičius + Kipras Nugaras #
211 U-15 VD 2.1 1d. 20:20 Arnas Jarmalauskas + Danielius Sukanka 21:18 | 21:18 Liudas Gruodis + Ignas Martyšius 22'
212 U-15 VD 3-4.1 1d. 20:20 Albertas Bašys + Aidas Gudelis 18:21 | 19:21 Simonas Pipiras + Simas Stalauskas
213 U-15 VD 5-6.1 1d. 20:20 Jokūbas Raginis + Mykolas Raginis 6:21 | 16:21 Mindaugas Žiemys + Dovydas Paulauskas 16'
214 U-15 VD 9-10.1 1d. 20:20 Benas Kucinas + Herkus Peciukonis 21:10 | 21:11 Danielius Bagavičius + Deiminas Tauškela 15'
215 U-15 MD A-2:3 1d. 20:20 Ema Blinstrubaitė + Eva Kavaliauskaitė 20:22 | 21:10 | 21:12 Rusnė Talačkaitė + Agnė Glodenytė 29'
216 U-15 MD B-2:3 1d. 20:20 Liepa Kisieliūtė + Emilija Kriaučiūnaitė 21:13 | 21:5 Ema Čebaitė + Emilija Augulyte
217 U-19 MD A-1:2 1d. 20:45 Goda Gudaitė + Grėtė Vyšniauskaitė 21:3 | 21:4 Karina Lipa + Mona Kasparavičiūtė 11'
218 U-19 VD A-1:2 1d. 20:45 Žygimantas Molis + Vaidas Voroneckis 21:7 | 21:5 Matas Petraitis + Deividas Gudžinskas 15'
219 U-19 VD B-1:2 1d. 20:45 Saulius Valasevičius + Kipras Nugaras 21:18 | 21:12 Jonas Bukėnas + Eimantas Krikščiūnas 21'
220 U-15 MD A-1:3 1d. 20:45 Viltė Navikaitė + Adriana Juodviršytė 18:21 | 21:13 | 21:16 Rusnė Talačkaitė + Agnė Glodenytė
221 U-15 MD B-1:3 1d. 20:45 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 21:7 | 21:6 Ema Čebaitė + Emilija Augulyte 12'
225 U-19 VD A2.1 1d. 21:10 Saulius Valasevičius + Kipras Nugaras 19:21 | 13:21 Žygimantas Molis + Vaidas Voroneckis 22'
226 U-15 MD A-1:2 1d. 21:10 Viltė Navikaitė + Adriana Juodviršytė 8:21 | 13:21 Ema Blinstrubaitė + Eva Kavaliauskaitė
227 U-15 MD B-1:2 1d. 21:10 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 21:23 | 21:13 | 21:15 Liepa Kisieliūtė + Emilija Kriaučiūnaitė 27'
228 U-19 VD B2.1 1d. 21:10 Jonas Bukėnas + Eimantas Krikščiūnas 21:9 | 21:15 Maksim Samulev + Juozas Digimas 15'
233 U-15 MD A2.1 1d. 21:35 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 19:21 | 21:16 | 20:22 Ema Blinstrubaitė + Eva Kavaliauskaitė 29'
234 U-15 MD B2.1 1d. 21:35 Liepa Kisieliūtė + Emilija Kriaučiūnaitė 21:11 | 16:21 | 21:22 Viltė Navikaitė + Adriana Juodviršytė 31'
235 U-15 MD C2.1 1d. 21:35 Ema Čebaitė + Emilija Augulyte 11:21 | 11:21 Rusnė Talačkaitė + Agnė Glodenytė

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija