MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

AUKŠTAITIJOS TAURĖ


2023 Spalio 14 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD
U-13: 17 1.2 20 1.1 6 1 9 1
U-15: 28 1.9 16 1.3 12 1 6 1
U-19: 10 1.5 4 0.5 5 1 3 0.5



U-13


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Kipras Mašidlauskas 1 30
Povilas Mardosa 2 25.2
Mykolas Raginis 3 21.6
Steponas Svorobovičius 4 19.2
Jonas Kvedaras 5 18
Darius Černauskas 6 16.8
Vilandas Voroneckis 7-8 14.4
Eimantas Ronkaitis 7-8 14.4
Tadas Ladyga 9 13.2
Paulius Marčiukaitis 10 12
Bernardas Jasulaitis 11-12 9.6
Dan Ryškevič 11-12 9.6
Karolis Repčenka 14-16 4.8
Ąžuolas Burneika 14-16 4.8
Oskaras Lubauskas 14-16 4.8
Ilia Skuridin 15-17 3.6
Leonardas Ramanauskas 15-17 3.6

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Elzė Čerauskaitė 1 27.5
Amilė Aliukaitė 2 23.1
Beatričė Jasulaitytė 3 19.8
Žemyna Žakevičiūtė 4 17.6
Marija Rasickaitė 5 16.5
Gabrielė Pranckevičiūtė 6 15.4
Žemyna Deniušaitė 7-8 13.2
Viktorija Morkūnaitė 7-8 13.2
Mėta Jurkevičiūtė 9 12.1
Gerda Lipa 10 11
Ugnė Ladygaitė 11-12 8.8
Miglė Kandroškaitė 11-12 8.8
Gabija Grigaitė 13-16 4.4
Greta Malkevičiūtė 13-16 4.4
Augustė Vaitkutė 13-16 4.4
Austėja Giedraitytė 13-16 4.4
Gabija Žiaubrė 16-17 3.3
Arinta Selevaite 18 2.2
Ūla Mažeikaitė 19-20 1.1
Rugilė Dobilaitytė 19-20 1.1

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
/ Povilas Mardosa , Kipras Mašidlauskas 1 25
Steponas Svorobovičius , Paulius Marčiukaitis 2 21
Oskaras Lubauskas , Eimantas Ronkaitis 3 18
Bernardas Jasulaitis , Dan Ryškevič 4 16
Jonas Kvedaras , Leonardas Ramanauskas 4-5 15
Karolis Repčenka , Tadas Ladyga 5-6 14

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Ugnė Ladygaitė , Elzė Čerauskaitė 1 25
Gerda Lipa , Marija Rasickaitė 2 21
Greta Malkevičiūtė , Gabrielė Pranckevičiūtė 3 18
Miglė Kandroškaitė , Beatričė Jasulaitytė 4 16
Amilė Aliukaitė , Gabija Žiaubrė 5 15
Žemyna Žakevičiūtė , Augustė Vaitkutė 6 14
Austėja Giedraitytė , Žemyna Deniušaitė 8 12
Gabija Grigaitė , Viktorija Morkūnaitė 7-9 11
Ūla Mažeikaitė , Arinta Selevaite 7-9 11



U-15


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Arnas Jarmalauskas 1 47.5
Liudas Gruodis 2 39.9
Ignas Martyšius 3 34.2
Danielius Sukanka 4 30.4
Dovydas Paulauskas 5 28.5
Naglis Turūta 6 26.6
Vytautas Vaitkus 7-8 22.8
Simas Stalauskas 7-8 22.8
Simonas Pipiras 9 20.9
Markas Repšys 10 19
Faustas Sabūnas 11-12 15.2
Albertas Bašys 11-12 15.2
Mindaugas Žiemys 13-16 7.6
Herkus Peciukonis 13-16 7.6
Augustas Petravičius 13-16 7.6
Jokūbas Raginis 13-16 7.6
Joris Čaikinas 16-17 5.7
Oliveris Garas 18 3.8
Motiejus Jaseliūnas 19-20 1.9
Juozas Digimas 19-20 1.9
Aidas Gudelis 22-24 1.9
Joris Ledzinskas 22-24 1.9
Benas Kucinas 22-24 1.9
Matas Petraitis 23-28 1.9
Deiminas Tauškela 23-28 1.9
Danielius Bagavičius 23-28 1.9
Džiugas Tekorius 23-28 1.9
Benas Undzenas 23-28 1.9

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Austėja Palčinskaitė 1 32.5
Viltė Navikaitė 2 27.3
Eva Kavaliauskaitė 3 23.4
Meda Šidlauskaitė 4 20.8
Ema Blinstrubaitė 5 19.5
Augustė Klimaitė 6 18.2
Liepa Titaitė 7-8 15.6
Adriana Juodviršytė 7-8 15.6
Liepa Kisieliūtė 9 14.3
Anelė Mikėnaitė 10 13
Emilija Kriaučiūnaitė 11-12 10.4
Mona Kasparavičiūtė 11-12 10.4
Agnė Glodenytė 13-16 5.2
Ema Čebaitė 13-16 5.2
Emilija Augulyte 13-16 5.2
Rusnė Talačkaitė 13-16 5.2

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Arnas Jarmalauskas , Danielius Sukanka 1 25
Liudas Gruodis , Ignas Martyšius 2 21
Simonas Pipiras , Simas Stalauskas 3 18
Albertas Bašys , Aidas Gudelis 4 16
Mindaugas Žiemys , Dovydas Paulauskas 5 15
Jokūbas Raginis , Mykolas Raginis 6 14
Oliveris Garas , Augustas Petravičius 7-8 12
Joris Čaikinas , Markas Repšys 7-8 12
/ Benas Kucinas , Herkus Peciukonis 8-9 11
Danielius Bagavičius , Deiminas Tauškela 10 10
/ Vytautas Vaitkus , Džiugas Tekorius 10-12 8
Joris Ledzinskas , Benas Undzenas 10-12 8

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Ema Blinstrubaitė , Eva Kavaliauskaitė 1 25
Meda Šidlauskaitė , Liepa Titaitė 2 21
Viltė Navikaitė , Adriana Juodviršytė 3 18
Liepa Kisieliūtė , Emilija Kriaučiūnaitė 4 16
Rusnė Talačkaitė , Agnė Glodenytė 5 15
/ Ema Čebaitė , Emilija Augulyte 14



U-19


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Žygimantas Molis 1 37.5
Kipras Nugaras 2 31.5
Vaidas Voroneckis 3 27
Saulius Valasevičius 4 24
Eimantas Krikščiūnas 5 22.5
Deividas Gudžinskas 6 21
Jonas Bukėnas 7-8 18
Arnas Verbickas 7-8 18
Maksim Samulev 8-9 16.5
Ilija Sosnovskis 10 15

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Goda Gudaitė 1 12.5
Grėtė Vyšniauskaitė 2 10.5
Karina Lipa 3 9
Viktorija Zalubaite 4 8

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
/ Žygimantas Molis , Vaidas Voroneckis 1 25
Saulius Valasevičius , Kipras Nugaras 2 21
Jonas Bukėnas , Eimantas Krikščiūnas 3 18
Maksim Samulev , Juozas Digimas 16
Matas Petraitis , Deividas Gudžinskas 5 15

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Goda Gudaitė , Grėtė Vyšniauskaitė 1 12.5
Karina Lipa , Mona Kasparavičiūtė 2 10.5
Viktorija Zalubaite , Rugilė Dobilaitytė 3 9




Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija